Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nijikon

In jos 
+13
Nonary
Marco doar pe jumatate
Hanaki
Milcşeic
Pinku
paul monarkydstul
Psii Diddy
Shiniya
Muflă
dark vodka pointman night
Bluejay
Pickle
Madotsuki
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeJoi Noi 08, 2012 10:15 am

Dr.Pickle a scris:
Darkkyful a scris:
Dar ar cam lua ceva pana face toalele de God Tier.
Daca nu are in secret un dulap plin de toale homestuck already??????
HAHAHA, no. De fapt, si eu ma gandeam ca ar fi prea multa munca lla God Tier pentru primul meu cosplay, deci o sa-l incerc pe cel "casual"
Basically ai nevoie doar de o perucă, ochelari, bluză albă de dus la imprimat şşşi fusta. Fusta-i singura care ţi-ar putea crea probleme, dar poţi să faci comandă la croitor or something.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeJoi Noi 08, 2012 11:45 am

Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Darkkyful a scris:
Dar ar cam lua ceva pana face toalele de God Tier.
Daca nu are in secret un dulap plin de toale homestuck already??????
HAHAHA, no. De fapt, si eu ma gandeam ca ar fi prea multa munca lla God Tier pentru primul meu cosplay, deci o sa-l incerc pe cel "casual"
Basically ai nevoie doar de o perucă, ochelari, bluză albă de dus la imprimat şşşi fusta. Fusta-i singura care ţi-ar putea crea probleme, dar poţi să faci comandă la croitor or something.
Pfft, croitor, really? Ata si acul with grandma's help[no, not the dead one Eww ] Also, cred ca o sa-mi iau si lentile, fiind un cosplay asa de simplu as vrea sa arate mai cul. Pe pinkyparadise sunt foarte dragute si ieftine, nu prea stiu cum o sa fac cu transportul, dar meh, am timp un an.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 8:48 am

Guize guizeeeeeeeee, mooog, trebuia sa mergem la Host Club, I have so many regrets, all of the regrets. Am ratat prospaturi. Hell.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 9:14 am

Dr.Pickle a scris:
Guize guizeeeeeeeee, mooog, trebuia sa mergem la Host Club, I have so many regrets, all of the regrets. Am ratat prospaturi. Hell.
Like I said, mi-a fost mai bine să stau chill la Mc decât să merg acolo şi să mă-nroşesc ca o sfeclă.
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 9:23 am

Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Guize guizeeeeeeeee, mooog, trebuia sa mergem la Host Club, I have so many regrets, all of the regrets. Am ratat prospaturi. Hell.
Like I said, mi-a fost mai bine să stau chill la Mc decât să merg acolo şi să mă-nroşesc ca o sfeclă.
U shy? Nijikon - Pagina 18 3895762721
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 9:24 am

Dr.Pickle a scris:
Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Guize guizeeeeeeeee, mooog, trebuia sa mergem la Host Club, I have so many regrets, all of the regrets. Am ratat prospaturi. Hell.
Like I said, mi-a fost mai bine să stau chill la Mc decât să merg acolo şi să mă-nroşesc ca o sfeclă.
U shy? Nijikon - Pagina 18 3895762721
Yes. Got a problem with that?
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 9:31 am

Well pickle you left early, didn't you? So even if we decided to go the Host you couldn't attend anyway. Also i agree with Mufla. It was fun at Mc. [Y M C A ]
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 9:57 am

Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Guize guizeeeeeeeee, mooog, trebuia sa mergem la Host Club, I have so many regrets, all of the regrets. Am ratat prospaturi. Hell.
Like I said, mi-a fost mai bine să stau chill la Mc decât să merg acolo şi să mă-nroşesc ca o sfeclă.
U shy? Nijikon - Pagina 18 3895762721
Yes. Got a problem with that?
Noo...? Si intrebai de ce ma sperii. Speechless
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 9:58 am

FrozenDelirium a scris:
Well pickle you left early, didn't you? So even if we decided to go the Host you couldn't attend anyway. Also i agree with Mufla. It was fun at Mc. [Y M C A ]
Asa e, dar anul viitor vin cu trenu' si stau cat vreau. T_T
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 10:01 am

Dr.Pickle a scris:
Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Muflă a scris:
Dr.Pickle a scris:
Guize guizeeeeeeeee, mooog, trebuia sa mergem la Host Club, I have so many regrets, all of the regrets. Am ratat prospaturi. Hell.
Like I said, mi-a fost mai bine să stau chill la Mc decât să merg acolo şi să mă-nroşesc ca o sfeclă.
U shy? Nijikon - Pagina 18 3895762721
Yes. Got a problem with that?
Noo...? Si intrebai de ce ma sperii. Nijikon - Pagina 18 14131432
Teme-te, Picăl.
Also, nu aveam aşteptări prea mari de la chestia aia cu host club-ul, deci nu regret nici măcar umpic faptul că n-am mers. Nu cred că s-ar fii oferit cine ştie ce băieţaşi ca voluntari la chestia aia.Cel puţin tipul de tipi care-mi plac mie în general sigur nu ar fii fost prezenţi acolo.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 10:13 am

Dell a scris:
Cel puţin tipul de tipi care-mi plac mie în general sigur nu ar fii fost prezenţi acolo.
This. Fuckin' this.
Sus In jos
Va pupa Jean :)

Va pupa Jean :)


Mesaje : 162
Grist : 14
Data de inscriere : 24/11/2012
Localizare : in inima ta

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeMar Noi 27, 2012 9:19 am

cine a fost dave?
si eu am mers la nijikon dar eu abia aflasem sambata de la niste prietene care tocmai se intorsesera si duminica nu am putut merge impreuna dar eu eram entuziasmata pentru ca credeam ca o sa fie un eridan si voiam sa folosesc replici de agatat pe un eridan
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeMar Noi 27, 2012 9:36 am

mermaidjohndave a scris:
cine a fost dave?
si eu am mers la nijikon dar eu abia aflasem sambata de la niste prietene care tocmai se intorsesera si duminica nu am putut merge impreuna dar eu eram entuziasmata pentru ca credeam ca o sa fie un eridan si voiam sa folosesc replici de agatat pe un eridan
Agaţă-mă pe mine Desire me

Oh, şi Dave parcă era Hanaki.
Sus In jos
Va pupa Jean :)

Va pupa Jean :)


Mesaje : 162
Grist : 14
Data de inscriere : 24/11/2012
Localizare : in inima ta

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeMar Noi 27, 2012 10:13 am

Muflă a scris:
mermaidjohndave a scris:
cine a fost dave?
si eu am mers la nijikon dar eu abia aflasem sambata de la niste prietene care tocmai se intorsesera si duminica nu am putut merge impreuna dar eu eram entuziasmata pentru ca credeam ca o sa fie un eridan si voiam sa folosesc replici de agatat pe un eridan
Agaţă-mă pe mine Desire me

Oh, şi Dave parcă era Hanaki.

DA SI AVEAM O GROAZA DE ALTE FISH PUNS OFENSIVE SI CHIAR AM FOST ASA DE TRISTA IN ZIUA AIA!?
iti scriu acum o poezie
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitimeMar Noi 27, 2012 10:26 am

mermaidjohndave a scris:
iti scriu acum o poezie
8D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nijikon - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Nijikon   Nijikon - Pagina 18 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nijikon
Sus 
Pagina 18 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Subiecte similare
-
» Nijikon 2013
» Nijikon photos and videos, anything that us guys did there

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale :: Con-uri, meet-uri etc.-
Mergi direct la: