Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Coduri pentru lăcrame/bannere

In jos 
+8
Pickle
dark vodka pointman night
paul monarkydstul
Mr.BadGuy
● Lene
Eipal
Milcşeic
Muflă
12 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 11:02 am

Ca orice comunitate la început de drum, avem nevoie de ceva publicitate. Aici sunt câteva coduri pentru diverse reclame/bannere pe care poţi să ţi le bagi în semnătură pe alte forumuri sau unde-ţi mai vrea pipota. O să mai adaug chestii. Dacă-mi vin idei. Also, eşti liber să deschizi un thread la categoria asta şi să-i faci reclamă forumului tău, atâta timp cât o să pui şi la tine unul dintre bannerele noastre.

Coduri pentru lăcrame/bannere DwQHi
Cod:
[url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][IMG]http://i.imgur.com/DwQHi.png[/IMG][/url]

AT: uH, tHERE'S A ROMANIAN HOMESTUCK FANBASE NOW,
AT: yOU CAN,,, jOIN US,
AT: uH, iF YOU WANT TO, oF COURSE,

Cod:
[b][url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][font=Courier New][color=#a25203]AT: uH, tHERE'S A ROMANIAN HOMESTUCK FANBASE NOW,
AT: yOU CAN,,, jOIN US,
AT: uH, iF YOU WANT TO, oF COURSE,[/color][/font][/url][/b]

TA: dont fliip your 2hiit about thiis but iim 2ettiing you up two joiin a forum wiith 2ome people.
TA: just cliick here.

Cod:
[b][url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][color=#a1a100][font=Courier New]TA: dont fliip your 2hiit about thiis but iim 2ettiing you up two joiin a forum wiith 2ome people.
TA: just cliick here.[/font][/color][/url][/b]

CG: WAIT, LET ME GET THIS STRAIGHT
CG: SO YOU'RE FROM A FANDOM NAMED "HOMESTUCK"
CG: HOMESTUCK BEING A WEBCOMIC ABOUT ME AND SOME FUCKASSES, JUST PLAYING A GODDAMN GAME AND MINDING THEIR OWN FUCKING BUSINESS?
CG: ...
CG: DON'T COME CLOSE TO ME.
CG: ANYWAY, THERE'S A ROMANIAN HOMESTUCK FANBASE NOW.
CG: ...BUT IT'S NOT LIKE I WANT YOU TO ENTER
CG: FUCKASS

Cod:
[b][url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][font=Courier New][color=#626262]CG: WAIT, LET ME GET THIS STRAIGHT
CG: SO YOU'RE FROM A FANDOM NAMED "HOMESTUCK"
CG: HOMESTUCK BEING A WEBCOMIC ABOUT ME AND SOME FUCKASSES, JUST PLAYING A GODDAMN GAME AND MINDING THEIR OWN FUCKING BUSINESS?
CG: ...
CG: DON'T COME CLOSE TO ME.
CG: ANYWAY, THERE'S A ROMANIAN HOMESTUCK FANBASE NOW.
CG: ...BUT IT'S NOT LIKE I WANT YOU TO ENTER
CG: FUCKASS[/color][/font][/url][/b]

AC: :33< *ac pounces on you and tickles you until you join the romanian homestuck fanbase*
Cod:
[b][url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][font=Courier New][color=#416600]AC: :33< *ac pounces on you and tickles you until you join the romanian homestuck fanbase*[/color][/font][/url][/b]


CA: i figure if youre going to make an account on evvery damn wwebsite you bump into you might as wwell make it official and join ours too right
Cod:
[b][url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][font=Courier New][color=#6a006a]CA: i figure if youre going to make an account on evvery damn wwebsite you bump into you might as wwell make it official and join ours too right[/color][/font][/url][/b]

EB: oh please.
EB: i will have you know, miss fancy computer dork...
EB: that romanians DO have a homestuck forum.

GG: oh???
EB: yes, you are talking to a proud member of the FIRST ROMANIAN HOMESTUCK FANCLUB.
GG: :O

Cod:
[b][url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][font=Courier New][color=#0715cd]EB: oh please.
EB: i will have you know, miss fancy computer dork...
EB: that romanians DO have a homestuck forum.[/color]
[color=#4ac925]GG: oh???[/color]
[color=#0715cd]EB: yes, you are talking to a proud member of the FIRST ROMANIAN HOMESTUCK FANCLUB.[/color]
[color=#4ac925]GG: :O[/color][/font][/url][/b]

> Join the Romanian Homestuck Fanbase.
Cod:
[url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][size=24][color=black]>[/color] [color=blue][u]Join the Romanian Homestuck Fanbase.[/u][/color][/size][/url]


.....Rostuck.....

Cod:
[url=http://rostuck.forumgratuit.ro/][font=Courier New][color=#a10000]♈[/color][color=#a25203]♉[/color][color=#a1a100]♊[/color][color=#626262]♋[/color][color=#416600]♌[/color][color=#078446]♍[/color][color=#008282]♎[/color][color=#004182]♏[/color][color=#0021cb]♐[/color][color=#631db4]♑[/color][color=#6a006a]♒[/color][color=#99004d]♓[/color]
[color=white].....Rostuck.....[/color]
[color=#a10000]♈[/color][color=#a25203]♉[/color][color=#a1a100]♊[/color][color=#626262]♋[/color][color=#416600]♌[/color][color=#078446]♍[/color][color=#008282]♎[/color][color=#004182]♏[/color][color=#0021cb]♐[/color][color=#631db4]♑[/color][color=#6a006a]♒[/color][color=#99004d]♓[/color][/font][/url]


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Mar Apr 24, 2012 5:35 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 12:23 pm

Mufla,you're so fucking commited with this forum .__.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 12:35 pm

Milcseic Buseu a scris:
Mufla,you're so fucking commited with this forum .__.
Commited? Why? Încerc doar să fac să iasă ceva...
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeJoi Feb 16, 2012 12:12 am

Intr-un cuvant: "Come to the Dark Side! We have TROLLs" :D
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 8:51 am

Added Sollux.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 8:56 am

What in the world supposed to mean your signature?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 9:01 am

Milcseic Buseu a scris:
What in the world supposed to mean your signature?
Când Sollux încerca să-l facă pe Karkat să joace... m-am căcat pe mine de râs când am citit-o prima oară (prin toamnă) şi acum mi-am amintit de ea. Uite-aici pesterlog-ul http://www.mspaintadventures.com/?s=6&p=003927
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 1:07 pm

Mi-e lene sa mai scriu ceva anume asa ca pun direct minibannerul si scriu doar numarul de mesaje si utilizatorii.

Edit: Ma.. Sa nu zic ce...
Lasa ca pun doar linkul:

http://myplace.forumgratuit.ro/forum

Utilizatori:192
Mesaje: 14843
Ps: E un forum anime, fan fic, fan art, gfx, rpg.. etc..


Ultima editare efectuata de catre ● Lene in Sam Mai 05, 2012 1:14 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 1:12 pm

Lol, poţi să faci un thread. Şi încearcă să-l pui în BBCode, HTML nu merge
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeDum Mai 06, 2012 8:07 am

● Lene a scris:
Mi-e lene sa mai scriu ceva anume asa ca pun direct minibannerul si scriu doar numarul de mesaje si utilizatorii.

Edit: Ma.. Sa nu zic ce...
Lasa ca pun doar linkul:

http://myplace.forumgratuit.ro/forum

Utilizatori:192
Mesaje: 14843
Ps: E un forum anime, fan fic, fan art, gfx, rpg.. etc..
Dacă vrei te-ajut să pui banner-ul în BBCode... trebuie doar să-mi dai link-ul la imagine
Sus In jos
Mr.BadGuy

Mr.BadGuy


Mesaje : 21
Grist : 3
Data de inscriere : 12/09/2012

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 9:57 am

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:02 am

Mr.BadGuy a scris:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Am readus la viaţă un monstru.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:06 am

Dell a scris:
Mr.BadGuy a scris:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Am readus la viaţă un monstru.
He must be fucking related to Amy, I swear. /face palm
It's all your fault dell.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:08 am

Darkkyful a scris:
Dell a scris:
Mr.BadGuy a scris:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Am readus la viaţă un monstru.
He must be fucking related to Amy, I swear. /face palm
It's all your fault dell.
:(
ai scris Amy cu "a" mare şi Dell cu "d" mic
U DONT LOVVE ME
wweh
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:10 am

You don't deserve my D.
You don't get it.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:16 am

Darkkyful a scris:
You don't deserve my D.
You don't get it.
I didn't even wanted your D, fuck you.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:26 am

Dell, chill out bby, bea niste ceai De Levente levantica, I'm gonna give you all of the D's, all of them bby.
Sus In jos
Mr.BadGuy

Mr.BadGuy


Mesaje : 21
Grist : 3
Data de inscriere : 12/09/2012

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:32 am

Darkkyful a scris:
Dell a scris:
Mr.BadGuy a scris:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Am readus la viaţă un monstru.
He must be fucking related to Amy, I swear. /face palm
It's all your fault dell.

Ce-ai spus tu despre mine, târfă mică?Să știi că am fost cel mai ciumete în armată și am luat parte la numeroase raiduri secrete asupra Al Quaeda și am peste 300 de kill-uri confirmate.Sunt antrenat în garnizoana Gorila și sunt sniperu de top din tot lanțul de magazine Fornetti.Pentru mine nu ești decât o altă țintă, o să șterg la cur căcatul din tine cu o precizie nemaivăzută pe Pământul ăsta, scrie asta în agendă.Te crezi scarabeu că spui căcat prin internet ?Mai gândește-te, nemernic dens.În timp ce noi vorbim, unchiul donald îți depistează IP-ul, așa că pregătește-te de furtună, nenorocitule.Furtuna care va șterge chestia patetică pe care o numești "viață".Ești futut de mort, copile, fără conotații necrofile.Pot fi oriunde și oricând și pot să te ucid în peste 700 de moduri, și asta doar cu labele goale.Dacă știai ce răzbunare neortodoxă îți poate aduce comentariul "isteț" pe care l-ai scris, poate rămâneai mucles.Dar n-ai putut și o să plătești pentru asta, retardule.O să te folosesc ca latrină, o să mă cac furios pe tine și o să te îneci în căcat.Ai belit castana, copile.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:37 am

Mr.BadGuy a scris:
Darkkyful a scris:
Dell a scris:
Mr.BadGuy a scris:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Am readus la viaţă un monstru.
He must be fucking related to Amy, I swear. /face palm
It's all your fault dell.

Ce-ai spus tu despre mine, târfă mică?Să știi că am fost cel mai ciumete în armată și am luat parte la numeroase raiduri secrete asupra Al Quaeda și am peste 300 de kill-uri confirmate.Sunt antrenat în garnizoana Gorila și sunt sniperu de top din tot lanțul de magazine Fornetti.Pentru mine nu ești decât o altă țintă, o să șterg la cur căcatul din tine cu o precizie nemaivăzută pe Pământul ăsta, scrie asta în agendă.Te crezi scarabeu că spui căcat prin internet ?Mai gândește-te, nemernic dens.În timp ce noi vorbim, unchiul donald îți depistează IP-ul, așa că pregătește-te de furtună, nenorocitule.Furtuna care va șterge chestia patetică pe care o numești "viață".Ești futut de mort, copile, fără conotații necrofile.Pot fi oriunde și oricând și pot să te ucid în peste 700 de moduri, și asta doar cu labele goale.Dacă știai ce răzbunare neortodoxă îți poate aduce comentariul "isteț" pe care l-ai scris, poate rămâneai mucles.Dar n-ai putut și o să plătești pentru asta, retardule.O să te folosesc ca latrină, o să mă cac furios pe tine și o să te îneci în căcat.Ai belit castana, copile.
Romanu' asta imi miroase a luat de pe net , dar are si o tenta vaga de cacat, ceea ce inseamna ca probabil a fost scris de tine...
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:46 am

Mr.BadGuy a scris:
Darkkyful a scris:
Dell a scris:
Mr.BadGuy a scris:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Am readus la viaţă un monstru.
He must be fucking related to Amy, I swear. /face palm
It's all your fault dell.

Ce-ai spus tu despre mine, târfă mică?Să știi că am fost cel mai ciumete în armată și am luat parte la numeroase raiduri secrete asupra Al Quaeda și am peste 300 de kill-uri confirmate.Sunt antrenat în garnizoana Gorila și sunt sniperu de top din tot lanțul de magazine Fornetti.Pentru mine nu ești decât o altă țintă, o să șterg la cur căcatul din tine cu o precizie nemaivăzută pe Pământul ăsta, scrie asta în agendă.Te crezi scarabeu că spui căcat prin internet ?Mai gândește-te, nemernic dens.În timp ce noi vorbim, unchiul donald îți depistează IP-ul, așa că pregătește-te de furtună, nenorocitule.Furtuna care va șterge chestia patetică pe care o numești "viață".Ești futut de mort, copile, fără conotații necrofile.Pot fi oriunde și oricând și pot să te ucid în peste 700 de moduri, și asta doar cu labele goale.Dacă știai ce răzbunare neortodoxă îți poate aduce comentariul "isteț" pe care l-ai scris, poate rămâneai mucles.Dar n-ai putut și o să plătești pentru asta, retardule.O să te folosesc ca latrină, o să mă cac furios pe tine și o să te îneci în căcat.Ai belit castana, copile.
Yeap, related to Amy.
Sus In jos
Mr.BadGuy

Mr.BadGuy


Mesaje : 21
Grist : 3
Data de inscriere : 12/09/2012

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 11:07 am

Dr.Pickle a scris:
Mr.BadGuy a scris:
Darkkyful a scris:
Dell a scris:
Mr.BadGuy a scris:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Am readus la viaţă un monstru.
He must be fucking related to Amy, I swear. /face palm
It's all your fault dell.

Ce-ai spus tu despre mine, târfă mică?Să știi că am fost cel mai ciumete în armată și am luat parte la numeroase raiduri secrete asupra Al Quaeda și am peste 300 de kill-uri confirmate.Sunt antrenat în garnizoana Gorila și sunt sniperu de top din tot lanțul de magazine Fornetti.Pentru mine nu ești decât o altă țintă, o să șterg la cur căcatul din tine cu o precizie nemaivăzută pe Pământul ăsta, scrie asta în agendă.Te crezi scarabeu că spui căcat prin internet ?Mai gândește-te, nemernic dens.În timp ce noi vorbim, unchiul donald îți depistează IP-ul, așa că pregătește-te de furtună, nenorocitule.Furtuna care va șterge chestia patetică pe care o numești "viață".Ești futut de mort, copile, fără conotații necrofile.Pot fi oriunde și oricând și pot să te ucid în peste 700 de moduri, și asta doar cu labele goale.Dacă știai ce răzbunare neortodoxă îți poate aduce comentariul "isteț" pe care l-ai scris, poate rămâneai mucles.Dar n-ai putut și o să plătești pentru asta, retardule.O să te folosesc ca latrină, o să mă cac furios pe tine și o să te îneci în căcat.Ai belit castana, copile.
Romanu' asta imi miroase a luat de pe net , dar are si o tenta vaga de cacat, ceea ce inseamna ca probabil a fost scris de tine...
Da, fetița mea, e un copypasta tradus coroziv de prost și mânjit cu puțin căcat propriu, de aici tenta vagă de câcat :3 <3 ^.^
https://encyclopediadramatica.se/Internet_Tough_Guy
Now, could you squeeze my lemon, plz?:3
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 11:10 am

Mister I was going to ignore you deserve applauses .
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 11:14 am

Madotsuki a scris:
Mister I was going to ignore you deserve applauses .
Coduri pentru lăcrame/bannere 2097682944
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 11:23 am

Dr.Pickle a scris:
Madotsuki a scris:
Mister I was going to ignore you deserve applauses .
Coduri pentru lăcrame/bannere 2097682944
io i-am dat plus.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 11:24 am

Dell a scris:
Dr.Pickle a scris:
Madotsuki a scris:
Mister I was going to ignore you deserve applauses .
Coduri pentru lăcrame/bannere 2097682944
io i-am dat plus.
nu doar tu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Coduri pentru lăcrame/bannere Empty
MesajSubiect: Re: Coduri pentru lăcrame/bannere   Coduri pentru lăcrame/bannere Icon_minitime

Sus In jos
 
Coduri pentru lăcrame/bannere
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Support us-
Mergi direct la: