Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Post your pets.

In jos 
+12
Walking Tornado
Pinku
Marco doar pe jumatate
Bluejay
paul monarkydstul
Nonary
Shiniya
Madotsuki
dark vodka pointman night
Eipal
Milcşeic
Muflă
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 10:15 am

Mulfa pormit ca data viitoare cand va dormi in patul meu ii voi face o poza cu ochii lui Batman:D
Wow Eipal...ai o mata pe nume Terezi?:o
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 10:17 am

Daranea a scris:
Arigatouu Dell Post your pets. - Pagina 4 2625669947 ...sa stii ca mata mea te place. Post your pets. - Pagina 4 2191158065
I love you ,,,
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 10:20 am

Daranea a scris:
Mulfa pormit ca data viitoare cand va dormi in patul meu ii voi face o poza cu ochii lui Batman:D
Wow Eipal...ai o mata pe nume Terezi?:o
Terezi imi suna a nume de mata... Desi la aspect nu aduce a troll. E portocalie saraca...
Sus In jos
Shiniya

Shiniya


Mesaje : 234
Grist : 26
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Somewhere over the rainbow of blood
Patron troll : Nepeta Leijon

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 10:28 am

Muflă a scris:
Shiniya a scris:
Muflă a scris:
Daranea a scris:
MOG e futacios??
Proof: https://www.youtube.com/watch?v=7UKGgziyd0Q&feature=plcp

o.o holy mother of- pfffft, vreau si eu un papagal ca al tau xD (nevermind the reaction, asa fac si cand imi vad ciufii *ahem* adica nimfele la sexy time)
si-acum o sa-mi apara-n cap vocea lu taicamiu cu : da' n-avem deja destui papagali?
Face asta şi cu mânecile/palmele mele. Încă-l mai vrei? Also, de fiecare dată când încerc să-l enervez în timpul labei e gen "dacă nu mă laşi să fut bara te fut pe tine"

yes ouo I still want a parrot like yours, fuck me, right?

anyway, I had some cats .w. should I post the "family photo" with them?
Sus In jos
Marco doar pe jumatate

Marco doar pe jumatate


Mesaje : 143
Grist : 25
Data de inscriere : 04/10/2012
Localizare : in the pits of hell

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 10:35 am

Deenah a scris:
Eu am avut 3 peruşi.
Unul a zburat printr-o crăpătură de la balcon.
Unul (care era fetiţă) cred c-a murit cu pui în burtă, habar n-am de ce.
Şi Timmy a murit în closet. L-a lăsat mama să zboare pe întuneric, s-a lovit de un perete şi a căzut în bideu. L-am găsit acolo după ce-am făcut şuşu şi am vrut să trag apa.
Oamenii ca mine nu merită animale de companie, dar tot aş vrea o ditai javra sau o mâţă...
Saracul Timmy..bestial mod the al gasi.
Daranea a scris:
Uitati cum doarmee mata mea!I love you
Post your pets. - Pagina 4 BEqEr
E al naibii de draguta!
Sus In jos
Shiniya

Shiniya


Mesaje : 234
Grist : 26
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Somewhere over the rainbow of blood
Patron troll : Nepeta Leijon

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 10:44 am

Daranea a scris:
Uitati cum doarmee mata mea!I love you
Post your pets. - Pagina 4 BEqEr

*cuteness overload* cred ca o sa fac diabet .w.
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:02 am

din pacate niciun animal, acum am avut un perus de demult a murit de batranete cand ii luasem o papagalita a murit saraca inca nu stiu din ce cauze ,dupa am mai avut un perus a cazut in spatele unui tablou si l-a gasit mama prea tarziue ca eu eram plecata la tara pe atunci,dupa am mai primit un perus care s-a imbonavit exact anu trecut de nu stiu ce si a murit am avut o pisica a sarit pe geam ,am incercat s-o caut in seara aia si am gasit-o a doua zi moarta,am m-ai avut doua pisici pe care le-au dat acum domnu mai stie daca traiesc sa nu da cred ca nu,a da am uitat sa mentionez cand eram mica am avut un caine care l-au dat si pe ala ca nu mai suporta tata la un momendat cu alergia , ce pot spune orice animal care m-a iubit m-a parasit intr-un mod ;-; i feel sad and lonely
Sus In jos
Shiniya

Shiniya


Mesaje : 234
Grist : 26
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Somewhere over the rainbow of blood
Patron troll : Nepeta Leijon

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:08 am

Pinku a scris:
din pacate niciun animal, acum am avut un perus de demult a murit de batranete cand ii luasem o papagalita a murit saraca inca nu stiu din ce cauze ,dupa am mai avut un perus a cazut in spatele unui tablou si l-a gasit mama prea tarziue ca eu eram plecata la tara pe atunci,dupa am mai primit un perus care s-a imbonavit exact anu trecut de nu stiu ce si a murit am avut o pisica a sarit pe geam ,am incercat s-o caut in seara aia si am gasit-o a doua zi moarta,am m-ai avut doua pisici pe care le-au dat acum domnu mai stie daca traiesc sa nu da cred ca nu,a da am uitat sa mentionez cand eram mica am avut un caine care l-au dat si pe ala ca nu mai suporta tata la un momendat cu alergia , ce pot spune orice animal care m-a iubit m-a parasit intr-un mod ;-; i feel sad and lonely

awwww ;^; *hugs and pats* that's all so sad
ma bucur ca toate animalele pe care le-am avut pana acum sunt bn .w. (mai putin coco care a avut accidentul ala, dar traieste), sau cel putin asa cred, de pisici nu prea mai stiu nimic
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:13 am

Shiniya a scris:
Pinku a scris:
din pacate niciun animal, acum am avut un perus de demult a murit de batranete cand ii luasem o papagalita a murit saraca inca nu stiu din ce cauze ,dupa am mai avut un perus a cazut in spatele unui tablou si l-a gasit mama prea tarziue ca eu eram plecata la tara pe atunci,dupa am mai primit un perus care s-a imbonavit exact anu trecut de nu stiu ce si a murit am avut o pisica a sarit pe geam ,am incercat s-o caut in seara aia si am gasit-o a doua zi moarta,am m-ai avut doua pisici pe care le-au dat acum domnu mai stie daca traiesc sa nu da cred ca nu,a da am uitat sa mentionez cand eram mica am avut un caine care l-au dat si pe ala ca nu mai suporta tata la un momendat cu alergia , ce pot spune orice animal care m-a iubit m-a parasit intr-un mod ;-; i feel sad and lonely

awwww ;^; *hugs and pats* that's all so sad
ma bucur ca toate animalele pe care le-am avut pana acum sunt bn .w. (mai putin coco care a avut accidentul ala, dar traieste), sau cel putin asa cred, de pisici nu prea mai stiu nimic

aww *hugs back* is sad ,any creature that really loved me has left me alone in a way or another
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:16 am

Eu am un hamster alb si pufos si batraaaan. Dar e un scump. E mic si rau.... ma contrazic
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:22 am

Dark babbu you posted our baby~ E adorabil. <3 Let me snuggle him to death. Also..si eu am avut perusi..odata de demult. Si un bichon maltez...chiar si o pisica. Then the Mother Nation Attacked. Frage

But have a picture of my dear pussycat ehehe~ <3 Post your pets. - Pagina 4 305387_270591136308445_2089330660_n
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:27 am

FrozenDelirium a scris:
Dark babbu you posted our baby~ E adorabil. <3 Let me snuggle him to death. Also..si eu am avut perusi..odata de demult. Si un bichon maltez...chiar si o pisica. Then the Mother Nation Attacked. Post your pets. - Pagina 4 3695472921

But have a picture of my dear pussycat ehehe~ <3 Post your pets. - Pagina 4 305387_270591136308445_2089330660_n
i liek yo pussy.
Sus In jos
Shiniya

Shiniya


Mesaje : 234
Grist : 26
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Somewhere over the rainbow of blood
Patron troll : Nepeta Leijon

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:28 am

FrozenDelirium a scris:
Dark babbu you posted our baby~ E adorabil. <3 Let me snuggle him to death. Also..si eu am avut perusi..odata de demult. Si un bichon maltez...chiar si o pisica. Then the Mother Nation Attacked. Frage

But have a picture of my dear pussycat ehehe~ <3 Post your pets. - Pagina 4 305387_270591136308445_2089330660_n

I love it *and BOOM diabet*
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:35 am

walkingtornado a scris:
Eu am un hamster alb si pufos si batraaaan. Dar e un scump. E mic si rau.... ma contrazic

Am avut si eu un hamster. Era maro si alb si mic si dragut si... si mi-e dor de el I\'m horrified
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:37 am

I love it more Whoaa so cutee!
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:38 am

Milcşeic Buşeu a scris:
walkingtornado a scris:
Eu am un hamster alb si pufos si batraaaan. Dar e un scump. E mic si rau.... ma contrazic

Am avut si eu un hamster. Era maro si alb si mic si dragut si... si mi-e dor de el I\'m horrified
Ştiu că mi-ai mai explicat asta de 54378265897426 ori, da' te-ntreb iar. De ce nu-ţi mai iei unul?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:40 am

Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
walkingtornado a scris:
Eu am un hamster alb si pufos si batraaaan. Dar e un scump. E mic si rau.... ma contrazic

Am avut si eu un hamster. Era maro si alb si mic si dragut si... si mi-e dor de el Post your pets. - Pagina 4 1051133727
Ştiu că mi-ai mai explicat asta de 54378265897426 ori, da' te-ntreb iar. De ce nu-ţi mai iei unul?

Too much responsability, am treaba, maica-mea are treaba, n-ar avea cine sa aiba grija de el, macar de Mircea avea grija bunica-mea...
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:41 am

Oh hades, please don't remind me of hamsters, o sa curga Nilul din casa mea daca ma mai gandesc la fostul meu bebe. v _ v
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:45 am

Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
walkingtornado a scris:
Eu am un hamster alb si pufos si batraaaan. Dar e un scump. E mic si rau.... ma contrazic

Am avut si eu un hamster. Era maro si alb si mic si dragut si... si mi-e dor de el Post your pets. - Pagina 4 1051133727
Ştiu că mi-ai mai explicat asta de 54378265897426 ori, da' te-ntreb iar. De ce nu-ţi mai iei unul?

Too much responsability, am treaba, maica-mea are treaba, n-ar avea cine sa aiba grija de el, macar de Mircea avea grija bunica-mea...
Dude, nu trebuie decât să-i dai mâncare şi apă odată pe zi, să-i cureţi cuşca când ţi-aduci aminte şi eventual să te joci cu el seara...
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:49 am

Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
walkingtornado a scris:
Eu am un hamster alb si pufos si batraaaan. Dar e un scump. E mic si rau.... ma contrazic

Am avut si eu un hamster. Era maro si alb si mic si dragut si... si mi-e dor de el Post your pets. - Pagina 4 1051133727
Ştiu că mi-ai mai explicat asta de 54378265897426 ori, da' te-ntreb iar. De ce nu-ţi mai iei unul?

Too much responsability, am treaba, maica-mea are treaba, n-ar avea cine sa aiba grija de el, macar de Mircea avea grija bunica-mea...
Dude, nu trebuie decât să-i dai mâncare şi apă odată pe zi, să-i cureţi cuşca când ţi-aduci aminte şi eventual să te joci cu el seara...

Hamster =/= Papagal.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:51 am

Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
walkingtornado a scris:
Eu am un hamster alb si pufos si batraaaan. Dar e un scump. E mic si rau.... ma contrazic

Am avut si eu un hamster. Era maro si alb si mic si dragut si... si mi-e dor de el Post your pets. - Pagina 4 1051133727
Ştiu că mi-ai mai explicat asta de 54378265897426 ori, da' te-ntreb iar. De ce nu-ţi mai iei unul?

Too much responsability, am treaba, maica-mea are treaba, n-ar avea cine sa aiba grija de el, macar de Mircea avea grija bunica-mea...
Dude, nu trebuie decât să-i dai mâncare şi apă odată pe zi, să-i cureţi cuşca când ţi-aduci aminte şi eventual să te joci cu el seara...

Hamster =/= Papagal.
Ok, ce tre' să-i faci în plus? Ce ar mai putea fi în afară de asta?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:58 am

Muflă a scris:

Ok, ce tre' să-i faci în plus? Ce ar mai putea fi în afară de asta?

Pai n-am cum sa ma joc cu el, daca l-as lua in maini mi-ar scapa ca un dildo (si a fugit odata din cusca, n-a fost bine), n-are voie apa si-n plus traieste putin. As putea sa-mi iau porcusor de Guineea, dar sincer nu-mi plac animalele alea :/
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 12:00 pm

Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:

Ok, ce tre' să-i faci în plus? Ce ar mai putea fi în afară de asta?

Pai n-am cum sa ma joc cu el, daca l-as lua in maini mi-ar scapa ca un dildo (si a fugit odata din cusca, n-a fost bine), n-are voie apa si-n plus traieste putin. As putea sa-mi iau porcusor de Guineea, dar sincer nu-mi plac animalele alea :/
Get a chinchilla? Or a bunny La
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 12:02 pm

Milcseic, cine cacat ti-a spus ca nu au voie apa. Ai mei au baut o groaza si nu au avut nici pe dracu.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 12:03 pm

Darkkyful a scris:
Milcseic, cine cacat ti-a spus ca nu au voie apa. Ai mei au baut o groaza si nu au avut nici pe dracu.
Nu, Araluiz, nu-i voie apă. Să le dea acid clorhidric, ăla o să-i hidrateze cum trebuie. Ar trebuii şi noi să facem la fel.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Post your pets. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Post your pets.
Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Post your chumhandles.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: