Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Gamezz

In jos 
+7
Madotsuki
Bluejay
paul monarkydstul
Muflă
Milcşeic
dark vodka pointman night
Eipal
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 9:05 am

Deells a scris:
Amnesia *q*

Dap:oD la fel
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 9:08 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Sunt... Sunt singura care chiar nu joacă nimic?

...Angry Birds se pune?
Nici măcar asta nu joc.

Angry Birds e un joc care e la "baza" Android-ului.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 9:14 am

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Sunt... Sunt singura care chiar nu joacă nimic?

...Angry Birds se pune?
Nici măcar asta nu joc.

Angry Birds e un joc care e la "baza" Android-ului.
Dar eu nu îl am şi nici nu plănuiesc să-l descarc. Îl are frate-miu şi am văzut cu ce se mănâncă, dar nu scoală-n mine nici măcar un pic de motivaţie.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 9:25 am

Ai motivatie impotenta? O_o
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 9:46 am

STOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP.
A mentionat cineva Amnesia?
Amnesia?
Va iubesc. I'm serious, and I'm srs as Sirius Black, srsly.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 9:21 am

Darkkyful a scris:
STOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP.
A mentionat cineva Amnesia?
Amnesia?
Va iubesc. I'm serious, and I'm srs as Sirius Black, srsly.

:oD

ai jucat si Penumbra:->
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 8:52 am

Danuta a scris:
ai jucat si Penumbra:->

Mi-am amintit ca n-am mai avut cosmaruri de mult...
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 8:23 am

FUS RO uHH,,,
XD Epic.
Gamezz                                                           - Pagina 2 Tumblr_lyt2x8nWpT1r5iumyo1_500
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 10:16 am

Eipăl a scris:
FUS RO uHH,,,
XD Epic.
Gamezz                                                           - Pagina 2 Tumblr_lyt2x8nWpT1r5iumyo1_500
Sunt singura care se-ntreabă cum dracu a încăput casca aia la Tavros pe cap?
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 06, 2012 11:17 am

Muflă a scris:
Eipăl a scris:
FUS RO uHH,,,
XD Epic.
Gamezz                                                           - Pagina 2 Tumblr_lyt2x8nWpT1r5iumyo1_500
Sunt singura care se-ntreabă cum dracu a încăput casca aia la Tavros pe cap?

MirAcLes
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 2:03 am

Soooooooooo I want to play portal. Dark , parca tu te-ai jucat nu?
I Have Encountered Some Difficulties In The Downloading Process. Which Is To Say I Haven't Yet Managed To Find A Downloadable Version Of The Game Itself.Could I Ask For Some Assistance In This Matter?
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 2:24 am

Madotsuki a scris:
Soooooooooo I want to play portal. Dark , parca tu te-ai jucat nu?
I Have Encountered Some Difficulties In The Downloading Process. Which Is To Say I Haven't Yet Managed To Find A Downloadable Version Of The Game Itself.Could I Ask For Some Assistance In This Matter?

Dark probabil că l-a cumpărat pe Steam, dar presupun că e pe undeva prin torrente, pe filelist sau ceva (forever a pirate urgh).
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 2:26 am

Da, l-am cumparat de pe Steam. Sorry Mado. v _ v Daca vrei, am un voucher care expira azi cu 75% reducere, daca vrei sa-l cumperi.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 2:35 am

oh haha , multumesc pentru ajutor , si oferta generoasa ^-^... dar nu am card ca sa cumpar chestii online
ofof...iar cu torrentul.
Anyway , am hotarat sa-l instalez intr-un final , si au zis niste tipi de pe mess ca imi dau torrentul pt joc.
But thanks anyways dudes ^ ^
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 2:43 am

Ok then. Have fun playing, Mado.
Eu m-am distrat cel putin. v w v
Sa incerci si Portal 2.
Sus In jos
xNova

xNova


Mesaje : 19
Grist : 0
Data de inscriere : 09/07/2012

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 5:09 am

A mai auzit cineva de Ib? Tocmai l-am instalat, am auzit ca e interesant.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 5:11 am

Yeap. E chiar awesome. Sunt multe endinguri, si povestea e chiar reusita. Ai grija la detaliile din jur, cand te joci. ;D
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 9:33 am

Am incercat si eu sa-l iau si dunno are o chestie care nu imi mergeGamezz                                                           - Pagina 2 2907559942 ...si To the Moon e super jocul:)...sau The Path.
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 07, 2012 1:50 am

Gamezz                                                           - Pagina 2 Tumblr_m9z2kfm1PR1rfe56zo1_500

Hey,Pssst,Dark, look at this. *died*
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 07, 2012 2:23 am

Jagausbksgsjs.
My sides, ahahahaha.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 7:33 am

guys e fain Assasin's creed? Am gasit un pack care are prima parte si a doua , costa 60 de lei. Si nush daca sa-l iau ....
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 7:50 am

Omg imi place suuper mult assasin`s creed!Astept sa apara AC3...nu vad dc nu l-ai lua^^
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 7:53 am

ok ma duc sa-l iau < u >
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 15, 2012 2:54 am

joaca careva LOL
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 15, 2012 2:59 am

Madotsuki a scris:
joaca careva LOL
Am avut încredere în tine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gamezz                                                           - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gamezz    Gamezz                                                           - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Gamezz
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: