Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hai să vorbim

In jos 
+19
souleater
Walking Tornado
Eipal
ruffiezău
Jouster
Crowmunist
Va pupa Jean :)
Madotsuki
Pinku
Dia Dia
Muflă
Shiniya
Milcşeic
Marco doar pe jumatate
Bluejay
Psii Diddy
dark vodka pointman night
Pickle
paul monarkydstul
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 16, 2013 10:51 am

Muflă a scris:
Walking Tornado a scris:
Muflă a scris:
ruff a scris:
Muflă a scris:

La română am luat 8.05 şi la mate 5.10. I'm happy with it.
Congratulations!! Eu cica as fi luat 8.60 prima data la romana, dar cand s-au afisat rezultatele a doua oara, luasem 7.10, ceea ce e mult mai aproape de adevar. La mate am luat 6.45. It's fine I guess. In aprilie sper sa ma screm si eu mai mult :/
Tipa, oricine-a luat mai mult de şase-n simularea la mate are puteri paranormale. Ai puteri paranormale? D:


nu va luati dupa simulari ca nu o sa reflecte nici pe departe rezultatele din vara

exemple eu la simulare am luat 6.7 la bac 8.5 ---->mate
un coleg a luat 5,1 la simulare si la bac 9.7

variaza in prostie
Păi normal că nu se compară, pentru simulări am învăţat doar în seara dinainte şi pentru BAC o să-nvăţăm până ni se face rău... da' tot mi se pare 6.45 o notă a naibii de mare pentru simularea la mate

pai bine, eu fac variante in prostie ca e imputita treaba daca nu intru la automatica. si eu in mod normal la variente la meditatii iau in jur de 7-8. de mine trageau examinatorii sa ies din sala. oh si am scris 11 pagini. :[
oricum am vazut, la noi in eminescu maxim la mate s-a luat 7 si ceva anyway.. 7 din clasa au sarit de 5 si cica am fost cei mai bine de la a 12-a
nasol nasol dar cum a zis tornado, simularea nu e relevanta. si oricum a depins de examinatori. ca daca ma corecta unu la singe pentru toti pasii pe care i-am sarit, nici eu nu cred ca saream de 6
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 16, 2013 11:10 am

ruff a scris:
Muflă a scris:
Walking Tornado a scris:
Muflă a scris:
ruff a scris:
Muflă a scris:

La română am luat 8.05 şi la mate 5.10. I'm happy with it.
Congratulations!! Eu cica as fi luat 8.60 prima data la romana, dar cand s-au afisat rezultatele a doua oara, luasem 7.10, ceea ce e mult mai aproape de adevar. La mate am luat 6.45. It's fine I guess. In aprilie sper sa ma screm si eu mai mult :/
Tipa, oricine-a luat mai mult de şase-n simularea la mate are puteri paranormale. Ai puteri paranormale? D:


nu va luati dupa simulari ca nu o sa reflecte nici pe departe rezultatele din vara

exemple eu la simulare am luat 6.7 la bac 8.5 ---->mate
un coleg a luat 5,1 la simulare si la bac 9.7

variaza in prostie
Păi normal că nu se compară, pentru simulări am învăţat doar în seara dinainte şi pentru BAC o să-nvăţăm până ni se face rău... da' tot mi se pare 6.45 o notă a naibii de mare pentru simularea la mate

pai bine, eu fac variante in prostie ca e imputita treaba daca nu intru la automatica. si eu in mod normal la variente la meditatii iau in jur de 7-8. de mine trageau examinatorii sa ies din sala. oh si am scris 11 pagini. :[
oricum am vazut, la noi in eminescu maxim la mate s-a luat 7 si ceva anyway.. 7 din clasa au sarit de 5 si cica am fost cei mai bine de la a 12-a
nasol nasol dar cum a zis tornado, simularea nu e relevanta. si oricum a depins de examinatori. ca daca ma corecta unu la singe pentru toti pasii pe care i-am sarit, nici eu nu cred ca saream de 6
Holy motherfucking shit, 11 pagini? Abia am scris 7. Încă nu-nţeleg cum ar putea să scrie cineva atât de mult, lafel şi cu româna... pana mea, aud de câte 8 pagini la subiectul 3. De unde naiba să scoţi atât de mult?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 16, 2013 2:55 pm

Hai să vorbim - Pagina 15 Tumblr_m6sn24hPlx1qgpz9bo1_250
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeDum Feb 17, 2013 5:23 am

Muflă a scris:

Holy motherfucking shit, 11 pagini? Abia am scris 7. Încă nu-nţeleg cum ar putea să scrie cineva atât de mult, lafel şi cu româna... pana mea, aud de câte 8 pagini la subiectul 3. De unde naiba să scoţi atât de mult?

La romana nici eu nu prea inteleg, abia m-am scremut de 6 pagini. dar la mate am scris cu un scris de cal. Aşa că căcai o simulare de îi apucă gemutu pe corectori. am pus discritice ca sa evidentiez

Junkie a scris:
...*se uită la ce note mari au luat toți și o cuprinde nostalgia lui 2010 când a chiulit cu toată clasa de la simulare ca să se ducă la bar să bea cocârț*
[MUFFLED RAP MUSIC PLAYING IN THE DISTANCE]
am fost dupaia huehuehue
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:00 am

Sooo, diseară mă prostesc cu o cutie de decolorant şi nişte vopsea indigo (homemade shit, da' când mă fac mă ţine câte-o lună I love it). Planul iniţial era să fac tot underlayer-ul, da' acum nu mă pot hotărî dacă să-l fac pe tot, doar partea cu bretonul sau doar partea din spate pentru că mă răzgândesc mereu în ultima clipă. Oricum, de făcut şuviţe şi prin partea de deasupra nu poate fi vorba din moment ce asta ar mări şansele să-mi sară directoarea la ochi :c
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:29 am

Muflă a scris:
Sooo, diseară mă prostesc cu o cutie de decolorant şi nişte vopsea indigo (homemade shit, da' când mă fac mă ţine câte-o lună I love it). Planul iniţial era să fac tot underlayer-ul, da' acum nu mă pot hotărî dacă să-l fac pe tot, doar partea cu bretonul sau doar partea din spate pentru că mă răzgândesc mereu în ultima clipă. Oricum, de făcut şuviţe şi prin partea de deasupra nu poate fi vorba din moment ce asta ar mări şansele să-mi sară directoarea la ochi :c

Si eu m-as vopsi in cap...Numa' ca am profi extra comunisti care m-ar tunde la 0 daca m-ar vedea verde sau mov/violet/rosu in cap. decem-amnascutintaraastadecacat?
Sus In jos
souleater

souleater


Mesaje : 54
Grist : 9
Data de inscriere : 22/02/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti rahat
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:31 am

Muflă a scris:
Sooo, diseară mă prostesc cu o cutie de decolorant şi nişte vopsea indigo (homemade shit, da' când mă fac mă ţine câte-o lună I love it). Planul iniţial era să fac tot underlayer-ul, da' acum nu mă pot hotărî dacă să-l fac pe tot, doar partea cu bretonul sau doar partea din spate pentru că mă răzgândesc mereu în ultima clipă. Oricum, de făcut şuviţe şi prin partea de deasupra nu poate fi vorba din moment ce asta ar mări şansele să-mi sară directoarea la ochi :c

you should post some pics dupa ce termini nyehh vreau sa vad cam cum ar arata pentru ca planuiesc un eridan pentru otaku Meow
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:41 am

Jouster a scris:
Muflă a scris:
Sooo, diseară mă prostesc cu o cutie de decolorant şi nişte vopsea indigo (homemade shit, da' când mă fac mă ţine câte-o lună I love it). Planul iniţial era să fac tot underlayer-ul, da' acum nu mă pot hotărî dacă să-l fac pe tot, doar partea cu bretonul sau doar partea din spate pentru că mă răzgândesc mereu în ultima clipă. Oricum, de făcut şuviţe şi prin partea de deasupra nu poate fi vorba din moment ce asta ar mări şansele să-mi sară directoarea la ochi :c

Si eu m-as vopsi in cap...Numa' ca am profi extra comunisti care m-ar tunde la 0 daca m-ar vedea verde sau mov/violet/rosu in cap. decem-amnascutintaraastadecacat?
N-are nimeni-nimeni păr colorat la tine-n liceu? Într-a 10-a umblam cu breton şi şuviţe în toate culorile fără probleme
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:46 am

Muflă a scris:
Jouster a scris:
Muflă a scris:
Sooo, diseară mă prostesc cu o cutie de decolorant şi nişte vopsea indigo (homemade shit, da' când mă fac mă ţine câte-o lună I love it). Planul iniţial era să fac tot underlayer-ul, da' acum nu mă pot hotărî dacă să-l fac pe tot, doar partea cu bretonul sau doar partea din spate pentru că mă răzgândesc mereu în ultima clipă. Oricum, de făcut şuviţe şi prin partea de deasupra nu poate fi vorba din moment ce asta ar mări şansele să-mi sară directoarea la ochi :c

Si eu m-as vopsi in cap...Numa' ca am profi extra comunisti care m-ar tunde la 0 daca m-ar vedea verde sau mov/violet/rosu in cap. decem-amnascutintaraastadecacat?
N-are nimeni-nimeni păr colorat la tine-n liceu? Într-a 10-a umblam cu breton şi şuviţe în toate culorile fără probleme

Liceul meu e unu' gen reguli stricte. Spre exemplu, baietii nu au voie cu pantaloni scurti la scoala, sau maieu. Daca te vede vreo profa (mai ales directoarele si zaluda' de Franceza) incepe sa urle la tine sa nu iti mai expui gambele. (si daca nu esti epilat iti spune ca picioarele tale paroase le dezgusta) Si nu, nimeni nu are. Avea unu' din a 6-a? I think, un mohawk.Nu arata misto, cel putin mie nu imi placea. Oricum, toti se luau de el ca vezi draga doamne are mohawk.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:49 am

Jouster a scris:
Muflă a scris:
Jouster a scris:
Muflă a scris:
Sooo, diseară mă prostesc cu o cutie de decolorant şi nişte vopsea indigo (homemade shit, da' când mă fac mă ţine câte-o lună I love it). Planul iniţial era să fac tot underlayer-ul, da' acum nu mă pot hotărî dacă să-l fac pe tot, doar partea cu bretonul sau doar partea din spate pentru că mă răzgândesc mereu în ultima clipă. Oricum, de făcut şuviţe şi prin partea de deasupra nu poate fi vorba din moment ce asta ar mări şansele să-mi sară directoarea la ochi :c

Si eu m-as vopsi in cap...Numa' ca am profi extra comunisti care m-ar tunde la 0 daca m-ar vedea verde sau mov/violet/rosu in cap. decem-amnascutintaraastadecacat?
N-are nimeni-nimeni păr colorat la tine-n liceu? Într-a 10-a umblam cu breton şi şuviţe în toate culorile fără probleme

Liceul meu e unu' gen reguli stricte. Spre exemplu, baietii nu au voie cu pantaloni scurti la scoala, sau maieu. Daca te vede vreo profa (mai ales directoarele si zaluda' de Franceza) incepe sa urle la tine sa nu iti mai expui gambele. (si daca nu esti epilat iti spune ca picioarele tale paroase le dezgusta) Si nu, nimeni nu are. Avea unu' din a 6-a? I think, un mohawk.Nu arata misto, cel putin mie nu imi placea. Oricum, toti se luau de el ca vezi draga doamne are mohawk.
Nici la noi nu lasă băieţii cu pantaloni scurţi, de maieu nu ştiu. Nu s-a luat nimeni de mine c-am umblat în maieu.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:51 am

Muflă a scris:
Jouster a scris:
Muflă a scris:
Jouster a scris:
Muflă a scris:
Sooo, diseară mă prostesc cu o cutie de decolorant şi nişte vopsea indigo (homemade shit, da' când mă fac mă ţine câte-o lună I love it). Planul iniţial era să fac tot underlayer-ul, da' acum nu mă pot hotărî dacă să-l fac pe tot, doar partea cu bretonul sau doar partea din spate pentru că mă răzgândesc mereu în ultima clipă. Oricum, de făcut şuviţe şi prin partea de deasupra nu poate fi vorba din moment ce asta ar mări şansele să-mi sară directoarea la ochi :c

Si eu m-as vopsi in cap...Numa' ca am profi extra comunisti care m-ar tunde la 0 daca m-ar vedea verde sau mov/violet/rosu in cap. decem-amnascutintaraastadecacat?
N-are nimeni-nimeni păr colorat la tine-n liceu? Într-a 10-a umblam cu breton şi şuviţe în toate culorile fără probleme

Liceul meu e unu' gen reguli stricte. Spre exemplu, baietii nu au voie cu pantaloni scurti la scoala, sau maieu. Daca te vede vreo profa (mai ales directoarele si zaluda' de Franceza) incepe sa urle la tine sa nu iti mai expui gambele. (si daca nu esti epilat iti spune ca picioarele tale paroase le dezgusta) Si nu, nimeni nu are. Avea unu' din a 6-a? I think, un mohawk.Nu arata misto, cel putin mie nu imi placea. Oricum, toti se luau de el ca vezi draga doamne are mohawk.
Nici la noi nu lasă băieţii cu pantaloni scurţi, de maieu nu ştiu. Nu s-a luat nimeni de mine c-am umblat în maieu.

Dar e aiurea, adica, e cald??? transpiram??? Poate profelor le place mirosul de coaie incinse. Ma rog, la noi fetele nu au voie cu machiaj, adica, daca te vede machiata, incepe sa urle la tine sau sa te pune sa iti dai jos machiajul la baie. Urasc tara asta. Daca m-as fi nascut in 'Murika, ar fi fost mult mai bine.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:54 am

Şcolile publice din America sunt de căcat şi ţi-ai fi luat bătaie de trei ori pe zi iar alea cu plată sunt cel puţin lafel de stricte ca ale noastre.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 3:55 am

Muflă a scris:
Şcolile publice din America sunt de căcat şi ţi-ai fi luat bătaie de trei ori pe zi iar alea cu plată sunt cel puţin lafel de stricte ca ale noastre.

Pai in scoala unde-i Maggie (o scoala din Connecticut) nu prea esti bullied. Adica, sunt tot felul de natii si oameni, si nu prea sunt probleme cu violenta. Deci nu toate sunt asa, dar majoritatea da, sunt foarte ghetto.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 5:49 am

La mine sunt multe roşcate (vopsite). Iar pantaloni scurţi poţi purta dacă te epilezi. Deci vă daţi seama cum arată liceul meu vara Eww
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 6:18 am

Milcşeic Buşeu a scris:
La mine sunt multe roşcate (vopsite). Iar pantaloni scurţi poţi purta dacă te epilezi. Deci vă daţi seama cum arată liceul meu vara Eww
unul din multele motive pentru care urãsc roşcatele
eu am mers verde-n cap în ultimele douã sãptãmâni din a 9-a şi diriga a zbierat dar meh era sfârşitul anului deci nu prea mai conta
m-am dus cu flocii verzi şi la împãrtirea premiilor în fatã cã ieşisem a 3-a
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 7:25 am

Si credeam ca scoala mea e stricta, aici putem purta ce ne vrea sufletul atata timp cat bluza/maieul/sutienul whatever e alba si pantalonii/fusta/whatever sunt negri, I mean, uniforma de baza e camasa alba/albastra, vesta/sacou negre[optional] si pantaloni negri, dar o putem "personaliza" oricum, gen in loc de camasa simpla putem purtao camasa cu volanase , daca machiajul e subtil nu-ti zice nimeni nimic, multe colege se dau cu fond de ten pentru ca pubertate . Iar pentru par vopsit , am o colega care are ombre roscat, diriga i-a zis ca atata timp cat nu-i zice directoarea nimic e ok
,so I guess my school's pretty cool.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 9:37 am

Milcşeic Buşeu a scris:
La mine sunt multe roşcate (vopsite).
Roşcatul era ca o afurisită de uniformă-n Cuza acum câţiva ani, când mă mai trăgea câte cineva la fumoar (ca să stau în picioare lângă persoana în cauză, să-i înghit fumul ş să mă simt în plus pentru că nu zic nimic) nu vedeam decât o mare de capete roşii. Cu culoarea în sine n-am nimic tho'.

Dell a scris:
unul din multele motive pentru care urãsc roşcatele
Dar ce păţişi? Astă-vară ziceai că-ţi plac O_o
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 11:55 am

Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
La mine sunt multe roşcate (vopsite).
Roşcatul era ca o afurisită de uniformă-n Cuza acum câţiva ani, când mă mai trăgea câte cineva la fumoar (ca să stau în picioare lângă persoana în cauză, să-i înghit fumul ş să mă simt în plus pentru că nu zic nimic) nu vedeam decât o mare de capete roşii. Cu culoarea în sine n-am nimic tho'.

Dell a scris:
unul din multele motive pentru care urãsc roşcatele
Dar ce păţişi? Astă-vară ziceai că-ţi plac Hai să vorbim - Pagina 15 2907559942
OMG NU
eu
eu înșiram motive pentru care le detest
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 12:33 pm

Dell a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
La mine sunt multe roşcate (vopsite).
Roşcatul era ca o afurisită de uniformă-n Cuza acum câţiva ani, când mă mai trăgea câte cineva la fumoar (ca să stau în picioare lângă persoana în cauză, să-i înghit fumul ş să mă simt în plus pentru că nu zic nimic) nu vedeam decât o mare de capete roşii. Cu culoarea în sine n-am nimic tho'.

Dell a scris:
unul din multele motive pentru care urãsc roşcatele
Dar ce păţişi? Astă-vară ziceai că-ţi plac Hai să vorbim - Pagina 15 2907559942
OMG NU
eu
eu înșiram motive pentru care le detest
Aşa, aşa, neagă acum I came

Btw, făcui tot underlayerul, now we wait. Ţineţi-mi pumnii să se decoloreze uniform c-am luat-o pă pipăite la spate. Sau măcar să se prindă movul peste tot dup-aia.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 12:59 pm

Muflă a scris:
Dell a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
La mine sunt multe roşcate (vopsite).
Roşcatul era ca o afurisită de uniformă-n Cuza acum câţiva ani, când mă mai trăgea câte cineva la fumoar (ca să stau în picioare lângă persoana în cauză, să-i înghit fumul ş să mă simt în plus pentru că nu zic nimic) nu vedeam decât o mare de capete roşii. Cu culoarea în sine n-am nimic tho'.

Dell a scris:
unul din multele motive pentru care urãsc roşcatele
Dar ce păţişi? Astă-vară ziceai că-ţi plac Hai să vorbim - Pagina 15 2907559942
OMG NU
eu
eu înșiram motive pentru care le detest
Aşa, aşa, neagă acum I came

Btw, făcui tot underlayerul, now we wait. Ţineţi-mi pumnii să se decoloreze uniform c-am luat-o pă pipăite la spate. Sau măcar să se prindă movul peste tot dup-aia.
okc
e mov e?
liliachiu, purpuriu sau?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 1:04 pm

Dell a scris:

okc
e mov e?
liliachiu, purpuriu sau?
Un indigo Gamzee-ish.
Ahhh, thrill-ul ăla când rădăcinile tale sunt deja blonde dar porţiunile vopsite maro astă-toamnă au rămas închise
-edit-
Hai să vorbim - Pagina 15 Tmc8
Cam asta-i culoarea. Am mai avut şuviţe (mărog, flocii ăia doi care-mi rămăseseră) în iarnă, dar am poze doar cu fade-ul (care-i un lila genial btw)
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 1:17 pm

Muflă a scris:
Dell a scris:

okc
e mov e?
liliachiu, purpuriu sau?
Un indigo Gamzee-ish.
Ahhh, thrill-ul ăla când rădăcinile tale sunt deja blonde dar porţiunile vopsite maro astă-toamnă au rămas închise
-edit-
Hai să vorbim - Pagina 15 Tmc8
Cam asta-i culoarea. Am mai avut şuviţe (mărog, flocii ăia doi care-mi rămăseseră) în iarnă, dar am poze doar cu fade-ul (care-i un lila genial btw)
posteazã-le
am încercat şi eu sã mã fac mov cu un nuantator natura care mirosea mişto dar nu s-a prins nimic şi mã bucur cã nu m-am decolorat pentru cã aş fi ajuns cu lila-ul ãla pe care îl au babele
asta era în iarnq anului trecut
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 1:18 pm

Urãsc tastatura asta de pe mobil.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 1:19 pm

Dell a scris:
posteazã-le
Îţi dau un PM că am mutră de luat la pumni.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitimeDum Feb 24, 2013 1:23 am

Muflă a scris:
Dell a scris:
posteazã-le
Îţi dau un PM că am mutră de luat la pumni.

Doresc si eu un PM sa iti vad fata kawaii si parul si mai kawaii. ::33
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai să vorbim - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 15 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai să vorbim
Sus 
Pagina 15 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: