Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lenea mã bântuie :3

In jos 
+2
dark vodka pointman night
● Lene
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 10:10 am

Hii there, copilasi~
*Mi-am muscat buza* Ah, sange~ Bun~ =]]
Okay, sa ma prezint si sa las prostiile nesemnificative.~
Nume: Am asa ceva? :3
Varsta: Scrie in profil~
Ce-mi place: Bwa~ Multe:]]
Ce nu-mi place: Lumea~
Sunt ciudata? Da sunt =]]
Well~ Astept intrebari~ Imi palc intrebarile~
See ya!
Btw~ Imi era lene sa dau copy paste la prezentarea aia lunga si monotona dar parca imi era mai bine sa scriu ceva decat sa caut prin alte forumuri si sa gasesc vechea prezentare.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 10:32 am

Hahaha.
Salut Lene ;D
Stai sa te afund in intrebari.
De unde esti/Fav. trolls/'sup/ cum ai dat de forum/ interese and shit.
Sau whatever you'd like to share with us.
So, how ya doing? ;D
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 10:35 am

HeyyyyLenea mã bântuie :3 335580231 ... inca un membru cu Gamzee ca patron trollLenea mã bântuie :3 399940729
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 10:50 am

Darkkyful a scris:
Hahaha.
Salut Lene ;D
Stai sa te afund in intrebari.
De unde esti/Fav. trolls/'sup/ cum ai dat de forum/ interese and shit.
Sau whatever you'd like to share with us.
So, how ya doing? ;D

Merci <3 Cred ca ma vei injura cand iti voi raspude >.<"
Sunt din Lugoj [langa Tm]
Idk. Na-m asa ceva.
L-am gasit prin forumgratuit O.O Intamplator :]] Sincera sa fiu credeam ca-i ceva cu animeuri idk.. Dar ma voi obisnui si asa :3
Nu ma-m prins inca care-i treaba pe aici :]] Sorry >.<''

Well... Am niste sugestii pentru forum, unde le pot posta? :3
Si sunt bine.. Postam prin rpg ._.' da na-mc chef si ma plictiseam =]] Asa ca citesc un yaoi~

Multumesc pentru primire tuturor~
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:01 am

● Lene a scris:
Sincera sa fiu credeam ca-i ceva cu animeuri idk.. Dar ma voi obisnui si asa :3
Nu ma-m prins inca care-i treaba pe aici :]] Sorry >.<''
Dar... citeşti Homestuck, nu-i aşa? I mean, despre asta e forumul...

● Lene a scris:
Well... Am niste sugestii pentru forum, unde le pot posta? :3
Aici, prin PM, unde vrei tu *shrug*
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:01 am

Hi there, new member Dummy
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:02 am

Milcseic Buseu a scris:
Hi there, new member Dummy
Nu ştie ce e Homestuck. O să afle ce e Homestuck şi o să se sperie.
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:08 am

1. MLultam de primire =]]
2. Mi-e cam lene sa caut ._. Doar nu degeaba mia-m pus nickul ala =]]

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Hi there, new member Lenea mã bântuie :3 2191158065
Nu ştie ce e Homestuck. O să afle ce e Homestuck şi o să se sperie.

Nu ma sperii eu asa de repede, am o gramada de prieteni ciudati, nu cau eu as fi mai normala =]]
Dar nah. Ma adaptez eu la orice~

Sugestiile o sa le scriu in world si le voi posta aici sau in PM, cum iti pica tie mai bine, okay?

Edit: Daca ma-m adaptat unui forum TH ma adaptez si aici =]
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:12 am

● Lene a scris:
2. Mi-e cam lene sa caut ._. Doar nu degeaba mia-m pus nickul ala =]]
Ok... atunci asta ar trebui să te mai scoată din ceaţă https://rostuck.forumgratuit.ro/t1-faq
Cred.

● Lene a scris:
le voi posta aici sau in PM, cum iti pica tie mai bine, okay?
Aici e cel mai simplu, dacă-mi dai PM s-ar putea să nu observ

● Lene a scris:
Daca ma-m adaptat unui forum TH ma adaptez si aici =]
If you say so...
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:14 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Hi there, new member Lenea mã bântuie :3 2191158065
Nu ştie ce e Homestuck. O să afle ce e Homestuck şi o să se sperie.

Eu nu m-am speriat... ceea ce m-a facut sa citesc era din cauza ca eram curios + ca numai despre asta vorbeai pe Puleti si vroiam sa descifrez ce draci scriai -__-
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:24 am

Okay. Ma-m prins =]] E un joc, si pe tema acestui joc se fac alte chestii gen imagini, gifuri etc...
Bun~ Mai trebe sa-i invat pe aia 4 si sa stiu ce fac =]]

Acum sugestiile: Pentru inceput as zice sa pui "postarea rapida" pentru a nu rtebui sa dau de atatea ori "post replay"
Un favicon.
Niste butoane noi. De preferabil o tema noua, asta me gri e putin monotona, ai putea sa o faci vrezuie eu stiu, sau daca nu poti schimba doar butoanele .
Poti pune un chat nou, ala de jos e nasol si expirat. Incearca un Xat sau Chatgo~ E cute :3
Hmm...~ La cine este online o alta imagine care sa se potriveasca cu tema forumului.
Ai putea pune un banner mai lung si mai scurt in latime caci face forumul prea dilatat, sa spun asa, daca ai chef.
Nu prea ma-m prins ce sunt acele ranguri. Hm..
Oricum. Poti adauga un portal, multe chestii l aportal, coduri CSS care sa dea o forma frumoasa forumului si chestii noi.

Cam asta-i pentru inceput, si cat imi amintesc si am chef sa scriu~ Daca imi mai vine ceva voi spune. Sper sa nu te superi din cauza sugestiilor >.<
Spor la treaba~ Daca nu stii ceva sau nu ai inteles sa-mi spui ca iti voi explica~
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:25 am

Milcseic Buseu a scris:
ca numai despre asta vorbeai pe Puleti si vroiam sa descifrez ce draci scriai -__-
GC: H3H3H3


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Vin Mai 04, 2012 11:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:33 am

● Lene a scris:
Okay. Ma-m prins =]] E un joc, si pe tema acestui joc se fac alte chestii gen imagini, gifuri etc...
Nu e un joc, e un webcomic Sweat

● Lene a scris:
Pentru inceput as zice sa pui "postarea rapida" pentru a nu rtebui sa dau de atatea ori "post replay"
Mmmnu prea îmi place cum arată postarea rapidă...

● Lene a scris:
Niste butoane noi. De preferabil o tema noua, asta me gri e putin monotona, ai putea sa o faci vrezuie eu stiu, sau daca nu poti schimba doar butoanele .
Am vrut să păstrez totul cât mai simplu şi uşor de folosit, nu să-l împopoţonez cu tot felul de neoane şi briz-briz-uri etc. Sweat

● Lene a scris:
Poti pune un chat nou, ala de jos e nasol si expirat. Incearca un Xat sau Chatgo~ E cute :3
Xat-ul mi se pare de cocalari... chiar nu vreau să se amestece ăsta cu majoritatea forumurilor româneşti (sincer nu-mi place ce văd pe majoritatea)... şi chat-ul l-am pus aşa ca să fie, noi stăm şi pe Pesterchum (avem un memo acolo)

● Lene a scris:
Hmm...~ La cine este online o alta imagine care sa se potriveasca cu tema forumului.
Ai putea pune un banner mai lung si mai scurt in latime caci face forumul prea dilatat, sa spun asa, daca ai chef.
Oricum. Poti adauga un portal, multe chestii l aportal, coduri CSS care sa dea o forma frumoasa forumului si chestii noi.
Dar îmi place aşa cum e... ţi-am zis, îl vreau simplu

● Lene a scris:
Sper sa nu te superi din cauza sugestiilor >.<
Chill, nu sunt genul care se supără. Critica e chiar binevenită, that's how we get better
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:41 am

Muflă a scris:
● Lene a scris:
Okay. Ma-m prins =]] E un joc, si pe tema acestui joc se fac alte chestii gen imagini, gifuri etc...
Nu e un joc, e un webcomic Lenea mã bântuie :3 2676598196

● Lene a scris:
Pentru inceput as zice sa pui "postarea rapida" pentru a nu rtebui sa dau de atatea ori "post replay"
Mmmnu prea îmi place cum arată postarea rapidă...

● Lene a scris:
Niste butoane noi. De preferabil o tema noua, asta me gri e putin monotona, ai putea sa o faci vrezuie eu stiu, sau daca nu poti schimba doar butoanele .
Am vrut să păstrez totul cât mai simplu şi uşor de folosit, nu să-l împopoţonez cu tot felul de neoane şi briz-briz-uri etc. Lenea mã bântuie :3 2676598196

● Lene a scris:
Poti pune un chat nou, ala de jos e nasol si expirat. Incearca un Xat sau Chatgo~ E cute :3
Xat-ul mi se pare de cocalari... chiar nu vreau să se amestece ăsta cu majoritatea forumurilor româneşti (sincer nu-mi place ce văd pe majoritatea)... şi chat-ul l-am pus aşa ca să fie, noi stăm şi pe Pesterchum (avem un memo acolo)

● Lene a scris:
Hmm...~ La cine este online o alta imagine care sa se potriveasca cu tema forumului.
Ai putea pune un banner mai lung si mai scurt in latime caci face forumul prea dilatat, sa spun asa, daca ai chef.
Oricum. Poti adauga un portal, multe chestii l aportal, coduri CSS care sa dea o forma frumoasa forumului si chestii noi.
Dar îmi place aşa cum e... ţi-am zis, îl vreau simplu

● Lene a scris:
Sper sa nu te superi din cauza sugestiilor >.<
Chill, nu sunt genul care se supără. Critica e chiar binevenită, that's how we get better


Pai nu cred ca va fi ceva complicat daca pui niste butoane si cele. Postarea rapida hmm~ Nu mi se pare ca arata urat ci din contra, e utila =]] Plus ca poti pune o imagine in acel chenar, depinde cum si ce vrei.
Sincera sa fiu nici mie nu-mi prea place xatul ._. Prefer un chatgo care s econtomeste cu tema si e mai okay, pacat ca iti trebe cont pentru a scrie pe el, totusi contul nu costa, si te poti inscrie anonim pentru o perioada scurta de timp.

Well... chestiile astea mici iti vor aduce useri~ Depinde cum faci forumul, el poate fi simplu si estetic sau complicat si totusi estetic, dar poate fi simplu si chici [urat] nu zic ca al tau ar fi asa, doamne feri, e cute deaia ma-m inscris =]]

Butoanele alea de acum mi se pare mai complicate, prea mici si simple. :]] [nu trebuie ceva mare si pompos]

Edit: Aporpo, scuze ca-s mai grea de cap >.<"
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 12:00 pm

● Lene a scris:
Well... chestiile astea mici iti vor aduce useri~
Probabil ar merge dacă forumul ar fi vreunul pentru Anime-uri, CS sau whatever, da' aşa nu sunt sigură că ar atrage persoanele pe care vreau eu să le atragă.

A, şi am uitat să-ţi zic de rank-uri, că am văzut că ai întrebat de ele Sweat Dacă te referi la chestiile alea unde scrie "Grist:", sunt puncte acordate unui user de ceilalţi (cu + şi -, avem un sistem de votare în dreapta postărilor). Dacă te referi la scrisul de sub username, cum e la mine "Her Tyranny", alea se dau la cerere. O să mai vezi indivizi cu rank-uri, da' asta nu înseamnă că sunt alţi admini/moderatori/whatever. Forumul e încă prea mic să aibă nevoie de moderatori.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 12:03 pm

Vreau s-o sfintesc pe Nanna La
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 12:06 pm

Milcseic Buseu a scris:
Vreau s-o sfintesc pe Nanna La
Mmmnu sunt sigură că sprite-urile au pizdă. Dar dacă le-au rămas încă organele de reproducere, eu am treabă cu Davesprite I came
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 12:14 pm

Muflă a scris:
● Lene a scris:
Well... chestiile astea mici iti vor aduce useri~
Probabil ar merge dacă forumul ar fi vreunul pentru Anime-uri, CS sau whatever, da' aşa nu sunt sigură că ar atrage persoanele pe care vreau eu să le atragă.

A, şi am uitat să-ţi zic de rank-uri, că am văzut că ai întrebat de ele Lenea mã bântuie :3 2676598196 Dacă te referi la chestiile alea unde scrie "Grist:", sunt puncte acordate unui user de ceilalţi (cu + şi -, avem un sistem de votare în dreapta postărilor). Dacă te referi la scrisul de sub username, cum e la mine "Her Tyranny", alea se dau la cerere. O să mai vezi indivizi cu rank-uri, da' asta nu înseamnă că sunt alţi admini/moderatori/whatever. Forumul e încă prea mic să aibă nevoie de moderatori.

Bwah~ Cred ca iti bati capul cu mine cam mult >.<" Sorry.
Pai~ Okay:3
Ah, eu nu prea agreez rangurile in general ._. mereu am preferat sa fiu un simplu user pana si pe forumul meu =]] Nu-mi plac culorile alea >.<
Nah. Amm~ Asa e, nu are nevoie de moderatori momenta, dar te subestimezi, un forum mic d eobicei se blocheaza pe la 12 useri =]] Tu ai cativa plus. Intra des, deci nue ste in paragina~
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 12:23 pm

● Lene a scris:
Nu-mi plac culorile alea >.<
Culorile alea sunt culorile personajelor din Homestuck, nu arată cât de mare şi groasă o au userii lol

● Lene a scris:
nue ste in paragina~
Şi nici n-o să fie. Mai am un forum pe care-l ţin în viaţă de mai mult de un an, deci cred că nici ăsta n-o să moară prea curând.
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 12:37 pm

Muflă a scris:
● Lene a scris:
Nu-mi plac culorile alea >.<
Culorile alea sunt culorile personajelor din Homestuck, nu arată cât de mare şi groasă o au userii lol

● Lene a scris:
nue ste in paragina~
Şi nici n-o să fie. Mai am un forum pe care-l ţin în viaţă de mai mult de un an, deci cred că nici ăsta n-o să moară prea curând.

Asa te veau~ Urasc personele care abandoneaza un froum din lipsa de useri si nu se chinuie sa se zbata pentru ei.

Cu acele culori, vorbeam in general, nu doar despre rangurile de aici~ Nu am nimic cu ele asa in mare parte :3
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 12:48 pm

Care to give us a link to your forum?
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 11:58 pm

Ugh. Okay...

http://myplace.forumgratuit.ro/forum

Ps: Nu cred ca iti va placea, e pe alb si e despre animeuri >.< Tema e facuta de staff, adica fiecare a lucrat la ea cate ceva.~
In fine, nu ar trebui sa mai intru in delatii. :3
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 1:21 am

Hello. Welcome to ROstuck.
● Lene a scris:
Ugh. Okay...

http://myplace.forumgratuit.ro/forum

Ps: Nu cred ca iti va placea, e pe alb si e despre animeuri >.< Tema e facuta de staff, adica fiecare a lucrat la ea cate ceva.~
In fine, nu ar trebui sa mai intru in delatii. :3

Lui Mufla ii plac anime-urile... Right?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 3:14 am

Eipăl a scris:
Hello. Welcome to ROstuck.
● Lene a scris:
Ugh. Okay...

http://myplace.forumgratuit.ro/forum

Ps: Nu cred ca iti va placea, e pe alb si e despre animeuri >.< Tema e facuta de staff, adica fiecare a lucrat la ea cate ceva.~
In fine, nu ar trebui sa mai intru in delatii. :3

Lui Mufla ii plac anime-urile... Right?
Îmi plac, îmi plac, da' mănâncă timp. Timp pe care eu nu prea-l mai am :(

Şi-n legătură cu forumu, Lene, sunt câteva chestii care mă ameţesc puţin Sweat În primul rând, banner-ul e foarte mare şi chat-ul e-n capul paginii... ocupă mult şi chat-ul, deci tre' să dau scroll ca să văd categoriile (care-s foarte multe şi cu poze foarte mari, nici măcar nu ştiu unde-ar trebui să intru mai întâi). Îmi plac chestiile mai compacte, dacă ai fost atentă toate forumurile profesionale lasă să se vadă cât mai mult din categorii fără să dai scroll, păstrează temele cât mai simple and stuff like that, încearcă să nu ia ochii userilor de la ce se-ntâmplă acolo, de la esenţă... but that's just my opinion
O să-mi fac cont oricum ^^ Darrr puţin mai târziu. Diseară. Sau mâine.
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 4:28 am

Eipăl a scris:
Hello. Welcome to ROstuck.

Multumesc >;d<

Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Hello. Welcome to ROstuck.
● Lene a scris:
Ugh. Okay...

http://myplace.forumgratuit.ro/forum

Ps:
Nu cred ca iti va placea, e pe alb si e despre animeuri >.< Tema e
facuta de staff, adica fiecare a lucrat la ea cate ceva.~
In fine, nu ar trebui sa mai intru in delatii. :3

Lui Mufla ii plac anime-urile... Right?
Îmi plac, îmi plac, da' mănâncă timp. Timp pe care eu nu prea-l mai am :(

Şi-n legătură cu forumu, Lene, sunt câteva chestii care mă ameţesc puţin Lenea mã bântuie :3 2676598196
În primul rând, banner-ul e foarte mare şi chat-ul e-n capul paginii...
ocupă mult şi chat-ul, deci tre' să dau scroll ca să văd categoriile
(care-s foarte multe şi cu poze foarte mari, nici măcar nu ştiu unde-ar
trebui să intru mai întâi). Îmi plac chestiile mai compacte, dacă ai
fost atentă toate forumurile profesionale lasă să se vadă cât mai mult
din categorii fără să dai scroll, păstrează temele cât mai simple and
stuff like that, încearcă să nu ia ochii userilor de la ce se-ntâmplă
acolo, de la esenţă... but that's just my opinion
O să-mi fac cont oricum ^^ Darrr puţin mai târziu. Diseară. Sau mâine.


Okay. Esti bine venita. Cat despre tema o voi schimba imediat ce trec examenele alea nenorocite :]]
Nici mie nu-mi prea place bannerul, e cam mare cum ai spus si tu. Dar nu eu la-m facut =]] Nu ma pricep cine stie ce la gfx and stuff like that...

Mi se pare oarecum ciudat sa dicutam despre forumul meu aici =]] Am putea schimba discutia caci mi se pare oarecum "reclama" sau cv in gen. Si nu ma pricep la asta =]]


Daca ai chef de sugestii poti sa-mi spui oricand pe: Twinkle.Tears@yahoo.com :3
Nu ma deranjeaza, chiar imi place~ See ya!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lenea mã bântuie :3 Empty
MesajSubiect: Re: Lenea mã bântuie :3   Lenea mã bântuie :3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Lenea mã bântuie :3
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Newbs' place-
Mergi direct la: