Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]

In jos 
+22
Charge me, Doctor!
Crowmunist
ruffiezău
Shiniya
Jouster
Botik Knight
Mr.BadGuy
Va pupa Jean :)
blah
Hanaki
Pickle
Eipal
Pinku
Walking Tornado
Psii Diddy
dark vodka pointman night
Nonary
Milcşeic
Bluejay
paul monarkydstul
Madotsuki
Muflă
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Urmatorul
AutorMesaj
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 9:55 am

Guys guys, sunt singura care se gandeste ca uu si UU are actually Lord English's children? . ____ .
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 10:00 am

Darkkyful a scris:
Guys guys, sunt singura care se gandeste ca uu si UU are actually Lord English's children? . ____ .

Eu mă gândeam că Lord English e defapt uu în timeline-ul respectiv, dar mai mult ca sigur aberez.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 10:01 am

Darkkyful a scris:
Guys guys, sunt singura care se gandeste ca uu si UU are actually Lord English's children? . ____ .
Idk, mie nu mi-a trecut prin căpăţână. Eu mă gândeam (şi nu sunt singura) că uu o să se transforme în Lord English
-edit-
Or what nonary said. Fuck, postez prea încet ;__;
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 10:33 am

Darkkyful a scris:
Guys guys, sunt singura care se gandeste ca uu si UU are actually Lord English's children? . ____ .

Nu nu esti singura Dark c:
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 11:04 am

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 RhE9K
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 20, 2012 2:59 am

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 05107
Gamzee, what the fuck are you doing!? D8<
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 4:56 am

Ahhhhhhhhhhhh sunt atâtea chestii tari la update-ul ăstaaaa.
Şiiiii uu are breteeeeleee. Cât de adorabil e asta?
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 05171
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 5:00 am

Tinkerdell a scris:
Ahhhhhhhhhhhh sunt atâtea chestii tari la update-ul ăstaaaa.
Şiiiii uu are breteeeeleee. Cât de adorabil e asta?
Tricou negru - good
Papion şi bretele - bleh.
Buuuuuuuuuut. His grin. That fuckin' grin.
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 05182
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 3953135812
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 5:03 am

awrghhhhhhn bleuuurghhhhh qwq
Îmi pare rău de Roxy şi Jane. Probabil o să reînvie sau ceva.
Dar ahhh Diiiiiirrrrrk quq.
Şiiiiiiii uu.
Preeecious bbieeesssssssss.
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 5:04 am

Eu abia aştept să vad those devilish eyes which'd go along with that grin. Unless Hussie wants to leave the ones that UU has lol.

Btw, zic o prostie dacă mă gândesc că poate vor atinge god tier cei care au murit, nu? Că mă întrebam dacă trebuie neapărat să moară pe paturile alea pe care au murit şi the Beta kids pt asta.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 5:06 am

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Tumblr_m686gtkj5W1r2ww1do1_r1_400
babyyy baabbyyy baaaaaabyyyyyyyy
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 5:46 am

nonarystuck a scris:
mă întrebam dacă trebuie neapărat să moară pe paturile alea pe care au murit şi the Beta kids pt asta.
Din câte ştim, tre' să moară pe paturile alea. Dacă Lil Seb ar fi dus-o cumva pe Jane înapoi pe LOCAH şi-ar fi pus-o repede pe quest bed ar fi şanse... dar Lil Seb e ocupat să se scufunde
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 5:51 am

Muflă a scris:
nonarystuck a scris:
mă întrebam dacă trebuie neapărat să moară pe paturile alea pe care au murit şi the Beta kids pt asta.
Din câte ştim, tre' să moară pe paturile alea. Dacă Lil Seb ar fi dus-o cumva pe Jane înapoi pe LOCAH şi-ar fi pus-o repede pe quest bed ar fi şanse... dar Lil Seb e ocupat să se scufunde

Triiiist. Atunci nu ar trebui să mai sper să învie. Măcar Dirk mai e semi-alive pe acolo. Poate reuşeşte el să facă ceva (pf, da' de unde)
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 5:55 am

nonarystuck a scris:
Muflă a scris:
nonarystuck a scris:
mă întrebam dacă trebuie neapărat să moară pe paturile alea pe care au murit şi the Beta kids pt asta.
Din câte ştim, tre' să moară pe paturile alea. Dacă Lil Seb ar fi dus-o cumva pe Jane înapoi pe LOCAH şi-ar fi pus-o repede pe quest bed ar fi şanse... dar Lil Seb e ocupat să se scufunde

Triiiist. Atunci nu ar trebui să mai sper să învie. Măcar Dirk mai e semi-alive pe acolo. Poate reuşeşte el să facă ceva (pf, da' de unde)
Forgot about Jane's "lifey thing"?
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 7:14 am

Muflă a scris:
nonarystuck a scris:
Muflă a scris:
nonarystuck a scris:
mă întrebam dacă trebuie neapărat să moară pe paturile alea pe care au murit şi the Beta kids pt asta.
Din câte ştim, tre' să moară pe paturile alea. Dacă Lil Seb ar fi dus-o cumva pe Jane înapoi pe LOCAH şi-ar fi pus-o repede pe quest bed ar fi şanse... dar Lil Seb e ocupat să se scufunde

Triiiist. Atunci nu ar trebui să mai sper să învie. Măcar Dirk mai e semi-alive pe acolo. Poate reuşeşte el să facă ceva (pf, da' de unde)
Forgot about Jane's "lifey thing"?

*thinks for some minutes* dude, yes, I forgot about that "lifey thing" but I remember that it had something to do with her dream self *hides in a corner*
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 1:58 am

The Striders are about to meet.
Shit is going to get serious.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 11:12 am

Nu mai ştiu unde, dar vorbeaţi de chestiile astea bizare şi cum cine o găseşte pe cea mai stupidă câştigă. Primesc ceva?
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Tumblr_m6c8qtiEMG1qjnd9b
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 11:16 am

Idk, Madotsuki era cu ideea.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 12:05 pm

That`s creepyŞtiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 2907559942
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 12:08 pm

Daniesh a scris:
That`s creepyŞtiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 2907559942
Still not creepy enough imo. We clearly don't have the same browsing habits
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 3:05 am

Omg:))...I laughed at this part! Just look at his face

Poor Lil Dave

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 YFEzX
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 9:29 am

My baby.ubub La ;3;
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 10:39 am

Ngh, ce update genial. 8D
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 11:08 am

Mi... mi s-au spoit ochii pe monitor D: Fiecare afurisită de secundă din flash-uri. Too fucking awesome.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 09, 2012 11:13 am

OMG:))

Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 UYReZ

NU CREED:))...omg ce fata are Jane si Roxy in ultimul flash!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]   Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere] - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]
Sus 
Pagina 3 din 31Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dacă tot avem atâţia useri care stau pe lângă mare...
» Official shipping thread
» Update!......
» Bolboroseală despre trolli
» Wallpaper thread? Wallpaper thread.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: