Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am o intrebare intrebatoare

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 4:35 pm

Auziti, cei care ati cumparat hanorace God Tier de pe whatpumpkin, am o intrebare. Taxa de transport pentru un hanorac e 15$ right? Well, daca mai adaugi inca unul ,ti se mai adauga inca o data 15$ sau doar 4-5-6$ cum e la alte magazine cand pui inca un produs in cos fie el hanorac sau tricou?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 4:42 pm

Jouster a scris:
Auziti, cei care ati cumparat hanorace God Tier de pe whatpumpkin, am o intrebare. Taxa de transport pentru un hanorac e 15$ right? Well, daca mai adaugi inca unul ,ti se mai adauga inca o data 15$ sau doar 4-5-6$ cum e la alte magazine cand pui inca un produs in cos fie el hanorac sau tricou?
e în același package 15 $
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 4:47 pm

Darkkyful a scris:
Jouster a scris:
Auziti, cei care ati cumparat hanorace God Tier de pe whatpumpkin, am o intrebare. Taxa de transport pentru un hanorac e 15$ right? Well, daca mai adaugi inca unul ,ti se mai adauga inca o data 15$ sau doar 4-5-6$ cum e la alte magazine cand pui inca un produs in cos fie el hanorac sau tricou?
e în același package 15 $

Deci pentru doua hanorace, platesc 30$ taxa de transport? E cam eh. :/ Ma asteptam sa fie ca la FiXT/HotTopic/Threadless.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 4:49 pm

Jouster a scris:
Darkkyful a scris:
Jouster a scris:
Auziti, cei care ati cumparat hanorace God Tier de pe whatpumpkin, am o intrebare. Taxa de transport pentru un hanorac e 15$ right? Well, daca mai adaugi inca unul ,ti se mai adauga inca o data 15$ sau doar 4-5-6$ cum e la alte magazine cand pui inca un produs in cos fie el hanorac sau tricou?
e în același package 15 $

Deci pentru doua hanorace, platesc 30$ taxa de transport? E cam eh. :/ Ma asteptam sa fie ca la FiXT/HotTopic/Threadless.
ești prost, joe?
sunt în același pachet plătești același preț,15 $
Sus In jos
Jouster

Jouster


Mesaje : 298
Grist : 19
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 27
Localizare : TimişoaRAP
Patron troll : Feferi Peixes

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 4:51 pm

Dell a scris:
Jouster a scris:
Darkkyful a scris:
Jouster a scris:
Auziti, cei care ati cumparat hanorace God Tier de pe whatpumpkin, am o intrebare. Taxa de transport pentru un hanorac e 15$ right? Well, daca mai adaugi inca unul ,ti se mai adauga inca o data 15$ sau doar 4-5-6$ cum e la alte magazine cand pui inca un produs in cos fie el hanorac sau tricou?
e în același package 15 $

Deci pentru doua hanorace, platesc 30$ taxa de transport? E cam eh. :/ Ma asteptam sa fie ca la FiXT/HotTopic/Threadless.
ești prost, joe?
sunt în același pachet plătești același preț,15 $

Oh. Deci nu se adauga in plus taxa din cauza geutatii? Atunci e perfect yo. Space, Time, Caliborn and Rage hoodies, here I motherfucking come motherfuckers.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 4:56 pm

Omg you rich fucker.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 5:12 pm

Dr.Pickle a scris:
Omg you rich fucker.
LASĂ PICĂL ȘI NOINE PUTEM IMAGINA CĂ TRICOAIELE PRIMITE LA PROMOȚIA DE SUC SUNT HOMESTUCK DA
Sus In jos
ruffiezău
Titty Sprinkles
ruffiezău


Mesaje : 161
Grist : 26
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Patron troll : Vriska Serket

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeMier Feb 06, 2013 6:50 am

Dell a scris:

TRICOAIELE
oh my fucking god??
uhhm nsfw warning???????
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitimeMier Feb 06, 2013 10:11 am

ruff a scris:
Dell a scris:

TRICOAIELE
oh my fucking god??
uhhm nsfw warning???????
ruff.............................................
ilu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am o intrebare intrebatoare Empty
MesajSubiect: Re: Am o intrebare intrebatoare   Am o intrebare intrebatoare Icon_minitime

Sus In jos
 
Am o intrebare intrebatoare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: