Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Hanaki

Hanaki


Mesaje : 152
Grist : 5
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Constanta
Patron troll : Sollux Captor

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMier Iun 12, 2013 10:25 pm

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! L6TVkUt
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 12:27 am

Yeah, dar nu se-ntâmplă mai nimic :/ Mă-ntreb dacă asta înseamnă c-a terminat de planificat jocul şi a început să lucreze la animaţie. Or something.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 2:22 am

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tumblr_mob0ufqUwg1qlur45o1_500
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 3:56 am

Sunt singura căreia i s-a părut ciudată partea cu "rude clown"? Ce-ar putea face Gamzee să-l considere Caliborn răutăcios?
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 4:11 am

Muflă a scris:
Sunt singura căreia i s-a părut ciudată partea cu "rude clown"? Ce-ar putea face Gamzee să-l considere Caliborn răutăcios?
Nu răutăcios, doar nepoliticos. Şi asta ar putea fi dintr-un număr de cauze, toate in-character pentru Gamzee. Poate Caliborn i-a zis aşa doar pentru că Gamzee refuză încontinuu să moară când e împuşcat. Îţi vine să crezi ce tupeu are clovnu'?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 4:22 am

Feferi's Pirate Booty a scris:
Muflă a scris:
Sunt singura căreia i s-a părut ciudată partea cu "rude clown"? Ce-ar putea face Gamzee să-l considere Caliborn răutăcios?


Nu răutăcios, doar nepoliticos. Şi asta ar putea fi dintr-un număr de cauze, toate in-character pentru Gamzee.
Well, yeah, dar şi Caliborn vorbeşte colorat. Mi-am asumat că nu-i pasă.
Sus In jos
Hanaki

Hanaki


Mesaje : 152
Grist : 5
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Constanta
Patron troll : Sollux Captor

UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 4:52 am

Muflă a scris:
Feferi's Pirate Booty a scris:
Muflă a scris:
Sunt singura căreia i s-a părut ciudată partea cu "rude clown"? Ce-ar putea face Gamzee să-l considere Caliborn răutăcios?




Nu răutăcios, doar nepoliticos. Şi asta ar putea fi dintr-un număr de cauze, toate in-character pentru Gamzee.


Well, yeah, dar şi Caliborn vorbeşte colorat. Mi-am asumat că nu-i pasă.
sunt de acord cu toata discutia de mai sus dar ati vazut si ca la un momentdat(referinduse la sine  in mare parte cel mai probabil) caliborn zice 
"DRAWING IS EASY. DON'T LET ANYONE EVER TELL YOU IT ISN'T. YOU WORK HARD. AND HONE YOUR CRAFT. AND IGNORE THE HATERS."
Sus In jos
Continut sponsorizat





UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!   UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
UPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: