Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Țărănoaiastuck (headcanons la beție)

In jos 
+7
Milcşeic
Walking Tornado
Charge me, Doctor!
paul monarkydstul
Bluejay
Muflă
Crowmunist
11 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeDum Dec 30, 2012 4:14 am

Eram ieri printr-un bar cu 2 prietene de-ale mele, băusem puțin cam mult și ne-am pus pe făcut headcanons pentru cast-ul Homestuck dacă ar fi de la țară. Nouă ni se părea foarte amuzant în mintea noastră de amețite.

Asta este capodopera noastră "de haur":

Karkat - Zis "Kiki", dar vrea să i se zică "Haurel Kikirel". Țăran clasic. Are o vacă pe nume Gerttrude (Gerttrude, nu Gertrude. Gertrude e o ofensă la adresa vacii lui), pe care o plimbă cu trenul personal de Urziceni, și merge peste tot cu ea. Până și la discoteca din sat. Mai are și un amărât de tractor, care bineînțeles e tras de vaca lui.

Aradia - Bocitoare. Se plimbă prin cimitir de plăcere, nimeni nu știe de ce.

Tavros - Băiatul de la stână. Are grijă de vaci.

Sollux - Ciobanul calculatorist, prieten cu Eridan. Obișnuiește să strice toate calculatoarele din sat, și neștiind ce să facă cu ele le trimite la București la service. Dar, din nefericire, service-ul le respinge pe toate pentru că: "sunt pline de balegă de vacă". Jam-ul lui este melodia "Maneaua informaticianului" de Axinte.

Nepeta - Bucătăreasă, obsedată de Kiki. Strigă mereu după el din fundul uliței "Kiiiiiiikiiiiiii".

Kanaya - Croitoreasă, țigancă modestă și bogată. În lesbianisme cu Rose.

Terezi - Oarba satului, lucrează la poliție.

Vriska - Țigancă ursăreasă. E și ghicitoare. "Blestema-ți-aș curul să ai pietre în el, să-ți faci saună din ele"

Equius - Cowboy. Lucrează la herghelie cu Horuss. Îi tot zice lui Horuss: "Nu mă face să-ți bag o copită de cal pe cur să dansezi Lacul Lebedelor o noapte întreagă, da ?"

Gamzee - Bodyguard la ghicitoare. Frate cu Kurloz, preotul. Are sub căpița de fân din spatele casei o plantație de weed.

Eridan - Cioban, țigan, moldovean, prieten cu Sollux. Are un dinte de aur și o șosetă împuțită de lână pe care o pune afară pe plită ca să-l alunge pe Caliborn zis "Lupul" de lângă oile lui, de unde și melodia lui preferată: "Am o pulă ca un prun". Este renumit în sat pentru "șoseata" lui de lână.
Prin sat umblă legenda cum că Eridan a fost odată la mare și de atunci au dispărut toți lupii de mare.
Alintul lui Sollux către el este: "Du-te la mă-ta în Chișinău".

Feferi - Țigancă, bucătăreasă și domniță de moravuri ușoare în timpul liber (dar nu prea îi iese că îi ia Damara toți clienții). Deține în casa ei o vastă colecție de prezervative...folosite. Mai mult de colega ei de breaslă, Damara. De mai multe ori.

John - zis și "Badea Ion". Îngrijitor de găini, hoț de găini, pus pe șotii, joacă farse prin sat. Într-o noapte, s-a dus și a dat cu coasa să facă cercuri în lanul de porumb. Ziua următoare, tot satul a crezut că au venit marțienii. Mai ales babele.

Dave - DJ la discoteca "La Cârnații Murați". De altfel, și managerul discotecii. Pune manele și muzică populară și face remixuri de căcat cu muzică house. Are un Trabant tunat mov cu buline colorate și cu flăcări albastre că de, mașina lui merge pe carburant din ulei de cartofi prăjiți. Indubitabil, mașina lui bubuie mereu așa că tot satul se trezește când el pleacă la muncă.

Jade - Bucătăreasă și amanta lui Dave în secret.

Rose - Ghicitoare. În lesbianisme cu Kanaya.

Jake - "Domnița de moravuri ușoare" a satului, travestit, vânător care ratează tot, până și gândacul din fața lui. Deține o garderobă plină de chiloți tanga și costume din piele eco. Bineînțeles, metrosexual.

Roxy - Zis și "Roxxxy Manelista", bea într-una. Domniță de moravuri ușoare și ea.

Jane - Bucătăreasă și călugăriță. Are o colecție de linguri.

Dirk - Fratele lui Dave. Vânător. Are un tic verbal: "Da, da, mai taie din ele dă-le dracu`".

Kankri - Călugăr și "prostul satului", poreclit de Sollux. Nu ascultă manele, în schimb ascultă lăutărească de jale. Lucrează la Radio Trinitas, dar nu-l ascultă nimeni. Doar Porrim, maică-sa, care și ea îl ascultă pe fundal, nu e atentă. Melodia lui de suflet e "Am o bubă în capul pulii". Nimeni nu înțelege de ce.

Damara - Domniță de moravuri ușoare pe centura satului. Are ca și companion o veveriță, are ca armă șmecheria. Este fata de la pagina 5 în fiecare săptămână în ziarul satului.

Rufioh - El este cel care dă chefurile prin sat, spărgător de nunți, fură mireasa.

Mituna - Călugăr, plantează copaci, amantul lui Cronus.

Meulin - Preoteasă surdă, nevasta lui Kurloz.

Porrim - Ghicitoarea șefă, mama lui Kankri.

Latula - Dansatoare la bară. Dansează la ORICE bară.

Aranea - Pețitoarea satului

Horuss - Îl ajută la herghelie pe Equius, admirator secret al lui Rufioh.

Kurloz - Fratele lui Gamzee, preotul satului, soțul lui Meulin, mut. Are o rubrică de poziții Kama Sutra în ziarul satului, pe care le demonstrează cu Meulin, doar așa ca să sperie babele.

Cronus - Dealerul satului, zis și "Ză Pimp". Vine de la București. Deține o vastă garderobă de țoale roz, și are și un Maseratti negru, pe care din nefericire i-l fură Damara în fiecare seară, de altfel creându-i probleme prin București. Mai are și foarte multe șosete galbene, că odinioară erau albe dar le-a spălat la comun cu șosetele lui Eridan. Mare admirator al lui Gigi Becali.

Meenah - Legături ascunse cu Cronus, în cârdășie cu Damara, vine din Maramureș, pescăreasă, înjură mult. Cronus îi zice mereu: "Când ți-oi da un pește de Baia Mare peste țâțe, îți aplaudă o săptămână, fă".

Caliborn - Zis "Lupul", rockerul satului, nu ascultă nici manele nici populară, are probleme cu Gamzee din motive necunoscute și cu Eridan din cauza șosetei de lână. Mereu doarme cu pușca sub pernă, ca să nu vină Eridan cu plita și cu șoseta lui de lână și să-l țină departe de stână. În ziarul satului "Stinky șoseata", redactat de ziarista satului, Calliope, se zvonea că Lupul aka Caliborn are fetishuri ascunse cu șoseta de lână a lui Eridan. Și se ia la ceartă cu toată lumea din sat.

Calliope - Prietenă la cataramă cu Roxy, jurnalistă la ziarul satului "Stinky Șoseata". Este cea care lansează toate bârfele în sat, fie ele adevărate sau nu.

Hussie - Primarul satului, bișnițar, milionar, are un crush pe Vriska.

Mai multe despre localizare și etc:
Comuna "Scamele lui Hussie", cu satele "Muya Alternienilor" și "Muya Beforușilor", prin zona lor trece autostrada 413, clubul din sat se numește "La Cârnații Murați", județul Ialomița, comună în vecinătate cu Dâlga.

Manelele preferate în sat: "Ai se eu te pego" (o consider manea), "Of viața mea", "Am o pulă ca un prun", "Și când mor am valoare", "Carolina", "Pe la spate", "Cine e jupânu` ?", "Dă-te la o parte" și "Sexy Star". (A trebuit să-mi întreb prietenii maneliști de niște melodii că eu nu știam de unde să le scot)



În seara asta mă mai duc o dată la bar și facem un capitol de fanfiction.
Pot să zic că ne-a inspirat logo-ul foarte mult.


Ultima editare efectuata de catre Junkie in Sam Feb 09, 2013 6:57 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeDum Dec 30, 2012 4:45 am

Junkie a scris:
crescătorie de weed.
Vrei să zici plantaţie? Crescătoria-i pentru... you know, animale. Dar cum ar fi dacă dacă iarba ar fi totuşi ca Pokemonii şi la început ar fi nişte muguri uriaşi care-ţi stau pe umăr şi fac "chu, chu >w<" şi stadiul lor final sunt rădăcinile alea cu floci şi s-ar organiza turnee în toată lumea şi-ar fi toţi puştii de 10 ani gen "Blue Cheese, te-aleg pe tine!" şi... nu? Ok. O să plec acum.

*aşteaptă liniştită fanfic-ul într-un colţ*
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeDum Dec 30, 2012 5:10 am

Muflă a scris:
Junkie a scris:
crescătorie de weed.
Vrei să zici plantaţie? Crescătoria-i pentru... you know, animale. Dar cum ar fi dacă dacă iarba ar fi totuşi ca Pokemonii şi la început ar fi nişte muguri uriaşi care-ţi stau pe umăr şi fac "chu, chu >w<" şi stadiul lor final sunt rădăcinile alea cu floci şi s-ar organiza turnee în toată lumea şi-ar fi toţi puştii de 10 ani gen "Blue Cheese, te-aleg pe tine!" şi... nu? Ok. O să plec acum.

*aşteaptă liniştită fanfic-ul într-un colţ*

Da, ai dreptate. Țărănoaiastuck (headcanons la beție) 2676598196
Deci în seara asta mă duc la cârciumă, ne îmbătăm și lucrăm la fanfic. Țărănoaiastuck (headcanons la beție) 3424140880
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeDum Dec 30, 2012 10:10 am

Junkie a scris:

Jane - Bucătăreasă și călugăriță. Are o colecție de linguri.
Mi-ai adus aminte de Polly din Copii de la 402!
Doamne am ras cu lacrimi!:))
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeDum Dec 30, 2012 10:23 am

Dănuța a scris:
Junkie a scris:

Jane - Bucătăreasă și călugăriță. Are o colecție de linguri.
Mi-ai adus aminte de Polly din Copii de la 402!
Doamne am ras cu lacrimi!:))
Şi Aranea ar fii Nancy sau cum o chema pe aia.
John ar fii Penny.
402stuck
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 6:38 am

Si Midnight Crew? Sa nu-mi zici ca toata lumea a uitat de ei?
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 8:23 am

doctoruPropan a scris:
Si Midnight Crew? Sa nu-mi zici ca toata lumea a uitat de ei?

omg
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 8:39 am

doctoruPropan a scris:
Si Midnight Crew? Sa nu-mi zici ca toata lumea a uitat de ei?
Cămătarii satului, maybe?
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 10:10 am

Pe boxhearts îl vãd lãutar cu acordeon sau saxofon
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 10:33 am

Noir lucrând într-o shaormărie cu Gamzee şi Caliborn.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 11:07 am

Muflă a scris:
Noir lucrând într-o shaormărie cu Gamzee şi Caliborn.
gamzee ar scãpa ketaminã-n shaorma
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 11:23 am

Dell a scris:
Muflă a scris:
Noir lucrând într-o shaormărie cu Gamzee şi Caliborn.
gamzee ar scãpa ketaminã-n shaorma
Nici măcar nu ştiu ce-i aia, dar vreau s-o văd întâmplându-se.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 11:24 am

Muflă a scris:
Dell a scris:
Muflă a scris:
Noir lucrând într-o shaormărie cu Gamzee şi Caliborn.
gamzee ar scãpa ketaminã-n shaorma
Nici măcar nu ştiu ce-i aia, dar vreau s-o văd întâmplându-se.

Drog.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 11:26 am

Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Dell a scris:
Muflă a scris:
Noir lucrând într-o shaormărie cu Gamzee şi Caliborn.
gamzee ar scãpa ketaminã-n shaorma
Nici măcar nu ştiu ce-i aia, dar vreau s-o văd întâmplându-se.

Drog.
De asta m-am prins, da' nu ştiu ce dracu' e şi ce face.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 11:29 am

Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Dell a scris:
Muflă a scris:
Noir lucrând într-o shaormărie cu Gamzee şi Caliborn.
gamzee ar scãpa ketaminã-n shaorma
Nici măcar nu ştiu ce-i aia, dar vreau s-o văd întâmplându-se.

Drog.
De asta m-am prins, da' nu ştiu ce dracu' e şi ce face.

Stiu eu ce face.
Spoiler:
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 11:38 am

doctoruPropan a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Dell a scris:
Muflă a scris:
Noir lucrând într-o shaormărie cu Gamzee şi Caliborn.
gamzee ar scãpa ketaminã-n shaorma
Nici măcar nu ştiu ce-i aia, dar vreau s-o văd întâmplându-se.

Drog.
De asta m-am prins, da' nu ştiu ce dracu' e şi ce face.

Stiu eu ce face.
Spoiler:
Mă simt iluminată.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 1:19 pm

Dell a scris:
Pe boxhearts îl vãd lãutar cu acordeon sau saxofon
Chiar îmi place ideea de Midnight Crew ca lăutari. Tarafu' de la Miezu' Nopţii, cu Săndel Cazma la ţambal, Daniel Diamant la trompetă, Bogdănel Inimosu' la acordeon şi Dorel ''Ză Clab Chent Ivăn Hendăl Mi Rait Nau'' a lu' Treflă la fluier.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 1:35 pm

doctoruPropan a scris:
Dell a scris:
Pe boxhearts îl vãd lãutar cu acordeon sau saxofon
Chiar îmi place ideea de Midnight Crew ca lăutari. Tarafu' de la Miezu' Nopţii, cu Săndel Cazma la ţambal, Daniel Diamant la trompetă, Bogdănel Inimosu' la acordeon şi Dorel ''Ză Clab Chent Ivăn Hendăl Mi Rait Nau'' a lu' Treflă la fluier.
I agree with Sandel and Dorel, dar Daniel ar trebui sa fie Danut si Bogdanel ar trebui sa fie Ricardo sau Hombre.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 9:19 pm

Dr.Pickle a scris:
doctoruPropan a scris:
Dell a scris:
Pe boxhearts îl vãd lãutar cu acordeon sau saxofon
Chiar îmi place ideea de Midnight Crew ca lăutari. Tarafu' de la Miezu' Nopţii, cu Săndel Cazma la ţambal, Daniel Diamant la trompetă, Bogdănel Inimosu' la acordeon şi Dorel ''Ză Clab Chent Ivăn Hendăl Mi Rait Nau'' a lu' Treflă la fluier.
I agree with Sandel and Dorel, dar Daniel ar trebui sa fie Danut si Bogdanel ar trebui sa fie Ricardo sau Hombre.

Sincer, nu m-am gandit chiar asa de bine la prenumele lor; imi place Danut, dar HB tre' sa aiba un nume care incepe cu B, ca sa se pastreze tema.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeMar Feb 12, 2013 5:40 am

Bănel.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeMar Feb 12, 2013 5:46 am

Iar The Felt sunt babele alea pensionate care se iau de tineri aiurea. Se iau de Rufioh și de John în mod special, că Rufioh e cu parangheliile și John fură găinile și se ține de șotii prin sat.
Și Snowman e o țigancă bătrână de vreo 50 de ani, foarte respectată în rândul vârstei a treia, că îi donează preotului Kurloz una-alta pentru biserică.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeMar Feb 12, 2013 6:56 am

Junkie a scris:
Iar The Felt sunt babele alea pensionate care se iau de tineri aiurea. Se iau de Rufioh și de John în mod special, că Rufioh e cu parangheliile și John fură găinile și se ține de șotii prin sat.
Și Snowman e o țigancă bătrână de vreo 50 de ani, foarte respectată în rândul vârstei a treia, că îi donează preotului Kurloz una-alta pentru biserică.


Doc scratch?
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeMar Feb 12, 2013 8:27 am

Dr.Pickle a scris:
Bănel.

Da.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeMar Feb 12, 2013 9:05 am

Walking Tornado a scris:
Junkie a scris:
Iar The Felt sunt babele alea pensionate care se iau de tineri aiurea. Se iau de Rufioh și de John în mod special, că Rufioh e cu parangheliile și John fură găinile și se ține de șotii prin sat.
Și Snowman e o țigancă bătrână de vreo 50 de ani, foarte respectată în rândul vârstei a treia, că îi donează preotului Kurloz una-alta pentru biserică.


Doc scratch?
e primaru'
lord english e bulibaşa
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitimeMar Feb 12, 2013 9:09 am

Dell a scris:
Walking Tornado a scris:
Junkie a scris:
Iar The Felt sunt babele alea pensionate care se iau de tineri aiurea. Se iau de Rufioh și de John în mod special, că Rufioh e cu parangheliile și John fură găinile și se ține de șotii prin sat.
Și Snowman e o țigancă bătrână de vreo 50 de ani, foarte respectată în rândul vârstei a treia, că îi donează preotului Kurloz una-alta pentru biserică.


Doc scratch?
e primaru'
lord english e bulibaşa


primaru nu era hussie?
doc scratch ar fi ceva camatar, mana dreapta a lui bulibasha, pimp intre babe, pimp intre tiganci
dar daaaa lord inglish , sau bulibasha di ingland , fiusu ilegitim e caliborn

Sus In jos
Continut sponsorizat





Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Empty
MesajSubiect: Re: Țărănoaiastuck (headcanons la beție)   Țărănoaiastuck (headcanons la beție) Icon_minitime

Sus In jos
 
Țărănoaiastuck (headcanons la beție)
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Headcanons
» Headcanons
» Țărănoaiastuck - prea bun prea ca la țară - the fanfiction

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: