Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 LA MULTI ANI FAGS

In jos 
+8
Milcşeic
Pinku
Psii Diddy
Muflă
Marco doar pe jumatate
Crowmunist
Pickle
dark vodka pointman night
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI FAGS   LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 02, 2013 7:08 am

Dark isi intoarce capul in directia lui Pickle, avand o expresie ce parca striga ' OH HELL FUCKING NO'.
LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 Tumblr_mc5norl6Tt1rnk8tz
Incetul cu incetul, Dark se uita din nou la Pickle, expresia ei capatand acum un aer mai serios si neamuzat. "Pickle, nu iti voi accepta scuzele. Modul in care mi-ai ranit corasonul este de neiertat. Durerea este prea mare. Nu te pot ierta asa de usor. " Fara sa clipeasca, Dark rasturna continutul pungii de pop corn a lui Pickle in poala ei.
LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 7FH7W
"You have to do better than this, Pickle, you have to be more convincing. " Spuse Dark si pleca cu mult stil.
LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 Tumblr_m516j90vP01rp3biv
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI FAGS   LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 Icon_minitimeMier Ian 02, 2013 12:34 pm

Darkkyful a scris:
Dark isi intoarce capul in directia lui Pickle, avand o expresie ce parca striga ' OH HELL FUCKING NO'.
LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 Tumblr_mc5norl6Tt1rnk8tz
Incetul cu incetul, Dark se uita din nou la Pickle, expresia ei capatand acum un aer mai serios si neamuzat. "Pickle, nu iti voi accepta scuzele. Modul in care mi-ai ranit corasonul este de neiertat. Durerea este prea mare. Nu te pot ierta asa de usor. " Fara sa clipeasca, Dark rasturna continutul pungii de pop corn a lui Pickle in poala ei.
LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 7FH7W
"You have to do better than this, Pickle, you have to be more convincing. " Spuse Dark si pleca cu mult stil.
LA MULTI ANI FAGS - Pagina 3 Tumblr_m516j90vP01rp3biv

O doamne...am ras si rad cu lacrimi...Dark your so evil! Horny
Sus In jos
 
LA MULTI ANI FAGS
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» La multi ani mie si lu' Doc
» La multi ani lu' Malk
» La mulţi ani şi ţie, Dana!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: