Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.

In jos 
+13
Charge me, Doctor!
Jouster
Walking Tornado
Crowmunist
Mr.BadGuy
Pinku
Marco doar pe jumatate
Shiniya
Milcşeic
Bluejay
Pickle
Muflă
dark vodka pointman night
17 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 3:48 pm

Man, ce cacat e cu oamenii astia, cu viata asta, si cu toate pulile astea blege de pe strada cu probleme 'ivite' peste noapte si all of a sudden, you're the god damn problem of the universe, just because you're simply you.
Ma doare-n cur, serios. Somebody bring me a fucking bottle of wine, vreau sa ma imbat.
Cine urmeaza la editia de confesii scoase din cacat de craciun a lui Dark?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 3:58 pm

Şi tu ai o stare shitty de sărbători? Welcome to the club, I guess. Cea mai mare greşeală pe care am făcut-o a fost să conştientizez că e Crăciunul. Dacă ignoram totul ca anul trecut eram bine-mersi. Dar tot căcatul cu sărbătorile de iarnă îţi "bagă pe gât" un fel de retrospectivă a tuturor tâmpeniilor care s-au întâmplat peste an şi realizezi că... fuck it, I don't even want to think about all that shit anymore. Şi nu vrei decât să te-ncui în camera ta cu o pătură-n cap până trece totul. Thanks God for beer and NOFX. Screw all of that, iarna viitoare-mi fac un buncăr anti-Crăciun.


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Mar Dec 25, 2012 4:08 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:08 pm

Eu am o stare shitty in general dar my fucking Hades, parca se multiplica de enspe mii de ori la sarbatori.
Christmas is nice and all, dar e nice when you actually get to spend it like you want it, not have some fucks ruin it for you or shove down your throat, how they like it to be.
Frate si cum spui, mai ales cand se aduna toate gandurile si cacaturile pe care le-ai avut si le ai, fie ele bune, rele, traumatizante sau dramatice, Jesus fucking Christ, brace yourselves.
Mufla pass me a fucking beer, sper ca e rece ca buciile lui Hades.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:11 pm

Eu n-am nimic cu Craciunul, mereu ma face sa ma simt mai bine. Dar God Dark...mi-ai amintit de ce am supt tot lichiorul din bomboane.....there's this guy that makes my kokoro go doki doki si stiu ca veti fi all like "pfft let's sing her -What is Love-", but the feelings he gives me dayum, aha ah, si acum partea rea: HE DOESNT FUCKING LIKE ME. Sau idk...nici macar nu l-am intrebat sau ceva dar toti zic asta. Darrrr acum gurrrlsss e Craciunul voie buna, ziua lui Cheesus baby lord , ati primit cadouurii, e totu' ok.Dar puteti sa plangeti pe umarul meu bbys.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:12 pm

Darkkyful a scris:
Eu am o stare shitty in general dar my fucking Hades, parca se multiplica de enspe mii de ori la sarbatori.
This.

Darkkyful a scris:

Christmas is nice and all, dar e nice when you actually get to spend it like you want it, not have some fucks ruin it for you or shove down your throat, how they like it to be.
Also, this.

Darkkyful a scris:
Frate si cum spui, mai ales cand se aduna toate gandurile si cacaturile pe care le-ai avut si le ai, fie ele bune, rele, traumatizante sau dramatice, Jesus fucking Christ, brace yourselves.
And motherfuckin' this.

You can have all my beer, în vară construim buncărul.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:13 pm

Dr.Pickle a scris:
Eu n-am nimic cu Craciunul, mereu ma face sa ma simt mai bine. Dar God Dark...mi-ai amintit de ce am supt tot lichiorul din bomboane.....there's this guy that makes my kokoro go doki doki si stiu ca veti fi all like "pfft let's sing her -What is Love-", but the feelings he gives me dayum, aha ah, si acum partea rea: HE DOESNT FUCKING LIKE ME. Sau idk...nici macar nu l-am intrebat sau ceva dar toti zic asta. Darrrr acum gurrrlsss e Craciunul voie buna, ziua lui Cheesus baby lord , ati primit cadouurii, e totu' ok.Dar puteti sa plangeti pe umarul meu bbys.
Unrequited love, the story of my life. *şi mai trage o duşcă de spirt*
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:14 pm

Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Eu n-am nimic cu Craciunul, mereu ma face sa ma simt mai bine. Dar God Dark...mi-ai amintit de ce am supt tot lichiorul din bomboane.....there's this guy that makes my kokoro go doki doki si stiu ca veti fi all like "pfft let's sing her -What is Love-", but the feelings he gives me dayum, aha ah, si acum partea rea: HE DOESNT FUCKING LIKE ME. Sau idk...nici macar nu l-am intrebat sau ceva dar toti zic asta. Darrrr acum gurrrlsss e Craciunul voie buna, ziua lui Cheesus baby lord , ati primit cadouurii, e totu' ok.Dar puteti sa plangeti pe umarul meu bbys.
Unrequited love, the story of my life. *şi mai trage o duşcă de spirt*
Ikr,cateodata incep sa cred ca am ajuns mai rau decat Eridan...
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:20 pm

Dr.Pickle a scris:
Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Eu n-am nimic cu Craciunul, mereu ma face sa ma simt mai bine. Dar God Dark...mi-ai amintit de ce am supt tot lichiorul din bomboane.....there's this guy that makes my kokoro go doki doki si stiu ca veti fi all like "pfft let's sing her -What is Love-", but the feelings he gives me dayum, aha ah, si acum partea rea: HE DOESNT FUCKING LIKE ME. Sau idk...nici macar nu l-am intrebat sau ceva dar toti zic asta. Darrrr acum gurrrlsss e Craciunul voie buna, ziua lui Cheesus baby lord , ati primit cadouurii, e totu' ok.Dar puteti sa plangeti pe umarul meu bbys.
Unrequited love, the story of my life. *şi mai trage o duşcă de spirt*
Ikr,cateodata incep sa cred ca am ajuns mai rau decat Eridan...
Aşteaptă până ajungi la vârsta mea şi mai vorbim. Anyhow, after the third heartbreak your ability to give a fuck will break too. Şi asta a fost undeva prin clasa a 9-a, I guess? And then you're all happy and stuff, dar din când în când apare câte-un individ care te scoate din miserupismul tău şi fute totul pentru o perioadă de timp nedeterminată. Şi tre' să-l mai văd pentru încă juma' de an *trece cu capu' prin birou*
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:24 pm

Unrequited love, oh my fucking Hades, I am literally walking on a boulevard made out of pieces of my broken heart.
Pickle, sfatul meu, fucking forget it. I had the same problem cu un tip, si tipul s-a folosit de chestia asta ca sa ma bage in cacat si sa imi rupa inima pe fata. Idk, maybe there's something wrong with myself, I get it, I'm not attractive. Hell, maybe there's something wrong with all of us, who knows, boys turning gay over the night behind our backs, but seriously, no. Just, no.
Mufla, o sa ma imbat cu tine, and I don't even care putem sa ne frecam si tatele de fetele unor boschetari, I just don't fucking care anymore.

HEY MAYBE THIS IS A SIGN AND EVERYBODY SHOULD TURN GAY I DON'T KNOW, WHY NOT NECROPHILIACS OR ZOO PHILIACS, CLEARLY, THERE'S SOMETHING WRONG WITH US, ANYWAYS.


Ultima editare efectuata de catre Darkkyful in Mar Dec 25, 2012 4:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:32 pm

Darkkyful a scris:
Pinku, sfatul meu, fucking forget it.
...Vorbeşti cu Pickle

Darkkyful a scris:
putem sa ne frecam si tatele de fetele unor boschetari
Dar Dark, eu nu am ţâţe.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:34 pm

Am modificat. Am stat prea mult cu Pinku aseara, mi-a ramas in cap numele ei.
Iti dau eu o tata sa plesnesti pe unu peste fata cu ea.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 4:41 pm

Darkkyful a scris:
Iti dau eu o tata sa plesnesti pe unu peste fata cu ea.
'kay then.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 5:03 pm

So cine e la rand cu povesti de viata?
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 12:49 am

Bai Craciunul asta a fost un cacat din punctul meu de vedere.In FIECARE an taicamiu organizeaza o petrecre ca de,e Craciunul si invinta tot neamu la masa.Eu vroiam ca de Craciunul asta sa stau linistita,sa ascult muzica,sa lenevesc in pat pana la 4 dupa-amiaza, nu sa stau cu iei.In plus ca a venit si varul meu si trebuia sa stau si cu el.._.Anyhow...toata familia s-a imbatat peste masura,iar lucrurile au luat-o,bineinteles,de-andoaselea.Parintii mei au inceput sa ma critice si sa imi tina discursuri despre fiecare cacat pe care il fac,si m-am saturat pur si simplu.Mi-am bagat picioarele si am plecat sa ma plimb.Ma doare-n in cur!(Parintii mei cred ca voi ajunge in ultimul hal peste cativa ani._. ...fara scop in viata and shit)

'Christmas is nice and all, dar e nice when you actually get to spend it like you want it, not have some fucks ruin it for you or shove down your throat, how they like it to be.'
Dark your fucking right!

GIVE ME A FUCKING BEER!

Nu stiu daca problema mea e asa de serioasa..dar pur si simplu m-am saturat!
Gata mi-am zis oful.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 1:23 am

It's just the same old story I had talked with Muflă before. Starea mea a fost practic bună, până să vin la taică-meu de Crăciun care mă enervează în ultimul hal -_____- Şi iar faza cum că nu mă pot îmbăta ;__; Crăciunul ăsta sux, dar în general n-am nimic cu sărbătoarea asta... Primesc cadouri când Gizăs s-a născut.

And love really sucks. Dar nu prea vreau să vorbesc despre asta...
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 2:50 am

Milcşeic Buşeu a scris:
It's just the same old story I had talked with Muflă before. Starea mea a fost practic bună, până să vin la taică-meu de Crăciun care mă enervează în ultimul hal -_____- Şi iar faza cum că nu mă pot îmbăta ;__; Crăciunul ăsta sux, dar în general n-am nimic cu sărbătoarea asta... Primesc cadouri când Gizăs s-a născut.

And love really sucks. Dar nu prea vreau să vorbesc despre asta...
Oare e ceva gresit cu homestucks? Oare de'asta nu ne vrea nimeni?
Sus In jos
Shiniya

Shiniya


Mesaje : 234
Grist : 26
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Somewhere over the rainbow of blood
Patron troll : Nepeta Leijon

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 3:51 am

Dr.Pickle a scris:
Oare e ceva gresit cu homestucks? Oare de'asta nu ne vrea nimeni?

I don't know pickle, actually I don't think so
I think that most of the people don't understand some simple yet important things and then they think it's us who don't understand, or if they understand they don't do anything to make thing better and just get angry for shitz (pe scurt lumea se tampeste pe zi ce trece si e si dovedit dar ce putem sa-i facem)
Sus In jos
Marco doar pe jumatate

Marco doar pe jumatate


Mesaje : 143
Grist : 25
Data de inscriere : 04/10/2012
Localizare : in the pits of hell

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 7:36 am

Craciunul asta a fost bestial,mai ales partea cand maicamia ma facea un ciudat printe altele.Because it's cool to disrespect people every mother fucking day si nici sa se supere nu au voie ca doara strica bunastarea celorlalti!
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 9:21 am

My christmass was bad too .m-au scos ai mei din sarite din orice imi faceau capu mare si am fost la bunicamea cause you know parinti sunt ceva gen craciunul trebuie petrecut in familie ,si frate nu puteam sa spun nici eu nici maicamea ceva dk nu-i convenea lu tata ca ne sarea bunicamiu in cap,pe langa asta tata sa mai si imbatat dinooou pentru ca si ieri a facut acelasi lucru ,nu am gasit sub pom absolut nimic desi aveau niste bomboane puteau sa le puna pe alea like,look my child some candies on christmass day because you're not so retarded like your brother but no,dar in fine nu sunt o finta materiala dar idk i got the impresion they don't even care anymore .And awwwww you poor bbys bun venit in club pasati-mi si mie o bere si eu sunt forever alone si am avut probleme in capitolu romantism so i considered i'd rather stay alone ,guy let me give you all some hugs and a cold beer


waiiiit but the shit on christmass is not over yet acum imi face fratimiu capu si zice ca l-am lasat balta pentru ca are nevoie de bani si trebuie sa ies eu neaparat cu el ca altfel nu-i da tata bani pt ca i-a umblat prin buzunare ,i have the shitties moods si ce sa fac sti sa stau de unu singura cat el sta cu iubita yeah fucking shit ,da sti ma enerveaza chestia asta eu trebuie sa inteleg pe toata lumea cand are nervi sau se simte prost dar mai nimeni nu ma ajuta cand ma simt prost ba mai rau insista ca alti le m-ai rau ce eu sunt mai prejos de alti si nu am voie sa ma simt prost fucking shit i hate my life
Sus In jos
Mr.BadGuy

Mr.BadGuy


Mesaje : 21
Grist : 3
Data de inscriere : 12/09/2012

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 9:57 am

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sus In jos
Shiniya

Shiniya


Mesaje : 234
Grist : 26
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Somewhere over the rainbow of blood
Patron troll : Nepeta Leijon

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:01 am

citind toate comentariile pana in momentul respectiv, ar trebuii sa ne strangem toti intr-un loc si sa balavragim desore asta, nu numai pe forum ma refer, oamenii se consoleaza mai bn cand sunt fata-n fata dupa parerea mea si vad ca multi avem situatii asemanatoare din anumite puncte de vedere

anyway, am gasit un lucru, ca tot zicea pickle ce-au oamenii cu homestuck, well let's see, a few moments ago I was doing some shitty homework because I have to do them si m-am gandit sa iau o mica pauza sa-mi verific dashul pe tumblr si ajung la un momentdat la o imagine cu equiusprite, parintii intra in camera si urla la mine ca stau numai cu ochii in calculator si sa ma uit numai la draci si de craciun si de paste, etc,(draci fiind pentru multi personaje cu coarne pentru ca asa percep majoritatea oamenilor,because y not fuck with everything?)chit ca scrisesem vreo 7-8 pagini A4 =`3'="
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:08 am

Shiniya a scris:
citind toate comentariile pana in momentul respectiv, ar trebuii sa ne strangem toti intr-un loc si sa balavragim desore asta, nu numai pe forum ma refer, oamenii se consoleaza mai bn cand sunt fata-n fata dupa parerea mea si vad ca multi avem situatii asemanatoare din anumite puncte de vedere

anyway, am gasit un lucru, ca tot zicea pickle ce-au oamenii cu homestuck, well let's see, a few moments ago I was doing some shitty homework because I have to do them si m-am gandit sa iau o mica pauza sa-mi verific dashul pe tumblr si ajung la un momentdat la o imagine cu equiusprite, parintii intra in camera si urla la mine ca stau numai cu ochii in calculator si sa ma uit numai la draci si de craciun si de paste, etc,(draci fiind pentru multi personaje cu coarne pentru ca asa percep majoritatea oamenilor,because y not fuck with everything?)chit ca scrisesem vreo 7-8 pagini A4 =`3'="
Buna teorie, asta imi zic si mie prietenii/familia, bine, pe cateva prietene deja le-am familiarizat cu Homestuck dar nu vor sa-l citeasca pentru ca engleza lor suge si n-ar intelege nimic.Dar Sadly...eu nu vorbeam serios , ma refeream la chestia ca toti sau aproape toti, ma rog, de pe forum suntem forever alone. Si da, ar fi dragut sa ne putem aduna, sa stam in cerc si sa plangem unul pe umarul altuia in timp ce ascultam muzica dramatica si Dark sta in mijloc cu lumanari in jurul ei facand un ritual sacru pentru alungarea tristetii. wtfbrain
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:12 am

Dr.Pickle a scris:
Shiniya a scris:
citind toate comentariile pana in momentul respectiv, ar trebuii sa ne strangem toti intr-un loc si sa balavragim desore asta, nu numai pe forum ma refer, oamenii se consoleaza mai bn cand sunt fata-n fata dupa parerea mea si vad ca multi avem situatii asemanatoare din anumite puncte de vedere

anyway, am gasit un lucru, ca tot zicea pickle ce-au oamenii cu homestuck, well let's see, a few moments ago I was doing some shitty homework because I have to do them si m-am gandit sa iau o mica pauza sa-mi verific dashul pe tumblr si ajung la un momentdat la o imagine cu equiusprite, parintii intra in camera si urla la mine ca stau numai cu ochii in calculator si sa ma uit numai la draci si de craciun si de paste, etc,(draci fiind pentru multi personaje cu coarne pentru ca asa percep majoritatea oamenilor,because y not fuck with everything?)chit ca scrisesem vreo 7-8 pagini A4 =`3'="
Buna teorie, asta imi zic si mie prietenii/familia, bine, pe cateva prietene deja le-am familiarizat cu Homestuck dar nu vor sa-l citeasca pentru ca engleza lor suge si n-ar intelege nimic.Dar Sadly...eu nu vorbeam serios , ma refeream la chestia ca toti sau aproape toti, ma rog, de pe forum suntem forever alone. Si da, ar fi dragut sa ne putem aduna, sa stam in cerc si sa plangem unul pe umarul altuia in timp ce ascultam muzica dramatica si Dark sta in mijloc cu lumanari in jurul ei facand un ritual sacru pentru alungarea tristetii. wtfbrain
You bet your ass I'm gonna do some satanic rituals there, Pickle.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:29 am

Shiniya a scris:
citind toate comentariile pana in momentul respectiv, ar trebuii sa ne strangem toti intr-un loc si sa balavragim desore asta, nu numai pe forum ma refer, oamenii se consoleaza mai bn cand sunt fata-n fata dupa parerea mea si vad ca multi avem situatii asemanatoare din anumite puncte de vedere

anyway, am gasit un lucru, ca tot zicea pickle ce-au oamenii cu homestuck, well let's see, a few moments ago I was doing some shitty homework because I have to do them si m-am gandit sa iau o mica pauza sa-mi verific dashul pe tumblr si ajung la un momentdat la o imagine cu equiusprite, parintii intra in camera si urla la mine ca stau numai cu ochii in calculator si sa ma uit numai la draci si de craciun si de paste, etc,(draci fiind pentru multi personaje cu coarne pentru ca asa percep majoritatea oamenilor,because y not fuck with everything?)chit ca scrisesem vreo 7-8 pagini A4 =`3'="
Citişi PM-ul meu?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 2:14 pm

Guys do you have that one friend, like a BFF, and he or she is a total dick? Sau sunt eu un magnet pentru dobitoci?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. Icon_minitime

Sus In jos
 
Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...
» Un topic care probabil exista dar Mado e prea chioara ca sa-l gaseasca
» Bolboroseală despre trolli
» Jocuri care ne-au impresionat
» I need a persoană pe care s-o târăsc după mine pe la expoziţii.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: