Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am intrat pe forum

In jos 
+7
Jouster
Kyd
Pickle
Psii Diddy
Muflă
Walking Tornado
Shenanigans
11 participanți
AutorMesaj
Shenanigans

Shenanigans


Mesaje : 9
Grist : 2
Data de inscriere : 18/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Peste tot
Patron troll : Nepeta Leijon

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 11:24 am

Ok am gasit forumul asta... Am uitat cum l-am gasit, ideea e ca l-am gasit si pare interesant deci o sa fiu pe aici fiindca e interesant si bineinteles imi place Homestuck...

Ador sa fac o gramada de chestii

  • Stiu sa desenez frumos
  • Joc Garry's Mod, Ace of Spades (cel vechi ca YaY), Toribash, Minecraft, si altele
  • Pe langa Homestuck sunt fan Dr. Who (m-am uitat la toate ep. noi, pe parcurs la alea vechi)


Asta e tot ce e important despre mine si mi-am amintit recent. N-am chestii favorite fiindca mi-e destul de greu sa aleg lucruri.


Ultima editare efectuata de catre Shenanigans in Lun Mar 18, 2013 11:25 am, editata de 1 ori (Motiv : Link gresit)
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 11:26 am

Shenanigans a scris:
Ok am gasit forumul asta... Am uitat cum l-am gasit, ideea e ca l-am gasit si pare interesant deci o sa fiu pe aici fiindca e interesant si bineinteles imi place Homestuck...

Ador sa fac o gramada de chestii

  • Stiu sa desenez frumos
  • Joc Garry's Mod, Ace of Spades (cel vechi ca YaY), Toribash, Minecraft, si altele
  • Pe langa Homestuck sunt fan Dr. Who (m-am uitat la toate ep. noi, pe parcurs la alea vechi)


Asta e tot ce e important despre mine si mi-am amintit recent. N-am chestii favorite fiindca mi-e destul de greu sa aleg lucruri.


Bun venit pe forum, eu sunt Tornada, ma bucur sa te cunosc

Ceva shippuri?
De asemenea daca ai putea sa ne arati ceva fan-arturi, ar fi foarte dragut :3

Ai ploua cu noi forumisti, scoateti o umbrela
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 11:28 am

It's pretty rare to see a 32 y/o dude that likes Homestuck, cum te-ai apucat şi ce ţi-a plăcut?
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 11:50 am

Welcome dude


also...let me worship your sbahj-y art. Praise the new shitty awesome ironic lord.
Sus In jos
Shenanigans

Shenanigans


Mesaje : 9
Grist : 2
Data de inscriere : 18/03/2013
Varsta : 24
Localizare : Peste tot
Patron troll : Nepeta Leijon

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 11:58 am

i still dont get it a scris:

Bun venit pe forum, eu sunt Tornada, ma bucur sa te cunosc

Ceva shippuri?
De asemenea daca ai putea sa ne arati ceva fan-arturi, ar fi foarte dragut :3

Ai ploua cu noi forumisti, scoateti o umbrela

Fanart nu prea am la indemana, imi place sa desenez pe foi, poate le pozez/scanez/ceva si le pun pe internet si le postez mai tarziu. Am totusi alea din topic (linkurile sunt cu bold) care sunt eu mutiland poze in Paint .NET. E chiar greu sa fie asa "rele"

La shippuri nu-s asa de bun, dar imi place Vriska ♥ John cred nu stiu nu-s bun la asta.

Muflă a scris:
It's pretty rare to see a 32 y/o dude that likes Homestuck, cum te-ai apucat şi ce ţi-a plăcut?

Nu am 32 de ani D:... Dar nu prea ma simt comod sa-mi zic varsta pe net, deoarece uneori sunt restrictii de varsta si lumea se poarta diferit cu mine doar de la varsta. Am pus 1980 ca parea un an asa mai rotund, cred ca asa fac oricand.

FrozenDelirium a scris:

Welcome dude


also...let me worship your sbahj-y art. Praise the new shitty awesome ironic lord.

Am mentionat ca iau requesturi? Daca imi dai o poza/o idee/orice si niste indici (romana sau engleza, comic sau poza editata, cu sau fara personaje SBaHJ...) pot sa ti-o fac in maxim o saptamana (dar ia 5 minute daca nu vrei comic). Comicurile sunt destul de grele, inca nu-mi ies asa de bine.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 12:07 pm

Shenanigans a scris:
iNu am 32 de ani D:... Dar nu prea ma simt comod sa-mi zic varsta pe net, deoarece uneori sunt restrictii de varsta si lumea se poarta diferit cu mine doar de la varsta. Am pus 1980 ca parea un an asa mai rotund, cred ca asa fac oricand.
So you're... twelve-ish? Nu cred că-i pasă cuiva de vârstă pe-aici, poate doar dacă te-ai purta ca o pramatie... şi până acum ai fost ok imo
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 12:08 pm

Welcum! Also, dude, I'm 13 and nobody judges me, at least I hope so.
Sus In jos
Kyd

Kyd


Mesaje : 34
Grist : 7
Data de inscriere : 08/03/2013
Varsta : 26
Patron troll : Nepeta Leijon

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 12:11 pm

Muflă a scris:
Shenanigans a scris:
iNu am 32 de ani D:... Dar nu prea ma simt comod sa-mi zic varsta pe net, deoarece uneori sunt restrictii de varsta si lumea se poarta diferit cu mine doar de la varsta. Am pus 1980 ca parea un an asa mai rotund, cred ca asa fac oricand.
So you're... twelve-ish? Nu cred că-i pasă cuiva de vârstă pe-aici, poate doar dacă te-ai purta ca o pramatie... şi până acum ai fost ok imo

Las' că-i bine!M-aş fi simţit rău să-l exploatez pe bietul băiat.
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 12:11 pm

when is this gonna end a scris:
Welcum! Also, dude, I'm 13 and nobody judges me, at least I hope so.

Dar tot voce de "Hello gagica" ai.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 12:17 pm

Joe cel retard a scris:
when is this gonna end a scris:
Welcum! Also, dude, I'm 13 and nobody judges me, at least I hope so.

Dar tot voce de "Hello gagica" ai.
Nu e de "Hello gagica", eram racita, ok? Daca vreodata ma obosesc sa dau dublu-click pe iconita de Skype si se intampla sa faceti o conferinta mare si frumoasa fara mine I'm just gonna burst in and yell the kawaii anthem. Cacat, iar tranzitia brusca de la romana la engleza, ma simt ca profa ta de engleza acum. *hides in the corner of shame*
Sus In jos
Crowmunist

Crowmunist


Mesaje : 454
Grist : 94
Data de inscriere : 13/12/2012
Varsta : 32
Localizare : București, România
Patron troll : Sollux Captor

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 12:18 pm

Shenanigans a scris:


Nu am 32 de ani D:... Dar nu prea ma simt comod sa-mi zic varsta pe net, deoarece uneori sunt restrictii de varsta si lumea se poarta diferit cu mine doar de la varsta. Am pus 1980 ca parea un an asa mai rotund, cred ca asa fac oricand.

Awwww, și mă simțeam și eu bine că nu mai sunt cea mai în vârstă de p-aici offff viața mea.
*gross sobbing*

Dar dă-mi voie să-ți spun că desenele tale SBaHJ sunt colosale, trebuie să i le arăt lui tata joia asta când vin în țară, că el e mare fan SBaHJ.
Și mă bucur că șipuiești JohnVris (I love that ship) owo

And last but not least: Welcome to the forum, and I hope you'll have a good time around.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeLun Mar 18, 2013 1:58 pm

Eu ca îmi vorbesc Milcşeic să place Yoda sunt şi.
I play Minecraft too :3
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeMar Mar 19, 2013 12:26 am

Hey new member ,i'm pinku , welcome to the forum
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitimeMar Mar 19, 2013 6:58 am

hey there
belea sbahj ai tu acolo. mai stai pe aici si mai fa-ne.
btw, im ruff

have fune
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am intrat pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat pe forum   Am intrat pe forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Am intrat pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Newbs' place-
Mergi direct la: