Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cosplay horns??? cosplay horns

In jos 
+9
souleater
ruffiezău
Bluejay
Shiniya
paul monarkydstul
Pinku
Crowmunist
Walking Tornado
Sugoi Baka
13 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 5:43 am

ma uitam si eu pe aici si dayum am vazut niste cosplay-uri super dragute!!
ma intrebam,cum v-ati facut coarnele totusi?? eu am incercat cu hartie si folii de aluminium si sarme si toate alea,dar cam ia ceva timp si nu sunt tocmai rezistente dupa ce aplici vopsea.
am auzit ca le mai poti face si cu plastelina modelabila,dar nu sunt sigura cu ce le poti picta si eu nu am vazut de unde sa iau.nici macar in Sir nu era( dace nu stiti ce e Sir e practic un loc de unde poti cumpara peruci,manusi,cizme,pantaloni,unghii false,chestii de halloween,etc etc. e pe langa plazza foarte aproape de militari din cate stiu io.)
deci,stie cineva?? //shot
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 6:19 am

Sugoi Baka a scris:
ma uitam si eu pe aici si dayum am vazut niste cosplay-uri super dragute!!
ma intrebam,cum v-ati facut coarnele totusi?? eu am incercat cu hartie si folii de aluminium si sarme si toate alea,dar cam ia ceva timp si nu sunt tocmai rezistente dupa ce aplici vopsea.
am auzit ca le mai poti face si cu plastelina modelabila,dar nu sunt sigura cu ce le poti picta si eu nu am vazut de unde sa iau.nici macar in Sir nu era( dace nu stiti ce e Sir e practic un loc de unde poti cumpara peruci,manusi,cizme,pantaloni,unghii false,chestii de halloween,etc etc. e pe langa plazza foarte aproape de militari din cate stiu io.)
deci,stie cineva?? //shot


Bun venit pe forum!

Cosplay huh, nu stiu cum sa fac coarnele dar sunt utilizatori aici cu experienta.

Ce cosplay doresti sa realizezi. Si vii la cc?
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 6:20 am

Eu mi-am făcut coarnele prin commission, iar tipa care mi le-a făcut a folosit Crayola Model Magic. Dracu știe prin ce gaură de șarpe se află că nici prin Austria nu găsesc, iar tipa e din Elveția.

Da, chiar ai putea să le faci din plastilină (sau plastelină cum s-o scrie că uit dracu limba română), și să folosești vopsea acrilică. Sau am văzut un post pe Tumblr cu niște bile de plastic pe care dacă le fierbi se fac ca o pastă care poate fi modelată...Dar la fel, unde dracu s-or găsi alea nici eu nu știu.

Sau încearcă asta: http://bluhbluhhugedork.tumblr.com/post/27543658996
Dar nu știu dacă merge să nu folosești plastilină. Cred că ar merge și fără. Mi-aș face Karkat horns cu metoda asta, și fără plastilină, că nu se găsește neam pe aici.
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 6:23 am

i still dont get it a scris:
Sugoi Baka a scris:
ma uitam si eu pe aici si dayum am vazut niste cosplay-uri super dragute!!
ma intrebam,cum v-ati facut coarnele totusi?? eu am incercat cu hartie si folii de aluminium si sarme si toate alea,dar cam ia ceva timp si nu sunt tocmai rezistente dupa ce aplici vopsea.
am auzit ca le mai poti face si cu plastelina modelabila,dar nu sunt sigura cu ce le poti picta si eu nu am vazut de unde sa iau.nici macar in Sir nu era( dace nu stiti ce e Sir e practic un loc de unde poti cumpara peruci,manusi,cizme,pantaloni,unghii false,chestii de halloween,etc etc. e pe langa plazza foarte aproape de militari din cate stiu io.)
deci,stie cineva?? //shot


Bun venit pe forum!

Cosplay huh, nu stiu cum sa fac coarnele dar sunt utilizatori aici cu experienta.

Ce cosplay doresti sa realizezi. Si vii la cc?

Multumesc!
Pentru Nepeta,si da vin. c:
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 6:28 am

Ehhhh macarena a scris:
Eu mi-am făcut coarnele prin commission, iar tipa care mi le-a făcut a folosit Crayola Model Magic. Dracu știe prin ce gaură de șarpe se află că nici prin Austria nu găsesc, iar tipa e din Elveția.

Da, chiar ai putea să le faci din plastilină (sau plastelină cum s-o scrie că uit dracu limba română), și să folosești vopsea acrilică. Sau am văzut un post pe Tumblr cu niște bile de plastic pe care dacă le fierbi se fac ca o pastă care poate fi modelată...Dar la fel, unde dracu s-or găsi alea nici eu nu știu.

Sau încearcă asta: http://bluhbluhhugedork.tumblr.com/post/27543658996
Dar nu știu dacă merge să nu folosești plastilină. Cred că ar merge și fără. Mi-aș face Karkat horns cu metoda asta, și fără plastilină, că nu se găsește neam pe aici.

Aha,am inteles.
Mersi mult <33
O sa vorbesc si cu sora mea,ca ea e experta in porcarii dinastea.
Cred c-am vazut Crayola Model Magic rin Sir daca nu ma insel.Din nou,voi vorbi cu sora mea.(ea mai si sta exact langa Sir)
Welp,voi incerca oricare metoda o fi.
Again,thank you very much c:

Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 6:39 am

Sugoi Baka a scris:
Ehhhh macarena a scris:
Eu mi-am făcut coarnele prin commission, iar tipa care mi le-a făcut a folosit Crayola Model Magic. Dracu știe prin ce gaură de șarpe se află că nici prin Austria nu găsesc, iar tipa e din Elveția.

Da, chiar ai putea să le faci din plastilină (sau plastelină cum s-o scrie că uit dracu limba română), și să folosești vopsea acrilică. Sau am văzut un post pe Tumblr cu niște bile de plastic pe care dacă le fierbi se fac ca o pastă care poate fi modelată...Dar la fel, unde dracu s-or găsi alea nici eu nu știu.

Sau încearcă asta: http://bluhbluhhugedork.tumblr.com/post/27543658996
Dar nu știu dacă merge să nu folosești plastilină. Cred că ar merge și fără. Mi-aș face Karkat horns cu metoda asta, și fără plastilină, că nu se găsește neam pe aici.

Aha,am inteles.
Mersi mult <33
O sa vorbesc si cu sora mea,ca ea e experta in porcarii dinastea.
Cred c-am vazut Crayola Model Magic rin Sir daca nu ma insel.Din nou,voi vorbi cu sora mea.(ea mai si sta exact langa Sir)
Welp,voi incerca oricare metoda o fi.
Again,thank you very much c:


Oh, super așa, dacă e prin Sir Model Magic. Un mic sfat: Dacă mergi pe metoda Model Magic, să ai la îndemână un pistol cu lipici fierbinte (ăla e ușor de găsit, cred) și dacă cumva coarnele tale după ce se usucă au crăpături, să pui niște lipici din-ăla pe ele ca să le acopere, și după ce se usucă să le șlefuiești puțin.
Trăiască tutorialele de pe Tumblr. cosplay horns??? cosplay horns 1411424851
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 6:42 am

Bun venit pe forum ,anyways zici ca vrei sa faci coarne pentru nepeta ar merge sa le faci si din ceara dar ti-ar cam trebuii multa ceara,am avut o amica care si-a facut coarnele lui karkat din ceara
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 6:50 am

The Dark Lord Pinku a scris:
Bun venit pe forum ,anyways zici ca vrei sa faci coarne pentru nepeta ar merge sa le faci si din ceara dar ti-ar cam trebuii multa ceara,am avut o amica care si-a facut coarnele lui karkat din ceara

Ceara??Suna interesant.O voi folosi daca nu merge cu clay de modelat sau ce naiba o fi aia.
Multumesc!! c:
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 7:57 am

eu am coarne de nepeta
le-am făcut acum ceva timp din folie de aluminiu şi hârtie
s-a luat puţin vopseaua dar aş putea să le fac ok pentru tine şi să ţi le împrumut la comic con
hanaki îmi face acum coarne din tavan fals, cred că şi chestia asta e o opţiune
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 8:02 am

doamne salvează regina a scris:
eu am coarne de nepeta
le-am făcut acum ceva timp din folie de aluminiu şi hârtie
s-a luat puţin vopseaua dar aş putea să le fac ok pentru tine şi să ţi le împrumut la comic con
hanaki îmi face acum coarne din tavan fals, cred că şi chestia asta e o opţiune


numai daca tu doresti sa mi le imprumuti,desigur. daca e vreo problema poate le pot re-picta eu sau ceva?
dghghghg multumesc mult!!
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 8:10 am

Sugoi Baka a scris:
doamne salvează regina a scris:
eu am coarne de nepeta
le-am făcut acum ceva timp din folie de aluminiu şi hârtie
s-a luat puţin vopseaua dar aş putea să le fac ok pentru tine şi să ţi le împrumut la comic con
hanaki îmi face acum coarne din tavan fals, cred că şi chestia asta e o opţiune


numai daca tu doresti sa mi le imprumuti,desigur. daca e vreo problema poate le pot re-picta eu sau ceva?
dghghghg multumesc mult!!
îţi dau o poză cu ele când ajung acasă dacă e
Sus In jos
Shiniya

Shiniya


Mesaje : 234
Grist : 26
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Somewhere over the rainbow of blood
Patron troll : Nepeta Leijon

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 10:18 am

o hey there, welcome to the forum
so, eu una mi-am facut coarnele de karkat din ceara, coarnele de porrim din polistiren si hartie creponata (nu a fost prea inspirata partea cu hartia) si facusem niste coarne de nepeta la inceputul timpurilor din sarma, hartii normale si acetona, si stateau foarte bine (doar ca am fost eo proasta si am incercat sa le mai intaresc si s-au strins inauntra ca desteapta de mine asa stie, sa apese pe hartie), dar cred ca ai putea incerca si din I clay sau lut (probabil s-au mai dat ideile .3.)

aaand, if you're coming to comic con then I can't wait to see you there
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 10:23 am

Shiniya a scris:
o hey there, welcome to the forum
so, eu una mi-am facut coarnele de karkat din ceara, coarnele de porrim din polistiren si hartie creponata (nu a fost prea inspirata partea cu hartia) si facusem niste coarne de nepeta la inceputul timpurilor din sarma, hartii normale si acetona, si stateau foarte bine (doar ca am fost eo proasta si am incercat sa le mai intaresc si s-au strins inauntra ca desteapta de mine asa stie, sa apese pe hartie), dar cred ca ai putea incerca si din I clay sau lut (probabil s-au mai dat ideile .3.)

aaand, if you're coming to comic con then I can't wait to see you there

multumesc mult pt. idei c:
o sa le folosesc daca nu merg celelalte.

deabia astept sa va vad pe toti!! djfdfhdf n-am mai intalnit niciodata un homestucker irl...vfjkfgfg
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 10:26 am

Waaaaa un nou membru a rasarit!Bun venit! I love it more
Super abia astept sa vad o Nepeta la Comic con.
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 10:34 am

Dănuța a scris:
Waaaaa un nou membru a rasarit!Bun venit! I love it more
Super abia astept sa vad o Nepeta la Comic con.

..the dark fan rises?? //shot
idek
shjdhf i'm so excited!! este prima data cand merg la un consi va fi prima data cand intalnesc fani homestuck irl > v <
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 10:38 am

Sugoi Baka a scris:
Dănuța a scris:
Waaaaa un nou membru a rasarit!Bun venit! cosplay horns??? cosplay horns 3819977910
Super abia astept sa vad o Nepeta la Comic con.

..the dark fan rises?? //shot
idek
shjdhf i'm so excited!! este prima data cand merg la un consi va fi prima data cand intalnesc fani homestuck irl > v <

Și la mine e prima oară când merg la un con. Dar, judecând după ce am mai văzut pe net (cosplay movies, animații, ce mi-a mai povestit și moirailul meu de pe la Niji anul trecut)...
Sigur o să ne distrăm pe cinste.

cosplay horns??? cosplay horns Tumblr_inline_mfracnMGsW1qiauao
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeDum Mar 17, 2013 10:54 am

Ehhhh macarena a scris:
Sugoi Baka a scris:
Dănuța a scris:
Waaaaa un nou membru a rasarit!Bun venit! cosplay horns??? cosplay horns 3819977910
Super abia astept sa vad o Nepeta la Comic con.

..the dark fan rises?? //shot
idek
shjdhf i'm so excited!! este prima data cand merg la un consi va fi prima data cand intalnesc fani homestuck irl > v <

Și la mine e prima oară când merg la un con. Dar, judecând după ce am mai văzut pe net (cosplay movies, animații, ce mi-a mai povestit și moirailul meu de pe la Niji anul trecut)...
Sigur o să ne distrăm pe cinste.

cosplay horns??? cosplay horns Tumblr_inline_mfracnMGsW1qiauao

Yes ofc!!
O sa fie atat de multa lume si atata cosplay si dfhdfdn

Ma intreb, o sa jucam Spin the Faygo? Desigur nu o sa avem o sticla de Faygo dar o sticla de cola va fi buna.
Am vazut pe yt si a foarte amuzant c:

Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeMar Mar 19, 2013 7:49 am

bun venit pe forummm, eu is ruff cosplay horns??? cosplay horns 2859581901

eu coarnele leam facut din hartie si scoci, imbracate in pasta de modelat pe baza de celuloza (cica) si vopsite cu acrilice.
Oh da si date cu spray pt fixarea picturilor.

arata cam asa:
Spoiler:

nu stiu ce sa zic, sunt destul de usoare, hartie, chestii, si nici mult nu mi-a luat sa le fac. acum ca arata ca dracu e din cauza ca nu pot eu sa sculptez
Sus In jos
souleater

souleater


Mesaje : 54
Grist : 9
Data de inscriere : 22/02/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti rahat
Patron troll : Feferi Peixes

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeJoi Mar 21, 2013 1:01 am

Sugoi Baka a scris:
ma uitam si eu pe aici si dayum am vazut niste cosplay-uri super dragute!!
ma intrebam,cum v-ati facut coarnele totusi?? eu am incercat cu hartie si folii de aluminium si sarme si toate alea,dar cam ia ceva timp si nu sunt tocmai rezistente dupa ce aplici vopsea.
am auzit ca le mai poti face si cu plastelina modelabila,dar nu sunt sigura cu ce le poti picta si eu nu am vazut de unde sa iau.nici macar in Sir nu era( dace nu stiti ce e Sir e practic un loc de unde poti cumpara peruci,manusi,cizme,pantaloni,unghii false,chestii de halloween,etc etc. e pe langa plazza foarte aproape de militari din cate stiu io.)
deci,stie cineva?? //shot

weLCOME

ok so eu mi-am facut coarnele din fimo light si sunt super-usoare si idk un pachet din ala de fimo e vreo 14 lei la profiart (e pe langa facultatea de arte). yup. chestia aia se usuca la aer si dupa poti sa pictezi cu acrilice (that's what i did).
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeLun Mar 25, 2013 9:19 am

deci am facut coarnele,mai am doar sa le pictez.(si probabil sa le umplu gaurile)
cosplay horns??? cosplay horns P1000777_zps74196b83
stiu ca arata cam ciudat in poza,but trust me,they look alright irl.
unui galben ca am ramas fara plastilina alba si mi-a fost prea lene sa imi misc curu' pan' la magazin.
a fost ceva de munca dar a meritat( caci nu va trebui sa merg fara coarne sau sa imprumut.awww yee )
mersi lui junkie ca mi-a aratat tutorial-ul acela cu coarnele ca dupa el m-am luat.
also,fara scoala maine. Typing
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeLun Mar 25, 2013 1:04 pm

Sugoi Baka a scris:
deci am facut coarnele,mai am doar sa le pictez.(si probabil sa le umplu gaurile)
cosplay horns??? cosplay horns P1000777_zps74196b83
stiu ca arata cam ciudat in poza,but trust me,they look alright irl.
unui galben ca am ramas fara plastilina alba si mi-a fost prea lene sa imi misc curu' pan' la magazin.
a fost ceva de munca dar a meritat( caci nu va trebui sa merg fara coarne sau sa imprumut.awww yee )
mersi lui junkie ca mi-a aratat tutorial-ul acela cu coarnele ca dupa el m-am luat.
also,fara scoala maine. cosplay horns??? cosplay horns 1411424851

Uuuu sunt chiar drăguțeeeee ;w;
Also, n-ai pentru ce, mă bucur că ți-a fost util tutorialul. Probabil o să-mi fac și eu niște Karkat or Sollux horns cu aceeași metodă welp.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeLun Mar 25, 2013 1:07 pm

criez bcs damara horns
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeLun Mar 25, 2013 1:20 pm

Dell a scris:
criez bcs damara horns
Ti-as fi dat coarnele pe care le facusem pentru Dark dar nu am cum fml. *cries in corner*
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeLun Mar 25, 2013 1:32 pm

Dell a scris:
criez bcs damara horns
Inca nu ti le-a terminat Elis? O_o
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitimeLun Mar 25, 2013 1:41 pm

Dănuța a scris:
Dell a scris:
criez bcs damara horns
Inca nu ti le-a terminat Elis? O_o
a zis că nu-i ies
am 3 zile rămase
şi speranţă
also cred că fac o damară-n uniformă de şcoală duminică
dar nu ştiu dacă human sau troll :?
Sus In jos
Continut sponsorizat





cosplay horns??? cosplay horns Empty
MesajSubiect: Re: cosplay horns??? cosplay horns   cosplay horns??? cosplay horns Icon_minitime

Sus In jos
 
cosplay horns??? cosplay horns
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Who would YOU cosplay as?
» Our Cosplay
» Ce face un cosplay bun?
» cosplay stuff
» Cosplay Guide

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Cosplay-
Mergi direct la: