Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Milkshakecest fanfic

In jos 
+5
Muflă
Crowmunist
Pickle
Milcşeic
Jouster
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:31 pm

Milc statea in camera lui, nici el nu stia cum si-a facut o clona. Bine, stia ca daca se joaca cu artefacte si oglinzi si cacaturi de genul asta se va intampla.Dintr-o data el simti nevoia nebuna sa si-o traga cu clona sa. Mereu s-a gandit cum ar fi sa se penetreze, sa se auda gemand de placere atunci cand lumea se invarte in jurul lui. Gadileala din pula lui era insuportabila, simtea nevoia sa se ciocneasca sfarc in sfarc cu doppelgangerul lui. Trebuia sa-l faca sa inghita scarbavnicul madular, trebuia sa se umple de laptele ceresc al paternitatii universale. Si asa isi suna clona, ademenind-o in aceasta capcana senzuala umpluta cu urlete de placere si vene cave ale pulii.
"Ba pula care arata ca io, treci-ncoa. Am nevoie de tine ba." spuse Malk
"Bine ba, stai ca vin acum. Facui un dus scurt." raspunse clona intr-un mod atat de senzual incat prostata lui Malk incepu sa-i tremure de placere
Trecura zeci de minute si clona nu aparu. Presiunea din coaele lu' Malk era insuportabila. Slobozii albi ca matreata cazuta din capul lui Dumnezeu ce s-a asezat pe fesele ademenitoare a Satanei se miscau de colo-colo in bilutele de tauras al Malkului.
Aparu clona timida, ea avand miscari suave ce ar fi indus oricui o stare de "ai ce te-as fute acuma".
"Da ba eu, ce ai vrut de la mine?" spuse doppelgangerul ce arata ca Malk dar nu era Malk...cred...io-s doar naratorul ce va incanta ochetii cu litere si cuvinte.
"Vreau sa te fut. Treci in genunchi" spuse Malk cel original
"Dar..dar...senpai..." spuse el timid
"Nu comenta, patru labe." ii raspunse Malk pe un ton ferm dar nervos...desi era mai mult nervos, gen "daca nu stai capra iti dau doua scatoalce peste fata de te ia dracu"
Si asa se puse clona in patru labe. Malk isi scoase barbatia din cusca pantalonilor kaki si a boxerilor, monstrozitatea iesind la iveala ca o hidra cu un singur cap mov dar gros si ud. Lua el soldurile clonei si o apropie incet catre prelungirea cereasca ce sta prinsa de pelvisul sau, si incepu sa penetreze ochiul maro. In acel moment simti cum lumea se baga intr-un vertigo mirobolant ce nu poate fi transpus in cuvinte, neuronii din cap trimitand semnale de placere in toate membrele corpului..si vreau sa spun toate Dar el nu stia ca asa ceva e interzis, acest lucru creand ceva ce...Ok gata m-am plictisit sa va tot povestesc nevolnicilor. Practic se fut de uita de ei, clona devenind un sac de sperma, pula lu Malk fiind rupta in doua de la intensitatea sexului. Acum puteti pleca. Shoo.



Ok, asta a fost ideea mea si a lu Malk.....Delectati-va privirile cu...chestia asta...orice o fi ea.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:35 pm

NU EŞTI SĂNĂTOS =)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:40 pm

Joecest fanfic. *aggressive violin song* HAHAHAH, hahahahahah, HHHHHHHHHAHAH.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:40 pm

Dr.Pickle a scris:
Joecest fanfic. *aggressive violin song* HAHAHAH, hahahahahah, HHHHHHHHHAHAH.

Nu-mi da idei.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:54 pm

Era dimineata, razele soarelui ii mangaiau chipul[beautiful] lui Joe, care era cuprins de un somn adanc si dulce, asta pana cand simte ceva miscandu-se langa el, ceva care... il mangaie? Da, ceva sau...cineva care il mangaie pe spate cu finete, Joe se intoarce somnoros, abia fiind capabil sa-si deschida ochii, si ramane socat cand observa ca langa el se afla el!
"Huh?!"
"Salut, frumosule." Ii sopteste "geamanul" sau intr-o maniera jucausa.
"Fru... ce, de ce esti aici, ce?"
"Sunt aici pentru a te face sa te simt barbat, bine, un barbat gay, dar barbat" Spune Joetwo in timp ce-i umbla cu degetele prin par "originalului".
"Blashddsjds, pleaca de-aici nu sunt gay, te urasc, ma urasc, uite ce fata de castana am, nu, pleaca, maine o sa-mi treaca" Apoi sare din pat, inca socat.
"Joe, nu inte-" Clona nu mai apuca sa scoata inca un cuvant, Joe ii lipeste gura cu banda adeziva... apoi mainile.... apoi picioarele, pana cand il mumifica, ii baga o lanterna in ureche, il inchide in dulap si spune:
"Mie imi place de Miruku-senpai! Hentai!!!"
Dupa care isi imbraca uniforma de scolarita din Japonia si pleaca spre scoala, unde se va stradui sa il faca pe Miruku-senpai sa il observe.


Ultima editare efectuata de catre Dr.Pickle in Mier Apr 03, 2013 12:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:56 pm

Dr.Pickle a scris:
Era dimineata, razele soarelui ii mangaiau chipul[beautiful] lui Joe, care era cuprins de un somn adanc si dulce, asta pana cand simte ceva miscandu-se langa el, ceva care... il mangaie? Da, ceva sau...cineva care il mangaie pe spate cu finete, Joe se intoarce somnoros, abia fiind capabil sa-si deschida ochii, si ramane socat cand observa ca langa el se afla el!
"Huh?!"
"Salut, frumosule." Ii sopteste "geamanul" sau intr-o maniera jucausa.
"Fru... ce, de ce esti aici, ce?"
"Sunt aici pentru a te face sa te simt barbat, bine, un barbat gay, sar barbat" Spune Joetwo in timp ce-i umbla cu degetel prin par "originalului".
"Blashddsjds, pleaca de-aici nu sunt gay, te urasc, ma urasc, uite ce fata de castana am nu, pleaca, maine o sa-mi treaca" Apoi sare inca din pat, inca socat.
"Joe, nu inte-" Clona nu mai apuca sa scoata inca un cuvant, Joe ii lipeste gura cu banda adeziva... apoi mainile.... apoi picioarele, pana cand il mumifica, ii baga o lanterna in ureche, il inchide in dulap si spune:
"Mie imi place de Miruku-senpai! Hentai!!!"
Dupa care isi imbraca uniforma de scolarita din Japonia si pleaca spre scoala, unde se va stradui sa il faca pe Miruku-senpai sa il observe.

OMGFDSgbjkgfnbjknbjkdfnbjknaskldfvn
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:03 pm

Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:05 pm

Junkie Captora a scris:
Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro

Ma asteptam sa fiti socati.

DE CE NU SUNTETI SOCATI???
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:06 pm

Junkie Captora a scris:
Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro

Shippy? .___.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:17 pm

Joe cel retard a scris:
Junkie Captora a scris:
Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro

Ma asteptam sa fiti socati.

DE CE NU SUNTETI SOCATI???
E nevoie de muuult mai mult ca să mă şochezi pe mine.

Also, Pickle, you're a genius.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:19 pm

Muflă a scris:
Joe cel retard a scris:
Junkie Captora a scris:
Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro

Ma asteptam sa fiti socati.

DE CE NU SUNTETI SOCATI???
E nevoie de muuult mai mult ca să mă şochezi pe mine.

Also, Pickle, you're a genius.

Ok, Mufla, asta e o provocare.
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:26 pm

Joe cel retard a scris:
Junkie Captora a scris:
Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro

Ma asteptam sa fiti socati.

DE CE NU SUNTETI SOCATI???

Pentru că fanficurile astea sunt drăguuuțe răăău, de ce aș fi șocată ? (◕‿◕✿)
As Muflă said, e nevoie de mult mai mult să ne șocați.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:27 pm

Junkie Captora a scris:
Joe cel retard a scris:
Junkie Captora a scris:
Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro

Ma asteptam sa fiti socati.

DE CE NU SUNTETI SOCATI???

Pentru că fanficurile astea sunt drăguuuțe răăău, de ce aș fi șocată ? (◕‿◕✿)
As Muflă said, e nevoie de mult mai mult să ne șocați.

Ok o rog pe Dell sa deseneze Joecest gore skullfucking (poate si Milkcest too)
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:38 pm

Muflă a scris:
Joe cel retard a scris:
Junkie Captora a scris:
Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro

Ma asteptam sa fiti socati.

DE CE NU SUNTETI SOCATI???
E nevoie de muuult mai mult ca să mă şochezi pe mine.

Also, Pickle, you're a genius.
Mufla-senpai noticed me.
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:48 pm

Joe cel retard a scris:
Junkie Captora a scris:
Joe cel retard a scris:
Junkie Captora a scris:
Best fanfic sequels evr my shippy feels omg my kokoro

Ma asteptam sa fiti socati.

DE CE NU SUNTETI SOCATI???

Pentru că fanficurile astea sunt drăguuuțe răăău, de ce aș fi șocată ? (◕‿◕✿)
As Muflă said, e nevoie de mult mai mult să ne șocați.

Ok o rog pe Dell sa deseneze Joecest gore skullfucking (poate si Milkcest too)


Oh nu cred asa ceva. Milku cest and joecest yes plz. Adica milku ar fi red all the way si joe ar fi black as night.
Vreau mai multe fan ficuri. Si nu ii uitati si pe ceilalti vip ai forumului precum dell, junkie, pickle, doc, mufla,dark, ruff, frozen and others mymind cant produce right now.... gomen but go ahead peeps do ith
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 2:16 pm

Joe cel retard a scris:
Ok, Mufla, asta e o provocare.
Te-ai prins. Dar mi se pare că te dai bătut şi o laşi pe Dell să facă treaba în locul tău, sau nu văd eu bine?
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 2:18 pm

Muflă a scris:
Joe cel retard a scris:
Ok, Mufla, asta e o provocare.
Te-ai prins. Dar mi se pare că te dai bătut şi o laşi pe Dell să facă treaba în locul tău, sau nu văd eu bine?

Nu pot desena, dar am ceva selfcest gore ce include masturbare cu propriile artere si vomitat de mucozitate din plaman & sperma
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 2:33 pm

Joe cel retard a scris:
Muflă a scris:
Joe cel retard a scris:
Ok, Mufla, asta e o provocare.
Te-ai prins. Dar mi se pare că te dai bătut şi o laşi pe Dell să facă treaba în locul tău, sau nu văd eu bine?

Nu pot desena, dar am ceva selfcest gore ce include masturbare cu propriile artere si vomitat de mucozitate din plaman & sperma
Tot nu m-ai surprins.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 2:37 pm

Muflă a scris:
Joe cel retard a scris:
Muflă a scris:
Joe cel retard a scris:
Ok, Mufla, asta e o provocare.
Te-ai prins. Dar mi se pare că te dai bătut şi o laşi pe Dell să facă treaba în locul tău, sau nu văd eu bine?

Nu pot desena, dar am ceva selfcest gore ce include masturbare cu propriile artere si vomitat de mucozitate din plaman & sperma
Tot nu m-ai surprins.

Nici futul in plaman si bagatul pulii in gaura in taietura din gat nu te surprinde? Nope? Okay...
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 10:22 pm

Joe cel retard a scris:


Ok o rog pe Dell sa deseneze Joecest gore skullfucking (poate si Milkcest too)
(*´・v・) nu mă tenta
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 10:57 pm

Joe, am visat că venisei în Vâlcea cu trenul şi erai tuns castron. De ce erai tuns castron? D:
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 1:00 am

nsfw link
Spoiler:
exeplu de simetrie a penisurilor, după cum discutam aseară
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 1:19 am

Joe cel retard a scris:
Muflă a scris:
Joe cel retard a scris:
Muflă a scris:
Joe cel retard a scris:
Ok, Mufla, asta e o provocare.
Te-ai prins. Dar mi se pare că te dai bătut şi o laşi pe Dell să facă treaba în locul tău, sau nu văd eu bine?

Nu pot desena, dar am ceva selfcest gore ce include masturbare cu propriile artere si vomitat de mucozitate din plaman & sperma
Tot nu m-ai surprins.

Nici futul in plaman si bagatul pulii in gaura in taietura din gat nu te surprinde? Nope? Okay...
Nope, totul e previzibil.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 1:29 am

>this thread
Milkshakecest fanfic ZtrG4
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 5:23 am

Milcşeic a scris:
Joe, am visat că venisei în Vâlcea cu trenul şi erai tuns castron. De ce erai tuns castron? D:

Poate ca incercam sa-l copiez pe Mandark.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Milkshakecest fanfic Empty
MesajSubiect: Re: Milkshakecest fanfic   Milkshakecest fanfic Icon_minitime

Sus In jos
 
Milkshakecest fanfic
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ştie cineva fanfic-uri bune?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: