Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.

In jos 
+10
Pinku
paul monarkydstul
Muflă
Pickle
Walking Tornado
Milcşeic
Charge me, Doctor!
Jouster
Bluejay
Crowmunist
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 9:31 am

Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Dănuța a scris:
Also Doc,ieri seara te-am visat ca erai Iisus si noi(adica toti de pe forum)iti ascultam viziunile tale despre un viitor apocaliptic.
Am visat că Pinku mă conducea prin nişte peşteri mişto, care aveau şi apă şi palmieri în ele. Şi un paznic nebun încerca să mă omoare pentru că eu am zis ceva şi el a înţeles altă pulă -__-
Eu i-am visat pe Milk si pe Joe cum se pupau si Milc il hranea e Joe cu o savarina si era gen "mua mua lugu lugu, deshide gura, pui". Asta se intampla cand incerci sa te lasi de somnifere.

Mua...mua...lugu...lugu........Wow.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 9:32 am

Muflă a scris:
Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Dănuța a scris:
Also Doc,ieri seara te-am visat ca erai Iisus si noi(adica toti de pe forum)iti ascultam viziunile tale despre un viitor apocaliptic.
Am visat că Pinku mă conducea prin nişte peşteri mişto, care aveau şi apă şi palmieri în ele. Şi un paznic nebun încerca să mă omoare pentru că eu am zis ceva şi el a înţeles altă pulă -__-
Eu i-am visat pe Milk si pe Joe cum se pupau si Milc il hranea e Joe cu o savarina si era gen "mua mua lugu lugu, deshide gura, pui". Asta se intampla cand incerci sa te lasi de somnifere.
Gold.
Random question, de cât timp iei somnifere?
De prin Iulie... cred? Mai luam si inainte, ocazional.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 9:35 am

Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Dănuța a scris:
Also Doc,ieri seara te-am visat ca erai Iisus si noi(adica toti de pe forum)iti ascultam viziunile tale despre un viitor apocaliptic.
Am visat că Pinku mă conducea prin nişte peşteri mişto, care aveau şi apă şi palmieri în ele. Şi un paznic nebun încerca să mă omoare pentru că eu am zis ceva şi el a înţeles altă pulă -__-
Eu i-am visat pe Milk si pe Joe cum se pupau si Milc il hranea e Joe cu o savarina si era gen "mua mua lugu lugu, deshide gura, pui". Asta se intampla cand incerci sa te lasi de somnifere.
Gold.
Random question, de cât timp iei somnifere?
De prin Iulie... cred? Mai luam si inainte, ocazional.
Mereu mi-a fost frică să iau. Dar problema mea nu e neapărat faptul că nu dorm noaptea, de obicei adorm în vreo 45 de minute, problema mea e că sunt un hoit până undeva pe la 4 după-amiaza indiferent de cât de mult am dormit. Şi nici ceaiul negru nu mă mai ţine trează acum, cred că de mâine dimineaţă încep să folosesc două plicuri pe cană în loc de unul
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 9:37 am

Muflă a scris:
Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Dănuța a scris:
Also Doc,ieri seara te-am visat ca erai Iisus si noi(adica toti de pe forum)iti ascultam viziunile tale despre un viitor apocaliptic.
Am visat că Pinku mă conducea prin nişte peşteri mişto, care aveau şi apă şi palmieri în ele. Şi un paznic nebun încerca să mă omoare pentru că eu am zis ceva şi el a înţeles altă pulă -__-
Eu i-am visat pe Milk si pe Joe cum se pupau si Milc il hranea e Joe cu o savarina si era gen "mua mua lugu lugu, deshide gura, pui". Asta se intampla cand incerci sa te lasi de somnifere.
Gold.
Random question, de cât timp iei somnifere?
De prin Iulie... cred? Mai luam si inainte, ocazional.
Mereu mi-a fost frică să iau. Dar problema mea nu e neapărat faptul că nu dorm noaptea, de obicei adorm în vreo 45 de minute, problema mea e că sunt un hoit până undeva pe la 4 după-amiaza indiferent de cât de mult am dormit
I know the feeling. Cateodata dorm cate 12 ore si tot praf sunt.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 9:42 am

Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Ba da, Joe, esti a scris:
Muflă a scris:
Dănuța a scris:
Also Doc,ieri seara te-am visat ca erai Iisus si noi(adica toti de pe forum)iti ascultam viziunile tale despre un viitor apocaliptic.
Am visat că Pinku mă conducea prin nişte peşteri mişto, care aveau şi apă şi palmieri în ele. Şi un paznic nebun încerca să mă omoare pentru că eu am zis ceva şi el a înţeles altă pulă -__-
Eu i-am visat pe Milk si pe Joe cum se pupau si Milc il hranea e Joe cu o savarina si era gen "mua mua lugu lugu, deshide gura, pui". Asta se intampla cand incerci sa te lasi de somnifere.
Gold.
Random question, de cât timp iei somnifere?
De prin Iulie... cred? Mai luam si inainte, ocazional.
Mereu mi-a fost frică să iau. Dar problema mea nu e neapărat faptul că nu dorm noaptea, de obicei adorm în vreo 45 de minute, problema mea e că sunt un hoit până undeva pe la 4 după-amiaza indiferent de cât de mult am dormit
I know the feeling. Cateodata dorm cate 12 ore si tot praf sunt.
Mie mi-e bine şi dacă dorm 6-8 ore, dar orele alea trebuie dormite într-o anumită perioadă de timp (adică fix aia în care ar trebui să fiu la şcoală), altfel nu se înţelege nimeni cu mine. Human society, I will always resent you for not giving people more chances to learn/work/live at night Highly not impressed Always.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 10:13 am

Dănuța a scris:
Also Doc,ieri seara te-am visat ca erai Iisus si noi(adica toti de pe forum)iti ascultam viziunile tale despre un viitor apocaliptic.
Milcşeic a scris:
Eu am visat acum două seri cum Doc a înfiinţat o agenţie secretă, iar restul userilor de pe forum mergeau în misiuni date de el.
Deci Iisus s-a pogorît din ceriu şi a fondat o agenţie secretă de spioni cu misiunea de a salva lumea de apocalipsă, agenţie deghizată într-un forum pentru fani români ai Homestuck. În acelaşi timp, El îşi petrece timpul pe Pământ sub chipul unui elev de clasa a 12-a, bucurându-se de diversele frumuseţi ale acestei planete precum ceaiul de mentă, Adventure Time şi lesbienele.

Muflă a scris:
You know, cineva ar trebui să interpreteze toate chestiile astea.



...Dar nu eu.
Îţi zic eu ce înseamnă, înseamnă că-s fucking awesome and you all know it.

Cool guy
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 10:23 am

Jegus of Sburbia a scris:
Adventure Time
Nu mai pomeni de Adventure Time, am vrut toată ziua să le colorez pe Bubblegum Princess şi Marceline dar trebuie să lucrez la grafica pentru atestat ;__;

Jegus of Sburbia a scris:
Îţi zic eu ce înseamnă, înseamnă că-s fucking awesome and you all know it.

Cool guy
Dar în visul meu a apărut Pinku...
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 11:02 am



Mufla vroiam sa te intreb ceva:tu daca mergi la facultate in Danemarca, inveti daneza acolo sau faci meditatii sau...idk. O_o
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Apr 16, 2013 11:24 am

Dănuța a scris:


Mufla vroiam sa te intreb ceva:tu daca mergi la facultate in Danemarca, inveti daneza acolo sau faci meditatii sau...idk. O_o
What? Toate cursurile lor se predau în engleză, pentru ce crezi că mi-au cerut IELTS-ul?
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMier Apr 17, 2013 12:23 am


I love this song so much!Dummy
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 18, 2013 7:46 am

So I just remembered that Flight of the Conchords existed.

Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 18, 2013 8:05 am

Sunt mandra de mama, are Fuchsia Ruler ca ton de apel. *cries of happiness*
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 1:18 am

Ask me which way to go
Ask me which sin to bear
I'll tell you I don't know
Spoiler:
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 4:13 am

Muflă a scris:
Ask me which way to go
Ask me which sin to bear
I'll tell you I don't know
Spoiler:
8D
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 4:20 am

Dell a scris:
Muflă a scris:
Ask me which way to go
Ask me which sin to bear
I'll tell you I don't know
Spoiler:
8D
Începuşi iar să te uiţi la One Piece?
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeMar Mai 07, 2013 5:27 am

Muflă a scris:
Dell a scris:
Muflă a scris:
Ask me which way to go
Ask me which sin to bear
I'll tell you I don't know
Spoiler:
8D
Începuşi iar să te uiţi la One Piece?
da, dar am făcut greşeala să mă uit pe sărite din nerăbdare
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeDum Mai 26, 2013 12:06 am



I fucking love this band.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 9:16 am



凸(¬‿¬)
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 1:58 pm



LA MULŢI ANI SASHAAAAAAAAAAAAA! Dar, mai important, la multe zile de naştere!
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 11:48 pm

Feferi's Pirate Booty a scris:


LA MULŢI ANI SASHAAAAAAAAAAAAA! Dar, mai important, la multe zile de naştere!


DOC I'M-

Oh my God, merci, și așa să fie !!!! Și la mai multe zile de naștere alături de voi 0u0
Spoiler:
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iun 16, 2013 12:43 am

La mulţi ani ^^ Şi again, scuze că n-am venit ieri
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 7:55 am



Am dat de cântecul ăsta când a început să-mi răsune în boxe ca coloană sonoră în timpul unei misiuni de la Far Cry 3 (joc pe care, by tha way, îl recomand cu căldură). Misiune în care obiectivul era provocarea unui anume pirat prin sabotarea afacerii sale. Şi anume, trebuia să-mi iau aruncătorul de foc şi molotoavele şi să-i dau foc la plantaţia de marijuana.

Spoiler:
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 1:41 pm

Nu se numea misiunea Make it bun dem?Am sărit în sus cănd am auzi melodia lui Skrillex!Genial joc.Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 167962692
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeLun Iul 15, 2013 5:32 am

Dănuța a scris:
Nu se numea misiunea Make it bun dem?Am sărit în sus cănd am auzi melodia lui Skrillex!Genial joc.Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 167962692
Nu, se numea "Kicking The Hornet's Nest". Also, holy shit, ai jucat Far Cry 3?
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitimeLun Iul 15, 2013 6:22 am

Feferi's Pirate Booty a scris:
Dănuța a scris:
Nu se numea misiunea Make it bun dem?Am sărit în sus cănd am auzi melodia lui Skrillex!Genial joc.Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 167962692
Nu, se numea "Kicking The Hornet's Nest". Also, holy shit, ai jucat Far Cry 3?

Wait,aşa se numea melodia...heh my bad.
Am jucat un pic la o prietenă,dar holy shit jocu e tare!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.   Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul. - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai să deschid și eu un thread de muzică, pentru că nu am văzut să fie unul.
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Thread oficial pentru bocit
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.
» 4/13 Fantroll Thread
» Idei pentru îmbunătăţirea forumului
» Ship Naming Thread

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: