Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Teoriile altora

In jos 
+5
Pickle
Psii Diddy
Mr.BadGuy
Pinku
paul monarkydstul
9 participanți
AutorMesaj
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeDum Oct 14, 2012 7:05 am

Mie cel puţin îmi e prea lene să transpun în cuvinte toate ideile şi toate teoriile care-mi vin în minte la fiecare upd8. Dar sunt sigură că şi voi găsiţi o tonă pe tumblăr, reddit, 4chan sau pe ce site-uri vă mai pierdeţi voi vremea. Le puteţi posta aici.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeDum Oct 14, 2012 7:07 am

Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeDum Oct 14, 2012 7:45 am

Deenah a scris:
De exemplu:
http://lavender-blushh.tumblr.com/post/33554591085/will-the-real-tavros-please-stand-up-a-crazy-weird

teoria asta imi da sperante ,the hope of putting the ship back into sailing
Sus In jos
Mr.BadGuy

Mr.BadGuy


Mesaje : 21
Grist : 3
Data de inscriere : 12/09/2012

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 9:56 am

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 3:13 am

the jade bloods are space players and the kids’ space player is named Jade
Teoriile altora Tumblr_inline_mkpdb3dR1h1qz4rgp
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 4:54 am

OK, so this is stupid, but It's been stuck on my brain for a while. Deci, suvita lui Eridan e mov[violet???], violetul e culoarea sangelui sau, ceea ce inseamna ca suvita Humanstuck ar trebui sa fie rosie. *absconds*
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 5:04 am

Dr.Pickle a scris:
OK, so this is stupid, but It's been stuck on my brain for a while. Deci, suvita lui Eridan e mov[violet???], violetul e culoarea sangelui sau, ceea ce inseamna ca suvita Humanstuck ar trebui sa fie rosie. *absconds*
Teoria mea era că atunci când decolorezi părul trollilor iese culoarea sângelui în loc de blond din cauza pigmenţilor or something, dar poate-am înghiţit prea multă apă cu şampon când mă spălam pe cap.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 5:11 am

Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
OK, so this is stupid, but It's been stuck on my brain for a while. Deci, suvita lui Eridan e mov[violet???], violetul e culoarea sangelui sau, ceea ce inseamna ca suvita Humanstuck ar trebui sa fie rosie. *absconds*
Teoria mea era că atunci când decolorezi părul trollilor iese culoarea sângelui în loc de blond din cauza pigmenţilor or something, dar poate-am înghiţit prea multă apă cu şampon când mă spălam pe cap.
Well, si teoria asta e destul de buna. Shit doesn't even matter, aveam doar chestia asta pe suflet.
Sus In jos
souleater

souleater


Mesaje : 54
Grist : 9
Data de inscriere : 22/02/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti rahat
Patron troll : Feferi Peixes

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeVin Apr 12, 2013 5:11 am

[img]Teoriile altora Tumblrml4dx6lcvo1qeed0c [/img]
[img]Teoriile altora Tumblrml4dx6lcvo1qeed0c [/img]

i giggled idek
Sus In jos
Walking Tornado

Walking Tornado


Mesaje : 364
Grist : 36
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 30
Patron troll : Vriska Serket

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 1:42 am

No time like the present hehe, daca tot e hiatus, hai sa ii dam cu teorii.

E clar ca cei 3 jacks o sa participe la formarea lui le. Unul cu stafful unul cu corpul si unul cu puterea de green sun dar ce treaba are dirk? Ce o sa faca dirku. Daca moare dirk si dupa dealul cu yaldabababaoh ma oftic rau
Sus In jos
Hanaki

Hanaki


Mesaje : 152
Grist : 5
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Constanta
Patron troll : Sollux Captor

Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitimeVin Iun 14, 2013 1:01 pm

Guys!ma lovit o teorie!acum,cu ultimul update,in care john lipseste,el a fost primul caracter introdus in homestuck,daca a fost....gen "sters"?iar rose!nu poate comunica fara interferente.ea a fost al 2 lea personaj introdus.daca  urmeaza sa dispara si ea?si sar continua asa pana la caliborn? :'o
Sus In jos
Continut sponsorizat





Teoriile altora Empty
MesajSubiect: Re: Teoriile altora   Teoriile altora Icon_minitime

Sus In jos
 
Teoriile altora
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Teorii/ipoteze-
Mergi direct la: