Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 PSSSSSSSSSSSHT

In jos 
+7
Va pupa Jean :)
Pinku
paul monarkydstul
Bluejay
Pickle
Psii Diddy
Milcşeic
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 19, 2012 1:04 pm

Milcşeic Buşeu a scris:
Dell a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Dell a scris:
mermaidjohndave a scris:
Dell a scris:
mermaidjohndave a scris:
teasing
PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 1vl4j
wanna sext
i'll show u some
love me or hate me bet you wanna fuck me
vino-n codru la isvorul
care tremura in prund
scoate-ti pula şi îndeas-o
în al meu fabulos fund


Dar e o sirenă, nu are organe genitale...
nu ştii nimic, malk

Păi cum eliberează gameţii?

Are un orificiu în coadă? Sau coada îi pula? D:
am spus deja prea multe
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 19, 2012 1:22 pm

Milcşeic Buşeu a scris:
Are un orificiu în coadă? Sau coada îi pula? D:
All fish reproduce sexually. In sexual reproduction, a sperm unites with an egg in a process called fertilisation. The fertilised egg develops into a new individual. In almost all fish species, males produce sperm and females produce eggs. In a few species, the same individual produces both sperm and eggs.
The eggs of most fish are fertilised outside the female's body. A female releases her eggs into the water at the same time that a male releases his sperm. Some sperm come in contact with some of the eggs, and fertilisation takes place. This process is called external fertilisation. The entire process during which eggs and sperm are released into the water and the eggs are fertilised is called spawning. Almost all bony fish reproduce in this way.



...Deci una tre' să se slobozească pe ouăle celeilalte? O_o
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 19, 2012 2:16 pm

Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Are un orificiu în coadă? Sau coada îi pula? D:
All fish reproduce sexually. In sexual reproduction, a sperm unites with an egg in a process called fertilisation. The fertilised egg develops into a new individual. In almost all fish species, males produce sperm and females produce eggs. In a few species, the same individual produces both sperm and eggs.
The eggs of most fish are fertilised outside the female's body. A female releases her eggs into the water at the same time that a male releases his sperm. Some sperm come in contact with some of the eggs, and fertilisation takes place. This process is called external fertilisation. The entire process during which eggs and sperm are released into the water and the eggs are fertilised is called spawning. Almost all bony fish reproduce in this way.



...Deci una tre' să se slobozească pe ouăle celeilalte? O_o

Ok, deci sirena nu e un mamifer. Dar cum s-ar fute? Ceea ce mi-a adus aminte de un cântec:
"Îmi place o sirenă
Dar nu pot face sex cu ea
Căci nu are vagin
Dar miroase de parc-ar avea"
Sus In jos
Va pupa Jean :)

Va pupa Jean :)


Mesaje : 162
Grist : 14
Data de inscriere : 24/11/2012
Localizare : in inima ta

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 20, 2012 2:32 am

Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Are un orificiu în coadă? Sau coada îi pula? D:
All fish reproduce sexually. In sexual reproduction, a sperm unites with an egg in a process called fertilisation. The fertilised egg develops into a new individual. In almost all fish species, males produce sperm and females produce eggs. In a few species, the same individual produces both sperm and eggs.
The eggs of most fish are fertilised outside the female's body. A female releases her eggs into the water at the same time that a male releases his sperm. Some sperm come in contact with some of the eggs, and fertilisation takes place. This process is called external fertilisation. The entire process during which eggs and sperm are released into the water and the eggs are fertilised is called spawning. Almost all bony fish reproduce in this way.



...Deci una tre' să se slobozească pe ouăle celeilalte? O_o

Ok, deci sirena nu e un mamifer. Dar cum s-ar fute? Ceea ce mi-a adus aminte de un cântec:
"Îmi place o sirenă
Dar nu pot face sex cu ea
Căci nu are vagin
Dar miroase de parc-ar avea"
hai sa ne consultam cu un blog ask eridan
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 20, 2012 4:51 am

Yo look what ive got from dana
PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 38379008634
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 20, 2012 4:52 am

Dell, you should combine my shirt with Dana's shirt.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 20, 2012 5:20 am

Darkkyful a scris:
Dell, you should combine my shirt with Dana's shirt.
how
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 20, 2012 7:13 am

Darkkyful a scris:
Dell, you should combine my shirt with Dana's shirt.

Hmmm...well thats interesting.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:48 pm

God,azi mi-am luat o gramada de chestii useless,printre care se aflaaaaaaa, o lumanare parfumata pe al carei ambalaj scria ":Cherub flavour", i was like wut... "*proccessing*...Hell yes I'm buying this". And now my whole room smells like Calliope and Caliborn. PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 2536896989 -EDIT- Am gresit topic'ul whoops.


Ultima editare efectuata de catre Dr.Pickle in Vin Dec 21, 2012 12:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:53 pm

Muuflã, albu' ãsta e inestetic, fã-mã LE.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 21, 2012 12:57 pm

Dell a scris:
Muuflã, albu' ãsta e inestetic, fã-mã LE.
*sigh*
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 23, 2012 11:42 am

God,intr-un final mi-am recapatat PC'ul, so look Dell, I made this for you : PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Rfrefrrefvas

si original trebuia sa fie aceasta "pictura" minunata intitulata "Dell the Grand Pimp", dar n-as fi avut timp s-o termin, gomen . PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Dellqu

Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 23, 2012 12:35 pm

Dr.Pickle a scris:
God,intr-un final mi-am recapatat PC'ul, so look Dell, I made this for you : PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Rfrefrrefvas

si original trebuia sa fie aceasta "pictura" minunata intitulata "Dell the Grand Pimp", dar n-as fi avut timp s-o termin, gomen . PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Dellqu

pical ur the best te ador
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 24, 2012 2:37 am

GANGSTA DELL Cool guy
Sus In jos
Continut sponsorizat





PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PSSSSSSSSSSSHT   PSSSSSSSSSSSHT - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
PSSSSSSSSSSSHT
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: