Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Shippings? Oh no.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Shippings? Oh no.                                     Empty
MesajSubiect: Shippings? Oh no.    Shippings? Oh no.                                     Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 4:06 am

E timpul să vorbim despre... shippings. Unii sunt obsedaţi, alţii nu vor s-audă de ele, eu personal mă iau cu mâinile de cap când văd shipping chart-urile de pe deviantART şi aberaţiile scrise-n descrieri. N-am văzut unul decent până-n ziua de azi, dacă găsiţi voi vreunul acceptabil esteţi liberi să-l postaţi aici. De asemenea, esteţi liberi să le postaţi pe cele mai cretine ca să privim, să învăţăm şi (hopefully) să nu ajungem şi noi la nivelul ăla de prostie. Simţiţi-vă liberi şi să trăncăniţi despre diverse perechi, bune sau proaste, canon sau nu. Any quadrants.
<aberaţie>Mie-mi pare (oarecum) rău că NepetaXKarkat s-ar putea să ajungă canon, toate ciondănelile dintre el şi Terezi erau adorabile, right? Mărog, Nepeta e moartă în timeline-ul principal, dar era cu Karkat într-un dream bubble (probabil vreun Karkat de printr-un doomed timeline, din moment ce al nostru nu e încă God-Tier).</aberaţie>
Păreri?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Shippings? Oh no.                                     Empty
MesajSubiect: Re: Shippings? Oh no.    Shippings? Oh no.                                     Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 4:23 am

Tot nu inteleg ce-i God Tier.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Shippings? Oh no.                                     Empty
MesajSubiect: Re: Shippings? Oh no.    Shippings? Oh no.                                     Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 4:32 am

Păi până unde ai citit? Ajungi în God-Tier când mori pe quest bed-ul din mediumul tău... De exemplu planeta ala cu Land of Wind and Shade pe care s-a trezit John. Vriska l-a condus la quest bed şi l-a păcălit să doarmă, Bec Noir l-a omorât în somn, John s-a reunit cu dream self-ul lui şi a ajuns God-Tier... fuck, cred că te-am ameţit şi mai rău .__. Citeşte aici http://mspaintadventures.wikia.com/wiki/God_tier
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Shippings? Oh no.                                     Empty
MesajSubiect: Re: Shippings? Oh no.    Shippings? Oh no.                                     Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 4:34 am

Stai otara.Citii partea aia.
Sau atunci cand Tavros o gaseste lesinata pe Vriska si o duce in..."stupul" ala ciudat....Sau gresesc?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Shippings? Oh no.                                     Empty
MesajSubiect: Re: Shippings? Oh no.    Shippings? Oh no.                                     Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 4:40 am

Da.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shippings? Oh no.                                     Empty
MesajSubiect: Re: Shippings? Oh no.    Shippings? Oh no.                                     Icon_minitime

Sus In jos
 
Shippings? Oh no.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: