Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cosplay Guide

In jos 
+5
Psii Diddy
Pickle
Jouster
Muflă
paul monarkydstul
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 11, 2013 2:38 am

FrozenDelirium a scris:
DELL I FOUND IT!!!! Look <~
da,am dat de el pe tumblr
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 6:27 am

idk unde altundeva sa pun asta asa ca... cosplay rant??
So, tocmai ce calculam eu frumusel bugetul pentru cosplay dupa ce am dat comanda la peruca pentru Vriska, si ma stresam eu nevoie mare, ca unde mama naibii gasesc eu ochelarii de care am nevoie la un pret rezonabil. Zgarca, tot zgarca. Si in timp ce imi cautam eu de zor si cu draci hard-ul extern, pe care se afla baza existentei mele, constat ca mi s-a intamplat o minune cu ochelarii de soare. Si anume:
Spoiler:
Cumva, cumva, mormanul de dezordine sub care s-au aflat a fost foarte îndemânatic, dat fiind faptul că ochelarii in sine nu au nicio zgarietura. (WAHT!!)
Convenabil, tocmai ma gandeam zilele trecute daca as putea sa scot o lentila de la ochelarii de soare fara sa distrug nici lentila ,nici ochelarii. Şi mai convenabil, lentila care a cazut in cazul de fata, este fix cea care ar fi trebuit sa fie clara. All of the luck????????

As putea foarte simplu sa pictez sapte buline rosii cu acrilice pe lentila ramasa si sa zic gata, dar nu prea imi surade lipsa celei de-a doua lentile? Adica... mi se pare ca e cam half-assed situatia asta, desi stiu foarte bine ca au mai fost cazuri asemanatoare.

What do you think, guys? Sa investesc intr-o pereche noua de ochelari asemanatori, fara dioptrii, de care ma ocup eu sa le fac lentila neagra, sau sa ii folosesc pe astia?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 6:31 am

Eu zic sa-i folosesti pe astia.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 7:09 am

Cred că ăştia ar arăta ok. Oare există vreo modalitate de-a scoate dunga aia de sus fără prea mult damage?
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 9:09 am

They're okay, e mai greu sa colorezi lentila, la mine a fost un mare fail si de'asta am abandonat cosplay'ul Terezi. Just go with these!
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 9:54 am

Muflă a scris:
Cred că ăştia ar arăta ok. Oare există vreo modalitate de-a scoate dunga aia de sus fără prea mult damage?
hmm, treaba aia e cam sudata acolo, desi nu e mare lucru sa o smulg cu un patent sau ceva si sa vopsesc la loc ce trebuie, planuiesc sa mai folosesc ochelarii dupa asta :/ Lentila, am testat, se poate pune la loc fara prea mare chin, dar de sudat eu nu ma ocup si oricum s-ar putea sa nu prea reziste doar in aia de la mijloc.

upon further research, am vazut cam cum ar veni cu cosplay, dar mai am timp sa comand altii pana una-alta oricum.

Dr.Pickle a scris:
They're okay, e mai greu sa colorezi lentila, la mine a fost un mare fail si de'asta am abandonat cosplay'ul Terezi. Just go with these!
oh yeah. :/ ma gandeam eu ca ar fi greu cu coloratul lentilei...

EDIT: am gasit aceste chestii pe ebay si sunt un amarat de dolar si ceva. Ma gandesc ca as putea sa ii cumpar pe cei din stanga jos si sa incerc sa le scot cumva bara de sus? E plastic de china, pana la urma.

EDIT2: Im an asshole. Am uitat sa va multumesc pentru feedback!!


Ultima editare efectuata de catre ruff in Vin Ian 18, 2013 10:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 10:23 am

ruff a scris:
cam cum ar veni cu cosplay
Tu... tu eşti în poză? D:
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 10:54 am

Muflă a scris:
ruff a scris:
cam cum ar veni cu cosplay
Tu... tu eşti în poză? D:
o no nononono e doar o poza de pe google ehehe i'm not that handsome oh dear.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 10:56 am

ruff a scris:
Muflă a scris:
ruff a scris:
cam cum ar veni cu cosplay
Tu... tu eşti în poză? D:
o no nononono e doar o poza de pe google ehehe i'm not that handsome oh dear.
Dă poză.
Sus In jos
Va pupa Jean :)

Va pupa Jean :)


Mesaje : 162
Grist : 14
Data de inscriere : 24/11/2012
Localizare : in inima ta

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 4:48 am

@Mufla pai ai vreun ref gen fan art? ca sa te bazezi si tu pe ceva


idk daca ar fi dupa mine toate cosplayurile ar deveni anorexice ,emo si super slutty deci nu te baza pe mine


@ruff : ochelari de hipster gasesti la orice magazin eu mi-am luat de la un magazin tip carnival gear ca sunt batuta in cap si nu aveam ce face dar am vazut la meli melo niste ochelari de hipster cu rama cun un fel de ink effect pe albastru inchis
daca poti folosi cardul totusi mai bine i-ati peruca sau tricou de pe topatoco ca merita mai mult decat sa astepti 7 mii de ani ca sa iti vina o pereche de ochelari de un dolar pe care mai trebuie si sa-i modifici nu stiu cum
eu vreau sa imi iau peruca si am cateva intrebari.. nu stiu cum o chema pe tipa care a fost karkat la nijikon, dar peruca era din par natural?
also daca imi iau peruca din fibra termo-rezistenta, o pot indrepta cu placa ?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 5:00 am

mermaidjohndave a scris:
@Mufla pai ai vreun ref gen fan art? ca sa te bazezi si tu pe ceva
Ref pentru ce?
Sus In jos
Va pupa Jean :)

Va pupa Jean :)


Mesaje : 162
Grist : 14
Data de inscriere : 24/11/2012
Localizare : in inima ta

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 5:07 am

Muflă a scris:
mermaidjohndave a scris:
@Mufla pai ai vreun ref gen fan art? ca sa te bazezi si tu pe ceva

Ref pentru ce?
pentru cosplay, stiu eu daca vrei sa faci draci gen punkstuck , gothstuck , farmstuck etc
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 5:13 am

mermaidjohndave a scris:
Muflă a scris:
mermaidjohndave a scris:
@Mufla pai ai vreun ref gen fan art? ca sa te bazezi si tu pe ceva

Ref pentru ce?
pentru cosplay, stiu eu daca vrei sa faci draci gen punkstuck , gothstuck , farmstuck etc
Dar nu vreau să fac.
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 8:38 am

Muflă a scris:

Dă poză.

Oh man. Why the hell would one wanna see my face?what a horrible webcam photo
Bonus, topic-related: vriska makeup test
pentru ca tocmai ce facu si fata rost de face paint. Inca am nevoie de gene false, alt fard si ruj (pentru ca si pe pleoape si pe buze am acelasi creion de ochi cacacios si deschis la culoare). Any tips?
preferably on how does one changes their ass-face?


mermaidjohndave a scris:
@ruff : ochelari de hipster gasesti la orice magazin eu mi-am luat de la un magazin tip carnival gear ca sunt batuta in cap si nu aveam ce face dar am vazut la meli melo niste ochelari de hipster cu rama cun un fel de ink effect pe albastru inchis
daca poti folosi cardul totusi mai bine i-ati peruca sau tricou de pe topatoco ca merita mai mult decat sa astepti 7 mii de ani ca sa iti vina o pereche de ochelari de un dolar pe care mai trebuie si sa-i modifici nu stiu cum
eu vreau sa imi iau peruca si am cateva intrebari.. nu stiu cum o chema pe tipa care a fost karkat la nijikon, dar peruca era din par natural?
also daca imi iau peruca din fibra termo-rezistenta, o pot indrepta cu placa ?

Pentru vriska nu ma prea ingesui sa iau ochelari hipster, mi se pare ca nu sunt prea accurate? Ochelarii Vriskai sunt oricum ochelarii lui Dave in varianta pentru vedere. Also, tocmai ce am comandat this hot baby de pe ebay ieri, si sper sa imi ajunga saptamana asta. Si pentru tricou, cred ca mi-l fac eu cu vopsea pentru textile (dat fiind faptul ca sunt prea zgarca sa dau bani pe transportul peste ocean, care am auzit ca te ofileste la buzunare). But i see your point, thanks for the advice ;)

Referitor la peruci care trebuiesc indreptate: de obicei, nu e prea indicat sa indrepti peruci sintetice, oricat le-ar lauda vanzatorii. Daca vrei sa fie mai dreapta/spiky, mai bine foloseste fixativ, eu nu recomand placa/fohn-ul pe peruci care nu sunt din par natural, oricat de para-termo-rezistente sunt ele.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 9:26 am

ruff a scris:
Muflă a scris:

Dă poză.

Oh man. Why the hell would one wanna see my face?what a horrible webcam photo
Bonus, topic-related: vriska makeup test
pentru ca tocmai ce facu si fata rost de face paint. Inca am nevoie de gene false, alt fard si ruj (pentru ca si pe pleoape si pe buze am acelasi creion de ochi cacacios si deschis la culoare). Any tips?
preferably on how does one changes their ass-face?


mermaidjohndave a scris:
@ruff : ochelari de hipster gasesti la orice magazin eu mi-am luat de la un magazin tip carnival gear ca sunt batuta in cap si nu aveam ce face dar am vazut la meli melo niste ochelari de hipster cu rama cun un fel de ink effect pe albastru inchis
daca poti folosi cardul totusi mai bine i-ati peruca sau tricou de pe topatoco ca merita mai mult decat sa astepti 7 mii de ani ca sa iti vina o pereche de ochelari de un dolar pe care mai trebuie si sa-i modifici nu stiu cum
eu vreau sa imi iau peruca si am cateva intrebari.. nu stiu cum o chema pe tipa care a fost karkat la nijikon, dar peruca era din par natural?
also daca imi iau peruca din fibra termo-rezistenta, o pot indrepta cu placa ?

Pentru vriska nu ma prea ingesui sa iau ochelari hipster, mi se pare ca nu sunt prea accurate? Ochelarii Vriskai sunt oricum ochelarii lui Dave in varianta pentru vedere. Also, tocmai ce am comandat this hot baby de pe ebay ieri, si sper sa imi ajunga saptamana asta. Si pentru tricou, cred ca mi-l fac eu cu vopsea pentru textile (dat fiind faptul ca sunt prea zgarca sa dau bani pe transportul peste ocean, care am auzit ca te ofileste la buzunare). But i see your point, thanks for the advice ;)

Referitor la peruci care trebuiesc indreptate: de obicei, nu e prea indicat sa indrepti peruci sintetice, oricat le-ar lauda vanzatorii. Daca vrei sa fie mai dreapta/spiky, mai bine foloseste fixativ, eu nu recomand placa/fohn-ul pe peruci care nu sunt din par natural, oricat de para-termo-rezistente sunt ele.
Poți să îți imprimi tricoul, nu e chiar așa de scump și iese probabil mai bine decât cu acrilice.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 9:47 am

Oh my...your so adorable! Meow
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 11:29 am

Ruff your face is so perfect for Vriska I almost died! Hot dayum,you're so kawaii.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 11:32 am

ruff a scris:
tocmai ce am comandat this hot baby
Fuuuck, acum vreau să mă tund aşa http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Lovely-Short-WIG-Cosplay-Light-Blonde-Ladies-Wigs-WIWIGS-UK-613-/170973668963?pt=UK_Clothing_Masks_JD&hash=item27ced32663 (mărog, o să-mi ţin bretonul cum îl am de obicei, nu ca acolo). O fi destul de lung să pot să-l ţin prins dacă nu-mi place cum îmi stă? Pfff. De tuns tre' să mă tund oricum, fie că-mi schimb freza sau îmi tai doar vârfurile. Problema e că nu reuşesc să găsesc o coafeză care să nu-şi facă treaba-n doru' lelii -__-
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 12:40 pm

Darkkyful a scris:

Poți să îți imprimi tricoul, nu e chiar așa de scump și iese probabil mai bine decât cu acrilice.
hmmmm, actually considering!

Dănuța a scris:
Oh my...your so adorable! Meow
Dr.Pickle a scris:
Ruff your face is so perfect for Vriska I almost died! Hot dayum,you're so kawaii.

fffff! thank but no, tho,,,, .___.

Muflă a scris:
Problema e că nu reuşesc să găsesc o coafeză care să nu-şi facă treaba-n doru' lelii -__-
mhmm... parul meu actual e urmare a unei asemenea situatii D:
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 1:03 pm

ruff a scris:
Muflă a scris:
Problema e că nu reuşesc să găsesc o coafeză care să nu-şi facă treaba-n doru' lelii -__-
mhmm... parul meu actual e urmare a unei asemenea situatii D:
Şi eu am fost tunsă bob şi a arătat awkward juma' de an până mi-a crescut părul la loc. Am traume din perioada aia. Dar tunsoarea aia nu cred c-ar arăta aşa de rău când ar creşte. Sau ar arăta?
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 1:35 pm

Muflă a scris:

Şi eu am fost tunsă bob şi a arătat awkward juma' de an până mi-a crescut părul la loc. Am traume din perioada aia. Dar tunsoarea aia nu cred c-ar arăta aşa de rău când ar creşte. Sau ar arăta?
Nu cred, dupa cum arata, cand creste ar arata ca o tunsoare normala, fara forma.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 1:43 pm

ruff a scris:
Muflă a scris:

Şi eu am fost tunsă bob şi a arătat awkward juma' de an până mi-a crescut părul la loc. Am traume din perioada aia. Dar tunsoarea aia nu cred c-ar arăta aşa de rău când ar creşte. Sau ar arăta?
Nu cred, dupa cum arata, cand creste ar arata ca o tunsoare normala, fara forma.
Yeah. Fuck, I don't know what to do ;__;
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 1:45 pm

Muflă a scris:

Problema e că nu reuşesc să găsesc o coafeză care să nu-şi facă treaba-n doru' lelii -__-

Stiu cum e. Odata am cerut par tepos, am iesit aratand ca Hitler. (no seriously, aveam tunsoarea lui Hitler, worst 2 months of my life)
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 3:03 pm

Jouster a scris:
Muflă a scris:

Problema e că nu reuşesc să găsesc o coafeză care să nu-şi facă treaba-n doru' lelii -__-

Stiu cum e. Odata am cerut par tepos, am iesit aratand ca Hitler. (no seriously, aveam tunsoarea lui Hitler, worst 2 months of my life)
Macar tu puteai sa-i faci ceva idk, sa te tunzi si mai scurt sau ceva, dar eu m-am tuns odata singura, pe vremurile cand aveam plete lungi si frumoase, si in partea dreapta aveam o bucata scurta si breton stramb, si de;atunci am continuat sa fac experimente pe propriul par pana cand ma saturasem de par atat de ciopartit si pana la urma m-am dus la frizerie si l-am taiat pe tot bleheh. I don't even care.
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 7:13 am

Dr.Pickle a scris:
Macar tu puteai sa-i faci ceva idk, sa te tunzi si mai scurt sau ceva, dar eu m-am tuns odata singura, pe vremurile cand aveam plete lungi si frumoase, si in partea dreapta aveam o bucata scurta si breton stramb, si de;atunci am continuat sa fac experimente pe propriul par pana cand ma saturasem de par atat de ciopartit si pana la urma m-am dus la frizerie si l-am taiat pe tot bleheh. I don't even care.
omf you brave gurl. si eu vroiam sa ma tund singura o data, in martie oricum ma tund baieteste, nu mai suport parul e atat de nepractic :C
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cosplay Guide - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cosplay Guide   Cosplay Guide - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cosplay Guide
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce face un cosplay bun?
» Who would YOU cosplay as?
» Our Cosplay
» cosplay stuff
» cosplay horns??? cosplay horns

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Cosplay-
Mergi direct la: