Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Topicul in care se dau titluri de God Tier

In jos 
+11
Crowmunist
LittleKittlist
MaRuX
Psii Diddy
Nonary
Bluejay
dark vodka pointman night
Madotsuki
Muflă
paul monarkydstul
Milcşeic
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:29 am

''B...But Milk they're goona hear us.'' Mufla said with her tsundere voice. She knew that living in a house full of idiots wasn't exaclty making things easy for them.Alas ... everyone already knew about them , but decided making bun jokes instead of taking them seriously.While sinking in her thoughts about how bad this is Mufla felt sumething on her pale skin.
''Ack!'' Milk was running his fingers dooowdhwejb dsabdsa dsankdbsajiodb saknds I CAN'T!
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:31 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Madotsuki a scris:
eww Milk is touching himself
GO TOUCH MUFLA YOU B-BAKA!

Dar nu sunt o chifla.
Si cred ca s-a speriat...
Nu m-am speriat... doar că o parte din mine se sparge din râs şi cealaltă parte e gen "Ce prepuţul senzual al Satanei se-ntâmplă aici!? .__."

Same.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:31 am

Madotsuki a scris:
''B...But Milk they're goona hear us.'' Mufla said with her tsundere voice. She knew that living in a house full of idiots wasn't exaclty making things easy for them.Alas ... everyone already knew about them , but decided making bun jokes instead of taking them seriously.While sinking in her thoughts about how bad this is Mufla felt sumething on her pale skin.
''Ack!'' Milk was running his fingers dooowdhwejb dsabdsa dsankdbsajiodb saknds I CAN'T!
...Lol?
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:32 am

Milcseic Buseu a scris:
nonarystuck a scris:
Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Scaled.php?server=27&filename=chiflap

For everyone


E moale Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 3953135812

Madotsuki a scris:
IT'S NOT YOUR BUN IT'S MUFLA AND MILK'S LOVE CHILD!

You know what's next? The gif where John eats the child. But ofc, I can't find it, so yea, deal with just imagining it.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:32 am

...doooown that place that makes Mufla feel all fuzzy inside.
John Mufla loves her daddy Milk.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:34 am

Madotsuki a scris:
...doooown that place that makes Mufla feel all fuzzy inside.
John Mufla loves her daddy Milk.
Dar eu nu beau lapte...
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:43 am

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Should
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:44 am

Muflă a scris:
Madotsuki a scris:
...doooown that place that makes Mufla feel all fuzzy inside.
John Mufla loves her daddy Milk.
Dar eu nu beau lapte...
de la Milk-kun o sa bei...
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:45 am

Madotsuki a scris:
Muflă a scris:
Madotsuki a scris:
...doooown that place that makes Mufla feel all fuzzy inside.
John Mufla loves her daddy Milk.
Dar eu nu beau lapte...
de la Milk-kun o sa bei...
Mi-e frică să-ntreb ce fel de lapte.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 11:58 am

''Satan , Uger vaca iunnecata... voi mai terminati o data?'' Mufla se uita cu seriozitate la idiotii din casa imediat dupe ce le trase una din replicile ei foarte...foarte...mufla.Nu ii placea cand ceilalti ii luat peste picior si nu ii plcea cand ei le intrerupeau momentele.
''Ce cautati aici si de ce radeti ca niste soareci in calduri cantand la cimpoaie'' Asta nu avea cum sa o inteleaga nimeni... uneori Mufla zicea lucruri ciudate. Poate era din cauza dragostei.
''Poate vor sa vada.'' Zise Milk increzator , tinand-o pe Mufla in brate
''Nu le da id-'' '' DA DA DA'' Vocea lui Madostuki rasuna in toata casa '' Please keep going we'll just stand here and mind our own buisness'
''NU'' Mufla tipa , dupa care ii impinse pe toti afara si inchise usa.De pe cealalta parte se auzeau suspine si lacrimi de otp lovind covorul.
''Haha Muflutza i-ai dat afara.. deci vreeei sa facem ceva?''
''Muflutza zau?''
''Haha Muf i-ai dat afara .. deci vreeei sa facem ceva?''
,,De ce ai zis aceelasi lucru cu alta porecla tampita?''
',Ce? Te deranjeaza?''
,,De ce nu-mi zici doar Mufla?''
,,,Too mainstream''
,,Replica aia a fost ata de oribila incat as putea sa umplu galeti intregi de ura si pisat toxic insangerat''
''Well way to kill my boner...''
''Eww...''
But then Dirk came and gave Milk a Boner cuz hes good at doing that. And Chifla had mad kismesis sex on the toilet.
THE END
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:00 pm

Madotsuki a scris:
Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Should

Nu stiu daca "genial" sau "fuck you"... meh, ia un Faygo.
Vreau tricoul alaaaaaaaaaaaaaaaaaaa D8<
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:03 pm

Madotsuki a scris:
''Satan , Uger vaca iunnecata... voi mai terminati o data?'' Mufla se uita cu seriozitate la idiotii din casa imediat dupe ce le trase una din replicile ei foarte...foarte...mufla.Nu ii placea cand ceilalti ii luat peste picior si nu ii plcea cand ei le intrerupeau momentele.
''Ce cautati aici si de ce radeti ca niste soareci in calduri cantand la cimpoaie'' Asta nu avea cum sa o inteleaga nimeni... uneori Mufla zicea lucruri ciudate. Poate era din cauza dragostei.
''Poate vor sa vada.'' Zise Milk increzator , tinand-o pe Mufla in brate
''Nu le da id-'' '' DA DA DA'' Vocea lui Madostuki rasuna in toata casa '' Please keep going we'll just stand here and mind our own buisness'
''NU'' Mufla tipa , dupa care ii impinse pe toti afara si inchise usa.De pe cealalta parte se auzeau suspine si lacrimi de otp lovind covorul.
''Haha Muflutza i-ai dat afara.. deci vreeei sa facem ceva?''
''Muflutza zau?''
''Haha Muf i-ai dat afara .. deci vreeei sa facem ceva?''
,,De ce ai zis aceelasi lucru cu alta porecla tampita?''
',Ce? Te deranjeaza?''
,,De ce nu-mi zici doar Mufla?''
,,,Too mainstream''
,,Replica aia a fost ata de oribila incat as putea sa umplu galeti intregi de ura si pisat toxic insangerat''
''Well way to kill my boner...''
''Eww...''
But then Dirk came and gave Milk a Boner cuz hes good at doing that. And Chifla had mad kismesis sex on the toilet.
THE END
*râde cu lacrimi*
*pică sub birou*
*moare*
Ce imaginaţie... errr... sălbatică.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:08 pm

OH SHOULD I WRITE SMUT FANFICTION? i should write smut fanfiction. WELL I HOPE YOU'RE LOOKING FORWARD TO TOMORROW GUYS NIGHT NIGHT~ <3
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:13 pm

Madotsuki a scris:
OH SHOULD I WRITE SMUT FANFICTION? i should write smut fanfiction. WELL I HOPE YOU'RE LOOKING FORWARD TO TOMORROW GUYS NIGHT NIGHT~ <3

Da da da da DA DAAAAA ACCEPT CASH PULA PIZDA PENIS DE CURCAN FARA FUTAI PE BICICLETA SAU ITI VEI RUPE PIZDA

Da vreau smut cu noi :3
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:17 pm

Milcseic Buseu a scris:
Madotsuki a scris:
OH SHOULD I WRITE SMUT FANFICTION? i should write smut fanfiction. WELL I HOPE YOU'RE LOOKING FORWARD TO TOMORROW GUYS NIGHT NIGHT~ <3

Da da da da DA DAAAAA ACCEPT CASH PULA PIZDA PENIS DE CURCAN FARA FUTAI PE BICICLETA SAU ITI VEI RUPE PIZDA

Da vreau smut cu noi :3
Mie mi-e frică. O să... o să mă facă să strig chestii ciudate gen "coaie yatagan" în timpul sexului I\'m horrified
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:21 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Madotsuki a scris:
OH SHOULD I WRITE SMUT FANFICTION? i should write smut fanfiction. WELL I HOPE YOU'RE LOOKING FORWARD TO TOMORROW GUYS NIGHT NIGHT~ <3

Da da da da DA DAAAAA ACCEPT CASH PULA PIZDA PENIS DE CURCAN FARA FUTAI PE BICICLETA SAU ITI VEI RUPE PIZDA

Da vreau smut cu noi :3
Mie mi-e frică. O să... o să mă facă să strig chestii ciudate gen "coaie yatagan" în timpul sexului I\'m horrified

... Sa ma rad?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:22 pm

Pentru ce să te razi?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:25 pm

Muflă a scris:
Pentru ce să te razi?

Pentru futai.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:28 pm

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Pentru ce să te razi?
Pentru futai.
...Nu ştiu cum să răspund la asta. Don't get too much into it, it's just a joke O_o
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:30 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Pentru ce să te razi?
Pentru futai.
...Nu ştiu cum să răspund la asta. Don't get too much into it, it's just a joke O_o

...
Chiar atat de kinky ma crezi?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:31 pm

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Pentru ce să te razi?
Pentru futai.
...Nu ştiu cum să răspund la asta. Don't get too much into it, it's just a joke O_o

...
Chiar atat de kinky ma crezi?
Nu, te cred mai rău din moment ce ai supravieţuit atâta pe Puleţi.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:34 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:

Chiar atat de kinky ma crezi?
Nu, te cred mai rău din moment ce ai supravieţuit atâta pe Puleţi.

Dar Puleti pare mai serios de la un timp...


Ultima editare efectuata de catre Milcseic Buseu in Mar Iul 17, 2012 12:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:35 pm

Milcseic Buseu a scris:
Dar Puleti pare mai serios de la un timp...
Serios în ce sens?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:39 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Dar Puleti pare mai serios de la un timp...
Serios în ce sens?

Nu mai e aberatia "pura" care era anu' trecut. P-atunci nu existau filozofii, pseudointelectualitati si erau mai multe glume. Bine, mai sunt si acum, dar parca mai rare.

Fuck, nu vin cu argumente logice. FUTAAAAAIIII TIME!
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 17, 2012 12:47 pm

Milcseic Buseu a scris:
Nu mai e aberatia "pura" care era anu' trecut. P-atunci nu existau filozofii, pseudointelectualitati si erau mai multe glume. Bine, mai sunt si acum, dar parca mai rare.
Idk, avem momente şi momente, nu am cum să schimb asta. Puleţi-ul n-a fost niciodată prea stabil. Anu' trecut a fost mişto pentru că au fost Mihnea şi tipa/tipul care se dădea drept Bastet... şi paul nu era aşa grumpy. Also, aveam membri care postau mult şi ţineau forumul în viaţă (lawe, Puţ, Gandăr etc.). Da' poate o să iasă ceva cu indivizii ăia noi, văd că încă nu s-au speriat şi-l avem pă Kyd care a-nceput să posteze mai mult ca anu' trecut... şi Tache nu-i aşa rău cum ţi se pare ţie, doar că n-a prea mai dat semne de viaţă-n ultimu' timp :/
Sus In jos
Continut sponsorizat





Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Topicul in care se dau titluri de God Tier   Topicul in care se dau titluri de God Tier - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Topicul in care se dau titluri de God Tier
Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.
» Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]
» Jocuri care ne-au impresionat
» I need a persoană pe care s-o târăsc după mine pe la expoziţii.
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: