Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?

In jos 
+5
Milcşeic
Bluejay
Madotsuki
paul monarkydstul
Muflă
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 3:44 pm

Cica dupa ce primesc rezultatele de la examen vrea maicamea sa ma "fure" sub "aripa ei protectoare" si sa ma sechestreze in Austria impreuna cu ea si tata x.x (cel mai horror scenariu) apoi vrea sa ma plimbe in Italia la mare si in Venetia (aca ii vad pe acolo sarutandu-se o sa vomit si ma arunc din barca) Ar fi ingrozitor sa merg cu ei...
1. Nu-tu manga all day.
2. Nu-tu animeuri o.o
3. Nu-tu YAOI/YURI. Pai atunci ii bag si-n...
4. Nu-tu friends/timis/strand/cortul/party/mancat de seminte si scuipat in capul unul altuia ca taranii :]]
5. Nu-tu telefon/cartela/comvorbiri cu prietenii <3

Si acum sa ma gadesc cum sa scap, sa gasesc o scuza, sa... sa... sa fac ceva :]] Cred ca ii voi spune ca-mi gauresc fata daca nu ma lasa-n pacea mea aici <3 Sau... Ca ma duc pe centura :]] Atunci suta la sota scap e gura ei. *facepalm* din contra, incepe sa-mi tina morala... ''Helppppp meee! Voi ajungeee in iaddddd!"
Nu-i indeajunsa tortura cu examenele si cele?!
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 7:42 pm

Deells a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
...sau ai putea sa vii tu-n Valcea, dar nu avem ce face aici -__-
Lol eu n-am destui bani nici să merg la mare...
Dar daca ati venii la mare va dati seama ca nu v-am lasa sa cheltuiti bani pe cazare u.u .

La mine cred că or să vină o groază de rude ca să se bronzeze, deci mă bazez pe tine şi pe Dănuţa şi pe cine mai rămâne în Constanţa vara asta.

@ ● Lene
Dacă pot să rezist eu fără "dirty stuff" , poţi şi tu, crede-mă. Saaaau îţi iei fanfiction pe mobil/laptop/ce ai (dacă ai) .
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 11:24 pm

nonarystuck a scris:
@ ● Lene
Dacă pot să rezist eu fără "dirty stuff" , poţi şi tu, crede-mă. Saaaau îţi iei fanfiction pe mobil/laptop/ce ai (dacă ai) .
This. Eu îmi descarc mereu mangas pe Android, caută şi tu "Manga What android app". Dar ar trebui să aibă şi ei calculator acolo. Also, chestia cu "nu tu telefon/cartelă/convorbiri cu prietenii" ar fi rezolvată printr-un lucru simplu: roaming. Şi-n plus poţi să rogi pe cineva să vină cu tine, nu cred că o să ai mereu ocazia să călătoreşti aşa. Just sayin'.
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 11:32 pm

Muflă a scris:
Eu îmi descarc mereu mangas pe Android

Am I the only one who has a touchscreen phone which runs on Symbian? *sniff sniff*
Dar da, poţi să-ţi pui şi manga dacă nu vrei numai text, Lene. Doar să ai grijă să nu vadă nimeni ce citeşti tu acolo, hehe.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:34 am

Guys , mereu am visat cat de frumos ar fii sa traim in acelasi oras. Ne-am face tricouri homestuck si ne-am plimba pe strada facand tampenii si glume d'ale fandomului. Si am manca inghetata , capsuni si cirese la umbra < u > in timp ce ne-am uita la filme cu Nicolas Cage. Si seara ne-am indopa cu cipsuri si toate tampeniile de fastfood . Milcseic ne-ar pune intruna playlistul lui plin de metal si eu v-as innebuni cu shippingul iar Dark,Amy si Mufla ar face roleplay live in timp ce Dells si Danuta deseneaza folosind-o pe Lene ca masa fiindca si asa ar dormi tot timpul si nu s-ar misca prea mult xD si l-am trimite mereu pe Eipal la magazin sa ia ceva de baut sau de halit .Dia ne-ar face mereu poze , Frozen si Aslym ar fi mereu chill , spreading the Strider swag, si nonary ar intra pe Tumblr de pe telefon cam la fiecare 5 minute si ne-ar arata cosplayeri homestuck si chestii~..................
*starts sobbing*
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:37 am

Madotsuki a scris:
Guys , mereu am visat cat de frumos ar fii sa traim in acelasi oras. Ne-am face tricouri homestuck si ne-am plimba pe strada facand tampenii si glume d'ale fandomului. Si am manca inghetata , capsuni si cirese la umbra < u > in timp ce ne-am uita la filme cu Nicolas Cage. Si seara ne-am indopa cu cipsuri si toate tampeniile de fastfood . Milcseic ne-ar pune intruna playlistul lui plin de metal si eu v-as innebuni cu shippingul iar Dark,Amy si Mufla ar face roleplay live in timp ce Dells si Danuta deseneaza folosind-o pe Lene ca masa fiindca si asa ar dormi tot timpul si nu s-ar misca prea mult xD si l-am trimite mereu pe Eipal la magazin sa ia ceva de baut sau de halit .Dia ne-ar face mereu poze , Frozen si Aslym ar fi mereu chill , spreading the Strider swag, si nonary ar intra pe Tumblr de pe telefon cam la fiecare 5 minute si ne-ar arata cosplayeri homestuck si chestii~..................
*starts sobbing*

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 2536896989

Asta imi aminteste ca n-am pus melodiile si la ceilalti trolli.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:44 am

Madotsuki a scris:
Guys , mereu am visat cat de frumos ar fii sa traim in acelasi oras. Ne-am face tricouri homestuck si ne-am plimba pe strada facand tampenii si glume d'ale fandomului. Si am manca inghetata , capsuni si cirese la umbra < u > in timp ce ne-am uita la filme cu Nicolas Cage. Si seara ne-am indopa cu cipsuri si toate tampeniile de fastfood . Milcseic ne-ar pune intruna playlistul lui plin de metal si eu v-as innebuni cu shippingul iar Dark,Amy si Mufla ar face roleplay live in timp ce Dells si Danuta deseneaza folosind-o pe Lene ca masa fiindca si asa ar dormi tot timpul si nu s-ar misca prea mult xD si l-am trimite mereu pe Eipal la magazin sa ia ceva de baut sau de halit .Dia ne-ar face mereu poze , Frozen si Aslym ar fi mereu chill , spreading the Strider swag, si nonary ar intra pe Tumblr de pe telefon cam la fiecare 5 minute si ne-ar arata cosplayeri homestuck si chestii~..................
*starts sobbing*
:c
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:45 am

@Milcseic Pune-le si da-ne lista~~~~
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:47 am

Madotsuki a scris:
Guys , mereu am visat cat de frumos ar fii sa traim in acelasi oras. Ne-am face tricouri homestuck si ne-am plimba pe strada facand tampenii si glume d'ale fandomului. Si am manca inghetata , capsuni si cirese la umbra < u > in timp ce ne-am uita la filme cu Nicolas Cage. Si seara ne-am indopa cu cipsuri si toate tampeniile de fastfood . Milcseic ne-ar pune intruna playlistul lui plin de metal si eu v-as innebuni cu shippingul iar Dark,Amy si Mufla ar face roleplay live in timp ce Dells si Danuta deseneaza folosind-o pe Lene ca masa fiindca si asa ar dormi tot timpul si nu s-ar misca prea mult xD si l-am trimite mereu pe Eipal la magazin sa ia ceva de baut sau de halit .Dia ne-ar face mereu poze , Frozen si Aslym ar fi mereu chill , spreading the Strider swag, si nonary ar intra pe Tumblr de pe telefon cam la fiecare 5 minute si ne-ar arata cosplayeri homestuck si chestii~..................
*starts sobbing*
I'm gonna cry:c...ar fi fost super tare:D
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:53 am

Madotsuki a scris:
@Milcseic Pune-le si da-ne lista~~~~

Mai incolo c-acum am treaba Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 2676598196
Sus In jos
Dia Dia

Dia Dia


Mesaje : 104
Grist : 2
Data de inscriere : 13/05/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Karkat Vantas

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 4:10 am

Madotsuki a scris:
Guys , mereu am visat cat de frumos ar fii sa traim in acelasi oras. Ne-am face tricouri homestuck si ne-am plimba pe strada facand tampenii si glume d'ale fandomului. Si am manca inghetata , capsuni si cirese la umbra < u > in timp ce ne-am uita la filme cu Nicolas Cage. Si seara ne-am indopa cu cipsuri si toate tampeniile de fastfood . Milcseic ne-ar pune intruna playlistul lui plin de metal si eu v-as innebuni cu shippingul iar Dark,Amy si Mufla ar face roleplay live in timp ce Dells si Danuta deseneaza folosind-o pe Lene ca masa fiindca si asa ar dormi tot timpul si nu s-ar misca prea mult xD si l-am trimite mereu pe Eipal la magazin sa ia ceva de baut sau de halit .Dia ne-ar face mereu poze , Frozen si Aslym ar fi mereu chill , spreading the Strider swag, si nonary ar intra pe Tumblr de pe telefon cam la fiecare 5 minute si ne-ar arata cosplayeri homestuck si chestii~..................
*starts sobbing*
This just punched me right into the feelings :c it is perfect and it totally needs to happen ;__;

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Tumblr_lsbaxwP0SU1qi2t76
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 4:54 am

Madotsuki a scris:
Guys , mereu am visat cat de frumos ar fii sa traim in acelasi oras. Ne-am face tricouri homestuck si ne-am plimba pe strada facand tampenii si glume d'ale fandomului. Si am manca inghetata , capsuni si cirese la umbra < u > in timp ce ne-am uita la filme cu Nicolas Cage. Si seara ne-am indopa cu cipsuri si toate tampeniile de fastfood . Milcseic ne-ar pune intruna playlistul lui plin de metal si eu v-as innebuni cu shippingul iar Dark,Amy si Mufla ar face roleplay live in timp ce Dells si Danuta deseneaza folosind-o pe Lene ca masa fiindca si asa ar dormi tot timpul si nu s-ar misca prea mult xD si l-am trimite mereu pe Eipal la magazin sa ia ceva de baut sau de halit .Dia ne-ar face mereu poze , Frozen si Aslym ar fi mereu chill , spreading the Strider swag, si nonary ar intra pe Tumblr de pe telefon cam la fiecare 5 minute si ne-ar arata cosplayeri homestuck si chestii~..................
*starts sobbing*

Aw man.--Paps 'n' huggles Thy-- Oh you.

So much swag to share with le awesome homestuckers.<3
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 9:43 am

Muflă a scris:
nonarystuck a scris:
@ ● Lene
Dacă pot să rezist eu fără "dirty stuff" , poţi şi tu, crede-mă. Saaaau îţi iei fanfiction pe mobil/laptop/ce ai (dacă ai) .
This. Eu îmi descarc mereu mangas pe Android, caută şi tu "Manga What android app". Dar ar trebui să aibă şi ei calculator acolo. Also, chestia cu "nu tu telefon/cartelă/convorbiri cu prietenii" ar fi rezolvată printr-un lucru simplu: roaming. Şi-n plus poţi să rogi pe cineva să vină cu tine, nu cred că o să ai mereu ocazia să călătoreşti aşa. Just sayin'.

Hmm~ Pana ajung aclo iti dai seama ca voi citi ficuri si voi asculta muzica (pe drum) dar spre seara incep sa ma plictisesc... Iti dai seama sa stai tot in popou si sa te plictisesti de moarte... Cat despre calatorii... Ma omoara! Mai mereu mergem pe undeva, si ma cam streseaza din cand in cand. Romingul mi se activeaza automat din cate am vazut anul trecut... Cand am intrat in Austria vodafone se schimbase in A1...
O sa discut cu maicamea poate iau pe cineva cu mine asta ar fi cea mai buna solutie... Sa am pe cine batea la cap si cu cine discuta... Poate o indeparteaza si pe lipitoarea de mama de langa mine...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?   Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Şşşşi. Ce planuri aveţi pentru vara asta?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Şşşşi. Vă place Metastuck?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: