Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 COMic CON 2014

In jos 
+2
Muflă
ruffiezău
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeVin Ian 10, 2014 3:09 pm

nu mai am rabdare. 
cine vine pentru ca eu vreau sa va vad si sa va pup pe toti :3 :3
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Ian 11, 2014 12:23 am

ruffiezău a scris:
nu mai am rabdare. 
cine vine pentru ca eu vreau sa va vad si sa va pup pe toti :3 :3
Vin, n-am idee-n care dintre zile, da' vin. Lol nici nu mi-am luat încă bilete
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Ian 11, 2014 6:37 am

Cum CC de anul ăsta a avut bunul simţ să pice fix după ce mi se termină mie vacanţa de paşte(le mă-sii), eu nu voi putea veni.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeVin Ian 17, 2014 7:57 am

Io crede că vine.
Vreau să mă bag la concursul de cosplay.

Și cred că ori fac cosplay Mikasa Ackerman din Attack on Titan, ori Terezi, ori Aradia.

Pula-n cur Vasile, nici eu nu știu ce căcat să fac.
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeMar Ian 21, 2014 1:02 am

Muflă a scris:
Vin, n-am idee-n care dintre zile, da' vin. Lol nici nu mi-am luat încă bilete
nici eu nu mi-am luat...


Charge me, Doctor! a scris:
Cum CC de anul ăsta a avut bunul simţ să pice fix după ce mi se termină mie vacanţa de paşte(le mă-sii), eu nu voi putea veni.
noo.. :c :'c
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeMar Ian 21, 2014 7:11 am

ruffiezău a scris:
nici eu nu mi-am luat...
Mă cam tentează să-mi iau zilele astea ca să fiu 100% sigură că pun mâna pe unul, dar nu ştiu câţi bani va trebui să bag în machetă :I
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeMar Ian 21, 2014 7:21 am

Muflă a scris:
Mă cam tentează să-mi iau zilele astea ca să fiu 100% sigură că pun mâna pe unul, dar nu ştiu câţi bani va trebui să bag în machetă :I

Eu am fost la diverta cand mi-am luat pentru niji si un abonament pe 3 zile era 45 de lei, dar alea s-au vandut de mult.
zic tampenii, un abonament e 60 de lei, alea erau reduse si erau in numar limitat.

vineri e 20 de lei, sambata si duminica e 25 biletu. habar nu am care e logica in asta, dar fie. eu cred ca imi iau abonament zilele astea ca tot am pauza mare intre examene.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeMar Ian 21, 2014 7:29 am

ruffiezău a scris:
vineri e 20 de lei, sambata si duminica e 25 biletu. habar nu am care e logica in asta, dar fie. eu cred ca imi iau abonament zilele astea ca tot am pauza mare intre examene.
Crezi că rămâne la 25 de lei preţul pentru sâmbătă sau o să urce ca nesimţitul? Nu ştiu cât sens are să vin în toate cele trei zile, probabil m-aş plictisi
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeMar Ian 21, 2014 9:36 am

Muflă a scris:
Crezi că rămâne la 25 de lei preţul pentru sâmbătă sau o să urce ca nesimţitul? Nu ştiu cât sens are să vin în toate cele trei zile, probabil m-aş plictisi
habar nu am, jur. anu trecut parca nu a crescut si eu mi-am luat ultima mana de bilete.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeVin Apr 25, 2014 11:07 am

Mă doare undeva că forumul e cam mort dar postez și aici.
Deci.

Vin în toate cele 3 zile plus la paranghelie, o să-l văd pe Pulea pentru că am vrut să merg la Mark Shepperd și s-au dus biletele, și o să fac cosplay ca:
Day 1: Sollux
Day 2: Either Vriska or Dave
Day 3: Either Dave or Vriska (depinde de Ruff că împrumut cosplay-ul Vriska de la ea because she is such a sweetie)

Iar prietena mea face cosplay Eridan, Kanaya și Karkat. Deci, practic, day 1: EriSol, day 2: VrisKan/DaveKat, day 3: DaveKat/VrisKan.

Bun.

Și iau și drawing commissions, cu 10 lei desenez pe hârtie ce vrea curul tău.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeVin Apr 25, 2014 3:06 pm

Crowmunist a scris:
Day 2: Either Vriska or Dave
Day 3: Either Dave or Vriska
Să treci pe la Drawing Area când eşti Vriska La

Btw, ai idee cine vine şi la Otaku?
Au... Au un atelier de stop-motion şi nu ştiu pe cine să trag după mine
Cine vrea la atelieru' de stop-motion
Come on, guys, e mişto D:

-edit-
Băibăibăibăibăi cum mă-nscriu la concursul de ilustraţie? Tre' să fac vreo chestie în avans sau mă-nscriu acolo, pe loc?
Ruff, auzii de la Joe că vii şi tu
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Apr 26, 2014 5:57 am

O sa apar si eu la CC. Sambata. Probabil. 
Mai vine cineva la panelu' lu' Mark?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Apr 26, 2014 6:33 am

Psii Diddy a scris:
O sa apar si eu la CC. Sambata. Probabil. 
Mai vine cineva la panelu' lu' Mark?
Parcă Jouster venea.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeLun Apr 28, 2014 10:26 pm

Anyway, dacă nu apăreți Vineri prin zonă, nici măcar fără bilet, o să vă bat cu un băț, mă jur, pentru că se va întâmpla ceva foaaaaarte important fix Vineri.
Nu pot să spun aici în gura mare ce anume, dacă nu știți la ce mă refer dați-mi mesaj.
Just saying. COMic CON 2014 1217930979
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 7:24 am

Crowmunist a scris:
Anyway, dacă nu apăreți Vineri prin zonă, nici măcar fără bilet, o să vă bat cu un băț, mă jur, pentru că se va întâmpla ceva foaaaaarte important fix Vineri.
Nu pot să spun aici în gura mare ce anume, dacă nu știți la ce mă refer dați-mi mesaj.
Just saying. COMic CON 2014 1217930979
Ăăăăăăăăă
*se scarpină-n cap*
O să fie ziua ta or something?
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeMar Apr 29, 2014 11:35 am

Muflă a scris:
Crowmunist a scris:
Anyway, dacă nu apăreți Vineri prin zonă, nici măcar fără bilet, o să vă bat cu un băț, mă jur, pentru că se va întâmpla ceva foaaaaarte important fix Vineri.
Nu pot să spun aici în gura mare ce anume, dacă nu știți la ce mă refer dați-mi mesaj.
Just saying. COMic CON 2014 1217930979
Ăăăăăăăăă
*se scarpină-n cap*
O să fie ziua ta or something?
Nu, nu, nu, ziua mea e abia în Iunie looool
Nah, e ceva mult mai important decât ziua mea de căcat. COMic CON 2014 2328412392 

....o cer în căsătorie pe prietena mea shhhhhhhhhh
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 1:41 am

Muflă a scris:
Au... Au un atelier de stop-motion şi nu ştiu pe cine să trag după mine
Cine vrea la atelieru' de stop-motion
Come on, guys, e mişto D:
Stiu ca e misto, am si avut assignment la design pe tema asta https://www.youtube.com/watch?v=lcpO3gF7vVk (had around 1 hour to do it at the academy).
Din pacate, sunt la vreo 2000km de Romania si sunt si in perioada de proiect (wish me luck, asta se pune ca examen, I'm scared), deci nu pot veni ;w;. Have fun anyway, daca mergi pe la atelierul de stop-motion.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 4:34 am

Nonary a scris:
Muflă a scris:
Au... Au un atelier de stop-motion şi nu ştiu pe cine să trag după mine
Cine vrea la atelieru' de stop-motion
Come on, guys, e mişto D:
Stiu ca e misto, am si avut assignment la design pe tema asta https://www.youtube.com/watch?v=lcpO3gF7vVk (had around 1 hour to do it at the academy).
Din pacate, sunt la vreo 2000km de Romania si sunt si in perioada de proiect (wish me luck, asta se pune ca examen, I'm scared), deci nu pot veni ;w;. Have fun anyway, daca mergi pe la atelierul de stop-motion.
Holy shit, înveţi în străinătate? D:
Ce faci şi în ce ţară?
Also, şi eu am avut o grămadă de proiecte care se puneau ca examene, nu-i atât de scary. M-au chinuit mai mult alea teoretice.
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 6:49 am

Muflă a scris:
Holy shit, înveţi în străinătate? D:
Ce faci şi în ce ţară?
Also, şi eu am avut o grămadă de proiecte care se puneau ca examene, nu-i atât de scary. M-au chinuit mai mult alea teoretice.
Yup, m-am dus in Danemarca la multimedia design & communication, ca macar e acreditat daca fac si top-up (web development, cred). Nu-i atat de awesome pe cat pare, pentru ca profii nu ne zic niciodata nimic de evenimente si daca stim noi ceva si ii intrebam, se prefac ca nu stiu. Meh, sunt nationalisti rau, dar macar aproape toti stiu engleza si-s mai civilizati (arabii si cativa dintre africani se comporta ca romanii nostri pe strada, tho.. si-s multi, in Aarhus; nu stiu cati sunt in celelalte orase).

Pana la urma la ce facultate te-ai dus?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 8:22 am

Nonary a scris:
Muflă a scris:
Holy shit, înveţi în străinătate? D:
Ce faci şi în ce ţară?
Also, şi eu am avut o grămadă de proiecte care se puneau ca examene, nu-i atât de scary. M-au chinuit mai mult alea teoretice.
Yup, m-am dus in Danemarca la multimedia design & communication, ca macar e acreditat daca fac si top-up (web development, cred). Nu-i atat de awesome pe cat pare, pentru ca profii nu ne zic niciodata nimic de evenimente si daca stim noi ceva si ii intrebam, se prefac ca nu stiu. Meh, sunt nationalisti rau, dar macar aproape toti stiu engleza si-s mai civilizati (arabii si cativa dintre africani se comporta ca romanii nostri pe strada, tho.. si-s multi, in Aarhus; nu stiu cati sunt in celelalte orase).

Pana la urma la ce facultate te-ai dus?
Whaaa, mişto D:
Eu n-am intrat nici anul ăsta la AW, dar acolo toţi profii vorbesc engleză şi ne-ar ajuta să ne băgăm în chestii, deci nu cred că aş avea probleme de genul ăsta.
Am încercat în Septembrie să intru aici, la Grafică, da' n-am reuşit şi m-au repartizat la Scenografie. E mişto acolo şi, cum am zis de 540987689357 ori, sunt o grămadă de chestii care se suprapun cu procesul de preproducţie al filmelor de animaţie, dar nu e animaţie :c
Oh well, încercăm iar la anu'.
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 8:57 am

Muflă a scris:
Whaaa, mişto D:
Eu n-am intrat nici anul ăsta la AW, dar acolo toţi profii vorbesc engleză şi ne-ar ajuta să ne băgăm în chestii, deci nu cred că aş avea probleme de genul ăsta.
Am încercat în Septembrie să intru aici, la Grafică, da' n-am reuşit şi m-au repartizat la Scenografie. E mişto acolo şi, cum am zis de 540987689357 ori, sunt o grămadă de chestii care se suprapun cu procesul de preproducţie al filmelor de animaţie, dar nu e animaţie :c
Oh well, încercăm iar la anu'.
Nu te descuraja, daca e atelierul ala din Viborg. Am o colega (daneza) care a aplicat acolo pentru prima oara in aprilie si nu a intrat, dar s-ar putea sa intre din a 2-a incercare, pentru ca e oarecum mai avansata decat majoritatea care aplica. Si majoritatea celor care vor la atelier au incercat de cel putin 4 ori, cica, danezi sau nu (the Danes are usually privileged when it comes to the programs that they have and they don't have to gather and show as many papers as we internationals do, unless it's something creative, like animation).
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 9:50 am

Nonary a scris:
Muflă a scris:
Whaaa, mişto D:
Eu n-am intrat nici anul ăsta la AW, dar acolo toţi profii vorbesc engleză şi ne-ar ajuta să ne băgăm în chestii, deci nu cred că aş avea probleme de genul ăsta.
Am încercat în Septembrie să intru aici, la Grafică, da' n-am reuşit şi m-au repartizat la Scenografie. E mişto acolo şi, cum am zis de 540987689357 ori, sunt o grămadă de chestii care se suprapun cu procesul de preproducţie al filmelor de animaţie, dar nu e animaţie :c
Oh well, încercăm iar la anu'.
Nu te descuraja, daca e atelierul ala din Viborg. Am o colega (daneza) care a aplicat acolo pentru prima oara in aprilie si nu a intrat, dar s-ar putea sa intre din a 2-a incercare, pentru ca e oarecum mai avansata decat majoritatea care aplica. Si majoritatea celor care vor la atelier au incercat de cel putin 4 ori, cica, danezi sau nu (the Danes are usually privileged when it comes to the programs that they have and they don't have to gather and show as many papers as we internationals do, unless it's something creative, like animation).
Yeah, sper să intru în 2015. Chestia e că anul ăsta am început prea târziu şi am futut complet partea de movement şi perspectivă (ironic, am luat 10 în examenul la perspectivă). Aparent chestiile de la drama/acting erau "strong" şi tipa de acolo a zis că şi crochiurile arată bine, deci sper că sunt pe drumul cel bun, dar la anu' aplic şi prin Scoţia şi pe unde mai reuşesc, doar ca să fiu sigură.
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 10:09 am

Muflă a scris:
Yeah, sper să intru în 2015. Chestia e că anul ăsta am început prea târziu şi am futut complet partea de movement şi perspectivă (ironic, am luat 10 în examenul la perspectivă). Aparent chestiile de la drama/acting erau "strong" şi tipa de acolo a zis că şi crochiurile arată bine, deci sper că sunt pe drumul cel bun, dar la anu' aplic şi prin Scoţia şi pe unde mai reuşesc, doar ca să fiu sigură.
Si nu ti-a dat niste sfaturi despre cum sa-ti imbunatatesti movement-u si perspectiva? Pentru ca ar trebui. 

Scotia... 
>lol nopes into the distance because of the accent
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 10:14 am

Nonary a scris:
Muflă a scris:
Yeah, sper să intru în 2015. Chestia e că anul ăsta am început prea târziu şi am futut complet partea de movement şi perspectivă (ironic, am luat 10 în examenul la perspectivă). Aparent chestiile de la drama/acting erau "strong" şi tipa de acolo a zis că şi crochiurile arată bine, deci sper că sunt pe drumul cel bun, dar la anu' aplic şi prin Scoţia şi pe unde mai reuşesc, doar ca să fiu sigură.
Si nu ti-a dat niste sfaturi despre cum sa-ti imbunatatesti movement-u si perspectiva? Pentru ca ar trebui. 

Scotia... 
>lol nopes into the distance because of the accent
Perspectiva mea e deja îmbunătăţită, ştiu toate regulile and stuff, dar am aşteptat până-n ultima clipă şi n-am reuşit să fac nimic ca lumea deci am pus teme de la Geometrie Descriptivă şi o natură statică în pasteluri de anul trecut. Partea de movement se îmbunătăţeşte doar pe teren, prin exerciţiu.
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitimeSam Mai 03, 2014 10:24 am

Muflă a scris:
Perspectiva mea e deja îmbunătăţită, ştiu toate regulile and stuff, dar am aşteptat până-n ultima clipă şi n-am reuşit să fac nimic ca lumea deci am pus teme de la Geometrie Descriptivă şi o natură statică în pasteluri de anul trecut. Partea de movement se îmbunătăţeşte doar pe teren, prin exerciţiu.
Oooooh, I see now! Well, you're gonna be closer to the goal next time.
Sus In jos
Continut sponsorizat





COMic CON 2014 Empty
MesajSubiect: Re: COMic CON 2014   COMic CON 2014 Icon_minitime

Sus In jos
 
COMic CON 2014
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Comic con
» Comic Con 2013
» PREZENȚĂ COMIC CON
» Poze Comic Con 2013

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale :: Con-uri, meet-uri etc.-
Mergi direct la: