Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.

In jos 
+13
Charge me, Doctor!
Jouster
Walking Tornado
Crowmunist
Mr.BadGuy
Pinku
Marco doar pe jumatate
Shiniya
Milcşeic
Bluejay
Pickle
Muflă
dark vodka pointman night
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 5:11 am

Walking Tornado a scris:
Muflă a scris:
Pinku a scris:
Acum sincer cel mai bine e sa apelezi la politie dar stii daca aici intervine cumva si rasismul(pentru ca din cate am observat austriecii astia prosti se cred mai presus de noi romanii) ar trebui sa discuti cu cineva din familie care este in tara si nu stiu aici in orice caz politia trebuie sa intervina si ar trebui sa spui chestia asta orcui te poate ajuta and idk :(
Also joe trebuie sa reusesti cumva sa-l convinngi pe unul dintre parinti sa vina :c
I see you like eating "i"-s, good thing I had some spare ones in my pocket.


Not cool mufla

Not cool
Scuze, mi-a scăpat.


But still... Hurr Hurr
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 5:29 am

Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
Dacă au obiecţii, spune-le că pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
să te ducă iei
Jegus of Sburbia a scris:
iei
*cade sub masă*
i loled
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 5:32 am

dumniezău a scris:
Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
Dacă au obiecţii, spune-le că pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
să te ducă iei
Jegus of Sburbia a scris:
iei
*cade sub masă*
i loled
Câteodată îmi vine să presar intenţionat greşeli gramaticale şi ortografice prin ceea ce scriu, doar ca să o inervez pe Muflă.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 5:33 am

Jegus of Sburbia a scris:
dumniezău a scris:
Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
Dacă au obiecţii, spune-le că pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
să te ducă iei
Jegus of Sburbia a scris:
iei
*cade sub masă*
i loled
Câteodată îmi vine să presar intenţionat greşeli gramaticale şi ortografice prin ceea ce scriu, doar ca să o inervez pe Muflă.
Dar mă amuzi, nu mă enervezi D: Also, tema greşelilor de azi pare a fi "i" related.


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Joi Mar 28, 2013 5:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 5:34 am

@Joe, that sucks man. Chiar nu te asculta daca incerci sa stai de vorba cu ei?
my god nu pot sa inteleg de ce sa nu te lase. doamne, doar nu vii sa te prostituezi sau sa tragi pe nas.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 6:21 am

Muflă a scris:
Also, tema greşelilor de azi pare a fi "i" related.
Introducing a new Apple product: the iFuckedUp.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 7:40 am

Despre ce Isus Christos vorbiţi aici?
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 8:07 am

Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
Dacă au obiecţii, spune-le că pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
să te ducă iei
Jegus of Sburbia a scris:
iei
*cade sub masă*

You sir...you made my day!
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 8:24 am

Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
dumniezău a scris:
Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
Dacă au obiecţii, spune-le că pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
să te ducă iei
Jegus of Sburbia a scris:
iei
*cade sub masă*
i loled
Câteodată îmi vine să presar intenţionat greşeli gramaticale şi ortografice prin ceea ce scriu, doar ca să o inervez pe Muflă.
Dar mă amuzi, nu mă enervezi D: Also, tema greşelilor de azi pare a fi "i" related.

Da, nu am vrut sa tranform problema asta intru corectarea unei greseli stupide gramaticale pe care am facut-o pentru ca fratele meu nu foarte intreg la minte facea crize ca sa-l las mai repede la calculator si intrucat nu am mai avut timp s-o coretez ,dar a fost foarte cool din partea ta,asa ca voi face greseli in continuare doar pentru amuzament .

Okay i'm done here ,cred
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 8:45 am

frumoshilor vah besk p totzi
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 8:49 am

Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
Dacă au obiecţii, spune-le că pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
să te ducă iei
Jegus of Sburbia a scris:
iei
*cade sub masă*
are și el i-uri în plus
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 8:58 am

Pinku a scris:
Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
dumniezău a scris:
Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
Dacă au obiecţii, spune-le că pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
să te ducă iei
Jegus of Sburbia a scris:
iei
*cade sub masă*
i loled
Câteodată îmi vine să presar intenţionat greşeli gramaticale şi ortografice prin ceea ce scriu, doar ca să o inervez pe Muflă.
Dar mă amuzi, nu mă enervezi D: Also, tema greşelilor de azi pare a fi "i" related.

Da, nu am vrut sa tranform problema asta intru corectarea unei greseli stupide gramaticale pe care am facut-o pentru ca fratele meu nu foarte intreg la minte facea crize ca sa-l las mai repede la calculator si intrucat nu am mai avut timp s-o coretez ,dar a fost foarte cool din partea ta,asa ca voi face greseli in continuare doar pentru amuzament .

Okay i'm done here ,cred
Wait, te-ai supărat? .__.
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 12:20 pm

Muflă a scris:
Pinku a scris:
Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
dumniezău a scris:
Muflă a scris:
Jegus of Sburbia a scris:
Dacă au obiecţii, spune-le că pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
pot să te ducă iei la gară
Jegus of Sburbia a scris:
să te ducă iei
Jegus of Sburbia a scris:
iei
*cade sub masă*
i loled
Câteodată îmi vine să presar intenţionat greşeli gramaticale şi ortografice prin ceea ce scriu, doar ca să o inervez pe Muflă.
Dar mă amuzi, nu mă enervezi D: Also, tema greşelilor de azi pare a fi "i" related.

Da, nu am vrut sa tranform problema asta intru corectarea unei greseli stupide gramaticale pe care am facut-o pentru ca fratele meu nu foarte intreg la minte facea crize ca sa-l las mai repede la calculator si intrucat nu am mai avut timp s-o coretez ,dar a fost foarte cool din partea ta,asa ca voi face greseli in continuare doar pentru amuzament .

Okay i'm done here ,cred
Wait, te-ai supărat? .__.

Nope , dar glumele de gen nu prea imi plac asa ca am ironizat si eu un text scriindu-l aproapre elevat
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 12:22 pm

I don't get it, but ok O_o Sigur nu te-ai supărat?
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 12:26 pm

Muflă a scris:
I don't get it, but ok O_o Sigur nu te-ai supărat?

Mufla do you think i'm unsure about anger ,of course i'm not angry ,dar felul in care scrisesem textul respectiv trebuia sa fie o aluzie la corectatul greselilor gramaticale
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 1:17 pm

În legătură cu chestia aia...Am discutat cu tata, și normal că mi-a luat partea dar nu vede absolut nicio ieșire din situația asta în care sunt...
Chiar și cu înregistrarea, mi-a zis că deocamdată e cuvântul meu împotriva cuvântului lui, și mai mult el are de câștigat că totuși are un statut, nu ca mine.

M-a sfătuit să merg așa înainte, să-l dau dracu, să nu dau niciun examen la el și când vin în țară definitiv să vorbesc cu responsabilul de la Relații Internaționale și să vedem ce-i de făcut (deși nu mai văd niciun rost pentru care să bat drumul până acolo). O să am o restanță în plus, în cel mai bun caz, pe care probabil o s-o dau în toamnă împreună cu celelalte 7 pe care le am, și asta e.

Dacă e vă povestesc cu lux de amănunte când ne vedem la CC.
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeSam Apr 06, 2013 12:49 pm

Ba, zic si eu asta aici ca prea ma apasa pe suflet. Am o prietena, ne stim de la inceputul liceului si a fost ea cam ciudata si perfectionista and shit, dar am vaga impresie ca are niste ganduri sinucigase in ultimul timp. And I am freaking out because I don't know if I can handle that now.
Ce m-a facut sa cred asta? Pai, stateam azi pe tumblr si vad un readmore de la ea. Nu prea ma bag, dar de data asta scrisese un tag gresit. Ma rog, asa sunt eu, mai data dracului, am vrut sa glumesc si am facut screencap la tag si l-am postat. In mod normal am fi ras impreuna de asta ca mereu o iau peste picior ca e cam OCD. Dar de data asta era cam nervoasa cand mi-a dat reply la post. Si nu pe mine, ci pe ea. Zic ba, ce dracu.
Ma duc in tag-ul ei cu dear diary (tag care se afla si la postarea in cauza), care e numai de readmores si la care jur ca nu m-am bagat pana acum ca am zis ca cine stie ce naiba scrie ea acolo legat de roleplay kpop sau naiba stie ce, fashion, whatevs.
La ultima postare (day 8 ) eram deja ca ceara de galbena. Daca aveti timp, delectati-va Eventual, cititi-l doar pe ultimul.

Nu stiu daca chiar se taie si are ganduri din astea sau o face doar ca sa o pupe lumea in cur (ca mai are si obiceiuri din-astea). Dar nu prea cred ca e de glumit cu asa ceva. Si daca stau sa ma gandesc, niciodata nu i-am vazut incheieturile mainilor, pentru ca le imbraca in tone de bratari din acelea impletite sau vine cu maneci lungi si mereu se trage de ele ca sa isi acopere incheieturile.
???? ? ?? ? ???? i dont even fucking know right now.
I am really nervous for her. E cam descreierata, cam attention whore, dar e totusi prietena mea si nu as vrea sa faca vreo dobitocenie din cauza ca nu stiu cum s-au purtat retarzii de colegi sau ce i-au zis. Nu prea o cred in stare de asa ceva, dar cum am zis, cu treaba asta nu e de glumit.

Acum va dati seama ca eu cu prima ocazie o trag de maneca si o intreb "Fă, te tai? Ce drac ai pus pe tumblr?" ca stiu eu cum sa o iau (macar ca are incredere in mine) dar am un stres, na, pana ne vedem data viitoare. Also, eu prin telefon/pe net nu vorbesc asa ceva cu ea. Dracu stie ce idei ii vin.

Gata, am terminat.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeSam Apr 06, 2013 10:22 pm

I hope it's okay if i give you some advice. Adica , sunt in aceeasi situatie ca tine. Doar ca prietena mea e putin diferita.
Uite , inteleg ca poate e genul attention seeking , dar si asa e tot un om. Mereu am crezut ca persoanele care cersesc atentia sau care par false la exterior au si ele problemele lor. Si chiar daca noua ni se par neimportante si probleme stupide care pot fi rezolvate usor , pot insemna totul pentru ele. Plus adolescenta , aparent , iti da o stare naspa si te simti prost si nefolositor si toti din jurul tau sunt mai buni ca tine si nimeni nu te vrea si nimeni nu te intelege si toate alea. ++ mai are putin si da Bacul? that's also a cause of stress . Si tot sterul asta , lucrurile pe care le simte si modul in care reactioneaza cei din jur cu ea o fac sa se simta asa rau si sa se taie. Ce face ea nu e pentru atentie , si daca e , gandeste-te , inseamna ca se simte singura si nu are cu cine sa vorbeasca. Poti sa incerci tu sa o contactezi , daca nu pe net , scrie-i o scrisoare , da-i un mesaj pe tumblr , intreab-o daca e bine , daca are nevoie de ajutor , ce a patit? O sa se simta mai bine daca are cu cine sa vorbeasca. E nevoie de foarte putin effort ca sa opresti o persoana din self-harm. She just needs a little love. That's what i think.
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeSam Apr 06, 2013 11:23 pm

Madotsuki a scris:
I hope it's okay if i give you some advice. Adica , sunt in aceeasi situatie ca tine. Doar ca prietena mea e putin diferita.
Uite , inteleg ca poate e genul attention seeking , dar si asa e tot un om. Mereu am crezut ca persoanele care cersesc atentia sau care par false la exterior au si ele problemele lor. Si chiar daca noua ni se par neimportante si probleme stupide care pot fi rezolvate usor , pot insemna totul pentru ele. Plus adolescenta , aparent , iti da o stare naspa si te simti prost si nefolositor si toti din jurul tau sunt mai buni ca tine si nimeni nu te vrea si nimeni nu te intelege si toate alea. ++ mai are putin si da Bacul? that's also a cause of stress . Si tot sterul asta , lucrurile pe care le simte si modul in care reactioneaza cei din jur cu ea o fac sa se simta asa rau si sa se taie. Ce face ea nu e pentru atentie , si daca e , gandeste-te , inseamna ca se simte singura si nu are cu cine sa vorbeasca. Poti sa incerci tu sa o contactezi , daca nu pe net , scrie-i o scrisoare , da-i un mesaj pe tumblr , intreab-o daca e bine , daca are nevoie de ajutor , ce a patit? O sa se simta mai bine daca are cu cine sa vorbeasca. E nevoie de foarte putin effort ca sa opresti o persoana din self-harm. She just needs a little love. That's what i think.

Deci da, categoric ca o voi ajuta cu ce pot. Eu sunt doar cam nelinistita, sper totusi ca nu face asta si ca ala e doar un jurnal in care isi varsa nervii fara sa se tina de el ca de biblie. Si am zis, este cum este, dar este prietena mea, si chiar daca o mai iau peste picior, eu tin la ea. Stiu sigur ca o afecteaza foarte tare ceea ce cred altii despre ea dar nu credeam ca e atat de avansata treaba si totusi sper sa nu fie atat de avansata pe cat lasa sa se creada.
Scuze daca mesajul a parut cam... Agresiv. Cu ea nu voi vorbi asa, sunt constienta ca ar putea-o determina sa faca alte nazbatii si sa se inchida si mai mult in ea. Mersi de advice nonetheless, m-a facut sa imi dau seama ca cam latru si asta nu e bine.

Incerc sa ii dau un mesaj pe tumblr, sa vad daca raspunde.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeDum Apr 07, 2013 2:32 am

Sper sa fie totul bine. If you'll ever need some help , I'm here, just so you know. (same goes for the rest of you guys) ^ ^
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeMier Apr 10, 2013 4:54 pm

FUCKING HELL NU MAI BEAU MOUNTAIN DEW CAT TRAIESC CACAT M-AM CHINUIT DOUA ORE SA ADORM SI NU POT MI=E SOMN IMI CAD OCHII IN GURA DAR IN ACELASI TIMP IMI VINE SA FAC JOGGING WHAT HE FUCK ELIXIR BLESTEMAT MA CAC PE EL CACAT , AM INCERCAT SA ASCULT PLOAIA SA MA GANDESC LA IUBIREA VIETII MELE SA ADSJHADGAS NU MAI STIU CE SA FAC NU MAI DORM DELOC FUCK MY FYCKING STUPID LIFE CINE M-A PUS SA BEAU ATATA MOUNTAIN PULADEW SA MA CAC PE EL SI CAND REUSEAM SA MA RELAXEZ UN PIC INCEPEA CACACIOSUL DE LIL BRO SA WEEH WWEH CACA CU OCHI GOD IMI VINE SA INTORC O MASA AAAAAAAAH
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeMier Apr 10, 2013 9:27 pm

am stat trează 3 zile de la o doză de monster
nu puteam nici măcar să clipesc
simţeam că o să fac atac de cord de la cum îmi bătea inima
energizantul e coşmarul meu agreabil, atâta timp cât nu e lume în preajmă
gen mama nu-mi mai dâ voie să beau energizant că încep să mă comport ca una de la spitalu' 9
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeMier Apr 10, 2013 10:49 pm

Eridan Puric a scris:
am stat trează 3 zile de la o doză de monster
nu puteam nici măcar să clipesc
simţeam că o să fac atac de cord de la cum îmi bătea inima
energizantul e coşmarul meu agreabil, atâta timp cât nu e lume în preajmă
gen mama nu-mi mai dâ voie să beau energizant că încep să mă comport ca una de la spitalu' 9

Ştii că două doze de Monster consumate într-un interval mai scurt de 24 de ore sunt letale?
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeMier Apr 10, 2013 11:26 pm

Milcşeic a scris:
Eridan Puric a scris:
am stat trează 3 zile de la o doză de monster
nu puteam nici măcar să clipesc
simţeam că o să fac atac de cord de la cum îmi bătea inima
energizantul e coşmarul meu agreabil, atâta timp cât nu e lume în preajmă
gen mama nu-mi mai dâ voie să beau energizant că încep să mă comport ca una de la spitalu' 9

Ştii că două doze de Monster consumate într-un interval mai scurt de 24 de ore sunt letale?
nu ştiam
am o prietenă, indy, care acum 2 ani sau 3 a intrat în spital de la monster şi când a ieşit iar a băut ca sparta şi iar a fost internată
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Apr 11, 2013 2:55 am

Dr.Pickle a scris:
FUCKING HELL NU MAI BEAU MOUNTAIN DEW CAT TRAIESC CACAT M-AM CHINUIT DOUA ORE SA ADORM SI NU POT MI=E SOMN IMI CAD OCHII IN GURA DAR IN ACELASI TIMP IMI VINE SA FAC JOGGING WHAT HE FUCK ELIXIR BLESTEMAT MA CAC PE EL CACAT , AM INCERCAT SA ASCULT PLOAIA SA MA GANDESC LA IUBIREA VIETII MELE SA ADSJHADGAS NU MAI STIU CE SA FAC NU MAI DORM DELOC FUCK MY FYCKING STUPID LIFE CINE M-A PUS SA BEAU ATATA MOUNTAIN PULADEW SA MA CAC PE EL SI CAND REUSEAM SA MA RELAXEZ UN PIC INCEPEA CACACIOSUL DE LIL BRO SA WEEH WWEH CACA CU OCHI GOD IMI VINE SA INTORC O MASA AAAAAAAAH
MD are mai multă cofeină decât Cola. Sau Pepsi. Sau DrPepper, sau orice altceva. De-asta îl iubesc.

Milcşeic a scris:
Eridan Puric a scris:
am stat trează 3 zile de la o doză de monster
nu puteam nici măcar să clipesc
simţeam că o să fac atac de cord de la cum îmi bătea inima
energizantul e coşmarul meu agreabil, atâta timp cât nu e lume în preajmă
gen mama nu-mi mai dâ voie să beau energizant că încep să mă comport ca una de la spitalu' 9

Ştii că două doze de Monster consumate într-un interval mai scurt de 24 de ore sunt letale?
That's dumb. E nevoie de vreo 50 de doze doar pentru greutatea mea http://www.energyfiend.com/death-by-caffeine
Mărog, asta nu înseamnă că două doze nu pot avea efecte urâţele, în funcţie de cine bea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.   Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not. - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...
» Un topic care probabil exista dar Mado e prea chioara ca sa-l gaseasca
» Bolboroseală despre trolli
» Jocuri care ne-au impresionat
» I need a persoană pe care s-o târăsc după mine pe la expoziţii.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: