Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Headcanons

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Headcanons Empty
MesajSubiect: Headcanons   Headcanons Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 3:48 am

So how about we make some Headcanons for the fantrolls. Like height and other details like that.

For example we all know Mez's the tallest. Lets get more headcanons rolling people.

Share it.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Headcanons Empty
MesajSubiect: Re: Headcanons   Headcanons Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 3:55 am

Idk, my height headcanons are always fucked up. De exemplu, în mod normal mi-l imaginez pe Mez cu o înălţime almost-under-average şi skinny, cu oasele mici and stuff iar pe Raz mi-l imaginez, let's say, de 1.86-1.88 şi cu o constituţie destul de normală pentru înălţimea aia, dar când mă gândesc la ei unu' lângă altu' mi-l imaginez pe Raz mai scund decât Mez. Sunt tot felul de chestii d-astea care se bat cap în cap şi nu au sens nici măcar în creierul meu, deci nu pot să scriu nimic solid.

S-ar putea să aibă legătură şi cu felul în care văd lumea irl, de exemplu un individ pe care abia l-am cunoscut mi-ar părea de 2 metri, dar cu cât ajung să-l cunosc mai bine sau îmi schimb părerea despre el, cu atât de micşorează for some weird reason. Şi uite-aşa ajung să mă gândesc la tipi de 1.85 ca şi cum ar avea aceeaşi înălţime ca mine.


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Sam Feb 09, 2013 3:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Headcanons Empty
MesajSubiect: Re: Headcanons   Headcanons Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 3:58 am

Height chart. I shall make one someday. We shall make height charts and compare.

[COMPARETHEMARKETDOTCOMCOMPARETHEMEERKATDOTCOM]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Headcanons Empty
MesajSubiect: Re: Headcanons   Headcanons Icon_minitime

Sus In jos
 
Headcanons
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Headcanons
» Țărănoaiastuck (headcanons la beție)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Questions and stuff-
Mergi direct la: