Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Place for weeaboo-ing

In jos 
+13
Walking Tornado
Aradia and the Diamonds
Sugoi Baka
Pickle
Madotsuki
Psii Diddy
Mitzuke
Bluejay
dark vodka pointman night
paul monarkydstul
Milcşeic
Eipal
Muflă
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 10, 2012 12:14 am

Milcseic Buseu a scris:
Ah, btw mi-am adus aminte de un alt anime ceva cu un alchemist, or kinda somefin'

-edit-
Futu-i, am uitat de Nana .__.
Full Metal Alchemist? Am citit o parte din manga...
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 10, 2012 2:59 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Ah, btw mi-am adus aminte de un alt anime ceva cu un alchemist, or kinda somefin'

-edit-
Futu-i, am uitat de Nana .__.
Full Metal Alchemist? Am citit o parte din manga...

Yep. Apropo, de unde ei tu mangas? .__.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 10, 2012 3:11 am

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Ah, btw mi-am adus aminte de un alt anime ceva cu un alchemist, or kinda somefin'

-edit-
Futu-i, am uitat de Nana .__.
Full Metal Alchemist? Am citit o parte din manga...

Yep. Apropo, de unde ei tu mangas? .__.
Caut pe Google ce vreau să citesc şi iau la rând rezultatele până dau de unul care merge, n-am un site special...
Sus In jos
Mitzuke

Mitzuke


Mesaje : 5
Grist : 1
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Mangalia
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 7:17 am

Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 10:07 am

Milcseic Buseu a scris:

Futu-i, am uitat de Nana .__.

Omg Nana e un anime super misto man. Also Honey and Clover [? Parca asa era??] Am vazut si ceva din Hell Girl [Chestia aia cu copchila 'moartea' Ai Enma], ceva din Blood+, Chrono Crusade si parca mai era ceva cu vampiri si preoti? [lmao] dar habar n'am cu se numea...also Reborn.[Dar m'am lasat dupa ce am citit cateva capitole din Manga...idk got bored] Also i don't really have time for animes anymore.Lately i've been more into webcomics and all that.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 10:21 am

FrozenDelirium a scris:
Milcseic Buseu a scris:

Futu-i, am uitat de Nana .__.

Omg Nana e un anime super misto man. Also Honey and Clover [? Parca asa era??] Am vazut si ceva din Hell Girl [Chestia aia cu copchila 'moartea' Ai Enma], ceva din Blood+, Chrono Crusade si parca mai era ceva cu vampiri si preoti? [lmao] dar habar n'am cu se numea...also Reborn.[Dar m'am lasat dupa ce am citit cateva capitole din Manga...idk got bored] Also i don't really have time for animes anymore.Lately i've been more into webcomics and all that.

Omg Nana and Honey and Clover...le adorrPlace for weeaboo-ing - Pagina 2 2625669947

M-am uitat si la Hell Girl si Blood+..un anime care mi-a placut cel mai mult a fost Lovely ComplexPlace for weeaboo-ing - Pagina 2 1173714633
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 10:30 am

Danuta a scris:


M-am uitat si la Hell Girl si Blood+..un anime care mi-a placut cel mai mult a fost Lovely ComplexPlace for weeaboo-ing - Pagina 2 1173714633

Ah da am vazut si eu cateva episoade dar ma rog nu prea am avut timp sa'l urmaresc recent.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 11:52 am

Full-time otaku here soooooo:
http://myanimelist.net/profile/thychandesu


there ^w^
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 11:27 am

Se uită cineva la Avatar The Last Airbender? Cum e? Ştiu doar că tipilor de pe /a/ nu le place (at least that's what I heard), deci se fac thread-uri prin alte pârţuri. În rest sunt în aer. Should I give it a try?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 11:31 am

Muflă a scris:
Se uită cineva la Avatar The Last Airbender? Cum e? Ştiu doar că tipilor de pe /a/ nu le place (at least that's what I heard), deci se fac thread-uri prin alte pârţuri. În rest sunt în aer. Should I give it a try?

Am vazut secvente. Numai ca n-am inteles nimic fiindca n-am vazut serialul "mot-a-mot".
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 12:16 pm

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Se uită cineva la Avatar The Last Airbender? Cum e? Ştiu doar că tipilor de pe /a/ nu le place (at least that's what I heard), deci se fac thread-uri prin alte pârţuri. În rest sunt în aer. Should I give it a try?

Am vazut secvente. Numai ca n-am inteles nimic fiindca n-am vazut serialul "mot-a-mot".
Unde-ai văzut secvenţe? Se dă şi la televizor? D:
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 12:47 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Se uită cineva la Avatar The Last Airbender? Cum e? Ştiu doar că tipilor de pe /a/ nu le place (at least that's what I heard), deci se fac thread-uri prin alte pârţuri. În rest sunt în aer. Should I give it a try?

Am vazut secvente. Numai ca n-am inteles nimic fiindca n-am vazut serialul "mot-a-mot".
Unde-ai văzut secvenţe? Se dă şi la televizor? D:

Pe nickelodeon. Eu n-am, am vazut la neste prieteni.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 12:52 pm

Nici eu nu prind... tot în internet îmi pun baza. Plus că bunică-mea e 24/7 călare pe televizor, deci nu sunt şanse s-apuc să văd ceva.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 1:10 pm

Muflă a scris:
Nici eu nu prind... tot în internet îmi pun baza. Plus că bunică-mea e 24/7 călare pe televizor, deci nu sunt şanse s-apuc să văd ceva.

Ok, then.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2012 12:00 pm

Fuck yea, am prins Animax la tara si era un anime cu negrii. "Suburbii" parca. Fuck, pustiul ala Riley era awesome. Si blonda aia. Ati vazut?

Also, am vazut un episod din D.Grey-Man. Amazing Place for weeaboo-ing - Pagina 2 3953135812
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2012 12:09 pm

Milcseic Buseu a scris:
Also, am vazut un episod din D.Grey-Man. Amazing Place for weeaboo-ing - Pagina 2 3953135812
Anime-ul ăsta e genial. Dacă nu-l vezi pe tot îţi crestez prepuţul cu un desfăcător de conserve.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2012 12:24 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Also, am vazut un episod din D.Grey-Man. Amazing Place for weeaboo-ing - Pagina 2 3953135812
Anime-ul ăsta e genial. Dacă nu-l vezi pe tot îţi crestez prepuţul cu un desfăcător de conserve.

Tu ai ceva cu preputul meu...
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2012 12:32 pm

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Also, am vazut un episod din D.Grey-Man. Amazing Place for weeaboo-ing - Pagina 2 3953135812
Anime-ul ăsta e genial. Dacă nu-l vezi pe tot îţi crestez prepuţul cu un desfăcător de conserve.
Tu ai ceva cu preputul meu...
Da.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2012 11:53 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Also, am vazut un episod din D.Grey-Man. Amazing Place for weeaboo-ing - Pagina 2 3953135812
Anime-ul ăsta e genial. Dacă nu-l vezi pe tot îţi crestez prepuţul cu un desfăcător de conserve.
Tu ai ceva cu preputul meu...
Da.

Nu-i vei face niciodata rau Frage *fuge*
For some reason, mi-am adus aminte de faza cu danezii...
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 04, 2012 8:58 am

Prepare...Hell Girl,Soul Eater, Kuroshitsuji,Pandora Hearts, Death Note, Chuunibyou,Oreimo,K-on[neterminat], Ouran bluh bluh[neterminat], Kamisama Hajimemashita, Un-Go, Toradora, fuckiwatchedsomuchthaticantremember, uhhhh....Deadman Wonderland!.....uhhh...Yuru Yuri[didn't like it],Okane ga Nai, Junjou Romantica, Kaleido Star[don't remember anything, watched it when I was a lil playa],icantrememberfuck,Oh Oh oh! Oh.... Uhh.. Daily Lifes of Highschool boys[I totally forgot about this one, funny as hell], Mirai Nikki,caca, nu-mi mai amintesc, but the list goes on...
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 8:55 am

Băi, de fiecare dată când îmi place la prima vedere un tip din anime-uri, benzi desenate sau anything, really, tre' să fie necrofil. Parcă am un afurisit de radar. Mai întâi Undertaker, apoi Gamzee, acu' încep să mă uit la "Btooom!", îl văd pe Kōsuke în opening theme şi sunt gen "Holly shit, that guy is awesome", dar apoi este prezentat ca puştiul care a omorât trei femei şi apoi le-a futut. I'm fine with it. Nu ştiu unde vroiam s-ajung cu asta, I just felt like letting it out.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 10:20 am

Muflă a scris:
Băi, de fiecare dată când îmi place la prima vedere un tip din anime-uri, benzi desenate sau anything, really, tre' să fie necrofil. Parcă am un afurisit de radar. Mai întâi Undertaker, apoi Gamzee, acu' încep să mă uit la "Btooom!", îl văd pe Kōsuke în opening theme şi sunt gen "Holly shit, that guy is awesome", dar apoi este prezentat ca puştiul care a omorât trei femei şi apoi le-a futut. I'm fine with it. Nu ştiu unde vroiam s-ajung cu asta, I just felt like letting it out.
I know that feeling all too well...
Sus In jos
Sugoi Baka

Sugoi Baka


Mesaje : 82
Grist : 4
Data de inscriere : 15/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Aradia Megido

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 10:53 am

Muflă a scris:
Băi, de fiecare dată când îmi place la prima vedere un tip din anime-uri, benzi desenate sau anything, really, tre' să fie necrofil. Parcă am un afurisit de radar. Mai întâi Undertaker, apoi Gamzee, acu' încep să mă uit la "Btooom!", îl văd pe Kōsuke în opening theme şi sunt gen "Holly shit, that guy is awesome", dar apoi este prezentat ca puştiul care a omorât trei femei şi apoi le-a futut. I'm fine with it. Nu ştiu unde vroiam s-ajung cu asta, I just felt like letting it out.

omg te inteleg perfect

Muflă a scris:
acu' încep să mă uit la "Btooom!"
te iubesc
si te voi iubi pt. totdeauna

Sus In jos
Aradia and the Diamonds

Aradia and the Diamonds


Mesaje : 11
Grist : 0
Data de inscriere : 24/05/2013
Varsta : 25
Localizare : District 5,Panem
Patron troll : Gamzee Makara

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 29, 2013 10:26 am

Omg,I was like the biggest weaboo in 2010.
M-am uitat la Shaman King,Naruto,Bleach,Full Metal Alchemist,Pokemon Diamond & Pearl,Hetalia,Kuroshitsuji,School Days,Madoka.

ps don't watch School Days it will crush your soul
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 29, 2013 12:10 pm

Aradia and the Diamonds a scris:
Omg,I was like the biggest weaboo in 2010.
M-am uitat la Shaman King,Naruto,Bleach,Full Metal Alchemist,Pokemon Diamond & Pearl,Hetalia,Kuroshitsuji,School Days,Madoka.

ps don't watch School Days it will crush your soul
Dar sa te uiti la anime nu inseamna ca esti weeabo, inseamna doar ca iti plac animeurile. Japanese people watch western things, let's call the motherfuckers westaboos.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Place for weeaboo-ing   Place for weeaboo-ing - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Place for weeaboo-ing
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Şşşşi. Vă place Metastuck?
» Here's that awkward place where you dump your fantrolls.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: