Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lenea mã bântuie :3

In jos 
+2
dark vodka pointman night
● Lene
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 9:46 am

Îmi făcui cont, urmează să văd ce-i p-acolo. Ai zis să nu facem reclamă la forumuri, se pune şi dacă-mi pun un link în semnătură?
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 11:40 am

Mda .__. Se cam pune :]]
Daca vrei putem face parteneriat~ Si atunci cred ca ar fi okay sa ai link la semnatura =]]
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 11:43 am

● Lene a scris:
Mda .__. Se cam pune :]]
Daca vrei putem face parteneriat~ Si atunci cred ca ar fi okay sa ai link la semnatura =]]
Parteneriat în ce sens? Dacă vrei să faci un thread la "Support us" sau ceva I'm ok with it *shrug*
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 12:10 pm

Nope. Sa iti ecplic :]]
Unele forumuri pentru a isi aduce mai multi useri fac un "parteneriat" cu alte forumuri.
Asta insemnand: Un minibanner care va fi pus la portal pentru afiliere eventual se face un topic la o categorie speciala daca este, daca nu soarta =]] Nu-i asa mare valva, eu de examplu am doar topic cu afilieri so..
Minibanerul ala sa fie redirectionat spre forumul respectiv [hiperlink]


Tu ai putea sa iti aduci mai multi useri asa plus. Ai putea posta anunt pe TPU poate vei gasi niste persoane interesate :3
Sau alte chestii, tea-i prins tu~
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 12:28 pm

● Lene a scris:
Nope. Sa iti ecplic :]]
Unele forumuri pentru a isi aduce mai multi useri fac un "parteneriat" cu alte forumuri.
Asta insemnand: Un minibanner care va fi pus la portal pentru afiliere eventual se face un topic la o categorie speciala daca este, daca nu soarta =]] Nu-i asa mare valva, eu de examplu am doar topic cu afilieri so..
Minibanerul ala sa fie redirectionat spre forumul respectiv [hiperlink]


Tu ai putea sa iti aduci mai multi useri asa plus. Ai putea posta anunt pe TPU poate vei gasi niste persoane interesate :3
Sau alte chestii, tea-i prins tu~
Păi... asta e categoria la care se fac topicuri de genul ăsta https://rostuck.forumgratuit.ro/f13-support-us Noi nu avem portal
Also, pe TPU am postat deja şi n-am avut succes
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lenea mã bântuie :3
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Newbs' place-
Mergi direct la: