Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Post your pets.

In jos 
+12
Walking Tornado
Pinku
Marco doar pe jumatate
Bluejay
paul monarkydstul
Nonary
Shiniya
Madotsuki
dark vodka pointman night
Eipal
Milcşeic
Muflă
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 6:55 am

FrozenDelirium a scris:
I need help guys. 
Does anyone want 2 pet rats ?? 
Post your pets. - Pagina 8 Wbv1ja

They're called Beavis and Butthead...even though Beavis is a female. 
And a friend can't have them anymore and he doesn't want to return them to the pet shop because they'll end up snake food aaaaaand if someone wants 'em please say something. 
They come with the cage and the weird thingy-you-put-on-the-floor.
L-am întrebat pe frate-miu şi nu îi vrea... anyhow, cam cât mă costă pe lună să-i hrănesc?
-edit-
Ai specificat că unul dintre ei e femelă. Dacă sunt sterilizaţi şi nu mă costă prea mult să-i hrănesc i-aş lua, dar dacă mă vor cadorisi cu 1000 de puişori peste câteva săptămâni... fuck no
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 9:36 am

Okay, so, apparently nu sunt sterilizati/castrati.
Si cica mananca acelasi lucru ca hamsterii aka orice de la salata,morcovi la seminte, grau, etc.
Also persoana a zis ca daca fac pui ii vrea el 
Don't ask me, it sounds weird to me as well.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 9:59 am

FrozenDelirium a scris:

Also persoana a zis ca daca fac pui ii vrea el 
Don't ask me, it sounds weird to me as well.
Persoana aia nu realizează cât de mulţi pui fac afurisiţii de şobolani şi faptul că va trebui să le găsească o casă la toţi sau să-i lase pe stradă. Oh, şi faptul că se vor înmulţi între ei mai târziu şi va sfârşi cu o ceată de inbred rats cu care nu ştie ce dracu' să facă. Dacă erau amândoi masculi/femele sau era unul singur ar fi fost mişto. Da' aşa nu. Sorry :c
-edit-
Aaaa... persoana care îi dă? Am crezut că e o a treia persoană :I Anyhow, de ce nu mai poate să-i ţină?
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 10:11 am

I don't really know. Tipul care a avut sobolanii i'a dat unei prietene care nu poate sa'i tina pentru ca are deja doua pisici. 
And as I said, nu inteleg care'i faza cu faptul ca nu mai poate sa tina sobolanii dar vrea puii daca fac pui. 
Inteleg ce vrei sa spui cu inbred rats si stiu ca se caca pui basically daca nu's sterilizati but shrug.
How about only one then ??
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 10:15 am

FrozenDelirium a scris:
I don't really know. Tipul care a avut sobolanii i'a dat unei prietene care nu poate sa'i tina pentru ca are deja doua pisici. 
And as I said, nu inteleg care'i faza cu faptul ca nu mai poate sa tina sobolanii dar vrea puii daca fac pui. 
Inteleg ce vrei sa spui cu inbred rats si stiu ca se caca pui basically daca nu's sterilizati but shrug.
How about only one then ??
Dacă-l primesc cu tot cu cuşcă e deal, dar apoi m-aş simţi ca o persoană oribilă pentru că i-am despărţit. Şi ce s-ar întâmpla cu celălalt? D:
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 10:30 am

Muflă a scris:
Dacă-l primesc cu tot cu cuşcă e deal, dar apoi m-aş simţi ca o persoană oribilă pentru că i-am despărţit. Şi ce s-ar întâmpla cu celălalt? D:
The other will hopefully find a home as well. 
Momentan tipa cu sobolani nu e online, I'll see if she'll agree with the cage deal and we'll see. nwn
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 10:39 am

FrozenDelirium a scris:
Muflă a scris:
Dacă-l primesc cu tot cu cuşcă e deal, dar apoi m-aş simţi ca o persoană oribilă pentru că i-am despărţit. Şi ce s-ar întâmpla cu celălalt? D:
The other will hopefully find a home as well. 
Momentan tipa cu sobolani nu e online, I'll see if she'll agree with the cage deal and we'll see. nwn
Uşurel, tre' să vorbesc şi cu maică-mea şi e probabil cranky la ora asta, o să-ncerc s-o sun mâine dimineaţă.
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 11:17 am

That's why I said we'll see.
Tipa e online si a zis ca nu vrea sa'i desparta so I guess that'll mean no.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeMar Aug 20, 2013 11:23 am

FrozenDelirium a scris:
That's why I said we'll see.
Tipa e online si a zis ca nu vrea sa'i desparta so I guess that'll mean no.
Okey dokey.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitimeSam Ian 04, 2014 2:10 pm

It's not exactly a pet, it's just an animal that happened to pass through our garden one day, but look at this fucking hedgehog:
Post your pets. - Pagina 8 Tqn7Nn4
Sus In jos
Continut sponsorizat





Post your pets. - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Post your pets.   Post your pets. - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Post your pets.
Sus 
Pagina 8 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Subiecte similare
-
» Post your chumhandles.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: