Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 how about a new constanta meet-up :O ?

In jos 
+4
Bluejay
Pinku
Charge me, Doctor!
kiss kiss fall in balegar
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
kiss kiss fall in balegar
Thief of Blood
kiss kiss fall in balegar


Mesaje : 103
Grist : 4
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Karkat Vantas

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeJoi Mai 30, 2013 10:22 am

deeeci, de cand m-am intalnit irl cu hollyyy (shh im boring so i dunno cum ar trebui sa introduc ideea) am complotat sa facem un nou meet-up in constanta :D

vorbeam asta seara cu ea si ne-am gandit la city, but kind of anywhere works :-? dunno
lalalalla im thinking up a shipping game with cards

soooooo, am planuit sa il facem pe 15 (vroiam sa fie 612 dar 12 cade miercuri D: ) iar 15 pica nu sambata asta, nu urmatoarea ci a treia sambata de acum incolo

cand vine vorba de 'participanti' me and my morail are coming, also holly and one of her friends

gomen, nu stiu ce am asta seara dar palavragesc si ma pierd de la ideea de baza.... deeeci, anybuddy coming? :D

also, eu sunt pe skype acum daca vrea cineva sa vorbim putem sa facem o conversatie :-? (pssst sunt Pantha -chan pe skype )
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeJoi Mai 30, 2013 10:30 am

Eu oficial am terminat cu cam tot ce înseamnă şcoală, deci vin oricând vreţi voi. Mă gândesc să mergem la Maritimo să vedem un film şi după aia să îmbucăm ceva?
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeVin Mai 31, 2013 12:04 am

diana finta minunata ultimile 2 sambete am o mica promotie la cola la plaja pe eforie daca nu cumva va ganditi sa sa faceti meetup-ul acolo atunci i guess he have to move time plus mai sunt si persoane care se poate sa fie a 8-a si trebuie sa termine cu examenele si cu lista de licee bluh bluh so sfatul meu mic si dragut este sa vezi cand lumea are posibilitate sa vina ca vara e destul de mare
Sus In jos
kiss kiss fall in balegar
Thief of Blood
kiss kiss fall in balegar


Mesaje : 103
Grist : 4
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Karkat Vantas

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeVin Mai 31, 2013 8:26 am

Pinku a scris:
diana finta minunata ultimile 2 sambete am o mica promotie la cola la plaja pe eforie daca nu cumva va ganditi sa sa faceti meetup-ul acolo atunci i guess he have to move time plus mai sunt si persoane care se poate sa fie a 8-a si trebuie sa termine cu examenele si cu lista de licee bluh bluh so sfatul meu mic si dragut este sa vezi cand lumea are posibilitate sa vina ca vara e destul de mare

agree C:
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeDum Iun 02, 2013 4:11 am

Feferi's Pirate Booty a scris:
Eu oficial am terminat cu cam tot ce înseamnă şcoală, deci vin oricând vreţi voi. Mă gândesc să mergem la Maritimo să vedem un film şi după aia să îmbucăm ceva?
Yep să mergem la un film!Dummy
Sus In jos
kiss kiss fall in balegar
Thief of Blood
kiss kiss fall in balegar


Mesaje : 103
Grist : 4
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Karkat Vantas

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeMier Iun 05, 2013 9:51 am

Dănuța a scris:
Feferi's Pirate Booty a scris:
Eu oficial am terminat cu cam tot ce înseamnă şcoală, deci vin oricând vreţi voi. Mă gândesc să mergem la Maritimo să vedem un film şi după aia să îmbucăm ceva?
Yep să mergem la un film!Dummy

omg nice ideea :O... apropo pinku, am uitat sa te intreb azi, dar in ce weekend poti veni? :-?
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeMier Iun 05, 2013 10:51 am

Ce ziceţi să facem un meetup (pentru început, nu a zis nimeni că tre să facem doar unul vara asta) weekendul ăsta, cât e şi Junkie în oraş.

De asemenea, legat oarecum de sugestia mea, vinerea asta la ora 18:00 e un concert Phoenix la Maritimo. Deocamdată ştiu că vin eu, Junkie, Mari şi Dell. Vă interesează?
Sus In jos
kiss kiss fall in balegar
Thief of Blood
kiss kiss fall in balegar


Mesaje : 103
Grist : 4
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Karkat Vantas

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeMier Iun 05, 2013 11:06 am

I'd like to come, dar tre sa vad cum ii abordez pe parinti sa imi dea si mie cv bani :-??? sa vad acum

EDIT: teoretic eu vin :D speaking bout the weekend, am scoala vineri T.T

EDIT 2: cam ce ati vrea sa facem in weekend (i mean, cei care pot veni :3?)
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 12:38 am

Feferi's Pirate Booty a scris:
Ce ziceţi să facem un meetup (pentru început, nu a zis nimeni că tre să facem doar unul vara asta) weekendul ăsta, cât e şi Junkie în oraş.

De asemenea, legat oarecum de sugestia mea, vinerea asta la ora 18:00 e un concert Phoenix la Maritimo. Deocamdată ştiu că vin eu, Junkie, Mari şi Dell. Vă interesează?


Hey guys i'm going too
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 4:33 am

Oh, by tha way. În cazul în care nu v-a zis deja, Junkie nu mai vine vinerea asta, vine mai târziu. Deci nici la concert nu vine.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 5:07 am

Şşştiu că e foarte off-topic, dar ce s-a întâmplat cu Junkie de a dispărut aşa? O_o Văd că n-a deschis nici PM-ul ăla cu numărul meu pe care i l-am trimis înainte de Otaku...
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 6:34 am

Muflă a scris:
Şşştiu că e foarte off-topic, dar ce s-a întâmplat cu Junkie de a dispărut aşa? O_o Văd că n-a deschis nici PM-ul ăla cu numărul meu pe care i l-am trimis înainte de Otaku...
Ocupată, cel mai probabil. Am mai vorbit cu ea pe Facebook şi se pare că în ultima vreme a învăţat de a rupt.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 7:09 am

Feferi's Pirate Booty a scris:
Muflă a scris:
Şşştiu că e foarte off-topic, dar ce s-a întâmplat cu Junkie de a dispărut aşa? O_o Văd că n-a deschis nici PM-ul ăla cu numărul meu pe care i l-am trimis înainte de Otaku...
Ocupată, cel mai probabil. Am mai vorbit cu ea pe Facebook şi se pare că în ultima vreme a învăţat de a rupt.
Ouch. Asta-mi aminteşte că luni avem prima probă.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeVin Iun 07, 2013 11:11 pm

Vine azi Junkie în Constanţa. A zis că ne întâlnim pe la 6 seara la o locaţie aleasă de noi. Deci, sugestii?
Sus In jos
kiss kiss fall in balegar
Thief of Blood
kiss kiss fall in balegar


Mesaje : 103
Grist : 4
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Karkat Vantas

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 1:06 am

Feferi's Pirate Booty a scris:
Vine azi Junkie în Constanţa. A zis că ne întâlnim pe la 6 seara la o locaţie aleasă de noi. Deci, sugestii?
Pfffui, pot sa hyperventilez fericita acum. Hmmmm, eu chiar n-am nici cea mai vaga idee. (ma cara mam acum la pomana si o sa arat ca o dependenta verificand la din 5 in 5 minute unde ne intalnim)... am putea sa mergem la city? ca e mallul, parcul.... hhhnsss ma doare ca nu imi vine o idee buna
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 2:29 am

La ora 15:00 ne întâlnim cu Junkie la far. Vine cine vrea scapă cine poate.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 2:34 am

Feferi's Pirate Booty a scris:
La ora 15:00 ne întâlnim cu Junkie la far. Vine cine vrea scapă cine poate.

Nu scapă nimeni de mine, I swear.
Nu scapă nimeni de mine nici peste 40-50 de ani după ce mor.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 2:35 am

junkie, cât stai?
că vreau să te prind dar momentan nu pot să fac nici doi pași
și mâine merg în bucurești so
stai și tu la mare mai mult Cool
Sus In jos
kiss kiss fall in balegar
Thief of Blood
kiss kiss fall in balegar


Mesaje : 103
Grist : 4
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Patron troll : Karkat Vantas

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 3:18 am

uuuhm eu sunt inca blocata la pomana //cry deci e mai mult decat posibil sa intarzii, poate cineva sa imi dea nrul de telefon so i can tag along dupa ce ma schimb si scap de acest instrument de tortura inuman numit fusta?
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 3:42 am

Dell a scris:
junkie, cât stai?
că vreau să te prind dar momentan nu pot să fac nici doi pași
și mâine merg în bucurești so
stai și tu la mare mai mult Cool

Ah ce fain ne-am nimerit wweh.
Păi eu stau până marți, sper să reușim să ne întâlnim...
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 7:06 am

Dell a scris:

și mâine merg în bucurești so

Well hello there Dell. Daca ai timp si chef lasa'ma sa te tarasc prin locuri cu bere ieftina.
Smooth operator
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 8:49 am

Dell a scris:
și mâine merg în bucurești so
Cât timp stai în Bucureşti? Jeez, nici măcar nu ştiu când naiba am proba la română şi cât stăm acolo.
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 9:40 am

Mamaie Captora a scris:
Dell a scris:
junkie, cât stai?
că vreau să te prind dar momentan nu pot să fac nici doi pași
și mâine merg în bucurești so
stai și tu la mare mai mult Cool

Ah ce fain ne-am nimerit wweh.
Păi eu stau până marți, sper să reușim să ne întâlnim...

Ah eu sambata am avut meditati but duminica asta ce faceti ?
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 9:54 am

Pinku a scris:
Mamaie Captora a scris:
Dell a scris:
junkie, cât stai?
că vreau să te prind dar momentan nu pot să fac nici doi pași
și mâine merg în bucurești so
stai și tu la mare mai mult Cool

Ah ce fain ne-am nimerit wweh.
Păi eu stau până marți, sper să reușim să ne întâlnim...

Ah eu sambata am avut meditati but duminica asta ce faceti ?

Eu cred că ne întâlnim și mâine. Eu m-am cazat în Mamaia și cel mai probabil mâine de dim o să fac plajă. Ne putem întâlni oricând, ai nr meu ?
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitimeSam Iun 08, 2013 10:34 am

Mă dor picioarele și curul, ajutor.
Se vede cine n-a ieșit din casă că a avut de mâncat patologia și chirurgia pe pâine.
Zici că săptămâna viitoare împlinesc 82 de ani și nu 22.

Văleu, văleu, văleleu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





how about a new constanta meet-up :O ? Empty
MesajSubiect: Re: how about a new constanta meet-up :O ?   how about a new constanta meet-up :O ? Icon_minitime

Sus In jos
 
how about a new constanta meet-up :O ?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Constanta meeting?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale :: Con-uri, meet-uri etc.-
Mergi direct la: