Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hai să vorbim

In jos 
+19
souleater
Walking Tornado
Eipal
ruffiezău
Jouster
Crowmunist
Va pupa Jean :)
Madotsuki
Pinku
Dia Dia
Muflă
Shiniya
Milcşeic
Marco doar pe jumatate
Bluejay
Psii Diddy
dark vodka pointman night
Pickle
paul monarkydstul
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeVin Feb 08, 2013 1:45 pm

Walking Tornado a scris:
Junkie a scris:
Muflă a scris:
Călătorie plăcută, I guess. Vezi că ninge cu fulgi cât coaiele de taur aici.
-edit-
Mărog, ningea.

A fost faină călătoria, overall. Mai puțin zborul de la Innsbruck către Viena.
Da, mi-a zis tata că a nins rău de tot, dar mai nașpa a fost în Innsbruck când am plecat. Era o ninsoare urâtă și un frig de am zis că mor.
Dar să vă povestesc o fază: În drum spre Viena desenam Fandomstuck shizz, ne pregăteam de aterizare, și m-am uitat o clipă pe geam ca să văd doar pământ că era avionul înclinat. M-am căcat pe mine, am țipat în gura mare și am început să înjur ca toate alea. Să le ia dracu de zboruri interne.
Dar în Viena era soare, cald și frumos, stăteam pe terasă la o țigară în tricou. Uiiiiiiiiii, îmi place Viena. De ce nu erau burse pentru Viena...
Am aterizat în București pe la 1 fără 10, și mai mult ploua, vremea era destul de capricioasă. Acum mai pe seară a fost ok, am ieșit prin oraș cu moirailul la o ciocolată caldă.

Doamne ce am plâns când am ajuns acasă. Și în avion. Eram mai rău decât o bocitoare.
Da, și mi-a renovat tata casa, ce drăguuuuuț. Acum pot să stau în pat cu laptopul în brațe fără probleme. Zicea că mi-ar fi pictat logo-ul Sburb pe un perete din cameră dar nu a avut timp. Mâine o sperii pe maică-mea in my Eridan cosplay.
Și mi-a făcut mama supă iiiiiiiiiiiii. Ce bine e acasă, nicăieri nu e ca acasă. <3

Gomen for the random shit, dar sunt atât de entuziasmată că în sfârșit sunt acasă !



Hai să vorbim - Pagina 14 305504174 ce tare , sa nu uiti sa ne arati si noua cosplayul
Parte din el e aici: [x]
Mai trebuie să fac pelerina, un tricou și pantalonii, că mi-am făcut earfins AUGHUAHSUGUAH Hai să vorbim - Pagina 14 592502337
Poate fac un cosplay adventure prin București cu moirailul, pe ea o costumez în Dave și mergem la făcut panaramă și bâză prin oraș. Am tot timpul din lume până pe 19 yep.
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeVin Feb 08, 2013 2:13 pm

Junkie a scris:


Poate fac un cosplay adventure prin București cu moirailul, pe ea o costumez în Dave și mergem la făcut panaramă și bâză prin oraș. Am tot timpul din lume până pe 19 yep.

Hopy shit i'll shit my pants and squee if i run into you guys as Eridan and Dave. just.jesus.dick.yes.fuck.yessss.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeVin Feb 08, 2013 2:23 pm

FrozenDelirium a scris:
Junkie a scris:


Poate fac un cosplay adventure prin București cu moirailul, pe ea o costumez în Dave și mergem la făcut panaramă și bâză prin oraș. Am tot timpul din lume până pe 19 yep.

Hopy shit i'll shit my pants and squee if i run into you guys as Eridan and Dave. just.jesus.dick.yes.fuck.yessss.

Feel free to join the adventure if you want huehuehuehue Hai să vorbim - Pagina 14 592502337
Cred că o să facem ceva McDrivestuck sau nu știu, ceva de genul ăsta, oricum vrem să filmăm toată panarama asta că sună prea tare.
Și probabil o să ne petrecem timpul prin Berceni, parcul Tineretului, poate mergem să ne dăm în niște tiribombe prin parc dacă e vremea cât de cât ok, niște mașinuțe electrice ceva sau poate un roller coaster și să țipăm pe acolo cât ne țin plămînii. Ar fi tare rău.
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeVin Feb 08, 2013 2:37 pm

Junkie a scris:
FrozenDelirium a scris:
Junkie a scris:


Poate fac un cosplay adventure prin București cu moirailul, pe ea o costumez în Dave și mergem la făcut panaramă și bâză prin oraș. Am tot timpul din lume până pe 19 yep.

Hopy shit i'll shit my pants and squee if i run into you guys as Eridan and Dave. just.jesus.dick.yes.fuck.yessss.

Feel free to join the adventure if you want huehuehuehue Hai să vorbim - Pagina 14 592502337
Cred că o să facem ceva McDrivestuck sau nu știu, ceva de genul ăsta, oricum vrem să filmăm toată panarama asta că sună prea tare.
Și probabil o să ne petrecem timpul prin Berceni, parcul Tineretului, poate mergem să ne dăm în niște tiribombe prin parc dacă e vremea cât de cât ok, niște mașinuțe electrice ceva sau poate un roller coaster și să țipăm pe acolo cât ne țin plămînii. Ar fi tare rău.

Damn gurl sounds fine and fun as hell. but lel i have nothing really ready for cosplay just yet. so herp.
/couldbetheawkwardcamerawoman/
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeVin Feb 08, 2013 2:41 pm

FrozenDelirium a scris:
Junkie a scris:
FrozenDelirium a scris:
Junkie a scris:


Poate fac un cosplay adventure prin București cu moirailul, pe ea o costumez în Dave și mergem la făcut panaramă și bâză prin oraș. Am tot timpul din lume până pe 19 yep.

Hopy shit i'll shit my pants and squee if i run into you guys as Eridan and Dave. just.jesus.dick.yes.fuck.yessss.

Feel free to join the adventure if you want huehuehuehue Hai să vorbim - Pagina 14 592502337
Cred că o să facem ceva McDrivestuck sau nu știu, ceva de genul ăsta, oricum vrem să filmăm toată panarama asta că sună prea tare.
Și probabil o să ne petrecem timpul prin Berceni, parcul Tineretului, poate mergem să ne dăm în niște tiribombe prin parc dacă e vremea cât de cât ok, niște mașinuțe electrice ceva sau poate un roller coaster și să țipăm pe acolo cât ne țin plămînii. Ar fi tare rău.

Damn gurl sounds fine and fun as hell. but lel i have nothing really ready for cosplay just yet. so herp.
/couldbetheawkwardcamerawoman/

You don't have to wear any cosplay. Just come with us and let's have some kickass fun. Hai să vorbim - Pagina 14 2191158065
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeVin Feb 08, 2013 2:49 pm

Junkie a scris:
FrozenDelirium a scris:
Junkie a scris:
FrozenDelirium a scris:
Junkie a scris:


Poate fac un cosplay adventure prin București cu moirailul, pe ea o costumez în Dave și mergem la făcut panaramă și bâză prin oraș. Am tot timpul din lume până pe 19 yep.

Hopy shit i'll shit my pants and squee if i run into you guys as Eridan and Dave. just.jesus.dick.yes.fuck.yessss.

Feel free to join the adventure if you want huehuehuehue Hai să vorbim - Pagina 14 592502337
Cred că o să facem ceva McDrivestuck sau nu știu, ceva de genul ăsta, oricum vrem să filmăm toată panarama asta că sună prea tare.
Și probabil o să ne petrecem timpul prin Berceni, parcul Tineretului, poate mergem să ne dăm în niște tiribombe prin parc dacă e vremea cât de cât ok, niște mașinuțe electrice ceva sau poate un roller coaster și să țipăm pe acolo cât ne țin plămînii. Ar fi tare rău.

Damn gurl sounds fine and fun as hell. but lel i have nothing really ready for cosplay just yet. so herp.
/couldbetheawkwardcamerawoman/

You don't have to wear any cosplay. Just come with us and let's have some kickass fun. Hai să vorbim - Pagina 14 2191158065

Sweet.I'll wait for further instructions.

Hai să vorbim - Pagina 14 Tumblr_m90l9eXZQ11rr8t1ho2_r1_500
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 8:22 am

Am fost azi in oras si ma plimbam cu o prietena pe Republicii(super crowded street), si la un moment dat s-a trezit un tip sa arate cu degetul spre mine si sa strige "HIPSTEEEER!! HIPSTEEER!", si apoi mergeam in spatele unui clovn si s-a intors brusc si ne-a dat "privirea", God how I love this city.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 9:22 am

Dr.Pickle a scris:
"privirea"
...Privirea? Ce privire?
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 2:36 pm

Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
"privirea"
...Privirea? Ce privire?
Uhh, it kinda went like this: Hai să vorbim - Pagina 14 Tumblrlk4eyszgcz1qcoe72

Hai să vorbim - Pagina 14 Gkcfg




Hai să vorbim - Pagina 14 Tumblrmhoix1jgj21qlhhx4


Hai să vorbim - Pagina 14 Tumblrinlinemfefq4fkzh1


Then he smiled and :
Hai să vorbim - Pagina 14 Tumblrljkgcju5rq1qafrh6




The end.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 3:21 pm

Sweet lord, nu stiu ce se intampla cu mine dar am inceput sa rosesc si sa imi lacrimeze ochii , sa ating tandru peretele si sa il mangai in timp ce citeam un fanfic,nu stiu daca asta inseamna ca a fost un fanfic delicios de awkward si explicit sau ca e ceva gresit cu mine.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeDum Feb 10, 2013 9:20 am

God, I'm so happy, guise, ma intorc acasa, moooog, mogmogmog, apartamentul meu micut si drag , cu toate ca in acelasi timp sunt si putin trista pentru ca aici o duceam chiar bine... daca ma intorc parintii mei vor fi iar din nou "No new clothes for you darling, we're not "bani la ciorap" anymore, we need them for food and for your lil bro, now go sob in your room.". Oricum, I DUN EVEN CARE, maybe I'm going to be an unfashionable fuck with a broken laptop for the rest of my life but omgggg I'm going home. *cries*
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 2:13 am

cei care ati avut simulari de bac/testare nationala/rahati in ploaie, ce ati facut?
Noi am facut schimb de subiecte cu creanga si nu stiu daca au fost retardate secretarele noastre sau au gresit cei din creanga, dar au gresit notele la toti la romana. La modul ca unii care au fost absenti au luat 6-7.

La mate i-am luat pe toti din clasa yeeeeee
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 2:40 am

ruff a scris:
cei care ati avut simulari de bac/testare nationala/rahati in ploaie, ce ati facut?
Noi am facut schimb de subiecte cu creanga si nu stiu daca au fost retardate secretarele noastre sau au gresit cei din creanga, dar au gresit notele la toti la romana. La modul ca unii care au fost absenti au luat 6-7.

La mate i-am luat pe toti din clasa yeeeeee
La română am luat 8.05 şi la mate 5.10. I'm happy with it.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 7:36 am

Wow de ce ma afecteaza mereu problemele altora mai mult decat ar trebui??
O tipa din scoala de a X-a a fost barfita (s-a despartit de iubit, si el a inceput sa o barfeasca gen cat de bine o futea si alte cacaturi de genul) si tipa a incercat sa se sinucida azi-dimineata. Si ce e mai rau e ca inafara de exul ei, si-au batut joc si alte persoane (chiar si o tipa de la care nu ma asteptam). Sunt nervos si vreau sa sparg ceva.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 8:27 am

Jouster a scris:
Wow de ce ma afecteaza mereu problemele altora mai mult decat ar trebui??
O tipa din scoala de a X-a a fost barfita (s-a despartit de iubit, si el a inceput sa o barfeasca gen cat de bine o futea si alte cacaturi de genul) si tipa a incercat sa se sinucida azi-dimineata. Si ce e mai rau e ca inafara de exul ei, si-au batut joc si alte persoane (chiar si o tipa de la care nu ma asteptam). Sunt nervos si vreau sa sparg ceva.



chillax joustere, nu te enerva ca face rau la kokoro
stai calm.. breathe.... nu ai ce sa-i faci... breathe

o sa ajung wt ♣ (jouster ♠ random idiots)
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 9:01 am

Muflă a scris:

La română am luat 8.05 şi la mate 5.10. I'm happy with it.
Congratulations!! Eu cica as fi luat 8.60 prima data la romana, dar cand s-au afisat rezultatele a doua oara, luasem 7.10, ceea ce e mult mai aproape de adevar. La mate am luat 6.45. It's fine I guess. In aprilie sper sa ma screm si eu mai mult :/
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 9:12 am

ruff a scris:
Muflă a scris:

La română am luat 8.05 şi la mate 5.10. I'm happy with it.
Congratulations!! Eu cica as fi luat 8.60 prima data la romana, dar cand s-au afisat rezultatele a doua oara, luasem 7.10, ceea ce e mult mai aproape de adevar. La mate am luat 6.45. It's fine I guess. In aprilie sper sa ma screm si eu mai mult :/
Tipa, oricine-a luat mai mult de şase-n simularea la mate are puteri paranormale. Ai puteri paranormale? D:
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 9:35 am

Muflă a scris:
ruff a scris:
Muflă a scris:

La română am luat 8.05 şi la mate 5.10. I'm happy with it.
Congratulations!! Eu cica as fi luat 8.60 prima data la romana, dar cand s-au afisat rezultatele a doua oara, luasem 7.10, ceea ce e mult mai aproape de adevar. La mate am luat 6.45. It's fine I guess. In aprilie sper sa ma screm si eu mai mult :/
Tipa, oricine-a luat mai mult de şase-n simularea la mate are puteri paranormale. Ai puteri paranormale? D:


nu va luati dupa simulari ca nu o sa reflecte nici pe departe rezultatele din vara

exemple eu la simulare am luat 6.7 la bac 8.5 ---->mate
un coleg a luat 5,1 la simulare si la bac 9.7

variaza in prostie
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 9:38 am

Walking Tornado a scris:
Muflă a scris:
ruff a scris:
Muflă a scris:

La română am luat 8.05 şi la mate 5.10. I'm happy with it.
Congratulations!! Eu cica as fi luat 8.60 prima data la romana, dar cand s-au afisat rezultatele a doua oara, luasem 7.10, ceea ce e mult mai aproape de adevar. La mate am luat 6.45. It's fine I guess. In aprilie sper sa ma screm si eu mai mult :/
Tipa, oricine-a luat mai mult de şase-n simularea la mate are puteri paranormale. Ai puteri paranormale? D:


nu va luati dupa simulari ca nu o sa reflecte nici pe departe rezultatele din vara

exemple eu la simulare am luat 6.7 la bac 8.5 ---->mate
un coleg a luat 5,1 la simulare si la bac 9.7

variaza in prostie
Păi normal că nu se compară, pentru simulări am învăţat doar în seara dinainte şi pentru BAC o să-nvăţăm până ni se face rău... da' tot mi se pare 6.45 o notă a naibii de mare pentru simularea la mate
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 8:22 pm

Mi s-a spart o vinişoară de la ochiu' stâng, doare ca dracu' şi acum tre' să umblu cu el acoperit. Vriska m-a înjurat pentru că nu o plac I met Excalibur
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 11:35 pm

...*se uită la ce note mari au luat toți și o cuprinde nostalgia lui 2010 când a chiulit cu toată clasa de la simulare ca să se ducă la bar să bea cocârț*
[MUFFLED RAP MUSIC PLAYING IN THE DISTANCE]
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 12, 2013 9:10 am

Muflă a scris:
Mi s-a spart o vinişoară de la ochiu' stâng, doare ca dracu' şi acum tre' să umblu cu el acoperit. Vriska m-a înjurat pentru că nu o plac Hai să vorbim - Pagina 14 355593240
God, I feel you, eu am avut un rotund mare si rosu pe sclerotica si cand l-am vazut ma panicasem si credeam ca mi-am infins ceva in ochi in somn or something. Si odata mi-a intrat niste tus[de ochi obviously] in ochi si am avut sclerotica negricioasa timp de cateva ore. Also, porti petic? La
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeMar Feb 12, 2013 9:25 am

Dr.Pickle a scris:
Muflă a scris:
Mi s-a spart o vinişoară de la ochiu' stâng, doare ca dracu' şi acum tre' să umblu cu el acoperit. Vriska m-a înjurat pentru că nu o plac Hai să vorbim - Pagina 14 355593240
God, I feel you, eu am avut un rotund mare si rosu pe sclerotica si cand l-am vazut ma panicasem si credeam ca mi-am infins ceva in ochi in somn or something. Si odata mi-a intrat niste tus[de ochi obviously] in ochi si am avut sclerotica negricioasa timp de cateva ore. Also, porti petic? La
Nah, nu s-a făcut ochiul roşu. Da' a durut ca dracu' când dădea de lumină în primele ore, a trebuit să port ochelari de soare dimineaţa. Şi-l ţineam închis şi cu ochelarii de soare. Mai tre' să spun cât de caraghios arătam, cum se închinau babele pe stradă crezând că sunt oarbă şi cum au comentat toate scârbele prin liceu? Acu' nici nu ştiu dacă s-a spart o venă sau a fost altceva, că mi-a trecut pe la orele 10-11. Ce-i mai enervant e că 50% dintre cutre credeau că m-am prefăcut tot timpul când ochiul meu a durut ca o curvă. Nu vreau decât să le rup pizda cu o greblă.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Feb 14, 2013 12:57 pm

I think I might be a witch,de fiecare data cand imi pica netul fac un mic ritual, prima oara ma duc sa mai imping cablurile putin pana incepe beculetul de WAN sa palpaie, spun "Avada Kedavra sarmale,smantana" si WAN se opreste din palpait, apoi "Avada Kedavra sarmale cu smantana!", si beculetul de net se face rosu, apoi "Hocus Pocus sarmale smantana" si se stinge, apoi "Hocus Pocus sarmale cu smantana!" si se face verde exact in momentul ala, it works everytime. I MIGHT BE SATAN'S DAUGHTER. -shakingandcrying- Ok this is stupid,gomen, but it's real ok, I had to.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitimeJoi Feb 14, 2013 1:08 pm

Eu sunt ultimul noob in ceea ce priveste skype-ul.

Am intrat pe calculatorul maicmii, instalez skype, intru pe cont, ioc grup de forumisti, help please?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai să vorbim - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Hai să vorbim   Hai să vorbim - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai să vorbim
Sus 
Pagina 14 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: