Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?

In jos 
+5
Milcşeic
Bluejay
Madotsuki
paul monarkydstul
Muflă
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 9:28 am

Idk, ceva nou/ieşit din comun/whatever, un goal, orice. Eu tre' să m-obişnuiesc să desenez măcar 3-4 ore pe zi, nu miercurea şi toamna cum fac de obicei, şi să termin afurisitul de portofoliu care n-are nimic adăugat la el în momentul ăsta (mărog, am o parte din thumbnail-urile pentru un storyboard, dar proiectul nici măcar nu se poate numi început). Also, o să fac pe fabrica de brăţări din aţe şi o să mă uit la 20 de episoade din anime-uri pe zi ca o no-liferă ce sunt. Fuck, mi-au lipsit anime-urile ;__; N-am mai avut timp de ele în ultima perioadă. Cu vacanţele încă n-am idee cum stau, când şi pe unde plec. Şi poate, cu accent pe "poate", o să reuşesc să-mi fac o afurisită de viaţă socială. Voi?
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 10:07 am

Uh, eu probabil o să încerc să stau pe timpul zilei cât mai mult timp în casă, pentru că vara e mult prea cald şi soarele îmi face ochii să lăcrimeze. Asta dacă nu mă dă mama afară din casă cu forţa :c. De asemeni mă mut, nu voi mai avea parte de priveliştea preoţilor şi a beţivilor ;-; .O să ies seara probabil, când temperatura devine acceptabilă. Şi eu vreau să desenez cââât mai mult. Hmm.O să mă uit la desene animate QUQ. Şiiiii habar nu am. Nu prea cred că o să am chef de călătorii. Poate dacă tot se pare că avem centrul rezidenţial homestuck în Constanţa, voi restu ne veţi face o vizită ovo?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 10:30 am

Deells a scris:
Poate dacă tot se pare că avem centrul rezidenţial homestuck în Constanţa, voi restu ne veţi face o vizită ovo?
Hmm, I don't know. Dacă trec p-acolo vă contactez, nu-i bai, da' cel mai probabil o să merg prin Eforie Nord.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 10:35 am

Muflă a scris:
Deells a scris:
Poate dacă tot se pare că avem centrul rezidenţial homestuck în Constanţa, voi restu ne veţi face o vizită ovo?
Hmm, I don't know. Dacă trec p-acolo vă contactez, nu-i bai, da' cel mai probabil o să merg prin Eforie Nord.
Naww, okies.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 10:59 am

Anime and manga all day , woo-hoo~
Guys cred ca o sa trec pe la mare , va sun daca e , poate ne vedem < u >
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 11:05 am

Madotsuki a scris:
Anime and manga all day , woo-hoo~
Guys cred ca o sa trec pe la mare , va sun daca e , poate ne vedem < u >
:D
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 11:26 am

Madotsuki a scris:
Anime and manga all day , woo-hoo~
Guys cred ca o sa trec pe la mare , va sun daca e , poate ne vedem < u >

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? 1173714633
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 11:34 am

Luna iune va fi groaznica plus inceputul lui iulie, cu inscrierile la liceu. Imi planuiesc sa plec la Guns N' Roses pe 1 iulie, numai daca vine taica-meu in tara. Apoi frecat la rece, cu mancare, inghetata, net si Nirvana. Inca planuiesc sa plec intr-un circuit care trece prin Venetia, Monte Carlo, Toulouse, Barcelona, Geneva si Viena, care dureaza 2 saptamani. Destule planuri am vacanta asta, dar pesemne ca voi sta toata cu ochii beliti in monitorul laptop-ului. Fuck, nu ma pot obisnui cu faptul ca asta e ultima mea vacanta ca (,) copil ;__;
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 11:41 am

Milcseic Buseu a scris:
Luna iune va fi groaznica plus inceputul lui iulie, cu inscrierile la liceu. Imi planuiesc sa plec la Guns N' Roses pe 1 iulie, numai daca vine taica-meu in tara. Apoi frecat la rece, cu mancare, inghetata, net si Nirvana. Inca planuiesc sa plec intr-un circuit care trece prin Venetia, Monte Carlo, Toulouse, Barcelona, Geneva si Viena, care dureaza 2 saptamani. Destule planuri am vacanta asta, dar pesemne ca voi sta toata cu ochii beliti in monitorul laptop-ului. Fuck, nu ma pot obisnui cu faptul ca asta e ultima mea vacanta ca (,) copil ;__;
...Ultima ta vacanţă ca copil? O_o Omule, or să mai fie vacanţe până-ntr-a 12-a...
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 11:48 am

Paaaaaaii...as fii vrut un fel de job pe parcursul verii..daaar nu voi putea.O sa pleeeec abrooooad cam toata vara..Woo-hoo.I'll probably read 'n' doodle like mad. Poate ca voi avea timp sa termin si character sheet-ul lui FD si ma rog detaliile...plus...poate trec si pe la mare??? Nu stiu.Si de obicei mergem Olimp sau Mamaia? Sau Eforie.dunno.Prin august cred ca o sa fiu si eu finally home. Pe la sfarsit or something.Poate apuc un job. also curs voluntariat de inceput si terminat...dar ala parca'i in septembrie..close enough...in rest nu stiu.Also saptamana asta voi trece pe la munte. :B Ramnicu' Valcea 'n' shit.pe acolo.pe undeva.


Ultima editare efectuata de catre FrozenDelirium in Sam Iun 09, 2012 2:52 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 12:48 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Luna iune va fi groaznica plus inceputul lui iulie, cu inscrierile la liceu. Imi planuiesc sa plec la Guns N' Roses pe 1 iulie, numai daca vine taica-meu in tara. Apoi frecat la rece, cu mancare, inghetata, net si Nirvana. Inca planuiesc sa plec intr-un circuit care trece prin Venetia, Monte Carlo, Toulouse, Barcelona, Geneva si Viena, care dureaza 2 saptamani. Destule planuri am vacanta asta, dar pesemne ca voi sta toata cu ochii beliti in monitorul laptop-ului. Fuck, nu ma pot obisnui cu faptul ca asta e ultima mea vacanta ca (,) copil ;__;
...Ultima ta vacanţă ca copil? Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? 2907559942 Omule, or să mai fie vacanţe până-ntr-a 12-a...

Nu, nu-i asta, e ca parintii vor sa plec cu prietenii (bluh stuff) la mare/munte/whatever si incerc intr-a 9-a sa fac relatii, mai ales ca voi fi coleg cu multi prieteni buni din vechea clasa. But who cares?

Also, what about another IOR-meeting this summer?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 1:01 pm

Milcseic Buseu a scris:
Nu, nu-i asta, e ca parintii vor sa plec cu prietenii (bluh stuff) la mare/munte/whatever si incerc intr-a 9-a sa fac relatii, mai ales ca voi fi coleg cu multi prieteni buni din vechea clasa. But who cares?
Eu mă cam plictisesc cu ai mei, n-aş spune nu la o vacanţă cu prietenii... dac-aş avea. *se ghemuieşte-ntr-un colţ*

Milcseic Buseu a scris:
Also, what about another IOR-meeting this summer?
Bucureştiul e mare, putem să mergem şi prin alte locuri... Putem să mergem la "delta" aia Văcăreşti şi să ne tragă ţiganii-n stufăriş şi să ne fută-n cur pe-amândoi, putem să mergem în Cişmigiu să tragem helium şi să scuipăm chelioşii de pe pod, putem să mergem în Tineretului să ne dăm în hârţa-scârţa aia mare... Şi centrul vechi ar fi o idee bună dacă n-ar fi plin de jegoşii ăia de bani-gata -__-
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 8:17 pm

Cel mai probabil o să stau să mă uit la anime şi probabil o să învăţ şi eu o dată pentru totdeauna cum se cântă calumea la chitară şi la pian lol (încă mai vreau să încerc să cânt tot Cascade-ul, dar probabil o să se întâmple asta la Paştele cailor) . Saaau o să-mi iau un job de vară şi n-o să am timp de alte chestii.

Also, anunţaţi şi voi când veniţi pe la Constanţa, dacă ajungeţi pe aici Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? 2191158065
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeVin Iun 08, 2012 10:59 pm

Neah...nu cred ca o sa fac cv special in vara asta:? O sa ma uit la anime,plaja,o sa lenevesc in pat si la calculator cu cutia de inghetatA,cu prietenii. Nu va fi nimic special.:3
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 1:18 am

Eu vreau să merg cu cortul ovo.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 1:51 am

Asta ai zis si de 1 mai si nu ai mai plecat in delta cu cortul:P
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 2:06 am

Danuta a scris:
Asta ai zis si de 1 mai si nu ai mai plecat in delta cu cortul:P
Da dar tot am mers la camping pe lângă mamaia 38D.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 4:00 am

nonarystuck a scris:
Cel mai probabil o să stau să mă uit la anime şi probabil o să învăţ şi eu o dată pentru totdeauna cum se cântă calumea la chitară şi la pian lol (încă mai vreau să încerc să cânt tot Cascade-ul, dar probabil o să se întâmple asta la Paştele cailor) . Saaau o să-mi iau un job de vară şi n-o să am timp de alte chestii.

Also, anunţaţi şi voi când veniţi pe la Constanţa, dacă ajungeţi pe aici Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? 2191158065

Stiu eu sa cant la chitara, te-oi invata eu. Si poate te ajuta Dark la pian.
Sus In jos
Dia Dia

Dia Dia


Mesaje : 104
Grist : 2
Data de inscriere : 13/05/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Karkat Vantas

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 11:12 am

Eu sunt singura care nu merge nicaieri vara asta? -forever alone-
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 11:16 am

Dia Dia a scris:
Eu sunt singura care nu merge nicaieri vara asta? -forever alone-
Am avut şi eu destule veri în care-am stat şi am frecat menta în Bucureşti. Fuckin' money *mormăie pentru ea*
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 12:18 pm

Meh, cred ca circuitul se va aluna din cauza ca nu s-au stras multi deocamdata.
But I don't care

Also, Mufla imi place ideea cu Cismigiul.
...sau ai putea sa vii tu-n Valcea, dar nu avem ce face aici -__-
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 12:23 pm

Milcseic Buseu a scris:
...sau ai putea sa vii tu-n Valcea, dar nu avem ce face aici -__-
Lol eu n-am destui bani nici să merg la mare...
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 12:58 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
...sau ai putea sa vii tu-n Valcea, dar nu avem ce face aici -__-
Lol eu n-am destui bani nici să merg la mare...
Dar daca ati venii la mare va dati seama ca nu v-am lasa sa cheltuiti bani pe cazare u.u .
Sus In jos
Dia Dia

Dia Dia


Mesaje : 104
Grist : 2
Data de inscriere : 13/05/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Karkat Vantas

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 1:25 pm

Muflă a scris:
Am avut şi eu destule veri în care-am stat şi am frecat menta în Bucureşti. Fuckin' money *mormăie pentru ea*
;__; i know right asta fac de 2 ani. :c
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 1:39 pm

Dia Dia a scris:
Muflă a scris:
Am avut şi eu destule veri în care-am stat şi am frecat menta în Bucureşti. Fuckin' money *mormăie pentru ea*
;__; i know right asta fac de 2 ani. :c
Or să vină şi vremuri mai bune, mereu vin.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? Icon_minitime

Sus In jos
 
Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Şşşşi. Vă place Metastuck?
» Hai să dezvirginăm şi categoria asta, da?
» Dădui de asta pe Facebook
» Idei pentru îmbunătăţirea forumului
» Of doamne...nu-mi vine sa cred ca fac asta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: