Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]

In jos 
+22
Charge me, Doctor!
Crowmunist
ruffiezău
Shiniya
Jouster
Botik Knight
Mr.BadGuy
Va pupa Jean :)
blah
Hanaki
Pickle
Eipal
Pinku
Walking Tornado
Psii Diddy
dark vodka pointman night
Nonary
Milcşeic
Bluejay
paul monarkydstul
Madotsuki
Muflă
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 12:24 am

All i want to say is...SWAG. Cool

Poor Gamzee.:'(
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 2:55 am

Dell a scris:

Dirkhal
This.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 4:46 am

Dr.Pickle a scris:
Dell a scris:

Dirkhal
This.
şipuiam asta în tăcere de când am văzut ceva cu ei într-un livestream holy shit dar acum îmi place şi mai mult ahhhhhh
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 5:24 am

De ce plânge Gamzee :c
I mean, e prima oară când îl vedem plângând, ce dracu' s-a întâmplat? .__.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 5:34 am

Muflă a scris:
De ce plânge Gamzee :c
I mean, e prima oară când îl vedem plângând, ce dracu' s-a întâmplat? .__.
Si eu voiam sa intreb, poor little bby...
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 6:05 am

Muflă a scris:
De ce plânge Gamzee :c

I mean, e prima oară când îl vedem plângând, ce dracu' s-a întâmplat? .__.
CRY MOTHERFUCKER CRY
Sus In jos
Mr.BadGuy

Mr.BadGuy


Mesaje : 21
Grist : 3
Data de inscriere : 12/09/2012

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 9:55 am

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 10:01 am

Maybe because he made Equius smile and by that he created the major miracle ever ===> Equius' STRENGTH + Hal's omniscience [? ] or w/e smarts. ===> Unbeatable big boss [????]
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 12:38 am

OMFG. THIS GETS BETTER! I ORDER YOU TO TOUCH THE MUSCLES! ohgodahahaha
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 1:29 am

Yes. Good.
Sus In jos
Botik Knight

Botik Knight


Mesaje : 22
Grist : -1
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 28
Localizare : Galati
Patron troll : Aradia Megido

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 3:30 am

Oh go what -laughs-
yes. no. yes. no. last update is fucking epic xD
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 3:44 am

Botik Knight a scris:
Oh go what -laughs-
yes. no. yes. no. last update is fucking epic xD
îmi aminteşte de conversatiile în contradictoriu dintre Equius şi Nepeta
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 4:17 am

Dell a scris:
Botik Knight a scris:
Oh go what -laughs-
yes. no. yes. no. last update is fucking epic xD
îmi aminteşte de conversatiile în contradictoriu dintre Equius şi Nepeta

da chiar ca ,ma intreb ce s-ar intampla daca s-ar intalni arquius si fefeta
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 4:19 am

PinkuAndTheUnderwaterShip a scris:
Dell a scris:
Botik Knight a scris:
Oh go what -laughs-
yes. no. yes. no. last update is fucking epic xD
îmi aminteşte de conversatiile în contradictoriu dintre Equius şi Nepeta

da chiar ca ,ma intreb ce s-ar intampla daca s-ar intalni arquius si fefeta
I guess we'll find out soon dacă Dirk se duce după lapte. Also, a văzut-o Fefeta pe Roxy dispărând sau sunt doar eu schizofrenică?
Sus In jos
Botik Knight

Botik Knight


Mesaje : 22
Grist : -1
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 28
Localizare : Galati
Patron troll : Aradia Megido

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 5:45 am

fefeta parca se culcase o.o
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 6:08 am

Botik Knight a scris:
fefeta parca se culcase o.o
http://www.mspaintadventures.com/?s=6&p=007437
Yep, dormea.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 1:24 pm

God, I love Arquiusprite. I love it
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 1:25 pm

Dr.Pickle a scris:
God, I love Arquiusprite. I love it
Aparent toată lumea împărtăşeşte sentimentul, dar la mine e 99% din cauza lui AR.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 1:29 pm

Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
God, I love Arquiusprite. Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 2536896989
Aparent toată lumea împărtăşeşte sentimentul, dar la mine e 99% din cauza lui AR.
Haha, da si la mine, pentru ca Equius e boring in general, dar muscles + AR swag e iubibil.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 2:06 pm

Dr.Pickle a scris:
Haha, da si la mine, pentru ca Equius e boring in general, dar muscles + AR swag e iubibil.
Pickle...Pickle why. Pickle, I'm sorry to tell you this. But you've lost my respect. V n V
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeJoi Dec 27, 2012 2:23 pm

Darkkyful a scris:
Dr.Pickle a scris:
Haha, da si la mine, pentru ca Equius e boring in general, dar muscles + AR swag e iubibil.
Pickle...Pickle why. Pickle, I'm sorry to tell you this. But you've lost my respect. V n V
What ,why?-EDIT- Oh well, you know, gusturi diferite and stuff, I just don't like normal Equius.
Sus In jos
Botik Knight

Botik Knight


Mesaje : 22
Grist : -1
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 28
Localizare : Galati
Patron troll : Aradia Megido

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 7:07 am

Sunt putin confuza dar cine e AR? Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 14131432
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 7:18 am

Botik Knight a scris:
Sunt putin confuza dar cine e AR? Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 14131432
Seriooooooossss? AutoResponder. Highly not impressed
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 7:59 am

Dr.Pickle a scris:
Botik Knight a scris:
Sunt putin confuza dar cine e AR? Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 14131432
Seriooooooossss? AutoResponder. Highly not impressed

Shhhhh muratura calm down *pats *
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 8:03 am

Yo guys Dummy sunt noo aici Sweat cinei John Egbert :-????? am citit doar Act5
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 16 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]
Sus 
Pagina 16 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...
» Official shipping thread
» Update!......
» Bolboroseală despre trolli
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: