Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]

In jos 
+22
Charge me, Doctor!
Crowmunist
ruffiezău
Shiniya
Jouster
Botik Knight
Mr.BadGuy
Va pupa Jean :)
blah
Hanaki
Pickle
Eipal
Pinku
Walking Tornado
Psii Diddy
dark vodka pointman night
Nonary
Milcşeic
Bluejay
paul monarkydstul
Madotsuki
Muflă
26 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 11:40 pm

Au fost prea multe update-uri mişto şi n-am avut unde să bolborosesc despre ele. Şi au fost prea multe care m-au lăsat gen "8DDDDDDD", the last one (006944 - 006948) being one of them. Mmmărog, momentan n-am foarte multe de zis, da' fac thread-ul ca să fie.


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Mier Noi 28, 2012 10:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeSam Iun 09, 2012 11:59 pm

Oh yes Mufla , praise be to thee . Imi explica cineva si mie cum a ajuns Jane pe Derse... i mean... is that legit?
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 12:06 am

În homestuck totul e posibil. Eu mă bucur că sunt şi Dirk şi Jane şi Jake împreună. Mai lipseşte Roxy.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:12 am

Deells a scris:
În homestuck totul e posibil. Eu mă bucur că sunt şi Dirk şi Jane şi Jake împreună. Mai lipseşte Roxy.
Well, teoretic Jake nu era cu adevăratul Dirk...
-edit-
Fuck, acum am văzut restul update-urilor D:


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Dum Iun 10, 2012 1:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 10, 2012 1:19 am

Madotsuki a scris:
Oh yes Mufla , praise be to thee . Imi explica cineva si mie cum a ajuns Jane pe Derse... i mean... is that legit?
N-ar fi primul transportalizer care duce-n locuri ciudate. Şi oricum "planeta" lui Jane şi Derse sunt tot în medium (scuzaţi dacă spun vreo aberaţie), deci distanţa nici măcar nu e chiar atât de mare Asta explică mai bine
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] NwEvX
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 9:44 am

'kay guys, voi cum interpretaţi desenul lui uu? Vreau să văd ce disting şi ceilalţi din macaroanele alea (n-are cum să fie mai stupid decât ce-am făcut eu, so why not?). Here's my guess
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] EtVyc
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 10:35 am

Muflă a scris:
'kay guys, voi cum interpretaţi desenul lui uu? Vreau să văd ce disting şi ceilalţi din macaroanele alea (n-are cum să fie mai stupid decât ce-am făcut eu, so why not?). Here's my guess
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] EtVyc
\Pffffffffffffffffff... da are foarte multa logica Mufla haha xD si cottoncandy ce fac acolo jos ?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 10:36 am

Madotsuki a scris:
\Pffffffffffffffffff... da are foarte multa logica Mufla haha xD si cottoncandy ce fac acolo jos ?
Nu-i vina mea, eu asta văd acolo. Şi cottoncandy se-ncalecă sau ceva, nu reuşesc să-mi dau seama.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 10:50 am

Muflă a scris:
'kay guys, voi cum interpretaţi desenul lui uu? Vreau să văd ce disting şi ceilalţi din macaroanele alea (n-are cum să fie mai stupid decât ce-am făcut eu, so why not?). Here's my guess
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] EtVyc
Eu cred că uu îl ţine pe Dirk de şolduri cumva. Şi cealaltă chestie conturată cu negru de sub ochelari e fie tricoul fie obrajii fundului şi muşchiul tremurând.Hmmm. Poate reprezintă totuşi doar o îmbrăţişare.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 11:48 am

Also, I found this on tumblr.
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Tumblr_m5kmdsNXPr1qjnd9b


Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Tumblr_m5kme9XHqw1qjnd9b
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeJoi Iun 14, 2012 3:00 am

Deells a scris:
Also, I found this on tumblr.
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Tumblr_m5kmdsNXPr1qjnd9b


Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Tumblr_m5kme9XHqw1qjnd9b
Omg ce ciudat O_o ...dar tare:))
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeSam Iun 16, 2012 11:49 am

Inca umpic pana la update-ul 7000. Ce credeti ca se mai intampla pana acolo?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeSam Iun 16, 2012 11:53 am

Milcseic Buseu a scris:
Inca umpic pana la update-ul 7000. Ce credeti ca se mai intampla pana acolo?
Dacă apare uu/UU mă-mbăt şi-apoi îmi inserez gâtul sticlei în anus. Şi nu-l mai scot de-acolo până la prezentarea ultimului troll din A1.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeSam Iun 16, 2012 1:44 pm

Ne imbatam impreuna Mulfa8)
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeSam Iun 16, 2012 11:55 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Inca umpic pana la update-ul 7000. Ce credeti ca se mai intampla pana acolo?
Dacă apare uu/UU mă-mbăt şi-apoi îmi inserez gâtul sticlei în anus. Şi nu-l mai scot de-acolo până la prezentarea ultimului troll din A1.

O si imaginez pe sefa lui Costel tipand la curul tau...
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 12:13 am

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Inca umpic pana la update-ul 7000. Ce credeti ca se mai intampla pana acolo?
Dacă apare uu/UU mă-mbăt şi-apoi îmi inserez gâtul sticlei în anus. Şi nu-l mai scot de-acolo până la prezentarea ultimului troll din A1.
O si imaginez pe sefa lui Costel tipand la curul tau...
Şi curul o să basă cum am băşit şi noi.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 2:44 am

OMFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFG the upd8 guys trebuie să o vedeţi omdggfg
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 2:59 am

Deells a scris:
OMFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFG the upd8 guys trebuie să o vedeţi omdggfg
Acu' o citeam.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 3:01 am

Muflă a scris:
Deells a scris:
OMFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFG the upd8 guys trebuie să o vedeţi omdggfg
Acu' o citeam.
Şi cum ţi se pare :D ?
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 3:03 am

*poke face*...wow

Mufla ne imbatam xD
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 3:08 am

Muflă a scris:

Dacă apare uu/UU mă-mbăt şi-apoi îmi inserez gâtul sticlei în anus. Şi nu-l mai scot de-acolo până la prezentarea ultimului troll din A1.
ovo...
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 3:15 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Inca umpic pana la update-ul 7000. Ce credeti ca se mai intampla pana acolo?
Dacă apare uu/UU mă-mbăt şi-apoi îmi inserez gâtul sticlei în anus. Şi nu-l mai scot de-acolo până la prezentarea ultimului troll din A1.

Haha.. ha, ha... are you still up for it?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 3:20 am

I just... what?
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Calliope
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 3:22 am

FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK FUCK!!! WHAAAAAAAAAAAAAAAAAT?????
OMG WHAT THE SHIT!
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 3:23 am

Danuta a scris:
*poke face*...wow

Mufla ne imbatam xD
ASDFDFHILHDANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *vine cu sticlele şi cu gâtul uneia dintre ele deja băgat în cur*
Parc-am cobit, să moară Doc Scratch
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] Icon_minitime

Sus In jos
 
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]
Sus 
Pagina 1 din 31Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...
» Official shipping thread
» Update!......
» Bolboroseală despre trolli
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: