Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Gamezz

In jos 
+7
Madotsuki
Bluejay
paul monarkydstul
Muflă
Milcşeic
dark vodka pointman night
Eipal
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 15, 2012 7:54 am

Dell a scris:
Madotsuki a scris:
joaca careva LOL
Am avut încredere în tine.

STFU DELL!!!
Mado imma playing LOL!!! Dummy
derp:B

Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 15, 2012 5:11 pm

??? Is it a bad thing? Is it like a 9Fag thing?? meh... idk I like the game.... why is it so bad?
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 4:43 am

Mado my waifu si eu joc LOL. C'mere.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 4:51 am

Pe ce server sunteti?
Vreau sa va adaug la lista de prieteni sa facem un joc pls!>w<
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 5:13 am

Nordic and East Eu. Tu?
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 6:04 am

Same am si pe west.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 7:42 am

So today I was like "Let's play Aion!Looks cool." ...God....de doua ore a ajuns abea la 20% ,sper sa se instaleze pana la 9,also,mai joaca careva? Gamezz                                                           - Pagina 3 3953135812
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 8:22 am

Ohohohoho, am vrut să joc şi eu Aion acum câţiva ani cu un tip pe un server făcut de el şi cadoul meu a fost arderea sursei de la calculator, so... nu mai risc, lol.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 9:02 am

Si eu l-am luat ieri dar se instaleaza ca un cacat..si l-am sters. O_o
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 9:16 am

Dănuța a scris:
Si eu l-am luat ieri dar se instaleaza ca un cacat..si l-am sters. Gamezz                                                           - Pagina 3 2907559942
Stiu, de 4 ore jumate a ajuns abea la 28% dar nu ma panichez ca am timp, il las acolo sa-si faca treaba, iar cardul meu de grafici fiind praf cred ca o sa poceasca rau de tot jocul, dar meh.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 9:37 am

Actually, m-am razgandit, fuck this game, ocupa 30GB si mai am 9 ore si 40 de minute pana pot sa-l joc. Nope.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 10:14 am

A jucat careva "Triburile" sau ceva în genul ăsta?
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 10:19 am

Milcşeic Buşeu a scris:
A jucat careva "Triburile" sau ceva în genul ăsta?
se rugau unii de mine sã joc cu ei acum mult timp
jocu' e de cãcat
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 10:23 am

Dell a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
A jucat careva "Triburile" sau ceva în genul ăsta?
se rugau unii de mine sã joc cu ei acum mult timp
jocu' e de cãcat

Eu am jucat doar că se ruga unu mai mare de mine. Am stat 2 luni, apoi m-am plictisit. Îmi trimiteau ăia e-mail-uri ameninţătoare că eram inactiv Speechless
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 11:09 am

Dr.Pickle a scris:
Actually, m-am razgandit, fuck this game, ocupa 30GB si mai am 9 ore si 40 de minute pana pot sa-l joc. Nope.
...What? Nu ştiam că există jocuri care-ţi ocupă un giga, d-apăi 30. Atât de paralelă sunt?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 11:17 am

Exista jocuri care ocipa cu mult mai mult de 30 de giga Mufla, lol.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 11:36 am

Darkkyful a scris:
Exista jocuri care ocipa cu mult mai mult de 30 de giga Mufla, lol.
Ce monstru de joc face asta? .__.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 2:12 pm

Muflă a scris:
Darkkyful a scris:
Exista jocuri care ocipa cu mult mai mult de 30 de giga Mufla, lol.
Ce monstru de joc face asta? .__.

http://www.29soft.com/type_game_under100m.asp
Monopoly plz.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 2:18 pm

Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Darkkyful a scris:
Exista jocuri care ocipa cu mult mai mult de 30 de giga Mufla, lol.
Ce monstru de joc face asta? .__.

http://www.29soft.com/type_game_under100m.asp
Monopoly plz.
acum 3 veri eram obsedatã de monopoly online
ajunsesem pe locu' 3 pe site-ul ãla de cãcat omg
also conquiztador
ajunsesem moderatr pe chat
dar apoi n-aam mai intrat şi nu am mai fost moderator
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 16, 2012 11:12 pm

Dell a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Darkkyful a scris:
Exista jocuri care ocipa cu mult mai mult de 30 de giga Mufla, lol.
Ce monstru de joc face asta? .__.

http://www.29soft.com/type_game_under100m.asp
Monopoly plz.
acum 3 veri eram obsedatã de monopoly online
ajunsesem pe locu' 3 pe site-ul ãla de cãcat omg
also conquiztador
ajunsesem moderatr pe chat
dar apoi n-aam mai intrat şi nu am mai fost moderator

La conquiztador n-am ajuns la PAJ mai mare de 6500.
Well, fuck you Dell, acum vreau sa joc din nou. Great old times...
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 1:36 pm

Ok, deci am asteptat 7 ore jumate ca sa mi se instaleze APB si guess what, dau frumos click pe ":Start", and then bam "Your video card does not meet the requiements" ,si nu stiu de ce nu sunt nervoasa...n-am regrete. Ceva se intampla cu mine...
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 3:12 am

Dr.Pickle a scris:
Ok, deci am asteptat 7 ore jumate ca sa mi se instaleze APB si guess what, dau frumos click pe ":Start", and then bam "Your video card does not meet the requiements" ,si nu stiu de ce nu sunt nervoasa...n-am regrete. Ceva se intampla cu mine...

Omg, ce urât. Jocul arată bine în sine, dar îţi zic eu că nu ai pierdut cine ştie ce. Chiar dacă ai fi avut placă video pentru el, tot ai fi avut un lag de ai fi intrat în maşină, ai fi condus un metru şi în următorii 20 de metri te trezeai la mama naibii într-un perete. Plus că nici nu poţi să începi şi tu o misiune calumea, că te şi împuşcă vreunu` cum ieşi pe stradă. Gotta be stealthy and shit.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 3:25 am

Nonary a scris:
Dr.Pickle a scris:
Ok, deci am asteptat 7 ore jumate ca sa mi se instaleze APB si guess what, dau frumos click pe ":Start", and then bam "Your video card does not meet the requiements" ,si nu stiu de ce nu sunt nervoasa...n-am regrete. Ceva se intampla cu mine...

Omg, ce urât. Jocul arată bine în sine, dar îţi zic eu că nu ai pierdut cine ştie ce. Chiar dacă ai fi avut placă video pentru el, tot ai fi avut un lag de ai fi intrat în maşină, ai fi condus un metru şi în următorii 20 de metri te trezeai la mama naibii într-un perete. Plus că nici nu poţi să începi şi tu o misiune calumea, că te şi împuşcă vreunu` cum ieşi pe stradă. Gotta be stealthy and shit.
Oricum eu il voiam mai mult pentru character customization. Nici pe celalalt PC nu merge wtf, tre' sa-mi iau unu' mai bun.
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 3:48 am

Dr.Pickle a scris:
Nonary a scris:
Dr.Pickle a scris:
Ok, deci am asteptat 7 ore jumate ca sa mi se instaleze APB si guess what, dau frumos click pe ":Start", and then bam "Your video card does not meet the requiements" ,si nu stiu de ce nu sunt nervoasa...n-am regrete. Ceva se intampla cu mine...

Omg, ce urât. Jocul arată bine în sine, dar îţi zic eu că nu ai pierdut cine ştie ce. Chiar dacă ai fi avut placă video pentru el, tot ai fi avut un lag de ai fi intrat în maşină, ai fi condus un metru şi în următorii 20 de metri te trezeai la mama naibii într-un perete. Plus că nici nu poţi să începi şi tu o misiune calumea, că te şi împuşcă vreunu` cum ieşi pe stradă. Gotta be stealthy and shit.
Oricum eu il voiam mai mult pentru character customization. Nici pe celalalt PC nu merge wtf, tre' sa-mi iau unu' mai bun.

Character customization, more like pay real money to customize.
Shin Megami Tensei : Imagine are character customization mişto, dar tot trebuie să plăteşti cu bani reali ca să arate calumea (sau să stai nu ştiu câţi ani să faci grinding prin dungeonuri ca să vinzi chestii preţioase pentru questuri şi să faci bani destui pentru seturi de haine şi arme).
This is the sad life of people who want games just to customize their characters. Sigh.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gamezz                                                           - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gamezz
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: