Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 -Inspiră, expiră- Oy. Hei.

In jos 
AutorMesaj
DreamyChan

DreamyChan


Mesaje : 1
Grist : 0
Data de inscriere : 22/02/2014
Varsta : 24
Localizare : Pitesti
Patron troll : Feferi Peixes

-Inspiră, expiră- Oy. Hei. Empty
MesajSubiect: -Inspiră, expiră- Oy. Hei.   -Inspiră, expiră- Oy. Hei. Icon_minitimeDum Mai 18, 2014 2:27 am

Ok trebuia s-o fac si p'asta. După nu stiu eu cât timp sunt aici si stalkez so hardcore forum-ul ăsta, m-am gândit să zic şi eu ceva -Emoţiile mă-sii-
  No' bun. Eu sunt Teodora da' mi se mai zice si Dream, Teo sau chiar Fef.[So much roleplay on pesterchum] am 14 ani -Hell ye-. Îmi place să desenez -Mie mi se pare ca desenez ca un cacat curcubeific-. De cele mai multe ori ii desenez pe Dave -my muse- sau Feferi, da' mai fac şi nişte scene din roleplay-uri.
  Am aflat de Homestuck pe la 12 ani. Am citit primele pagini si m-am dat cu capul de tastatură spunând: "Ce mama mă-sii e asta?"... -My past self was so dumb- şi acum un an am reînceput să citesc, iar acum sunt ceva gen: "Holy-shit-this-is-so-awesome". Am încercat să corup ceva lume da' degeaba. -I'm gonna motherfucking kill you all-. Am rămas aici: http://www.mspaintadventures.com/?s=6&p=007493 -O să mă apuc să citesc mai încolo XD-

  So~. Cred ca asta e tot. .u.
Sus In jos
 
-Inspiră, expiră- Oy. Hei.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Newbs' place-
Mergi direct la: