Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]

In jos 
+22
Charge me, Doctor!
Crowmunist
ruffiezău
Shiniya
Jouster
Botik Knight
Mr.BadGuy
Va pupa Jean :)
blah
Hanaki
Pickle
Eipal
Pinku
Walking Tornado
Psii Diddy
dark vodka pointman night
Nonary
Milcşeic
Bluejay
paul monarkydstul
Madotsuki
Muflă
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Urmatorul
AutorMesaj
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeLun Iul 01, 2013 11:10 am

Creys
CREYS

I was not ready for this.

Karkat poor babbu no
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeLun Iul 01, 2013 4:08 pm

I ain't even mad. She killed him so she can demonstrate her crappy evil resurrection powers.Crappy evil beautiful color scheme crappy Jane.Ok maybe I am a bit mad.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 11, 2013 1:09 am

Noooooooooooooooo, de ce e explicaţia Araneei glitchuită D: Măcar Terezi arată mişto cu eşarfa aia la ochi. Ştiam eu că-şi revine Cool
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeSam Aug 24, 2013 11:14 pm

JOHN: remember? she was the diabolical one who figured prominently in my long story.
ROXY: um
ROXY: oh yea
ROXY: fresca right

Când credeam că Roxy nu' poa' să fie mai mişto de-atât.
Sus In jos
scratch

avatar


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 26/07/2013

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 1:09 am

Welp.I totally didn't just read the update before catching up.
Nope totally didn't just spoil a shitload of stuff for myself.
That totes didn't happen.

Also 
John hates Vriska?
NOW WAIT JUST A DIDDLY DARN SECOND 

Does that mean there is a possibility for black johnvris?Nose bleed
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 1:14 am

Octavia Candy a scris:
Does that mean there is a possibility for black johnvris?Nose bleed
Not really, nu-l văd pe John capabil să urască pe cineva în adevăratul sens al cuvântului.
Sus In jos
scratch

avatar


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 26/07/2013

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 1:31 am

Mufla a scris:
Not really, nu-l văd pe John capabil să urască pe cineva în adevăratul sens al cuvântului.
Well he said he hates her so red is out of the question 
asa ca daca nu merge nici blackrom it means this ship is dead Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 421059037 

*casually jumps on the erisol ship while johnvris is sinking*
#yolo
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 1:36 am

Octavia Candy a scris:
Mufla a scris:
Not really, nu-l văd pe John capabil să urască pe cineva în adevăratul sens al cuvântului.
Well he said he hates her so red is out of the question 
asa ca daca nu merge nici blackrom it means this ship is dead Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 421059037 

*casually jumps on the erisol ship while johnvris is sinking*
#yolo
Deci nu-i vede nimeni ca moirails? :/
Sus In jos
scratch

avatar


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 26/07/2013

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 1:54 am

Mufla a scris:
Deci nu-i vede nimeni ca moirails? :/
Do you?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 2:29 am

Puţin. I mean, se vede că şi-a schimbat părerea despre ea, dar nu cred că o urăşte. And he could help her cool off a little.
...No?
Sus In jos
scratch

avatar


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 26/07/2013

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 3:31 am

Mufla a scris:
Puţin. I mean, se vede că şi-a schimbat părerea despre ea, dar nu cred că o urăşte. And he could help her cool off a little.
...No?
Kinda. I mean if John wouldn't hate her.But I don't think he hates her either.More like he is finally realising what an impact the stuff she's done had.And it kinda overwhelmes him.He'll get over it eventually.
Wait
Isn't Kanaya still Vriska's moirail ?
I am asking because I legitimately don't know
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 6:22 am

Octavia Candy a scris:
Isn't Kanaya still Vriska's moirail ?
I am asking because I legitimately don't know
Nu cred că mai are Kanaya vreo treabă cu Vriska. Nu trecuşi de ACT5?
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 6:36 am

Octavia Candy a scris:
Mufla a scris:
Not really, nu-l văd pe John capabil să urască pe cineva în adevăratul sens al cuvântului.
Well he said he hates her so red is out of the question 
asa ca daca nu merge nici blackrom it means this ship is dead Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 421059037 

*casually jumps on the erisol ship while johnvris is sinking*
#yolo
Welcome aboard the SS EriSol, I will be your *coughqueencough* guide.
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Tumblr_inline_mhfmd0GJ6r1qz4rgp
Sus In jos
scratch

avatar


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 26/07/2013

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 7:31 am

Mufla a scris:
Nu cred că mai are Kanaya vreo treabă cu Vriska. Nu trecuşi de ACT5?
I am well past act 5,dude.

I am at Act6Act3,near the end.
And I dunno,moirallegiance is a pretty powerful thing,it doesn't just go away
unless you're fef
I don't really find any reason,except for ,maybe, the lack of interaction,to break it





Junkie a scris:
Welcome aboard the SS EriSol, I will be your *coughqueencough* guide.

You know,I have this habit of reffering to the people,especially friends, that make major contributions to a ship as queen/king or god/goddess maybe captain of said ship

And you are no exception 
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 3895762721
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 1:09 pm

Octavia Candy a scris:
And I dunno,moirallegiance is a pretty powerful thing,it doesn't just go away
I doubt Vriska and Kanaya were really proper moirails to begin with. Especially since Kanaya only wanted to use the pale quadrant to get the red one.
Sus In jos
scratch

avatar


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 26/07/2013

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeLun Aug 26, 2013 3:42 am

Doc a scris:
I doubt Vriska and Kanaya were really proper moirails to begin with. Especially since Kanaya only wanted to use the pale quadrant to get the red one.

Well yeah,Kanaya was trying to get the serket booty, Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 2183782904 
but we don't really know if that is the reason they became moirails.
Maybe Kanaya started having flushed feelings for Vriska l8r,after they became moirails.Or not.We may never know.
Also since I am a bit behind,have Kanaya and Vriska even talked at all since Vriska,you know,died?
Like,via dream bubble or somefin?
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeLun Aug 26, 2013 4:27 am

Octavia Candy a scris:
Doc a scris:
I doubt Vriska and Kanaya were really proper moirails to begin with. Especially since Kanaya only wanted to use the pale quadrant to get the red one.
Well yeah,Kanaya was trying to get the serket booty, Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 2183782904 
but we don't really know if that is the reason they became moirails.
Maybe Kanaya started having flushed feelings for Vriska l8r,after they became moirails.Or not.We may never know.
Also since I am a bit behind,have Kanaya and Vriska even talked at all since Vriska,you know,died?
Like,via dream bubble or somefin?

Not on screen they havent.
Vriska s-a imprietenit cu ummm altii
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeLun Aug 26, 2013 12:36 pm

Long story short, Vriska's and Kanny's moirallegiance wasn't doing so hot when the story began, and when Vriska died it had already gone down the drain, or at least was halfway there. Slim chances of them getting back together.

At least, not in the pale quadrant Doc says, hoping Rosemary gets sunk.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeLun Sept 02, 2013 11:13 pm

Well then. Does this mean I'm gonna start hating Aranea as much as I do Vriska and Mindfang? Because I can totally do that.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeMar Sept 03, 2013 12:23 am

Aranea, you crafty little bitch.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 1:25 am

No! Nononono not jade!

Aranea the hell gurl?!

Wait. Is this a just death? Has grimbark jade killed anybody? Karkat maybe but she gave the order not executed it.

Doc scratch s clock. Its in the green sun. Jade is fueld by the green sun is this relevant?
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 2:46 am

What the fuck just happened Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 3106386501 
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 3:17 am

Walking Tornado a scris:
No! Nononono not jade!

Aranea the hell gurl?!

Wait. Is this a just death? Has grimbark jade killed anybody? Karkat maybe but she gave the order not executed it.

Doc scratch s clock. Its in the green sun. Jade is fueld by the green sun is this relevant?
Se presupune că n-a făcut nimic din voinţă proprie cât timp a fost grimbark, deci n-are de ce să fie moarte justă. Mă interesează mai mult cum, unde şi când o să reînvie. Am aşa o presimţire că nu se va întâmpla pe loc.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 8:04 am

Muflă a scris:
Walking Tornado a scris:
No! Nononono not jade!

Aranea the hell gurl?!

Wait. Is this a just death? Has grimbark jade killed anybody? Karkat maybe but she gave the order not executed it.

Doc scratch s clock. Its in the green sun. Jade is fueld by the green sun is this relevant?
Se presupune că n-a făcut nimic din voinţă proprie cât timp a fost grimbark, deci n-are de ce să fie moarte justă. Mă interesează mai mult cum, unde şi când o să reînvie. Am aşa o presimţire că nu se va întâmpla pe loc.
Doar daca nu cumva e necesar sa fie ghost o perioada.
Cine e ghost si e util? Poi e callie. Sau gasca de pirati troli. Sollux and his ladies?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 8:56 am

Walking Tornado a scris:
Muflă a scris:
Walking Tornado a scris:
No! Nononono not jade!

Aranea the hell gurl?!

Wait. Is this a just death? Has grimbark jade killed anybody? Karkat maybe but she gave the order not executed it.

Doc scratch s clock. Its in the green sun. Jade is fueld by the green sun is this relevant?
Se presupune că n-a făcut nimic din voinţă proprie cât timp a fost grimbark, deci n-are de ce să fie moarte justă. Mă interesează mai mult cum, unde şi când o să reînvie. Am aşa o presimţire că nu se va întâmpla pe loc.
Doar daca nu cumva e necesar sa fie ghost o perioada.
Cine e ghost si e util? Poi e callie. Sau gasca de pirati troli. Sollux and his ladies?
Holy shit, chiar ar fi mişto să vorbească Jade cu Calliope D:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 30 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]
Sus 
Pagina 30 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...
» Official shipping thread
» Update!......
» Bolboroseală despre trolli
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: