Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.

In jos 
+10
Pinku
paul monarkydstul
Muflă
Pickle
Walking Tornado
Milcşeic
Charge me, Doctor!
Jouster
Bluejay
Crowmunist
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Icon_minitimeLun Iul 22, 2013 11:06 pm

Cu dedicaţie pentru madam Junkie.

Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Icon_minitimeMier Iul 24, 2013 6:27 am

Just leaving this beauty here. 

Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Icon_minitimeLun Iul 29, 2013 3:42 am

Ecoios Zahak a scris:
Just leaving this beauty here. 


...huehueheheuheueheuhue Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 2183782904 



Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 1586097134
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Icon_minitimeMier Iul 31, 2013 8:19 am

Ia uitați ce am găsit.



Nu mă dau niciodată înapoi de la niște Deadmau5. Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 2328412392 
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Icon_minitimeJoi Aug 01, 2013 4:44 am

I have found my passion for breakcore.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Icon_minitimeMier Sept 11, 2013 9:53 am



"It's around one AM on any given weekend and all over the country, men on Mcat, Methadrone, and Meow stand at urinals, praying to God that their hideously shriveled penis isn't permanent"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Thread oficial pentru bocit
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.
» 4/13 Fantroll Thread
» Idei pentru îmbunătăţirea forumului
» Ship Naming Thread

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: