Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.

In jos 
+10
Pinku
paul monarkydstul
Muflă
Pickle
Walking Tornado
Milcşeic
Charge me, Doctor!
Jouster
Bluejay
Crowmunist
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 1:04 pm

Și cam asta ascultă Junkie de obicei. Bine, mai ascultă și alte prostii, dar cel mai des ascultă din-astea:













Toți îmi zic că ascult muzică cretină și de tot căcatul. Așa o fi, dar sunt mulțumită că măcar nu ascult panarame gen "Stinge lumina pune mâna pe mine simte chemarea".

...Și vouă ce vă încântă canalele auditive ? Cool

Edit: Am mai găsit ceva mișto printre like-urile mele de pe YouTube, ceva puțin mai diferit decât restul.

Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 1:18 pm

Well Junkie in momentul de fata ascult Modestep,Delta Heavy,Skrillex,Netsky,Joker,KillaGraham,Killsonik etc.
Mai ascult si Rancid,The Misfits,The Glitch Mob,Flume,Judas Priest,Crystal Castle(<3),Purity Ring,Radical Face,Gorillaz,Florence,The Drums,The Last Shadow Puppets,Princess Chelsea,Arctic Monkeys etc.
Meh...am gusturi diferite dar nu ascult muzica comerciala romanesca. Sweat

Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 1:24 pm

Inafara de doza zilnica de Celldweller si Blue Stahli (seriously guys, ar trebui sa ii ascultati, melodiile lor sunt atat de diferite una de alta, like really, Klayton si Bret trec de la drum 'n' bass la metal la upbeat stuff la EDM si dupaia la chestii dark dubstep/synth-oriented crap) mai ascult si chestii gen asta (cantecul meu de suflet)

Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 1:25 pm

Dănuța a scris:
Well Junkie in momentul de fata ascult Modestep,Delta Heavy,Skrillex,Netsky,Joker,KillaGraham,Killsonik etc.
Mai ascult si Rancid,The Misfits,The Glitch Mob,Flume,Judas Priest,Crystal Castle(<3),Purity Ring,Radical Face,Gorillaz,Florence,The Drums,The Last Shadow Puppets,Princess Chelsea etc.
Meh...am gusturi diferite dar nu ascult muzica comerciala romanesca. Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. 2676598196


Ador The Glitch Mob și Crystal Castles (Crimewave e preferata mea). Și Gorillaz, daaa. Găsisem mai demult un remix marfă pe care l-a făcut Borgore la "Clint Eastwood".
Delta Heavy mare plus, Netsky la fel, Joker îmi place, Skrillex of course, și KillSonik omg yes. +A+
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 1:30 pm



Citat :
Ador The Glitch Mob și Crystal Castles (Crimewave e preferata mea). Și Gorillaz, daaa. Găsisem mai demult un remix marfă pe care l-a făcut Borgore la "Clint Eastwood".
Delta Heavy mare plus, Netsky la fel, Joker îmi place, Skrillex of course, și KillSonik omg yes. +A+
The Glitch Mob<3
Crystal Castles pot sa spun ca e trupa mea preferata in momentul de fata. Meow
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 1:35 pm

Jouster a scris:
Inafara de doza zilnica de Celldweller si Blue Stahli (seriously guys, ar trebui sa ii ascultati, melodiile lor sunt atat de diferite una de alta, like really, Klayton si Bret trec de la drum 'n' bass la metal la upbeat stuff la EDM si dupaia la chestii dark dubstep/synth-oriented crap) mai ascult si chestii gen asta (cantecul meu de suflet)


DOAMNE MOR
Mă sufoc, jur. Ce melodie.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 1:37 pm

Junkie a scris:
Jouster a scris:
Inafara de doza zilnica de Celldweller si Blue Stahli (seriously guys, ar trebui sa ii ascultati, melodiile lor sunt atat de diferite una de alta, like really, Klayton si Bret trec de la drum 'n' bass la metal la upbeat stuff la EDM si dupaia la chestii dark dubstep/synth-oriented crap) mai ascult si chestii gen asta (cantecul meu de suflet)


DOAMNE MOR
Mă sufoc, jur. Ce melodie.

Tipa a fost si la X-factor.
Si mai e si aia cu El Santo Caballo.
.
.
.
.
.
Mdeah, ar trebui sa ma intorc la Celldweller/Blue Stahli.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 1:41 pm

Jouster asta mi-a adus aminte de:

idk why?.__.


Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 7:20 am

Am mai postat asta in grupul de Skype, dar o mai pun o data si aici, for good measure. My top 50 albums:
Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. SZ4x1wm

Creata cu chestia asta: http://top50.topsters.de/

Si ca sa nu-mi fie postul complet tacut, here's some Kasabian:

Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 9:16 am

doctoruPropan a scris:
Am mai postat asta in grupul de Skype, dar o mai pun o data si aici, for good measure. My top 50 albums:
Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. SZ4x1wm

Creata cu chestia asta: http://top50.topsters.de/

Si ca sa nu-mi fie postul complet tacut, here's some Kasabian:


Omg yes!!!!I love IAMX! I love you
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 9:19 am

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Music_Generations

Îmi place cam tot ce-i aici. Şi alte trupe de genu' ăsta.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 9:25 am

Dănuța a scris:
Omg yes!!!!I love IAMX! Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. 3681609067
Eşti singura persoană de care ştiu căruia îi place IAMX Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. 1173714633

Also, doar ce mi-am amintit; asta e ce m-a determinat să încerc Homestuck:



Now excuse me while I bathe in nostalgic feels.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 9:47 am

doctoruPropan a scris:
Am mai postat asta in grupul de Skype, dar o mai pun o data si aici, for good measure. My top 50 albums:
Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. SZ4x1wm

Creata cu chestia asta: http://top50.topsters.de/

Si ca sa nu-mi fie postul complet tacut, here's some Kasabian:


mlp, gorilaz, hs and muse ..... lemme luv you
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 10:11 am

Walking Tornado a scris:
mlp, gorilaz, hs and muse ..... lemme luv you


Because in New Vegas... hey, you never know.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 10:20 am

doctoruPropan a scris:
Am mai postat asta in grupul de Skype, dar o mai pun o data si aici, for good measure. My top 50 albums:
Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. SZ4x1wm

Creata cu chestia asta: http://top50.topsters.de/

Si ca sa nu-mi fie postul complet tacut, here's some Kasabian:

Omg Gorillaz is my jam, it has been my jam since I was 3 years old . *cries*
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 10:24 am

doctoruPropan a scris:
Walking Tornado a scris:
mlp, gorilaz, hs and muse ..... lemme luv you


Because in New Vegas... hey, you never know.




Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Tumblr_md1gnzXT9r1ru3det
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 10:29 am

Ah , am spus ca aseara am ascultat toata melodia aia a lui Niki Minaj or whatever, care era pe tumblr, si apoi n-am mai auzit cu urechea dreapta? Nici acum nu aud, am ascultat MGMT dupa dar pagubele creeate de muzica naspa sunt lente si dureroase, probabil in scurt timp ma voi trezi cu vreo boala venerica transmisa prin casti, you never know what bad music can do to you, and it wasn't even sex in my ears. Never again.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 10:31 am

Dr.Pickle a scris:
Ah , am spus ca aseara am ascultat toata melodia aia a lui Niki Minaj or whatever, care era pe tumblr, si apoi n-am mai auzit cu urechea dreapta? Nici acum nu aud, am ascultat MGMT dupa dar pagubele creeate de muzica naspa sunt lente si dureroase, probabil in scurt timp ma voi trezi de vreo boala venerica transmisa prin casti, you never know what bad music can do to you, and it wasn't even sex in my ears. Never again.

Poor pickle, pat pat
Asta se rezolva cu multa muzica de calitate. Da-i cu soundtrackuri si cu mel vechi :D
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMar Feb 19, 2013 10:38 am

Dr.Pickle a scris:
Ah , am spus ca aseara am ascultat toata melodia aia a lui Niki Minaj or whatever, care era pe tumblr, si apoi n-am mai auzit cu urechea dreapta? Nici acum nu aud, am ascultat MGMT dupa dar pagubele creeate de muzica naspa sunt lente si dureroase, probabil in scurt timp ma voi trezi cu vreo boala venerica transmisa prin casti, you never know what bad music can do to you, and it wasn't even sex in my ears. Never again.

Bitches sayin' shit and they ain't sayin' nothin'
A hundred mothafuckas can't tell me nothin'
I beez in da trap
Bee-beez in da trap
I beez in da trap
Bee-beez in da trap
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMier Feb 20, 2013 1:58 am

...Ascultam și eu niște Subcarpați și mi-a apărut melodia asta la recomandate. M-am gândit să vă arăt și vouă melodia asta, dar probabil o știți deja, sau nu știu...



Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Tumblrinlinemhzs1hpldj1
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMier Feb 20, 2013 3:47 am

Junkie a scris:
...Ascultam și eu niște Subcarpați și mi-a apărut melodia asta la recomandate. M-am gândit să vă arăt și vouă melodia asta, dar probabil o știți deja, sau nu știu...



Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Tumblrinlinemhzs1hpldj1

Asculti subcarpati?

Chiar am fost la concertul lor saptamana trecuta Dummy
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMier Feb 20, 2013 6:08 am

Walking Tornado a scris:
Junkie a scris:
...Ascultam și eu niște Subcarpați și mi-a apărut melodia asta la recomandate. M-am gândit să vă arăt și vouă melodia asta, dar probabil o știți deja, sau nu știu...



Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Tumblrinlinemhzs1hpldj1

Asculti subcarpati?

Chiar am fost la concertul lor saptamana trecuta Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. 2191158065

Da, ascult, ador Subcarpați. Cel mai mult îmi place "Robot Armăsar Attack", dar îmi place și remixul lor la melodia lui Nane "Abia la început". <3
Mai ascult și Gojira (Gojira al nostru) și DJ Limun. L-am văzut pe DJ Limun live acum 2 ani la B'estfest, țin minte că alergam p-acolo de colo colo că în paralel concertau și ăia de la House of Pain.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeMier Feb 20, 2013 11:00 am

Here's some Andrew W. K.

Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeDum Feb 24, 2013 5:24 am

I-am văzut p-ăștia de la Foreign Beggars live în club Fabrica anul trecut omg a fost super never 4get.



În mod normal trebuiau să vină la B'estFest dar aveau și alte concerte în perioada aia și au venit mai devreme, la sfârșitul lunii Mai.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 3:40 am

Deeeeci la mine acasă mi-am setat bookmark-ul YouTube să mă ducă drept în subscriptions, așa că abia acum la școală am văzut asta pe prima pagină:



All I can say is, I feel sorry for whomever has to wash my pants. You know, on account of all the jizz that's currently in them.

Butt srsly, I can't fucking wait.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Thread oficial pentru bocit
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.
» 4/13 Fantroll Thread
» Idei pentru îmbunătăţirea forumului
» Ship Naming Thread

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: