Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La multi ani mie si lu' Doc

In jos 
+13
dark vodka pointman night
Bluejay
Muflă
Eipal
Crowmunist
paul monarkydstul
Pinku
Hanaki
Walking Tornado
Psii Diddy
Milcşeic
Charge me, Doctor!
Jouster
17 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeJoi Mar 14, 2013 12:18 pm

Fratii mei, dupa cum bine stiti, maine si poimaine sunt zilele in care eu si doc am iesti din vaginul mamelor noastre.

Ridicati-ne statuie.

Acum.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeJoi Mar 14, 2013 12:58 pm

O să-ţi ridic eu un Dispenser falnic şi erect.

In other news, la mulţi (b)ani bre! Şi să mai dai pe la noi prin Skype, că tare linişte e când nu spamezi versuri pe-acolo.
La multi ani mie si lu' Doc Champagne_glasses
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeJoi Mar 14, 2013 1:00 pm

Jegus of Sburbia a scris:
O să-ţi ridic eu un Dispenser falnic şi erect.

In other news, la mulţi (b)ani bre! Şi să mai dai pe la noi prin Skype, că tare linişte e când nu spamezi versuri pe-acolo.
La multi ani mie si lu' Doc Champagne_glasses

Da vina pe scoala si testele interminabile si subiectele de bac de la simulari si eseurile si comentariile literare si gsfbugidu
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeJoi Mar 14, 2013 1:04 pm

Să daţi de băut. Că dau eu peste două săptămâni. Iar Dark săptămâna viitoare.
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeJoi Mar 14, 2013 2:47 pm

Traiasca Docu'.

May your manips [ikeepthinkingofmannippleswhenitypethatword] be all over tumblr, seriously dawg keep up the good work,shit's awesome and I wish you the best of luck.

PS: I'll get to you soon J.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeJoi Mar 14, 2013 3:24 pm

La mulţi ani, Doctore!
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeJoi Mar 14, 2013 9:20 pm

La multi ani doc!
Sus In jos
Hanaki

Hanaki


Mesaje : 152
Grist : 5
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Constanta
Patron troll : Sollux Captor

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeJoi Mar 14, 2013 11:35 pm

happy birthday doc!!!!! Finger Dance
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 12:22 am

First of all la multi any joe sa fi si mai nebun decat esti de obicei and second happy birthday doc si la multi bani,si pentru amandoi sa vi se indeplineasca toate dorinte , cand ne dati de baut
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 1:27 am

La mulţi ani! ☆⌒Y⌒Y⌒ヽ(○´ω`)ノ ゚+。:.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 1:37 am

Să ne trăiți 1000 de ani ! La mulți ani ! Sărbătorim toți la Comic Con, vin cu Robby Bubble. /shot
[muffled awful manele music playing in the distance]
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 2:45 am

Bluh. Alcool. Dummy
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 3:02 am

La mulţi ani. Cred că trag un pui de somn şi m-apuc (în sfârşit) de chestia cu Feferi, da' n-am idee dacă reuşesc s-o şi termin azi.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 3:03 am

Sa ne traiesti Doc!!!!! La
La multi multi ani!
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 4:46 am

La multi ani Propanule. ;D cough butelie
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 4:54 am

Azi a fost misto, am sarbatorit la scoala cu colegii + profesorii, am primit si bani de la profesori.

Oh si o colega e pe ciclu, a ridicat-o un alt coleg, si ea s-a cam "ciclat" pe el in sensul ca s-au patat amandoi de ciclu menstrual.

Best day ever.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 5:28 am

ce cacat aveti??? a scris:
Azi a fost misto, am sarbatorit la scoala cu colegii + profesorii, am primit si bani de la profesori.

Oh si o colega e pe ciclu, a ridicat-o un alt coleg, si ea s-a cam "ciclat" pe el in sensul ca s-au patat amandoi de ciclu menstrual.

Best day ever.
TULĂI DOAMNE
La multi ani mie si lu' Doc 3684612573
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 6:42 am

God, I'm late to the party, I'm sorry, am avut atatea probleme pe cap in ultimele zile si ieri mi-am dat duhul si am dormit 14 ore in continuu si am vrut sa va fac desene dar n-am avut tiiiiimp, imi pare atat de rau , La multi bani , Doc ! I'm still going to draw something, wait for my ugly art.
Sus In jos
Kyd

Kyd


Mesaje : 34
Grist : 7
Data de inscriere : 08/03/2013
Varsta : 26
Patron troll : Nepeta Leijon

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 12:11 pm

ce cacat aveti??? a scris:
Azi a fost misto, am sarbatorit la scoala cu colegii + profesorii, am primit si bani de la profesori.

Oh si o colega e pe ciclu, a ridicat-o un alt coleg, si ea s-a cam "ciclat" pe el in sensul ca s-au patat amandoi de ciclu menstrual.

Best day ever.

"Şi s-a ridicat un coleg şi s-a dus către Joesus şi i-a spus:Coiţe, ştiam că poţi preschimba apa-n vin, da' nu ştiam că poţi transforma petrecerea în cea mai miez paranghelie transcendentală!Deci coae, am băut de dau în paranoia!De fapt, nu cred că e vorba de paranoia, nici de o nepăsare mai presus decât capacul de la Fanta, ci de o pungă de chipsuri senzuală şi violentă scăpată-n betoniera eternă.Şi s-a uitat Dumnezo-n jos şi-a văzut că totu-i ok şi că Fi-su' îi cul.
-Matei 69:42

Vreau să zic, la mulţi ani Dummy

ce cacat aveti??? a scris:

Oh si o colega e pe ciclu, a ridicat-o un alt coleg, si ea s-a cam "ciclat" pe el in sensul ca s-au patat amandoi de ciclu menstrual.

Cred că poţi spune că...

•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

...Au dat o tură cu bicicleta

ok, this sucked
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 12:44 pm

Kyd a scris:
ce cacat aveti??? a scris:
Azi a fost misto, am sarbatorit la scoala cu colegii + profesorii, am primit si bani de la profesori.

Oh si o colega e pe ciclu, a ridicat-o un alt coleg, si ea s-a cam "ciclat" pe el in sensul ca s-au patat amandoi de ciclu menstrual.

Best day ever.

"Şi s-a ridicat un coleg şi s-a dus către Joesus şi i-a spus:Coiţe, ştiam că poţi preschimba apa-n vin, da' nu ştiam că poţi transforma petrecerea în cea mai miez paranghelie transcendentală!Deci coae, am băut de dau în paranoia!De fapt, nu cred că e vorba de paranoia, nici de o nepăsare mai presus decât capacul de la Fanta, ci de o pungă de chipsuri senzuală şi violentă scăpată-n betoniera eternă.Şi s-a uitat Dumnezo-n jos şi-a văzut că totu-i ok şi că Fi-su' îi cul.
-Matei 69:42

Vreau să zic, la mulţi ani Dummy

ce cacat aveti??? a scris:

Oh si o colega e pe ciclu, a ridicat-o un alt coleg, si ea s-a cam "ciclat" pe el in sensul ca s-au patat amandoi de ciclu menstrual.

Cred că poţi spune că...

•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

...Au dat o tură cu bicicleta

ok, this sucked
diskydpolule......I love you
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 1:35 pm

ce cacat aveti??? a scris:
Fratii mei, dupa cum bine stiti, maine si poimaine sunt zilele in care eu si doc am iesti din vaginul mamelor noastre.

Ridicati-ne statuie.

Acum.
dark vodka pointman night a scris:
La multi ani Propanule. ;D cough butelie
Muflă a scris:
La mulţi ani. Cred că trag un pui de somn şi m-apuc (în sfârşit) de chestia cu Feferi, da' n-am idee dacă reuşesc s-o şi termin azi.
Ehhhh macarena a scris:
Să ne trăiți 1000 de ani ! La mulți ani ! Sărbătorim toți la Comic Con, vin cu Robby Bubble. /shot
[muffled awful manele music playing in the distance]
FrozenDelirium a scris:
Traiasca Docu'.

May your manips [ikeepthinkingofmannippleswhenitypethatword] be all over tumblr, seriously dawg keep up the good work,shit's awesome and I wish you the best of luck.
Kyd a scris:
"Şi s-a ridicat un coleg şi s-a dus către Joesus şi i-a spus:Coiţe, ştiam că poţi preschimba apa-n vin, da' nu ştiam că poţi transforma petrecerea în cea mai miez paranghelie transcendentală!Deci coae, am băut de dau în paranoia!De fapt, nu cred că e vorba de paranoia, nici de o nepăsare mai presus decât capacul de la Fanta, ci de o pungă de chipsuri senzuală şi violentă scăpată-n betoniera eternă.Şi s-a uitat Dumnezo-n jos şi-a văzut că totu-i ok şi că Fi-su' îi cul.
-Matei 69:42

Vreau să zic, la mulţi ani Dummy
whoa dudes this is not ok a scris:
La multi bani , Doc ! I'm still going to draw something, wait for my ugly art.
Uite exact de asta vă iubesc eu pe toţi. Pentru că sunteţi geniali. Toţi. Fără excepţie.

Ziua mea fu destul de tare, am avut simularea la fizică, care fu jignitor de simplă, după care am scos câţiva dragi tovarăşi şi pretini la Irish Pub ca să le fac o cinste. Overall, a most satisfactory burfday.

Şi chiar mă gândesc cum să vă dau de băut. Mă gândeam să-i adun pe ăştia din CT în primă fază, dar cred că cel mai bine ar fi să aştept până la Comic Con şi să cumpăr un rând de băuturi pentru toată lumea la localul la care am înţeles că oricum ajungem.



Spoiler:
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 2:09 pm

La mulţi ani Joe/Satană La
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 2:10 pm

yo guys stop a scris:
La mulţi ani Joe/Satană La

Lemme guess, te-ai uitat pa feisbuc?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 2:14 pm

Happy birthday şi ţie
Sus In jos
Marco doar pe jumatate

Marco doar pe jumatate


Mesaje : 143
Grist : 25
Data de inscriere : 04/10/2012
Localizare : in the pits of hell

La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitimeVin Mar 15, 2013 2:16 pm

Happy Birthday to both of you!
now shut up joe
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani mie si lu' Doc Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani mie si lu' Doc   La multi ani mie si lu' Doc Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi ani mie si lu' Doc
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» LA MULTI ANI FAGS
» La multi ani lu' Malk
» La mulţi ani şi ţie, Dana!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: