Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Homestuck Secret Santa

In jos 
+7
paul monarkydstul
Nonary
Pinku
dark vodka pointman night
Pickle
Shiniya
Madotsuki
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 9:59 am

Madotsuki a scris:
Oh il fac eu Dell nu te ingrijora ^u^
Pun si detalii acolo
FML, am citit mesajul ăsta după ce-am făcut.
Damn.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:00 am

Muflă a scris:
Guys, pot să fiu eu colectorul de date dacă ar vrea şi Mado să deseneze/primească... de băgat nu cred că pot să mă bag în mai multe chestii de-atât :c
Dar poţi să dai şi o schiţă făcută-n grabă, plus că avem peste 2 luni puse la dispoziţie. D:
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:02 am

Deenah a scris:
Muflă a scris:
Guys, pot să fiu eu colectorul de date dacă ar vrea şi Mado să deseneze/primească... de băgat nu cred că pot să mă bag în mai multe chestii de-atât :c
Dar poţi să dai şi o schiţă făcută-n grabă, plus că avem peste 2 luni puse la dispoziţie. D:
Dar nu mă pricep la cadouri şi mi-e aiurea să dau doar o mâzgăleală când ştiu că eram în stare să fac ceva decent dacă vroiam...
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:03 am

Muflă a scris:
Deenah a scris:
Muflă a scris:
Guys, pot să fiu eu colectorul de date dacă ar vrea şi Mado să deseneze/primească... de băgat nu cred că pot să mă bag în mai multe chestii de-atât :c
Dar poţi să dai şi o schiţă făcută-n grabă, plus că avem peste 2 luni puse la dispoziţie. D:
Dar nu mă pricep la cadouri şi mi-e aiurea să dau doar o mâzgăleală când ştiu că eram în stare să fac ceva decent dacă vroiam...
Nu te forţăm, dar ne-am fii bucurat să te bagi şi tu :c.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:06 am

Mufla chiar nu vrei? :( adica tu sigur faci o schita mult mai faina decat un desen de-al meu deci.
Daca nu vrei din cauza cadoului nu te ingrijora , e ceva dragut din suflet pentru Craciun nu trebuie sa fie o opera de arta ^ ^ Dar daca nu vrei pentru ca ai alte chestii de facut e ok, deci?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:10 am

Guys, I'm gomen but nu inteleg nimic din jocul asta Homestuck Secret Santa - Pagina 2 2676598196
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:12 am

Madotsuki a scris:
Mufla chiar nu vrei? :( adica tu sigur faci o schita mult mai faina decat un desen de-al meu deci.
Daca nu vrei din cauza cadoului nu te ingrijora , e ceva dragut din suflet pentru Craciun nu trebuie sa fie o opera de arta ^ ^ Dar daca nu vrei pentru ca ai alte chestii de facut e ok, deci?
Let's see...
IELTS - scap de el pe 27 octombrie
teze - ar trebui să scap de ele pe la începutul lui decembrie
portofoliu pentru facultate - ideea era să-l termin în octombrie da' presimt că o să mă lungesc până pe la începutul lui decembrie

Când şi cum se ţine chestia asta, mai exact?
-edit-
Defapt, taie asta, mă bag. Disperarea de a-mi termina portofoliul ar trebui să mă lase cu abilitatea de a desena în Hell mode. Dacă nu m-aleg cu superputerea asta înseamnă că mi-am trăit greşit întreaga viaţă.


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Mar Oct 09, 2012 10:14 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:13 am

In principiu eu sunt mama natura si iti spun ,,Tu ii faci cadou de Craciun lui mufla un desen cu Mituna in chiloti fiindca asta mi-a spus ca vrea'' SI tu ii faci desenul si i-l dai pe 24 Decembrie , dar nu ii spui pana in ziua aia ca ii faci ceva. Pentru ca esti un mos Craciun Secret
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:15 am

Muflă a scris:
Madotsuki a scris:
Mufla chiar nu vrei? :( adica tu sigur faci o schita mult mai faina decat un desen de-al meu deci.
Daca nu vrei din cauza cadoului nu te ingrijora , e ceva dragut din suflet pentru Craciun nu trebuie sa fie o opera de arta ^ ^ Dar daca nu vrei pentru ca ai alte chestii de facut e ok, deci?
Let's see...
IELTS - scap de el pe 27 octombrie
teze - ar trebui să scap de ele pe la începutul lui decembrie
portofoliu pentru facultate - ideea era să-l termin în octombrie da' presimt că o să mă lungesc până pe la începutul lui decembrie

Când şi cum se ţine chestia asta, mai exact?
pai ai timp daca ai vrea. Ai timp pana de Craciun sa faci ceva.Deci daca pe la inceputul lui Decembrie termini toate chestiile alea ai aprox 24 de zile la dispozitie <3
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:16 am

Madotsuki a scris:
Muflă a scris:
Madotsuki a scris:
Mufla chiar nu vrei? :( adica tu sigur faci o schita mult mai faina decat un desen de-al meu deci.
Daca nu vrei din cauza cadoului nu te ingrijora , e ceva dragut din suflet pentru Craciun nu trebuie sa fie o opera de arta ^ ^ Dar daca nu vrei pentru ca ai alte chestii de facut e ok, deci?
Let's see...
IELTS - scap de el pe 27 octombrie
teze - ar trebui să scap de ele pe la începutul lui decembrie
portofoliu pentru facultate - ideea era să-l termin în octombrie da' presimt că o să mă lungesc până pe la începutul lui decembrie

Când şi cum se ţine chestia asta, mai exact?
pai ai timp daca ai vrea. Ai timp pana de Craciun sa faci ceva.Deci daca pe la inceputul lui Decembrie termini toate chestiile alea ai aprox 24 de zile la dispozitie <3
Yeah, editasem postul. Mă bag.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:20 am

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 3819977910
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:21 am

Okay atunci <3
Nu uitati sa-mi trimiteti formularul pana pe 1 Nov~
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:24 am

Madotsuki a scris:
Okay atunci <3
Nu uitati sa-mi trimiteti formularul pana pe 1 Nov~
Lol, e cam mult 1 noiembrie.
Pun pariu că le primeşti pe toate săptămâna asta.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 10:29 am

Haha da .
Am pus o data mai tarzie ca sa nu va dau userii atat de devreme si sa trebuiasca sa va avtineti sa nu le spuneti~ Tentatia e mare.
Si in plus poate o sa vina unii pe site mai incolo si sa aiba timp sa vada care-i treaba ^u^
Sus In jos
Marco doar pe jumatate

Marco doar pe jumatate


Mesaje : 143
Grist : 25
Data de inscriere : 04/10/2012
Localizare : in the pits of hell

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 11:46 am

Ma bag si eu,dar nu garantez ca o sa va si placa.
Oricum,cum ar trebui sa scriem formularul ala?-is a derp-
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 12:15 pm

Wait si cum facem?Adica trimitem prin PM lui Mado cui ii vrem sa ii facem cadou nu?
Si desenele si fan-fic si tot le punem pe forum...sau cum?IS CONFUZA O_o ...dar ma bag si eu.:D
Sus In jos
Pinku

Pinku


Mesaje : 330
Grist : 7
Data de inscriere : 14/09/2012
Varsta : 27
Localizare : In hell
Patron troll : Equius Zahhak

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 09, 2012 12:58 pm

O sa ma bag si eu ,dar cred ca o sa optez pentru ficuri pt ca la ele ma mai pricept cat de cat chiar daca sunt incepatoare .w.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 5:57 am

Completati doar formularul care l-am postat (pe undeva)
Nu-mi ziiceti cui vrei .Va sortez eu in functie de ce va doriti si ce va place sa desenati/scrieti cel mai mult >8D Malefic Mado Santa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homestuck Secret Santa   Homestuck Secret Santa - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Homestuck Secret Santa
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Secret Santa
» Homestuck according to...
» Let's Homestuck-uim!
» Let me tell you about Homestuck
» homestuck irl

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: