Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 God Tier Animes

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

God Tier Animes Empty
MesajSubiect: God Tier Animes   God Tier Animes Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 3:45 am

Nimic mai simplu, un thread în care postăm și discutăm anime-urile (și manga-urile) pe care noi le considerăm a fi, vorba englezului, fucking awesome.

Cum am de gând ca, la un moment dat (și anume după ce termin Breaking Bad), să mă apuc de un nou anime, am zis că nu ar fi o idee rea să fac un thread de genul ăsta, mai ales că forumul avea oricum nevoie de unul.

O să incep eu: Black Lagoon.

Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

God Tier Animes Empty
MesajSubiect: Re: God Tier Animes   God Tier Animes Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 4:00 am

Nu ţin minte cine ce-a văzut ca să ştiu dacă mai e nevoie să-l menţionez sau nu, da' am adorat Fooly Cooly. E pur şi simplu una dintre chestiile alea pe care tre' să le vadă toată lumea, mai ales că are doar şase episoade. Also, Tonari No Kaibutsu-Kun nu primeşte destulă atenţie, cel puţin nu pe-aici. N-am mai dat de altcineva care să-l fi văzut şi anime-ul e pur şi simplu adorabil :c
-edit-
Am văzut partea cu manga-urile abia după ce am postat şi trebuia să mă-ntorc să zic şi de 666 Satan. A fost prima mea manga, God damn it. N-am idee dacă vouă vi s-ar părea cine ştie ce, da' m-a lăsat cu feelings/amintiri prea mişto să n-o menţionez.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

God Tier Animes Empty
MesajSubiect: Re: God Tier Animes   God Tier Animes Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 7:48 am

Muflă a scris:
Fooly Cooly
God Tier Animes 0z2X8iO
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

God Tier Animes Empty
MesajSubiect: Re: God Tier Animes   God Tier Animes Icon_minitimeLun Mar 04, 2013 11:09 am

Muflă a scris:
Nu ţin minte cine ce-a văzut ca să ştiu dacă mai e nevoie să-l menţionez sau nu, da' am adorat Fooly Cooly. E pur şi simplu una dintre chestiile alea pe care tre' să le vadă toată lumea, mai ales că are doar şase episoade. Also, Tonari No Kaibutsu-Kun nu primeşte destulă atenţie, cel puţin nu pe-aici. N-am mai dat de altcineva care să-l fi văzut şi anime-ul e pur şi simplu adorabil :c
-edit-
Am văzut partea cu manga-urile abia după ce am postat şi trebuia să mă-ntorc să zic şi de 666 Satan. A fost prima mea manga, God damn it. N-am idee dacă vouă vi s-ar părea cine ştie ce, da' m-a lăsat cu feelings/amintiri prea mişto să n-o menţionez.

Tonari No Kaibutsu-Kun e pur si simplu adorabil..l-am vazut pe tot. I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





God Tier Animes Empty
MesajSubiect: Re: God Tier Animes   God Tier Animes Icon_minitime

Sus In jos
 
God Tier Animes
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Topicul in care se dau titluri de God Tier

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: