Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.

In jos 
+10
Pinku
paul monarkydstul
Muflă
Pickle
Walking Tornado
Milcşeic
Charge me, Doctor!
Jouster
Bluejay
Crowmunist
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 06, 2013 2:46 pm

Eu merg in Londra vara asta, si probabil ca voi face un schimb de experienta anul asta in Toamna cu o scoala din Londra, gen proiect european and shit. Desi nu o sa fiu cu profa mea de Engleza, ca ea se baga la ceva proiect in Spania/Germania si bleh o sa fiu singur p-acolo cu o profa care nu o cunosc sau poate 100% singur la internat. Ceea ce nu imi place pentru ca de aia.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 06, 2013 2:50 pm

eu vreau în egipt sunt acolo cămile piramide egipteni bronzaţi şi sexy
vreau în egipt e numero uno în lista mea neîncepută de călătorie
aş vizita tot globul davammcă aş putea, inclusiv libya, sputh africa şi antarctica
înafară de franţa
sau poate şi franţa de ce nu
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 06, 2013 2:52 pm

Eu vreau să ajung în Brazilia, pe teritoriul lui Max. Cred c-o las pe a 11-a/12-a.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 06, 2013 2:59 pm

Milcşeic Buşeu a scris:
Eu vreau să ajung în Brazilia, pe teritoriul lui Max. Cred c-o las pe a 11-a/12-a.
o spui de parcă timpul nu ţi-o permite, ci nu părinţii
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 06, 2013 10:19 pm

Dell a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Eu vreau să ajung în Brazilia, pe teritoriul lui Max. Cred c-o las pe a 11-a/12-a.
o spui de parcă timpul nu ţi-o permite, ci nu părinţii

Cel puţin la faza cu Germania mă lasă maică-mea. Şi poate şi timpul e de vină, că-ntr-a 10-a voi avea mult de muncit.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 06, 2013 11:14 pm

Va amintiti vremurile cand asta era un thread pentru muzica? *nostalgic sigh*
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 12:17 am

Dr.Pickle a scris:
Va amintiti vremurile cand asta era un thread pentru muzica? *nostalgic sigh*

Well no.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 1:08 am

Dr.Pickle a scris:
Va amintiti vremurile cand asta era un thread pentru muzica? *nostalgic sigh*


For old times' sake.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 3:00 am

Dr.Pickle a scris:
Va amintiti vremurile cand asta era un thread pentru muzica? *nostalgic sigh*

Hai să "violăm" puțin atmosfera, totuși.



Chiar dacă nu vă place muzica electronică, măcar uitați-vă la video. Este perfect, mor de râs de fiecare dată când mă uit la el.
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 3:20 am

Junkie a scris:
Dr.Pickle a scris:
Va amintiti vremurile cand asta era un thread pentru muzica? *nostalgic sigh*

Hai să "violăm" puțin atmosfera, totuși.



Chiar dacă nu vă place muzica electronică, măcar uitați-vă la video. Este perfect, mor de râs de fiecare dată când mă uit la el.

Oare cat de drogat era cand a facut videoclip-ul
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 9:36 am

Am vazut un gif cu fata lui pe tumblr...it was scary man.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 11:53 am

Pinku a scris:
Junkie a scris:
Dr.Pickle a scris:
Va amintiti vremurile cand asta era un thread pentru muzica? *nostalgic sigh*

Hai să "violăm" puțin atmosfera, totuși.



Chiar dacă nu vă place muzica electronică, măcar uitați-vă la video. Este perfect, mor de râs de fiecare dată când mă uit la el.

Oare cat de drogat era cand a facut videoclip-ul

Vina cade pe domnul "toot toot the troll fagot gamze" /shot
Nu știu dom'le dar e genial videoclipul. Vreau să fac un gif din videoclipul ăsta cu fețele lui Gamzee, Tavros si Karkat.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2013 12:58 pm

Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 12, 2013 12:48 pm

Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mar 20, 2013 9:58 am

Deci se întoarce împărăteasa Ţărănoaiastuckului pe plaiurile mioritice.



Să fie binevenită!
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 8:34 am

Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mar 31, 2013 11:50 am

This song is so perfect, I love it. Help me.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeDum Mar 31, 2013 11:56 am

Dr.Pickle a scris:
This song is so perfect, I love it. Help me.

I fucking love this YES.
Sus In jos
Hollyyyyy

Hollyyyyy


Mesaje : 59
Grist : 5
Data de inscriere : 23/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 6:02 am

Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 7:05 am

Cam shitty, in sensul ca pare generic (de obicei Klayton nu face chestii de genul), da' e doar un demo, si gratis.

Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 9:37 am

AI SA MA FUT IN CUR CU PASTILELE DE INIMA A LU STRABUNICU

Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 9:42 am

Joe cel retard a scris:
AI SA MA FUT IN CUR CU PASTILELE DE INIMA A LU STRABUNICU


Headcanons:
The troll - A Homestuck hater.
Skrillex - Eridan
Zomboy - Aradia
Eptic - Equius
Excision - Terezi
SKisM - Vriska

Clar.
Must make fanart.

I just love that song too much ermahgerd.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 10:19 am

Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 10:32 am

io nu stiu ce ziceti voi, da' asta-i jam-ul meu.
https://www.youtube.com/watch?v=9vCTlNnJAk0

cries because i know only to send the link //shot
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 10:36 am

Sugoi Baka a scris:
io nu stiu ce ziceti voi, da' asta-i jam-ul meu.
https://www.youtube.com/watch?v=9vCTlNnJAk0

cries because i know only to send the link //shot

OH DOAMNE MĂ DUC SĂ-L PUN PE TUMBLR BRB
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.
Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Thread oficial pentru bocit
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.
» 4/13 Fantroll Thread
» Idei pentru îmbunătăţirea forumului
» Official shipping thread

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: