Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]

In jos 
+22
Charge me, Doctor!
Crowmunist
ruffiezău
Shiniya
Jouster
Botik Knight
Mr.BadGuy
Va pupa Jean :)
blah
Hanaki
Pickle
Eipal
Pinku
Walking Tornado
Psii Diddy
dark vodka pointman night
Nonary
Milcşeic
Bluejay
paul monarkydstul
Madotsuki
Muflă
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 29, 30, 31
AutorMesaj
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 11:43 am

And the update answers what will happen to Jade. 
More or less. 
Regarding being or not a ghost.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 11:52 am

FrozenDelirium a scris:
And the update answers what will happen to Jade. 
More or less. 
Regarding being or not a ghost.
Ouch. Maybe... maybe she'll get the ring? Ar fi primul plod care moare pe bune. Come on, the 8 kids are not supposed to dye, are they?
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 12:36 pm

Mufla,you're so into hair dye.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeDum Sept 15, 2013 3:27 am

Pickle a scris:
Mufla,you're so into hair dye.
...What? Ce-i cu vopseaua? O_o (Şi ce legătură are asta cu update-ul?)
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeDum Sept 15, 2013 4:25 am

Muflă a scris:
 the 8 kids are not supposed to dye
Niciuna.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeDum Sept 15, 2013 4:37 am

Pickle a scris:
Muflă a scris:
 the 8 kids are not supposed to dye
Niciuna.
Holy shit acum văd ce-am scris *trece cu capu' prin birou*
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeDum Sept 15, 2013 9:20 am

Tocmai, ca nu moare. Ca e Just death not Heroic. 
D'aia a si aparut scrisul Serketian cu "Lucky 8r8k ! x8 "
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeDum Sept 15, 2013 9:41 am

FrozenDelirium a scris:
Tocmai, ca nu moare. Ca e Just death not Heroic. 
D'aia a si aparut scrisul Serketian cu "Lucky 8r8k ! x8 "
Erm... What? Credeam că şi "just" şi "heroic" sunt motive de ducă pentru un god-tier.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeSam Sept 28, 2013 4:31 am

Nu credeam că o să ajungă Dirk vreodată personajul meu preferat.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 1:39 am

Terezi...Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 1452630535
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeLun Oct 14, 2013 4:36 am

Dumbscar a scris:
Terezi...Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 1452630535
Tacitacitacitaci o să fie bine o să fie bine o să fie bine o să fie bine o să fie bine o să fie bine o să fie bine o să fie bine o să fie bine fuckwhoamIkidding
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeLun Dec 09, 2013 2:47 am

Charge me, Doctor! a scris:
Nu credeam că o să ajungă Dirk vreodată personajul meu preferat.
OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Sus In jos
kiss kiss fall in balegar
Thief of Blood
kiss kiss fall in balegar


Mesaje : 103
Grist : 4
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Karkat Vantas

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeSam Ian 04, 2014 2:25 pm

Muflă a scris:
FrozenDelirium a scris:
Tocmai, ca nu moare. Ca e Just death not Heroic. 
D'aia a si aparut scrisul Serketian cu "Lucky 8r8k ! x8 "
Erm... What? Credeam că şi "just" şi "heroic" sunt motive de ducă pentru un god-tier.
Yep, both are.
(I hope Jade bby gets the ring)
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeSam Oct 18, 2014 11:07 am

Mmmyeah. Caliborn obişnuia să mă amuze mai mult. Mult mai mult.
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeMier Oct 22, 2014 1:38 am

Hussie obișnuia să mă amuze mai mult. 
Then again...moe Dave. 
That was A+
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitimeVin Oct 24, 2014 6:32 am

Psii Diddy a scris:
Hussie obișnuia să mă amuze mai mult. 
I hope we're not getting old and bitter.
Are we getting old and bitter?
Fuck, I'm 20, when did I turn 20?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 31 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]
Sus 
Pagina 31 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 29, 30, 31
 Subiecte similare
-
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...
» Official shipping thread
» Update!......
» Bolboroseală despre trolli
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: