Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.

In jos 
+13
Charge me, Doctor!
Jouster
Walking Tornado
Crowmunist
Mr.BadGuy
Pinku
Marco doar pe jumatate
Shiniya
Milcşeic
Bluejay
Pickle
Muflă
dark vodka pointman night
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 2:16 am

Decccci nu primesc niciun răspuns de la AW, în mod normal trebuia să fie măcar o scrisoare de respingere or something, le-am scris acum câteva zile şi iar niciun răspuns iarrrrrr dacă stau încă un an acasă şi merg la o facultate din România şi mă bag pe arte pentru un an (nici măcar nu cred că m-ar pregăti ca lumea, măcar să se vadă vreo îmbunătăţire când aplic anul viitor la AW) o să fie toată presiunea asta de căcat, o să fiu comparată cu taică-miu că nu vreau să muncesc, că n-o să fac nimic în viaţă, că pula şi o să fiu în continuare tratată ca şi cum aş fi o povară, de şi maică-mea se cacă pe ea de fiecare dată când îi zic că vreau să-mi iau zborul de acasă şi-mi bagă tot felul de motive de rahat ca să nu plec. Ai mei nu mă vor nici aici, da' nici departe de ei. Hypocrisy at it's finest. Au o vârstă, for fuck's sake, măcar ar putea să renunţe la orgoliul ăla de plozi în clasa a patra. Pe scurt, yay, următoarea jumătate de an e un total void şi n-am nici cea mai vagă idee ce o să se-ntâmple cu mine Dummy Sssper că o să fie bine, dar e puţin scary să fii aşa aproape de necunoscut.
-edit-
Aparent a venit scrisoarea în timp ce tastam chestia asta. Rejection letter, or course. Mă duc să văd ce scrie *shrug*
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 3:31 am

Muflă a scris:
Decccci nu primesc niciun răspuns de la AW, în mod normal trebuia să fie măcar o scrisoare de respingere or something, le-am scris acum câteva zile şi iar niciun răspuns iarrrrrr dacă stau încă un an acasă şi merg la o facultate din România şi mă bag pe arte pentru un an (nici măcar nu cred că m-ar pregăti ca lumea, măcar să se vadă vreo îmbunătăţire când aplic anul viitor la AW) o să fie toată presiunea asta de căcat, o să fiu comparată cu taică-miu că nu vreau să muncesc, că n-o să fac nimic în viaţă, că pula şi o să fiu în continuare tratată ca şi cum aş fi o povară, de şi maică-mea se cacă pe ea de fiecare dată când îi zic că vreau să-mi iau zborul de acasă şi-mi bagă tot felul de motive de rahat ca să nu plec. Ai mei nu mă vor nici aici, da' nici departe de ei. Hypocrisy at it's finest. Au o vârstă, for fuck's sake, măcar ar putea să renunţe la orgoliul ăla de plozi în clasa a patra. Pe scurt, yay, următoarea jumătate de an e un total void şi n-am nici cea mai vagă idee ce o să se-ntâmple cu mine Dummy Sssper că o să fie bine, dar e puţin scary să fii aşa aproape de necunoscut.
-edit-
Aparent a venit scrisoarea în timp ce tastam chestia asta. Rejection letter, or course. Mă duc să văd ce scrie *shrug*

:C
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 3:43 am

...Yyyyeah. Cea mai bună opţiune din punctul meu de vedere ar fi să fac semestrul ăla de desen clasic intensiv (mai pot să aplic până pe 21 mai), dar costă 4533 euro, asta fiind vreo... 240 de milioane, cu tot cu TVA? Sper că am cum să mă împrumut, e pretty much singura chestie din lume pentru care mi-aş "vinde sufletul" unei bănci :I Dac-ar fi aşa aş face cursul ăla în toamnă, apoi aş trimite iar o aplicaţie la AW şi-aş trăi/munci prin Viborg pentru o jumătate de an (n-o fi dracu' chiar atât de negru) and then animation school. Chiar nu vreau să rămân în România.
-edit-
Am primit un plus imediat ce am postat asta, what the actual fuck? Avem bugs acum?
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 3:47 am

Muflă a scris:
...Yyyyeah. Cea mai bună opţiune din punctul meu de vedere ar fi să fac semestrul ăla de desen clasic intensiv (mai pot să aplic până pe 21 mai), dar costă 4533 euro, asta fiind vreo... 240 de milioane, cu tot cu TVA? Sper că am cum să mă împrumut, e pretty much singura chestie din lume pentru care mi-aş "vinde sufletul" unei bănci :I Dac-ar fi aşa aş face cursul ăla în toamnă, apoi aş trimite iar o aplicaţie la AW şi-aş trăi/munci prin Viborg pentru o jumătate de an (n-o fi dracu' chiar atât de negru) and then animation school. Chiar nu vreau să rămân în România.
-edit-
Am primit un plus imediat ce am postat asta, what the actual fuck? Avem bugs acum?

Everything is going to be ok. Keep your head up, and hold on. ^_^
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 3:48 am

Pical, nu-s kawaii a scris:
Muflă a scris:
...Yyyyeah. Cea mai bună opţiune din punctul meu de vedere ar fi să fac semestrul ăla de desen clasic intensiv (mai pot să aplic până pe 21 mai), dar costă 4533 euro, asta fiind vreo... 240 de milioane, cu tot cu TVA? Sper că am cum să mă împrumut, e pretty much singura chestie din lume pentru care mi-aş "vinde sufletul" unei bănci :I Dac-ar fi aşa aş face cursul ăla în toamnă, apoi aş trimite iar o aplicaţie la AW şi-aş trăi/munci prin Viborg pentru o jumătate de an (n-o fi dracu' chiar atât de negru) and then animation school. Chiar nu vreau să rămân în România.
-edit-
Am primit un plus imediat ce am postat asta, what the actual fuck? Avem bugs acum?

Everything is going to be ok. Keep your head up, and hold on. ^_^
That was cheesy as fuck, but thank you, I guess.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 3:48 am

Pical, nu-s kawaii a scris:
Muflă a scris:
...Yyyyeah. Cea mai bună opţiune din punctul meu de vedere ar fi să fac semestrul ăla de desen clasic intensiv (mai pot să aplic până pe 21 mai), dar costă 4533 euro, asta fiind vreo... 240 de milioane, cu tot cu TVA? Sper că am cum să mă împrumut, e pretty much singura chestie din lume pentru care mi-aş "vinde sufletul" unei bănci :I Dac-ar fi aşa aş face cursul ăla în toamnă, apoi aş trimite iar o aplicaţie la AW şi-aş trăi/munci prin Viborg pentru o jumătate de an (n-o fi dracu' chiar atât de negru) and then animation school. Chiar nu vreau să rămân în România.
-edit-
Am primit un plus imediat ce am postat asta, what the actual fuck? Avem bugs acum?

Everything is going to be ok. Keep your head up, and hold on. ^_^

This.
Dar or mai fi şi alte facultăţi de animaţie pe lângă cea din Viborg (numai că din ce mi-ai povestit, asta e cea mai bună :/ )
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 3:51 am

Milcşeic a scris:
This.
Dar or mai fi şi alte facultăţi de animaţie pe lângă cea din Viborg (numai că din ce mi-ai povestit, asta e cea mai bună :/ )
Sunt o grămadă, dar costă foarte mult şi celor mai multe nu le pasă dacă eşti sau nu gata pentru asta, îţi iau banii oricum. Deci aş rămâne cu un student loan imens de cărat în spate şi nicio garanţie că-mi voi găsi de lucru. Plus că trebuia să aplic mai devreme.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 3:57 am

Muflă a scris:
Milcşeic a scris:
This.
Dar or mai fi şi alte facultăţi de animaţie pe lângă cea din Viborg (numai că din ce mi-ai povestit, asta e cea mai bună :/ )
Sunt o grămadă, dar costă foarte mult şi celor mai multe nu le pasă dacă eşti sau nu gata pentru asta, îţi iau banii oricum. Deci aş rămâne cu un student loan imens de cărat în spate şi nicio garanţie că-mi voi găsi de lucru. Plus că trebuia să aplic mai devreme.

Well, ar cam trebui să începi să strângi la puşculiţă.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mai 03, 2013 4:00 am

Milcşeic a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic a scris:
This.
Dar or mai fi şi alte facultăţi de animaţie pe lângă cea din Viborg (numai că din ce mi-ai povestit, asta e cea mai bună :/ )
Sunt o grămadă, dar costă foarte mult şi celor mai multe nu le pasă dacă eşti sau nu gata pentru asta, îţi iau banii oricum. Deci aş rămâne cu un student loan imens de cărat în spate şi nicio garanţie că-mi voi găsi de lucru. Plus că trebuia să aplic mai devreme.

Well, ar cam trebui să începi să strângi la puşculiţă.
Poate nu ai înţeles deja că sunt mai sărăntoacă decât majoritatea oamenilor şi mi-e oarecum imposibil să strâng atâţia bani. Ai citit măcar ce-am scris? Nu se merită să mergi la facultăţi de genul ăla. Tot planul cu împrumutul şi cursul ăla de un semestru rămâne valabil.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Subiecte similare
-
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...
» Un topic care probabil exista dar Mado e prea chioara ca sa-l gaseasca
» Bolboroseală despre trolli
» Jocuri care ne-au impresionat
» I need a persoană pe care s-o târăsc după mine pe la expoziţii.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: