Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Idei pentru îmbunătăţirea forumului

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Idei pentru îmbunătăţirea forumului Empty
MesajSubiect: Idei pentru îmbunătăţirea forumului   Idei pentru îmbunătăţirea forumului Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 10:53 am

Intră din ce în ce mai puţină lume, roleplay-ul nu prea se mişcă şi aşa mai departe. Ar trebui să mai adaug chestii? Să deschid mai multe subiecte?
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Idei pentru îmbunătăţirea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Idei pentru îmbunătăţirea forumului   Idei pentru îmbunătăţirea forumului Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 10:55 am

Sa schimbi tema forumului...? Culoarea doar. Gri-ul asta devine plictisitor.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Idei pentru îmbunătăţirea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Idei pentru îmbunătăţirea forumului   Idei pentru îmbunătăţirea forumului Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 11:01 am

Eipăl a scris:
Sa schimbi tema forumului...? Culoarea doar. Gri-ul asta devine plictisitor.
Păi în ce s-o schimb? Am încercat să pun ceva care să nu deranjeze la ochi. Nu vreau să fie ca toate forumurile alea de manelari cs-işti cu tot felul de neoane şi briz-briz-uri...
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Idei pentru îmbunătăţirea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Idei pentru îmbunătăţirea forumului   Idei pentru îmbunătăţirea forumului Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 11:03 am

Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Sa schimbi tema forumului...? Culoarea doar. Gri-ul asta devine plictisitor.
Păi în ce s-o schimb? Am încercat să pun ceva care să nu deranjeze la ochi. Nu vreau să fie ca toate forumurile alea de manelari cs-işti cu tot felul de neoane şi briz-briz-uri...

Mmnustiu... Ceva... Uhh... Trolls pattern? Zodiac Pattern? Si restul poate ramane gri.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Idei pentru îmbunătăţirea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Idei pentru îmbunătăţirea forumului   Idei pentru îmbunătăţirea forumului Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 11:12 am

Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Sa schimbi tema forumului...? Culoarea doar. Gri-ul asta devine plictisitor.
Păi în ce s-o schimb? Am încercat să pun ceva care să nu deranjeze la ochi. Nu vreau să fie ca toate forumurile alea de manelari cs-işti cu tot felul de neoane şi briz-briz-uri...

Mmnustiu... Ceva... Uhh... Trolls pattern? Zodiac Pattern? Si restul poate ramane gri.
Nu cred că skin-ul e de vină pentru lipsa de trafic. Eu întrebam dacă are cineva idei pentru îmbunătăţirea conţinutului... să fie mai multe discuţii and stuff. Mai mulţi useri activi, mai multe postări blablabla.
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Idei pentru îmbunătăţirea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Idei pentru îmbunătăţirea forumului   Idei pentru îmbunătăţirea forumului Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 11:16 am

Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Sa schimbi tema forumului...? Culoarea doar. Gri-ul asta devine plictisitor.
Păi în ce s-o schimb? Am încercat să pun ceva care să nu deranjeze la ochi. Nu vreau să fie ca toate forumurile alea de manelari cs-işti cu tot felul de neoane şi briz-briz-uri...

Mmnustiu... Ceva... Uhh... Trolls pattern? Zodiac Pattern? Si restul poate ramane gri.
Nu cred că skin-ul e de vină pentru lipsa de trafic. Eu întrebam dacă are cineva idei pentru îmbunătăţirea conţinutului... să fie mai multe discuţii and stuff. Mai mulţi useri activi, mai multe postări blablabla.

... N-am idee ce e de facut.





Btw, 41 thumbs up on youtube comment! 8D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Idei pentru îmbunătăţirea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Idei pentru îmbunătăţirea forumului   Idei pentru îmbunătăţirea forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
Idei pentru îmbunătăţirea forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.
» Coduri pentru lăcrame/bannere
» Thread oficial pentru bocit
» Color codes pentru trolli şi copii
» Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: