Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
magicElixir

magicElixir


Mesaje : 3
Grist : 0
Data de inscriere : 28/04/2014
Varsta : 28
Patron troll : Eridan Ampora

magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Empty
MesajSubiect: magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house   magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Icon_minitimeLun Apr 28, 2014 7:28 am

Salut fani Homestuck.
Daca Pesterchum ar exista, username-ul meu ar fi magicElixir [ME].
Recent am inceput sa citesc Homestuck. Super recent (de acum 5 zile). Sunt la actul 5, asa ca don't spoil from act 6 and up!!!
Caracterul meu favorit e
Dave Strider.
Nu-mi place deloc de
Vriska Serket.
Dintre troli, imi plac cel mai mult 
Karkat Vantas si Nepeta Leijon.
Si acum, bucurati-va de
Dave din viitor.

Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Empty
MesajSubiect: Re: magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house   magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Icon_minitimeLun Apr 28, 2014 10:37 pm

Oooooooooooooooo lume nouă.
Bun venit pe forum. Din nefericire nu suntem prea activi pe aici, dar noi avem grup de chat-uială pe Skype și Facebook.

Eu sunt Sasha.

Dacă ai început recent, cel mai probabil nu ai ship-uri sau să fi făcut fan-art/fan-fiction sau ceva similar...sau poate mă înșel. magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house 3106386501 

Zi-ne și nouă de unde ești, all that shit, și dacă apari pe la Comic Con.
Also Dave is a cool kid yo.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Empty
MesajSubiect: Re: magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house   magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 7:28 am

magicElixir a scris:
Daca Pesterchum ar exista, username-ul meu ar fi magicElixir [ME].
Dacă ar exista?
Nu-l foloseşti pe progrămelul făcut de fani?
Ştii că există o versiune pentru Pesterchum făcută de fani, right?

Also, te rog fii din Bucureşti şi vino cu mine la chestiuţa aia cu stop-motion de la Otaku D:
Sus In jos
magicElixir

magicElixir


Mesaje : 3
Grist : 0
Data de inscriere : 28/04/2014
Varsta : 28
Patron troll : Eridan Ampora

magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Empty
MesajSubiect: Re: magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house   magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Icon_minitimeSam Mai 10, 2014 11:55 am

Muflă a scris:
magicElixir a scris:
Daca Pesterchum ar exista, username-ul meu ar fi magicElixir [ME].
Dacă ar exista?
Nu-l foloseşti pe progrămelul făcut de fani?
Ştii că există o versiune pentru Pesterchum făcută de fani, right?

Also, te rog fii din Bucureşti şi vino cu mine la chestiuţa aia cu stop-motion de la Otaku D:
O, mi-am facut un cont azi. Am ras in hohote la cat de ciudati pot fi ceilalti fani Homestuck :3 Am cum sunt la actul 6, iar din pacate, nu sunt din Bucuresti, ci din Constanta. Am descoperit tot azi ca exista Pesterchum. Si e super. Username-ul meu e magicElixir (m-am tinut de promisiune :3) she folosesc cat pun-uri ca Nepeta :3 Puteti sa ma adaugati pe Pesterchum, chiar vreau sa cunosc mai multi fani Homestuck din Romania.
Sus In jos
magicElixir

magicElixir


Mesaje : 3
Grist : 0
Data de inscriere : 28/04/2014
Varsta : 28
Patron troll : Eridan Ampora

magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Empty
MesajSubiect: Re: magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house   magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Icon_minitimeSam Mai 10, 2014 12:00 pm

Crowmunist a scris:
Oooooooooooooooo lume nouă.
Bun venit pe forum. Din nefericire nu suntem prea activi pe aici, dar noi avem grup de chat-uială pe Skype și Facebook.

Eu sunt Sasha.

Dacă ai început recent, cel mai probabil nu ai ship-uri sau să fi făcut fan-art/fan-fiction sau ceva similar...sau poate mă înșel. magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house 3106386501 

Zi-ne și nouă de unde ești, all that shit, și dacă apari pe la Comic Con.
Also Dave is a cool kid yo.

Eu am ship-uri (sunt la actul 6 acum, in plus am aflat ca Nepetei ii place de Karkat...New ship :D) KarNep, DaveJade, JohnRose (?) (nu-s prea sigura de asta. Mai degraba JohnVris si RoseKan :/ Just saying). Poate o sa fac fan-fiction. Poate. Daca am inspiratia. Dar fan-art niciodata. Pentru ca...ei bine, sunt varza la desenat.

Pe la Comic Con nu cred ca o sa apar prea curand, dar o sa incerc sa apar macar la unul :3
Sus In jos
Continut sponsorizat





magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Empty
MesajSubiect: Re: magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house   magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house Icon_minitime

Sus In jos
 
magicElixir signed up on Rostuck because she likes being stuck in da house
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Newbs' place-
Mergi direct la: