Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cosplay Guide

In jos 
+5
Psii Diddy
Pickle
Jouster
Muflă
paul monarkydstul
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 8:20 am

Dr.Pickle a scris:
Jouster a scris:
Muflă a scris:

Problema e că nu reuşesc să găsesc o coafeză care să nu-şi facă treaba-n doru' lelii -__-

Stiu cum e. Odata am cerut par tepos, am iesit aratand ca Hitler. (no seriously, aveam tunsoarea lui Hitler, worst 2 months of my life)
Macar tu puteai sa-i faci ceva idk, sa te tunzi si mai scurt sau ceva, dar eu m-am tuns odata singura, pe vremurile cand aveam plete lungi si frumoase, si in partea dreapta aveam o bucata scurta si breton stramb, si de;atunci am continuat sa fac experimente pe propriul par pana cand ma saturasem de par atat de ciopartit si pana la urma m-am dus la frizerie si l-am taiat pe tot bleheh. I don't even care.
Mă bucur să ştiu că nu-s singura care-şi ciopârţeşte singură părul p-aici. M-am aventurat doar cu bretonul, tho'.
Sus In jos
 
Cosplay Guide
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Ce face un cosplay bun?
» Who would YOU cosplay as?
» Our Cosplay
» cosplay stuff
» cosplay horns??? cosplay horns

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Cosplay-
Mergi direct la: