Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Close encounters of the homestuck kind

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 2:40 am

De curiozitate, azi am fost la muzeul antipa pt ca medicinistii intra gratis si am vazut o fata cu tricou cu john. Am fost super subtila adica am gesticulat spre tricou. Nu am apucat sa vorbim pentru ca plecase deja grupul meu.
Ar fi prea tare sa ma fi intalnit din greseala cu unii dintre voi: 3
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Re: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 2:46 am

La mine-a fost doar individu' ăla din liceu care se holba la tricou şi părea că vrea să zică ceva *shrug* Şşşi n-am idee cum aş reacţiona dac-aş da peste vreun fan Homestuck. Yyyeah, primul impuls ar fi să fug la persoana aia şi să-i pun coişpe mii de întrebări, darrr nu vreau să par creepy...
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Re: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 5:14 am

walkingtornado a scris:
De curiozitate, azi am fost la muzeul antipa pt ca medicinistii intra gratis si am vazut o fata cu tricou cu john. Am fost super subtila adica am gesticulat spre tricou. Nu am apucat sa vorbim pentru ca plecase deja grupul meu.
Ar fi prea tare sa ma fi intalnit din greseala cu unii dintre voi: 3
Eu cred că în locul tău lăsam grupul să se ducă şi mă apropiam încet de tipa cu tricou John. APOI BAM! Salutîţiplacehomestuckşimieîmiplacehomestuckcecaractereîţiplacterogspune-micănueştiunfand-ălanaşpaoferă-miprieteniataştiiavemunforumcinevasămăopreascădinaberatvărog...
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Re: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 6:08 am

Nu prea puteam pentru ca eram pe scari si ea abia intrease pe usa. Aka eu eram la sfarsitul turului, ea la inceput. M-am simtit si putin awkward, gesticuland de pe scari spre o fata de la un etaj inf, incercand sa tip "misto tricou cu john" peste marea de copii de generala hiperactivi.
Tipa parea complet pierduta si dupa ce m-a vazut pe mine aratand spre tricou arata si mai confuza. Ma rog, poate o vedem la niji.
Sus In jos
Hanaki

Hanaki


Mesaje : 152
Grist : 5
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Constanta
Patron troll : Sollux Captor

Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Re: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 8:39 am

walkingtornado a scris:
Nu prea puteam pentru ca eram pe scari si ea abia intrease pe usa. Aka eu eram la sfarsitul turului, ea la inceput. M-am simtit si putin awkward, gesticuland de pe scari spre o fata de la un etaj inf, incercand sa tip "misto tricou cu john" peste marea de copii de generala hiperactivi.
Tipa parea complet pierduta si dupa ce m-a vazut pe mine aratand spre tricou arata si mai confuza. Ma rog, poate o vedem la niji.

lol.dar oricum singurii homestuckeri din romania nu suntem.asa ca vor fi maricele sansele sa ne facem ooooo armatasisapreluamcontolulconventieisiammaiauzitsidehostclubulala.alshfkduhf
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Re: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 11:57 am

walkingtornado a scris:
De curiozitate, azi am fost la muzeul antipa pt ca medicinistii intra gratis si am vazut o fata cu tricou cu john. Am fost super subtila adica am gesticulat spre tricou. Nu am apucat sa vorbim pentru ca plecase deja grupul meu.
Ar fi prea tare sa ma fi intalnit din greseala cu unii dintre voi: 3


OMGGGGGG...MOGG
LOL eu eram am fost azi la antipa LOOL La
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Re: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 12:02 pm

*cries* de ce nu ai sarit pe mine(chiar daca erai la etajul I tot te prindeam:>) sau puteai sa strigi dupa mine...wait era o fata care imi facea semn...mi se pera super creepy.Credeam ca m-a confundat cu alta persoana O_o ...Erai tu?

Erai pe SCARA cand mi-ai facut semn?Fiindca persoana aceea imi facea semne ciudate de pe scara ca si cum mi-ar fi spus ceva..eu eram ceva de genul*wat...wat's happening?*









AAAA DECI TU ERAI...LOL Close encounters of the homestuck kind 335580231
*headdesk*
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Re: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitimeSam Oct 27, 2012 2:14 pm

Waaaaaaa, da ala e modu meu super creepy de a fi subtila.
incercam sa iti atrag atentia cumva si miscarea browniana a membrelor mi s-a parut cea mai buna cale.
iti inchipui ce scanner am daca ti-am vazut tricoul in atata omenire.
Incredibil, mog mog mog nu alta, care erau sansele?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Close encounters of the homestuck kind Empty
MesajSubiect: Re: Close encounters of the homestuck kind   Close encounters of the homestuck kind Icon_minitime

Sus In jos
 
Close encounters of the homestuck kind
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Let's Homestuck-uim!
» Let me tell you about Homestuck
» homestuck irl
» Homestuck according to...
» Moves Like Homestuck

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: