Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Empty
MesajSubiect: ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii?   ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Icon_minitimeSam Iun 01, 2013 10:07 am

N-a vorbit nimeni despre asta din câte-mi amintesc şi n-am văzut întrebarea pusă nici prin thread-urile nou-veniţilor. And I was just curious. Cccred că o să merg pe Jack Noir annnd some of you might share my opinion, but if you do that, could you also state your favourite Jack? Bec Noir, Jack English, cel cârpit de Hussie sau cel din sesiunea cherubilor? Jack English e motivul pentru care a început să-mi placă individul şi toate chestiile care s-au întâmplat cu Cyborg Jack sunt motivele pentru care a ajuns printre preferaţii mei, but I can't really choose between these two şi creierul meu se topeşte când îmi cere cineva să argumentez ;__; Diamonds Droog and Brobot are also cool for various reasons.
Sus In jos
Hollyyyyy

Hollyyyyy


Mesaje : 59
Grist : 5
Data de inscriere : 23/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Feferi Peixes

...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Empty
MesajSubiect: Re: ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii?   ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Icon_minitimeSam Iun 01, 2013 10:26 am

jaspers :3
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Empty
MesajSubiect: Re: ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii?   ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Icon_minitimeSam Iun 01, 2013 12:21 pm

This one:

...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Vagabond_Mayor

This motherfucker right here.

De asemenea, toţi cei din Midnight Crew mai puţin HB (SS e fucking awesome, DD e fucking cool, CD e fucking hilarious, HB e... meh), Dad Egbert, hmm... sunt sigur că sunt mai mulţi, dar nu îmi mai amintesc nici unul în acest moment.

Oare Fefeta se pune? Naah, nu cred.

EDIT: OH YEAH, and Mutie :3
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Empty
MesajSubiect: Re: ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii?   ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Icon_minitimeSam Iun 01, 2013 12:35 pm

I just realised I forgot about Bec. Fucking Bec. Şi Auto Responder. De ce nu mi-a trecut Auto Responder prin ţeastă? Obişnuia să-mi placă mai mult decât Dirk. Memoria mea începe să mă dezamăgească.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Empty
MesajSubiect: Re: ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii?   ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 1:32 am

Hmmm

Probabil nanna sprite.
Adica serios prankster ghost grandma who bakes and gives you advice and loves you. Perf
Sus In jos
Continut sponsorizat





...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Empty
MesajSubiect: Re: ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii?   ...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii? Icon_minitime

Sus In jos
 
...Pppersonajul preferat, dând la o parte copiii, cherubii şi trollii?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: