Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Atestat

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Atestat Empty
MesajSubiect: Atestat   Atestat Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 11:27 am

Cum o parte dintre voi ştiţi deja, luna trecută mi-am prezentat lucrarea de atestat la engleză, care a avut ca temă webcomicul pe care toţi de aici îl iubim. Şi la vreo n-şpe mii de ani după terminarea acestuia, mi-am amintit să îl pun şi aici pe forum, că poate există persoane care ar fi interesate să-l citească (şi nu au făcut-o când l-am pus pe Skype). Sooooooo... here it is.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Atestat Empty
MesajSubiect: Re: Atestat   Atestat Icon_minitimeJoi Iun 20, 2013 12:30 pm

De ce am crezut tot timpul ăsta că era pentru informatică atestatul .__. Nice job anyhow, n-aş fi avut răbdare să scriu 22 de pagini. Pe mine m-au omorât şi alea 10-13 cu proiectul despre inteligenţă artificială. Şi n-am făcut decât să reformulez ce citeam pe Wikipedia ca o leneşă
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Atestat Empty
MesajSubiect: Re: Atestat   Atestat Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 1:11 pm

Şi le-au plăcut prezentarea atestatului?Eu sincer dacă eram în locul unui profesor şi vedeam numele lucrării şi logo-ul de pe prima pagină,te pupam şi îti dădeam notă mare!Dummy
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Atestat Empty
MesajSubiect: Re: Atestat   Atestat Icon_minitimeVin Iun 21, 2013 10:24 pm

Muflă a scris:
De ce am crezut tot timpul ăsta că era pentru informatică atestatul .__. Nice job anyhow, n-aş fi avut răbdare să scriu 22 de pagini. Pe mine m-au omorât şi alea 10-13 cu proiectul despre inteligenţă artificială. Şi n-am făcut decât să reformulez ce citeam pe Wikipedia ca o leneşă

M-a ajutat mult faptul că subiectul a fost ceva despre care îmi făcea plăcere să scriu/vorbesc. Chiar a trebuit să am grijă să nu fie lucrarea prea voluminoasă.

Dănuța a scris:
Şi le-au plăcut prezentarea atestatului?Eu sincer dacă eram în locul unui profesor şi vedeam numele lucrării şi logo-ul de pe prima pagină,te pupam şi îti dădeam notă mare!Dummy

Nu o să intru în amănunte, dar prezentarea în sine nu prea a fost punctul forte al lucrării, având în vedere că le-am cam pierdut pe profele din comisie. Pe lângă faptul că, în ciuda eforturilor mele, prezentarea tot a fost mult mai lungă decât trebuia, ăsta era genul de subiect care trebuia prezentat cuiva care era cu adevărat interesat şi avea răbdare să-mi urmărească cu atenţie pălăvrăgeala. Cum comisia mai asistase la vreo 9001 atestate în acea zi şi nu vroiau decât să ajungă dracului acasă...

Şi totuşi, cei doi profesori care au fost interesaţi de lucrarea mea şi au citit-o pentru că aveau chef au avut numai lucruri bune de zis despre ea. Şi oricum am luat nota 10 pe atestat, so all's well that ends well.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Atestat Empty
MesajSubiect: Re: Atestat   Atestat Icon_minitime

Sus In jos
 
Atestat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Fan-made :: Altele-
Mergi direct la: